Results 1 to 14 of 14

Thread: provjera racuna..smart25 ?

  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default provjera racuna..smart25 ?

    pozdrav ljudi,
    od pocetka ovog mjeseca korisnik sam T-comovog smart 25 paketa, imam utisak da ce mi se najvishe isplatiti ali to cemo jos da vidimo..

    nego neshto mi nije jasno i nemogu da provalim o cemu se radi.. postovanu gospodu iz help centra nema sanse da dobijem eo 10 dana.. (dodushe nisam preko dvije ure ni pokusavao da vrtim broj) pa ako neko zna o da objasni valjalo bi!

    naime, ostalo mi je jos oko 60i kusur onih besplatnih minuta (ka svim mrezama u cg-fixna i mob) a racun se svakodnevno povecava..kontam ovo za sms i srbiju..ali ostalo iskreno i nekontam..kako da se pocecava racun kad nisam potroshio besplatne minute?
    evo ga racun



    pa da zajednicki razjasnimo sta im znaci npr:
    -pozivi u T-mobile CG mrezi i
    -pozivi u CG-Tmobile- SMART


    uopste mi vecina tih stavki nije jasna..zar nisu malo pismenije mogli da napishu te stavke?

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default


    Vidji, ne znam da li oni sad racunaju 068 pod mreze u CG a ne bi me cudilo da ne racunaju. To bi mozda bilo objasnjenje za to dodatno tarifiranje iako nijesi potrosio sve bespl.
    Last edited by Don_Sharky; 21-10-07 at 23:07.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovatno se radi o pozivima ka specijalnim brojevima.Informacije 988, Promonte 9898, MoBall 1414 i sl.Navedeno ne ulazi u minute ukljucene u pretplatu.
    Ako smijem da predlozim preispitaj F&F brojeve jer po iznosu koji na njih odpada,a po stanju racuna bih rekao da volis da telefoniras, cini mi se da nisi izabrao najbolje. Imas 5 na raspolaganju i DzABE je do kraja godine i uzmi neki od SMS paketa, volis SMS isplatice ti se
    http://www.t-mobile-cg.com/SMSPaketi.aspx?sajt=81.

    E da,ovo
    -pozivi u T-mobile CG mrezi i
    -pozivi u CG-Tmobile- SMART
    Pozivi u T-Mobile mrezi je iznos koji bi se tarifirao, a pozivi u T-Mobile SMART ,F&F itd su iznosi koji ti se odbijaju od prvog iznosa po osnovu minuta ukljucenih u pretplatu odnosno popusta koje imas.
    Last edited by DonChicio; 20-10-07 at 22:58.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    meni se ranije cesto ovo dogadjalo...da imam besplatnih minuta i SMS-a a da mi tarifira...
    to se dogadjalo i na Libero i na Smart paketu u mom slucaju...
    pa sam ja znao da ih zovem i peglam, zasto mi je ovo, otkud ovo...

    ovo za specijalne brojeve i sms kod mene nije moglo proci, jer sam imao na racunu recimo 1 cent, pa 3 centa...ili 7 centi..neki broj koji nije djeljiv sa cijenom SMS-a ili minimalnom cijenom bilo kojeg poziva u tom paketu...a ta cifra se uvecavala iz dana u dan za neki iznos od recimo 1-2 centa...

    najverovatnije biling ne odradi svoj posao kako treba...
    nisi jedini...da zivimo u normalnoj drzavi za ovakve stvari bi ih tuzio, pa bi te zvali da se nagodis...i uzeo bi fine pare ili pricao dzabe do kraja zivota na njihovoj mrezi...

  5. #5
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pozvao sam call centar i ljubazni gospodin koji se javio nije znao da mi obrazlozi zasto se stanje na mom racunu (neracunajuci sms i pozive prema srbiji ) povecava kada jos imam preko 60 besplatnih minuta.. rekao mi je da pozovem u ponedeljak pa cemo da vidimo..
    specijalne brojeve nezovem nikad..bas nikad.. a ovo za f&f brojeve, pa izabrao sam bas koje najcesce zovem u 067, nazalost svi ostali pozivi su vezani uglavnom za posao i nemogu da ih turim medju F&F jer su na drugoj mrezi
    ovo za sms paket je dobra ideja i to cu da uradim!

    tako da i dalje ostaje nerazjasnjeno stanje na mom racunu, jer i gospodin u call centru se slozio da dok god imam besplatnih minuta cifre pod tim nekim stavkama nebi trebalo da se povecavaju.. ce vidimo!
    Last edited by djodja; 21-10-07 at 00:14.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Spuz - Podgorica
    Posts
    381
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i mene to zanima......... bash i ja imam taj problem... aj da vidimo sto ce ti rec
    Borimo se protiv onih koji su nam ukrali slobodu

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    djodja jedini nacin je da pozoves ti na broj 081-400 670 korisnicki servis,ili da te spoje preko call centra.racun ti nije u redu i moraju to da prekontrolisu.ako pozoves call centar reci da te spoje sa korisnickom i stisni dvojku 2 puta.ako ne uspijes iz par puta tako,a prethodno si pokusavao sa fixnog da ih dobijes,reci operateru da te unese u reklamacije,koje treba da rijesi korisnicka sluzba.od 1 u mjesecu do 17 je bilo 100 000 poziva dnevno,a sada je oko 30 000.sto znaci da osim operatera je posla preko glave bilo i korisnickoj.sada jos slijede i iskljucenja,a bice mozda i neka akcija,tako da je loodnica opsta...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Titograd
    Posts
    1,325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by citostatik View Post
    djodja jedini nacin je da pozoves ti na broj 081-400 670 korisnicki servis,ili da te spoje preko call centra.racun ti nije u redu i moraju to da prekontrolisu.ako pozoves call centar reci da te spoje sa korisnickom i stisni dvojku 2 puta.ako ne uspijes iz par puta tako,a prethodno si pokusavao sa fixnog da ih dobijes,reci operateru da te unese u reklamacije,koje treba da rijesi korisnicka sluzba.od 1 u mjesecu do 17 je bilo 100 000 poziva dnevno,a sada je oko 30 000.sto znaci da osim operatera je posla preko glave bilo i korisnickoj.sada jos slijede i iskljucenja,a bice mozda i neka akcija,tako da je loodnica opsta...
    da nije malo mnogo 100 000 poziva na dan? pa da svaki traje po minut...a traje duze vidji koliko bi to bilo razgovora...i koliko bi ljudi moralo da bude tamo...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    100 000 poziva,ali ne i na toloko odgovorenih naravno.maximum se moze odgovoriti na njih 7-9000.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,041
    Thanks Thanks Given 
    2,191
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Pogledaj gdje ti je raskorak:
    POzivi prema drugim mrezama u CG - 14.74
    Pozivi u CG - ostale mreze - Smart - 12.92

    E sad ovo mi nikako nije jasno. Meni se ova dva broja uvjek poklapaju, ali isti problem sam srijetala. I mene je bas zanimalo zasto to, ako su ukljuceni mnuti prema svim mrezama (lako moguce da Mtel ne racunaju u nasu mrezu hehe). Ali poso se taj problem nije javio meni nijeam se bas puno zauzela oko toga, a nije ni ovaj drug Kad saznas javi odje na forum

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post

    Vidji, ne znam da li oni sad racunaju 068 pod mreze u CG a ne bi me cudilo da ne racunaju. To bi mozda bilo objasnjenje za to dodatno tarifiranje iako nijesi potrosio sve bespl.
    (10 karaktera)

  12. #12
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo zvao sam opet jutros i drugi ljubazni gospodin sa kojim sam razgovarao objasnio mi je da u te besplatne minute nespadaju specijalniu brojevi, nesto kao sto je neko na pocetku vec i rekao, ok mozda je oko toga ispala ta razlika, ali odgovorno tvrdim da nisam zvao ni taxi ni televiziju cg, ni sportsku kladionicu ni nista od onoga sto mi je on nabrojao.. mada bar neko objasnjenje sam dobio i zahvaljujem

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    325
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vadi listing pa ces sve razjasniti...

  14. #14
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moj otac je vadio listing kad mu je bio sumnjiv racun i pisalo je da je razgovarao sa nekim u republiku srpsku 28 minuta Nije mogao dokazati suprotno iako zna da nije nikoga zvao...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. GSM kodovi
    By Fenix in forum Operatori
    Replies: 24
    Last Post: 30-11-14, 21:03
  2. Brak iz racuna
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 81
    Last Post: 11-01-08, 18:09
  3. Provjera racuna T-mobile
    By Katunjanin in forum Operatori
    Replies: 14
    Last Post: 22-06-07, 15:27
  4. Replies: 3
    Last Post: 06-01-06, 23:58
  5. W MAIL i provjera racuna preko neta 067
    By SRGA in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 3
    Last Post: 12-01-05, 01:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •