Results 1 to 11 of 11

Thread: Daljinsko zakljucavanje i otkljucavanje - Kod koga?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default Daljinsko zakljucavanje i otkljucavanje - Kod koga?

    Imam centralnu al nemam daljinsko otkljucavanje i zakljucavanje, pa sam htio da ulozim koji dinar. Znaci ne treba mi alarm, niko ne krade ove kante Samo hocu da navece ne ostajem po 2 minuta nabadajuci kljuc u bravu A jos kad kisha pocne .... Dajte mi predloge gdje da odem, brojeve telefona , iskustva.

    Ja sam danas bio do onog starog servisa u onu zgradu preko puta Sportskog centra. Znaci zgrada ovamo bliza Vladi, pa se druge strane.


    Oni mi nude neke od 50-70 eura, Razlika je da za ovaj od 70 eura daju garanciju. Za te pare dobijem dva daljinska (ili ako izaberem opciju od 60 eura dobijem jedan) koje ima samo otkljucavanje i zakljucavanje. Pitah ih da li moze da se dizu prozori, kao ne na ovaj tvoj...bla bla bla. Inace kod mene postoji opcija za dizanje prozora (Seat Toledo 1994 god.) kada drzim kljuc u bravi dok zakljucavam. Uredjaj koji oni meni nude je neka EMTC marka. Plava kutija, naslikana neka zmija (mislim da je kobra) na njega. Skracenica za to je Eyed Mahamid Trading Co. Samo ime ne daje neke prevelike nade Ali koliko sam upoznat to vise i nije neka tehnologija, tako da moze svako da je proizvodi. (Ovaj uredjaj ima dosta slicnu kutiju kao neki sto sam nasao na netu, a ime mu je Venom http://www.4kotaca.net/user_images/4765269.jpg . Ovaj EMTC nema "skakavce" niti mi trebaju al ne bi bilo lose kad razmislim da imam sve u jednom)
    Last edited by GaD; 16-10-07 at 17:05.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod Deja ...negdje po sredini dalmatinske ulice ... pitaj nekoga - svi ga znaju .
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Prije svega hvala Good-u na preporuci majstora.

    E danas sam bio kod Radana (Covjek oko 45 godina, nalazi se prije Glass servisa na niksicku magistralu.Tu inace spremaju neka kola za trke. Broj telefona: 069083626), lik izgleda bash ok, izgleda mi kao posten covjek za razliku od ostalih 95 % majstora.

    Ugrado mi je neki novi uredjaj G.Motors (kao General Motors ali ne vjerujem da je to, ali mogu rec da je plastika na daljinskom dosta kvalitetna) iako je imao i one ostale koje spomenuh u prvom postu. Inace extra pedantan covjek, sve je bilo cakum pakum inace uredjaj ugradjen ispod volana, al ga ne vidim valjda ispod maske nesto, pojma nemam samo neka radi.


    Imam tri dugmeta zakljucavanje, otkljucavanje i trece za signalizaciju (da nadjes dje ti je auto). Sve signalizira preko zmigavaca, kad ga zakljucas on svicne jednom, otkljucas svicne 3 puta, signalizacija 15 puta (a prekidas tako sto ga otkljucas ili zakljucas).

    Dizanje prozora takodje radi, zakljucam, pustim dugme, nakon toga drzim zakljucavanje 3-5 sekundi i onda krenu prozori da se dizu jedan po jedan. To je to, samo jos da vidimo kakav je kvalitet ovog uredjaja

    Evo slika:

    http://img81.imageshack.us/img81/9603/dsc04121sf4.jpg

    http://img218.imageshack.us/img218/8035/dsc04123ow0.jpg

  4. #4
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Prije svega hvala Good-u na preporuci majstora.

    E danas sam bio kod Radana (Covjek oko 45 godina, nalazi se prije Glass servisa na niksicku magistralu.Tu inace spremaju neka kola za trke. Broj telefona: 069083626), lik izgleda bash ok, izgleda mi kao posten covjek za razliku od ostalih 95 % majstora.

    Ugrado mi je neki novi uredjaj G.Motors (kao General Motors ali ne vjerujem da je to, ali mogu rec da je plastika na daljinskom dosta kvalitetna) iako je imao i one ostale koje spomenuh u prvom postu. Inace extra pedantan covjek, sve je bilo cakum pakum inace uredjaj ugradjen ispod volana, al ga ne vidim valjda ispod maske nesto, pojma nemam samo neka radi.


    Imam tri dugmeta zakljucavanje, otkljucavanje i trece za signalizaciju (da nadjes dje ti je auto). Sve signalizira preko zmigavaca, kad ga zakljucas on svicne jednom, otkljucas svicne 3 puta, signalizacija 15 puta (a prekidas tako sto ga otkljucas ili zakljucas).

    Dizanje prozora takodje radi, zakljucam, pustim dugme, nakon toga drzim zakljucavanje 3-5 sekundi i onda krenu prozori da se dizu jedan po jedan. To je to, samo jos da vidimo kakav je kvalitet ovog uredjaja

    Evo slika:

    http://img81.imageshack.us/img81/9603/dsc04121sf4.jpg

    http://img218.imageshack.us/img218/8035/dsc04123ow0.jpg

    Koliko je to kostalo ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    50 eura

    .......deset karaktera.........

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i ugradnja i uredjaj 50e, je li tako?

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    A jesi li i onaj telefon dobio uz sve to?

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    i ugradnja i uredjaj 50e, je li tako?
    Ugradnja i uredjaj.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Juce sa drugu montirao alarm na 124 250D.
    Alarm mu je kostao 40 eura, ali isti ljudi prodaje daljinsko zakljucavanje za 25 eura.
    TAKUMI

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    25 eura sa ugradnjom ? Dzabe

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,919
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    aj recite mi ko je najbolji za to..da mi napravi da valja.. br tela i cijena???

    a na ovaj "skakavac" na koji je kljuc...prave li kao kopiju pravog kljuca na njega il...sta rade..moram li mijenjat uloske brava ako ocu skakavac....
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Koga treba satrijet'?
    By monitor in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 73
    Last Post: 30-08-06, 16:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •