Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 61 of 61

Thread: Vode Vodee Vodeeee!!!

  1. #51
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Nisam upucen u te novljanske fore? Sta ima na Skveru? da mi kazes ili da ja sam zamisljam sta moze biti? )
    Nije to nikakva fora no ako procitas jos nekoliko puta ono sto smo pisali prije mog zadnjeg posta mozda i shvatis sto sam htio reci. Ja ti crtati nemam namjeru a ti potrazi neki forum za predskolski uzrast i mozda tamo budes shvacen i prihvacen.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Opa imamo i zajebane momke ovde??? )

    Sl.br.1 : MICKEY_HN - Nazivas moje izlaganje- seljackim. Ne znam kako da oslovim drugacije osobu koja me vredja, zbog toga sto sam napao sistem na jedan "animiran" nacin.. To moze samo budala.

    Sta kazes, da se nadjemo u gradu pa da vidimo ko je seljak a ko budala? Ili si to samo tako napisao kako bi ostavio utisak zejebanog momka koga ne sme niko da uvredi preko foruma jel?Mislim... napisati to.. i kao predloziti da se nadjes sa nekim koga ne pozanajes i objasnjavas mu uzivo sta si hteo da kazes jer te je on nazvao budalom na internetu To nazalost dokazuje da to i jesi... Mada OK Mogli bi nozeve da ponesemo, pa ko koga prvi ubode :fight:

    Dogovoreno?

    A odlicna fora je da to ugovorimo ovako javno, pa da mogu i ostali da dodju da gledaju fight!

    ......


    A ovaj mickey, sto je moje reci doziveo kao cisto realne i ozbiljne i koji celi ovaj forum dozivljava suvise realno. AKO JE ZAINTERESOVAN ZA SASTANAK NA SLEPO, neka se javi covek na private. Videli su svi da niko ne sme da ti na forum napise da si budala .. Zajeban si nema sta. ETO moram da ti naznacim - i OVO JE IRONIJOM PISANO, ustvari nisi zajeban i verovatno bih se nasmejao kada bih te video --- nekim ljudima moras da crtas da bi shvatili najjednostavnije stvari.. a nekima ni to ne pomaze...

    U zdravlje
    Nema potrebe za private, sve sto mislim to i napisem, pa neka chita ko hoce.

    Ladno ne mogu da verujem da si pomislio da hocu da se bijem. Rekao sam da ti objasnim, i to u pravom smislu znachenja te rechi. Da objashnjavam svoje misljenje ovde na forumu ne mogu i nemam zivaca, zato sam i rekao ono.
    Ja sam ti rekao da reagujes na seljacki nachin, a ne da si seljak. To nije bio razlog da me nazoves budalom, mogao si samo da kazes da ja reagujem na budalast nachin. Ta dva pojma su veoma razlichita, ako mozes da skontas.

    A to sto si ti pomislio odmah na fight govori sve o tebi,mislis da moze sve da se resava silom, o yeah....

    Ja sam hteo da poprichamo na vishem nivou, ali izgleda sa tobom je to nemoguce...
    /

  3. #53
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Kakve sve to veze ima sa vodom?

    Dobro ljudi,citam ove vase postove i cudim se kako moderator vec nije zakljucao.
    Isti ste kao nasi politicari-krene rasprava o bitnom pitanju kao sto je voda i snabdijevanje vode i zavrsi pricom o tome ko kome prijeti i ko je seljak.
    A o snabdijevanju vodom vise sam saznao na drugom mjestu,na postu u forumu politika,gdje jedan lik iz Pg-a lijepo objasnjava kako,yasto,kad ,gdje i kako ce se raditi vovovod...
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=10313
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=15288&page=14
    A ima ih jos
    Last edited by ssrdan; 12-10-07 at 00:29.
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovde tesko da neko moze da raspravlja od snadbevanju vodom, jer niko nema teorijsku podlogu za to, tj nema dovoljno informaciji da bi objektivno sagledao i objasnio situaciju.
    /

  5. #55
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by ssrdan View Post
    Dobro ljudi,citam ove vase postove i cudim se kako moderator vec nije zakljucao.
    Isti ste kao nasi politicari-krene rasprava o bitnom pitanju kao sto je voda i snabdijevanje vode i zavrsi pricom o tome ko kome prijeti i ko je seljak.
    A o snabdijevanju vodom vise sam saznao na drugom mjestu,na postu u forumu politika,gdje jedan lik iz Pg-a lijepo objasnjava kako,yasto,kad ,gdje i kako ce se raditi vovovod...
    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=10313
    A ima ih jos
    Svaka cast ssrdan. Obe tvoje poruke na ovoj temi su za primer. Garantujem da si izvanredan covek sa kojim bih se svakako razumeo i nasao zajednicki jezik. Da su svi ovde kao ti, potpuno bih drugacije zapoceo ovu temu. Apsolutno si pronasao dobru paralelu sa ovim prepucavanjem ko je seljak a ko budala. Nazalost ovaj narod, kao i ovaj forum prepun je seljaka i budala, ukljucujuci i politicare, pa je suludan posao i potencirati neku normalnu, zrelu, kontruktivnu i realnu pricu bilo gde jer je besmislena i osudjena na propast u startu. Ali eto, prijatno je iznenadjenje uvideti da ipak tu negde izmedju postoje ljudi kao ti , nazalost retkost su, ali bar ih ima.
    Ja prihvatam odgovornost za neozbiljno otvaranje ove teme i ako uopste postoje moderatori na ovom podforumu da je zakljucaju, sem ako i oni sami ne zele malo da nastave ili prosire dalje prepucavanje.

    Salut

  6. #56
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Garantujem da si izvanredan covek
    Ako ti garantujes onda nema sumnje da jeste, pa sve i da on sam misli da nije!!
    Last edited by shrek; 12-10-07 at 02:23.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eVO oPeT neMa VoDe... Mora da je ovaj put koza..:joint:

  8. #58
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima ovdje na ovoj temi jedna osoba shto joj nik pochinje sa slovom w. ne bih nishta da imenujem josh....

  9. #59
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bunt zdravog razuma u pitanju...

  10. #60
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chile View Post
    ima ovdje na ovoj temi jedna osoba shto joj nik pochinje sa slovom w. ne bih nishta da imenujem josh....
    Kako si mi ?

    Quote Originally Posted by Zinedin_Zidan View Post
    Bunt zdravog razuma u pitanju...
    Revolucija uma! Ali shhhh nikom ni reci, ok?
    Last edited by W8020W; 14-10-07 at 16:35.

  11. #61
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u redu je face ste
    kraljevi najveci!!!
    sad bi moga lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ratni dnevnik Vermahta
    By ihtus777 in forum Istorija
    Replies: 112
    Last Post: 16-09-07, 20:19
  2. Balastne vode ,Problem?
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 11-07-07, 16:55
  3. kubik vode u PG
    By kimmi in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 22-06-07, 13:11
  4. Svjetski dan vode
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-07, 09:16
  5. Tunel Vrmac rješava pitanje vode u Boki !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 12-06-05, 12:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •