View Poll Results: moze li ljubav prestati

Voters
64. You may not vote on this poll
  • ne

    15 23.44%
  • da

    49 76.56%
Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast
Results 226 to 250 of 251

Thread: Moze li ljubav prestati?

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ljubav i sjecanje nijesu iste emocije.
    Ko ovdje govori o zaboravu?
    Citajuci ove postove pri kraju ja pomislih da je tema skleroza, a ne da li ljubav moze da prodje. Ma prodje ljeto koje Bog stvorio, a ne kad se ja zatetrebim za neku

  2. #227
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Mozes li opisati na koji bih nacin ja to mogao da ucinim?
    A čime se mjeri ljubav i kako?

    Pošto kažeš da se ne mjeri silinom osjećanja, znači nečim se mjeri.

    Meni je inače priča o ljubavi i definisanje iste potpuno besmislena. Ja znam koga sam najviše voljela u životu i ne treba mi niko da me nauči je li to bila ljubav ili zaljubljenost. I da mi oko toga pravi nekakvu višu filozofiju.

    Sve je to tako jednostavno.

  3. #228
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    A čime se mjeri ljubav i kako?

    Pošto kažeš da se ne mjeri silinom osjećanja, znači nečim se mjeri.

    Meni je inače priča o ljubavi i definisanje iste potpuno besmislena. Ja znam koga sam najviše voljela u životu i ne treba mi niko da me nauči je li to bila ljubav ili zaljubljenost. I da mi oko toga pravi nekakvu višu filozofiju.

    Sve je to tako jednostavno.
    Ne moze ni sa cim da se izmjeri ljubav. Ljubav naprosto postoji ili ne postoji, a osnovni pokazatelj i ujedno temelj ljubavi jesu iskrenost i otvorenost.
    Prica o ljubavi kao i svaka druga prica, preispitivanje raznih stavova i shvatanja. ... Svako od nas zna sta je imao u iskustvu i cemu je pridavao vec a cemu manje znacanje. Intenzitet osjecanja je povezan sa znacenjima koji se pridavao nekom konkretnom slucaju. Svako ta znacenja moze da tumaci kako hoce, da ih naziva ljubavlju, zaljubljenoscu, strastima itd. ... No, mi pricamo o necemu sto bi trebalo da vazi za sve, da ima neko objektivno vazenje.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #229
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ljubav i sjecanje nijesu iste emocije.
    Ko ovdje govori o zaboravu?
    Ne znachi ako se nekoga sjecam kao BIVSHE ljubavi da ga josh volim...pamtim samo srecne dane... a to nije ljubav, draga Odli

    Inache, ako se nekoga ne mozesh sjetiti slazem se da ga i nijesi volio, a ti poistovjecujesh sa ljubavlju mnoge osjecaje koji ne znache ljubav sami po sebi!

    Ja ne bih voljela da mom partneru zadrhte koljena i da se "izgubi" kad sretne bivshu ljubav...bila bih vrlo nesrecna i to bih momentalno okonchala
    Ne ne , ne slazem se! Kad drhte koljena, to jos ne znaci ljubav Zvoncice!

    I slazem se da sjecanje nije isto sto i ljubav, i dalje tvrdim da ljubav ne moze prestati!
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  5. #230
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ne ne , ne slazem se! Kad drhte koljena, to jos ne znaci ljubav Zvoncice!

    I slazem se da sjecanje nije isto sto i ljubav, i dalje tvrdim da ljubav ne moze prestati!
    A kako nazivash osjecanja kad ti zadrhte koljena i prekine te oko struka, zacrveni ti se faca, ne znash da hodash i trazish mjesto da sjednesh inache zavrshi na podu od navale osjecanja i sakrivash pogled jer mnogo govori... kad se sretnesh sa ochima koje si nekad voljela ali vishe nijeste zajedno?
    Zao mi je ako to nikad nijesi osjetila

  6. #231
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I ja se slazem da ljubav nije kad koljena klecaju vec kad se rasire

  7. #232
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Osjetila jesam, i kazemda je strast nesto drugo nego ljubav.

    Ja se slazem da za intimnu vezu pored ljubavi treba da postoji i strast ili to nije to, ali ljubav i strast stvarno nisu jedno te isto.

    Ti svoje dijete volis, ali ti ne drhte koljena pred njim, zar ne? E pa to ti je to.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #233
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    I ja se slazem da ljubav nije kad koljena klecaju vec kad se rasire
    ahahahhaahahahah, bogomi klecaju i kad se rashire

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Osjetila jesam, i kazemda je strast nesto drugo nego ljubav.

    Ja se slazem da za intimnu vezu pored ljubavi treba da postoji i strast ili to nije to, ali ljubav i strast stvarno nisu jedno te isto.

    Ti svoje dijete volis, ali ti ne drhte koljena pred njim, zar ne? E pa to ti je to.
    A ja tebi kazem da nije ni pod kakvim uslovima isto osjecanje prema djetetu i prema chovjeku kojeg volish!

    Inache, zaklecaju koljena i pred djetetom Odli, od navale osjecanja kad se zabrinem za njega...vjerovala ili ne jednom sam se strovalila pored stolice od straha, poshto sam ga prihvatila, a drugi put iz istog razloga zavrshila u urgentnom centru sa polomljenim nogom na dva mjesta.
    Ne klecaju mi koljena od straha ili uzbudjenja pred svakim, nego samo pred onima koje mnogo volim.

    Klecaju i te kako moja Odli kad volish nekoga strasno i jako, no ti to nijesi spoznala, jer da jesi ne bi prichala kako prichash...drugu bi pjesmu pjevala

  9. #234
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    A ja tebi kazem da nije ni pod kakvim uslovima isto osjecanje prema djetetu i prema chovjeku kojeg volish!

    Inache, zaklecaju koljena i pred djetetom Odli, od navale osjecanja kad se zabrinem za njega...vjerovala ili ne jednom sam se strovalila pored stolice od straha, poshto sam ga prihvatila, a drugi put iz istog razloga zavrshila u urgentnom centru sa polomljenim nogom na dva mjesta.
    Ne klecaju mi koljena od straha ili uzbudjenja pred svakim, nego samo pred onima koje mnogo volim.

    Klecaju i te kako moja Odli kad volish nekoga strasno i jako, no ti to nijesi spoznala, jer da jesi ne bi prichala kako prichash...drugu bi pjesmu pjevala
    Zvonce Zvonce, sad cu ja tebi ko neki meni : sve ti se mora crtati lol! :mrgreen:

    Vidis da i sama kazes da su ti zbog djeteta klecala koljena od straha, a ne od neke fizicke strasti kakva se osjeca
    prema ljubavniku aman!

    Ljubav prema djetetu stalno isticem kao najvisi i najcistiji oblik ljubavi. Sto vise nasa ljubav prema nekome nalikuje ljubavi prema djetetu (kao idealu ljubavi, je li..), a to znaci sto nesebicnija i bezuslovnija ta ljubav jeste, time tu osobu vise istinski volimo.

    I kazes da ne pricas na forumu licno, a evo sad meni govoris sta ja jesam ili nisam osjetila a nisi me nikad ni vidjela lol.
    Ma jesam ja osjetila to klecanje koljena, ne brini..
    Last edited by odli; 23-10-07 at 01:37.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #235
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zvonce Zvonce, sad cu ja tebi ko neki meni : sve ti se mora crtati lol! :mrgreen:

    Vidis da i sama kazes da su ti zbog djeteta klecala koljena od straha, a ne od neke fizicke strasti kakva se osjeca
    prema ljubavniku aman!

    Ljubav prema djetetu stalno isticem kao najvisi i najcistiji oblik ljubavi. Sto vise nasa ljubav prema nekome nalikuje ljubavi prema djetetu (kao idealu ljubavi, je li..), a to znaci sto nesebicnija i bezuslovnija ta ljubav jeste, time tu osobu vise istinski volimo.

    I kazes da ne pricas na forumu licno, a evo sad meni govoris sta ja jesam ili nisam osjetila a nisi me nikad ni vidjela lol.
    Ma jesam ja osjetila to klecanje koljena, ne brini..
    Evo i ti poche kao Nihil?
    Pa ako cemo tako zar onda nije lichno i kad ti meni kazesh da sam nezrela, da ne znam shto je ljubav...ne samo meni nego mnogima sa kojima razmjnjujesh citate?
    Ajde malo razluchite shto je lichno a obuhvacno je u famoznom chanu 14, da ne bi dolazilo do ovih bespotrebnih prozivki!

    Smatram da moja konstatacija, a na osnovu onoga shto pishesh, da nijesi osjetila pravu ljubav je samo MOJE mishljenje( i sve sam ubjedjenija u to, a ti mozeh da me razuvjerish ako ti je stalo,a ako nije opet je ok) a nikako nije moje zadiranje u tvoju privatnost, jer ja NE ZNAM da li si to osjetila samo sumnjam, s razlogom, po mom mishljenju...nemoj o zadiranju u privatnost, necemo sad o tome, nije to tema

  11. #236
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Pa ako cemo tako zar onda nije lichno i kad ti meni kazesh da sam nezrela, da ne znam shto je ljubav...ne samo meni nego mnogima sa kojima razmjnjujesh citate?
    Ja to stvarno nikad nisam nikome rekla, kako mozes to da mi imputiras?
    Ili pogledaj ono sto si napisala Nihilu o tome da se lako licno vrijedja bez razloga?

    Smatram da moja konstatacija, a na osnovu onoga shto pishesh, da nijesi osjetila pravu ljubav je samo MOJE mishljenje( i sve sam ubjedjenija u to, a ti mozeh da me razuvjerish ako ti je stalo,a ako nije opet je ok) a nikako nije moje zadiranje u tvoju privatnost, jer ja NE ZNAM da li si to osjetila samo sumnjam, s razlogom, po mom mishljenju...nemoj o zadiranju u privatnost, necemo sad o tome, nije to tema
    Opet ti licno udaras koga i ne poznajes u stilu 'napad je najbolja odbrana.. Jesli li svjesna da je cijeli tvoj ovaj post upravo to i da to cesto radis, i cesto potpuno bez razloga jer te niko ne napada?...
    Zaista, ono sto drugima imputiras ustvari sama radis, zato i duvas na hladno ako se samo u necemu opstem prepoznas..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #237
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    I ja se slazem da ljubav nije kad koljena klecaju vec kad se rasire
    Potpisujem
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  13. #238
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ja to stvarno nikad nisam nikome rekla, kako mozes to da mi imputiras?
    Ili pogledaj ono sto si napisala Nihilu o tome da se lako licno vrijedja bez razloga?



    Opet ti licno udaras koga i ne poznajes u stilu 'napad je najbolja odbrana.. Jesli li svjesna da je cijeli tvoj ovaj post upravo to i da to cesto radis, i cesto potpuno bez razloga jer te niko ne napada?...
    Zaista, ono sto drugima imputiras ustvari sama radis, zato i duvas na hladno ako se samo u necemu opstem prepoznas..
    Odli da li da citiram chitavi thread na kojem udarash nisko i lichno?Od prvog do poslednjeg posta?
    rekoh da ovo nije tema i molim te da se vratish na temu

    A advokaturu ostavi za negdje drugo, ovo nije taj thread!
    Nikad nijedno LICHNO pitanje ne postavljam, i ne zanima me, a ako ti kazem da na osnovu onoga shto pishesh mislim o tebi drugachije nego shto se ti trudish da se predstavish to svakako nije zadiranje u privatnost

    Molim da pishesh o temi

  14. #239
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Molim da pishesh o temi
    Vazi, a ti se ne brani licnim napadima ako se prepoznas u opstoj temi, jer ni tebi mnogi postovi nisu na temu teme vec na temu licnih obracuna, dakle cisto spamovanje.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  15. #240
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ahahahhaahahahah, bogomi klecaju i kad se rashire

    A ja tebi kazem da nije ni pod kakvim uslovima isto osjecanje prema djetetu i prema chovjeku kojeg volish!

    Inache, zaklecaju koljena i pred djetetom Odli, od navale osjecanja kad se zabrinem za njega...vjerovala ili ne jednom sam se strovalila pored stolice od straha, poshto sam ga prihvatila, a drugi put iz istog razloga zavrshila u urgentnom centru sa polomljenim nogom na dva mjesta.
    Ne klecaju mi koljena od straha ili uzbudjenja pred svakim, nego samo pred onima koje mnogo volim.

    Klecaju i te kako moja Odli kad volish nekoga strasno i jako, no ti to nijesi spoznala, jer da jesi ne bi prichala kako prichash...drugu bi pjesmu pjevala
    Odakle ti znas sta je neko osjecao u odredjenom trenutku u svom zivotu?Vrlo je tesko pisati o emocijama na forumu,nedostaje privatnost,tako da je veoma tesko donijeti zakljucak o tpome sta je neko osjecao a sta ne na osnovu toga sto je ovdje iznjeo.Sve ovo je pisano retrospektivno,neke stvari su izostavljene,tako da....
    Last edited by ssrdan; 23-10-07 at 14:16.
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  16. #241
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ja ne bih voljela da mom partneru zadrhte koljena i da se "izgubi" kad sretne bivshu ljubav...
    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ne ne , ne slazem se! Kad drhte koljena, to jos ne znaci ljubav Zvoncice!
    E, pa onda nije nista strasno...

  17. #242
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Vazi, a ti se ne brani licnim napadima ako se prepoznas u opstoj temi, jer ni tebi mnogi postovi nisu na temu teme vec na temu licnih obracuna, dakle cisto spamovanje.
    Odli zashto neslaganje sa tvojim stavovima i potpuno nerazumijevanje tvojih ponekad kontradiktornih stavova tumachish lichnim napadima? Da nece biti da se ti sluzish napadom u cilju odbrane?
    Ja te ne razumijem, najcheshce, ne ovo shto pishesh to jako dobro razumjem, nego takvo rezonovanje mi nije jasno!

    Ja mislim da ljubav moze prestati i da najcheshce prestaje, ti tvrdish da ne moze NIKAD prestati i kazesh da govorish iz sopstvenog iskustva, a opet kazesh da si relativno mlada... to je kontradiktorno... odakle znash da ti nece prestati ta ljubav u koju se kunesh?

    I to nije problem, to je tvoj stav i tvoja percepcija ljubavi kao osjecanja, i iskreno me nije briga shto zivish u iluzijama, ili shto to stvarno mislish, ili shto si stvarno dozivjela to o chemu prichash,ili shto si svjesna da prichash neshto shto nije tako ali to je tvoj nachin samoodbrane, ma, kako god...ali daj, dozvoli nekome da zivi svoju a ne tvoju ljubav, i da voli drugachije od tebe a da ne insinuirash da ne zna nishta o ljubavi, (nego si nam ti reper za pravu ljubav i spoznaju iste) dochim tako pricha.

    Svako ovdje govori o svojim osjecanjima i ljubavima i malo vishe poshtuj razmishljanja drugih o ljubavi, ne mora niko biti u pravu, mozda niko od nas shto pishemo nije otkrio pravu ljubav, ali dozvoli da svi govore o svojim ljubavima kroz svoje iskustvo a ne kroz tvoje

  18. #243
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ssrdan View Post
    E sad pitam ja tebe,da li bi spavala ponovo sa svojim "prvim" ?
    Bil ti tesko bilo to da uradis?
    Nisam toliko ugrožena zaista. :bart:

  19. #244
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chitam ove postove sve ovdje , i mogu samo da konstatujem da bi vam bolje bilo da malo obratite paznju na Nihilove postove koji su apsolutno svaki na svom mjestu i svaki je temeljno poduprt .

    Nihil , care , ne znam ni ko ni shta si , ali vec duze vrijeme sasvim slucajno nalecem na tvoje postove i u vecini njih se slazhem apsolutno. Ne znam samo odakle ti volje da nekome opet odgovaras kad vidis da neko na tvoje "objasnjavanje" odgovara banalnim promashajima. Jednostavno ne vidim svrhu svemu tome.

    Btw , ljubav je vjechna

    ps: iskrenost je kljuchna .

  20. #245
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    bullshit,nishta nije vjechno...
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  21. #246
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Kljucna recenica.

    Moja najveca ljubav do sada.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #247
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Odli zashto neslaganje sa tvojim stavovima i potpuno nerazumijevanje tvojih ponekad kontradiktornih stavova tumachish lichnim napadima? Da nece biti da se ti sluzish napadom u cilju odbrane?
    Ja te ne razumijem, najcheshce, ne ovo shto pishesh to jako dobro razumjem, nego takvo rezonovanje mi nije jasno!

    Ja mislim da ljubav moze prestati i da najcheshce prestaje, ti tvrdish da ne moze NIKAD prestati i kazesh da govorish iz sopstvenog iskustva, a opet kazesh da si relativno mlada... to je kontradiktorno... odakle znash da ti nece prestati ta ljubav u koju se kunesh?

    I to nije problem, to je tvoj stav i tvoja percepcija ljubavi kao osjecanja, i iskreno me nije briga shto zivish u iluzijama, ili shto to stvarno mislish, ili shto si stvarno dozivjela to o chemu prichash,ili shto si svjesna da prichash neshto shto nije tako ali to je tvoj nachin samoodbrane, ma, kako god...ali daj, dozvoli nekome da zivi svoju a ne tvoju ljubav, i da voli drugachije od tebe a da ne insinuirash da ne zna nishta o ljubavi, (nego si nam ti reper za pravu ljubav i spoznaju iste) dochim tako pricha.

    Svako ovdje govori o svojim osjecanjima i ljubavima i malo vishe poshtuj razmishljanja drugih o ljubavi, ne mora niko biti u pravu, mozda niko od nas shto pishemo nije otkrio pravu ljubav, ali dozvoli da svi govore o svojim ljubavima kroz svoje iskustvo a ne kroz tvoje
    Zvonci, po x-ti put cu ponoviti da ja govorim svoje stavove, kao i svako svoje, i nije mi jasno zasto ih ti tako licno shvatas?

    Imaj i ti postovanja za stavove drugacije od tvog, jer precesto pocinjes licno da vrijedjas osobu kojoj je stav cvrsto kontra tvog. Ono sto drugima imputiras precesto zapravo sama radis. Ne shvataj forum licno..


    Quote Originally Posted by Zinedin_Zidan View Post
    Btw , ljubav je vjechna

    ps: iskrenost je kljuchna .
    Tako je!
    Last edited by odli; 24-10-07 at 01:24.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  23. #248
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Zvonci, po x-ti put cu ponoviti da ja govorim svoje stavove, kao i svako svoje, i nije mi jasno zasto ih ti tako licno shvatas?

    Imaj i ti postovanja za stavove drugacije od tvog, jer precesto pocinjes licno da vrijedjas osobu kojoj je stav cvrsto kontra tvog. Ono sto drugima imputiras precesto zapravo sama radis. Ne shvataj forum licno..




    Tako je!
    Odli, sve primjedbe na moj rad mogu da se iznesu javno na topicu predvidjenom za to...ovdje nemash pravo to da radish i bice ti brisan svaki post koji se ne tiche teme!

    Sad bih te zamolila da pishesh o temi ako imash shto da kazesh o tome, a valjda cu dozivjet da chujem da neshto novo kazesh, shto nijesi izlizala od dugotrajne upotrebe kroz razne teme na raznim pdf!

  24. #249
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opaaa kako se biju ove zenske. JA mislim da ova odi i contradiction nemaju jacu polovinu zato se i svadjaju stalno sa svakim.

    Znaci obicna ljubav moze prestat a ona prava ne moze.

  25. #250
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja bih samo umjesto nekog svog kometara ispisala rijechi pjesme "Najljepse moje"

    "Najljepse moje
    kada rijeci otrovne ubiju njeznost
    slome najbolje

    A strast bez razuma
    ruku pod ruku bili smo svoji i niciji
    s kojom lakocom vjerni i nevjerni

    Zbog sujete i gluposti
    nismo uspjeli


    Vjeruj mi, nisam namjerno
    svaku rijec da mogu ja bih povuk'o
    ponosni dotakli smo dno
    mogu da te ne volim, ne i da zaboravim
    neoprostivo si mi duzna zbog tog..."

Page 10 of 11 FirstFirst ... 67891011 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  2. Unishten za ljubav
    By odli in forum Ljubav
    Replies: 134
    Last Post: 08-09-07, 11:13
  3. Nikad vishe...
    By EgZeKuToR in forum Ljubav
    Replies: 94
    Last Post: 25-12-06, 19:01
  4. Prijateljstvo ili ljubav ?
    By Krembananica in forum Ljubav
    Replies: 1
    Last Post: 24-12-06, 20:46
  5. Naivnost ili proracunatost...?
    By Argonaut in forum Ljubav
    Replies: 162
    Last Post: 19-06-06, 12:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •