Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 61

Thread: Vode Vodee Vodeeee!!!

  1. #26
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Svi smo proshli kroz tu fazu mladalachkog bunta.
    Ovo je kulirantu jedan, bunt zdravog razuma Lako je odgovoriti u jednoj recenici , zar ne? Vidim stalna si musterija ovog foruma, pa ti je potpuno oblikovana psiha tim frazama i prebacivanjima... A pazi, koliko ja vidim, gde god je neka prepirka - obavezno se nadje neko tako "ostrouman" (za samog sebe) da prebaci tu izlizanu foru sa godinama.
    A posto se ova skupina ljudi iz HN sto provode godine na forumu, drzi slicnig stila pisanja, sve jedni druge kopiraju.. , zelim da ti kazem da si time samo zadovoljio svoju zedj da se "osvetis" jer sam te prozvao(iako si se sam prijavio za to) i verovatno ce se ova dvojica obradovati sto si stao uz njih, a moguce da ce te podrzati jos neko od tvojih starih forumskih prijatelja iz Hn .. i to je sve sto taj tvoj priglupi komentar moze da izazove.

    Ljudi kao ti jedino su bitni na forumu jer tu i pronalaze sebi slicne, koji ih postuju. Eto ja sam vise iz satire otvorio ovu temu, ali izgleda da sam time povredio i uvredio mnoge... Kako .. ostaje misterija

    Hajde mangupe, skresi mi sad jednu, onak u jednoj recenici ostroumno - kako samo najbolje znas.

    Evo nesto ovako :
    A niko ne misli na djecu iz afrike..
    Ako mozes.. Znas ono, kao da je fora dobra a da ti ispadnes neki veliki kuler koji je sve prosao, sve razumeo i sada sa visine baca opaske nalik ovoj FACA SI nema sta ..
    Last edited by W8020W; 07-10-07 at 20:47.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prva Bokeška View Post
    ...u najsrecnijim zemljama...
    A i ovaj vid prozivanje je zastupljen po forumima Vidim ovaj je nov, ali vec pokazuje talenat. Stavi mi minus na toj gresci Napisano je.. onako u zargonu , zharu, brzini , nepromisljenosoti .. Jbg covece, pisem vise od tebe pa ti se da vise materijala pred ocima :P

    I ovaj u jednoj recenici misli da je sve rekao i uzdigao se ne znam koliko iznad mene ... E pa kako ne gotivim takve ljude.. Mada iskreno, simpaticniji su mi i takvi od onih sto napadaju kada ih niko ne dira.. E to je sljam posebni.. A kada se ukombinuju te navike.. dobijam upravo ovakve slucajeve.

    Svaka cast momci, nesavladivi ste na forumu :yipiiii: Priznajem poraz u svakom obliku ste me nadigrali... A i ja budala svakome hocu da odgovorim ... Sam sam kriv sada.. jbg!
    Last edited by W8020W; 07-10-07 at 20:54.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,073
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    438
    Thanked in
    234 Posts

    Default

    Osecash se napadnutim sa mojom rechenicom? :/
    \\
    OFL•GIC

  4. #29
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja stajem na stranu w80 ovoga

  5. #30
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Osecash se napadnutim sa mojom rechenicom? :/
    hm cekivao sam bolje Presao si na ironicnost.. Volim ironiju. Pa da se nadovezem. Da uvredilo me to sto podcenjujes nas decu iz Afrike a u isto vreme se podsmevas mom kontinentu.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Treba pobit gamad!
    Opak neki decko?! :mrgreen:

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    A i ovaj prokleti narod sta god da mu rade
    Taj narod bira tu vlast jer oni znaju da ta Vlast njima ukida vodu sa dobrim namjerama - ne moze se voda cijeniti ako je stalno ima, no se povremeno mora dobro ozednjet i zivjet bez vode neko vrijeme da bi se uvidjelo i shvatilo njeno pravo znacenje i vrijednost!
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  7. #32
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    ova budala ih cak i brani!
    Nije u redu da me nazivash budalom ovako preko foruma, dodji i reci mi to u lice ako oces,a ja cu da ti objasnim zasto sam ih "branio". bicu u HN-u od srede pa nadalje...
    /

  8. #33
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W
    Treba pobit gamad!
    Nenade, ti li si?

  9. #34
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opa imamo i zajebane momke ovde??? )

    Sl.br.1 : MICKEY_HN - Nazivas moje izlaganje- seljackim. Ne znam kako da oslovim drugacije osobu koja me vredja, zbog toga sto sam napao sistem na jedan "animiran" nacin.. To moze samo budala.

    Sta kazes, da se nadjemo u gradu pa da vidimo ko je seljak a ko budala? Ili si to samo tako napisao kako bi ostavio utisak zejebanog momka koga ne sme niko da uvredi preko foruma jel?Mislim... napisati to.. i kao predloziti da se nadjes sa nekim koga ne pozanajes i objasnjavas mu uzivo sta si hteo da kazes jer te je on nazvao budalom na internetu To nazalost dokazuje da to i jesi... Mada OK Mogli bi nozeve da ponesemo, pa ko koga prvi ubode :fight:

    Dogovoreno?

    A odlicna fora je da to ugovorimo ovako javno, pa da mogu i ostali da dodju da gledaju fight!

    I ja bih rekao nesto zakljucno, ako naravno ne bude bilo onih zainteresovanih za dalju pricu i prepirku.. a takvih je pun ***** ovde. Probacu da im udovoljim, zanimljivo mi je da vam pisem:P DAKLE. Tema je kreirana iz jedne realne inspiracije i realnog bunta zdravog razuma, stim sto sam ja to predstavio kroz satiru, ironiju. KOJU mislim da bi ijedna imalo pametna osoba mogla da prepozna..(cak sam i smajlice koristio- kako bi razumeli i ovakvi slucajevi, al uzalud) Doduse bilo je i normalnih reakcija.. ALI sta se desava Javljaju se tamo neki likovi, zagrizeni forumasi koji pocinju da me napadaju i brane nesto sto je svima ocito koliko je pogresno..... Osoba koja to ne moze da ukapira vec brani ili prva napada je za mene obicna budala .. Ali budali je to besmisleno i reci.. Takodje mislim da oni koji su razumeli tip teme koju sam otvorio i ono sto sam njom hteo da prestavim ce prepoznati ko je ovde malo zaostao. E sada oni kojima to i dalje nije jasno i koji i dalje napdaju i iscudjavaju se mojim komentarima... su naravno jos jedna kategorija ljudi, koja eto nije bila sposbna toliko da razume neke stvari koje sam napisao.. a verovatno tako iste te stvari ne kapira i u stvarnom zivotu.. i to su za mene budale. Takodje ovi sto vise nekoliko godina na forumu.. su budale ... A tvrdm da najveci sljam od ljudi visi po ovim forumima i ovde kreira neku licnost.

    Tako da je to moj stav. Dao sam svoje komentare. Dali ste ih i svi vi- ko god bili. Mozda ste najveci debili , a mozda suvi intelektualci. Ja verujem da vama svima godi da budete ovo drugo. Ali eto, onaj ko zna da vidi, videce ko je ko.

    A slozicete se da bi bilo suludo da odgovaram svakoj budali koja zaluta na ovaj deo forumu i napadne me Nisam zbog toga otvorio ovu temu. Bitno je neka stoji, ako nista, bar kao tema kritike ovom gradu i prikaz kakvih ljudi ima.


    A ovaj mickey, sto je moje reci doziveo kao cisto realne i ozbiljne i koji celi ovaj forum dozivljava suvise realno. AKO JE ZAINTERESOVAN ZA SASTANAK NA SLEPO, neka se javi covek na private. Videli su svi da niko ne sme da ti na forum napise da si budala .. Zajeban si nema sta. ETO moram da ti naznacim - i OVO JE IRONIJOM PISANO, ustvari nisi zajeban i verovatno bih se nasmejao kada bih te video --- nekim ljudima moras da crtas da bi shvatili najjednostavnije stvari.. a nekima ni to ne pomaze...

    U zdravlje
    Last edited by W8020W; 08-10-07 at 19:56.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam i dalje na strani ovoga w80 . Samo cepaj , imash moju podrshku.

  11. #36
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se sa w80 slažem jedino oko onoga da je mickey-hn budala.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    A tvrdm da najveci sljam od ljudi visi po ovim forumima i ovde kreira neku licnost.
    To tvrdis na osnovu svog prisustva ili poznajes jos nekog... ?
    Last edited by shrek; 08-10-07 at 23:05.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    To tvrdis na osnovu svog prisustva ili poznajes jos nekog... ?
    Tvrdim na osnovu svojih offtopic excursija. Jezivo je kakvih slucajeva ima.. Ne znam, eto meni su iritantni, vidim vecini simpaticni.. A slusajno ili ne to su uglavom bili ljudi koji na ovom forumu imaju po nekoliko hiljada postova, samim tim i autoriteta. Ali to je vec druga tema, pa da ne prozivam, eto im tamo. Ovo mesto zaista shvatam potpuno neozbiljno i nevazno, tako da ti sherk sa tim nickom, avatarom i sa svih tih, skoro 5.000 postova... jesi takodje potpuno nevazan i nebitan:monkey:

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Ovo mesto zaista shvatam potpuno neozbiljno i nevazno,
    Tvoji postovi ne odaju takav utisak, jer se evo ziv izjede sto niko nece ozbiljno da shvati tvoj predlog "da se pobije gamad" vec ih "branimo".

    btw. da si malo "procesljao" forum vidio bi koliko je topika na podforume svih gradova kritikujuci opstinske i drzavne vlasti zbog nestasice vode, struje,zbog smeca po ulica i drugih svakodnevnih problema...
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  15. #40
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Tvoji postovi ne odaju takav utisak, jer se evo ziv izjede sto niko nece ozbiljno da shvati tvoj predlog "da se pobije gamad" vec ih "branimo".

    btw. da si malo "procesljao" forum vidio bi koliko je topika na podforume svih gradova kritikujuci opstinske i drzavne vlasti zbog nestasice vode, struje,zbog smeca po ulica i drugih svakodnevnih problema...
    Znaci ti si shvatio da sam ja pozivao na linch opstinskih organa? hmm Da znas da ni to shvatanje nije lose, sigurno bi donelo radikalne promene... moguce i po pitanju vode.. No, mozda je ipak bolje resenje da se sada na nadolazecim izborima lepo makne nesposobni tim i oproba nesto novo..
    Sve u svemu, nebitno. Vazno je naglasiti ovo pitanje cestog iracionalnog nestanka vode i vazno je da vode trenutno ima, pa odoh da se obrijem... i kao sto ti rece, da uzivam u blagodetima i lepoti vode... nasmijan i zadovoljan sto je koristim.. jer ko zna hocu li sutra ujutru moci.

    P.S. Nisam se ja pojeo, meni je cela ova prica bila zadovoljstvo... Sta cu kada otkrivam zadovoljstvo u svemu.
    Last edited by W8020W; 09-10-07 at 00:03.

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Da znas da bi to sigurno donelo radikalne promene...
    Bi, bilo bi manje zednih usta i to je sve sto bi se promijenilo.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Bi, bilo bi manje zednih usta i to je sve sto bi se promijenilo.
    Za pocetak, dovoljno

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by W8020W View Post
    Za pocetak, dovoljno
    Pa ako cemo vec na taj nacin da se borimo sa nestasicom vode, dodji na skver za po sata da ti pokazem nesto?! :mrgreen:
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by shrek View Post
    Pa ako cemo vec na taj nacin da se borimo sa nestasicom vode, dodji na skver za po sata da ti pokazem nesto?! :mrgreen:
    Nisam upucen u te novljanske fore? Sta ima na Skveru? da mi kazes ili da ja sam zamisljam sta moze biti? )
    Last edited by W8020W; 09-10-07 at 16:34.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja vishe nisam na strani ovoga w80 . Mnogo je iskompleksiran.

  21. #46
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Zelenika
    Posts
    215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool voda 24 h

    Ovo procitah negdje u Igalu na tabli na kojoj je pisalo ROOMS ZIMMER CAMERE...E to u Dubrovniku jos nigdje nisam vidjeo.
    Bas me zanima sta neki skandinavac pomisli kada to vidi,posto se doticna reklama nalazi pored InSTITUTA.
    Poceli su prohtjevi da progresivno rastu,navikoh se ja na sapun i na zubnu pastu.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovaj shrek je samo dokazao moje misljenje o takvima sa vise hiljada postova.

    Dosadno mi vise da razvijam pricu sa gomilom chat-forum-debila, pa neka bude da sam iskompleksiran zbog njih, jer nisam kao oni.

    Evo vam jos malo vode od mene :burp:

    voda 24 h
    Hoteli sa 5 zvezdica navode to kao prednost. Reklama -"imamo vode celi dan". Mislim da ce svaki stranac da se zbuni kada to procita.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa ja ne znam shta si ti ochekivao
    da cesh napravit chudo na forumu
    dignut bunu ili shta?

    Ajde Ok..
    sad i meni reci da sam budala,seljak....

    mnogo se neshto oduzi ova pricha:eek:

  24. #49
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by MiLiCa_Hn View Post
    e pa ja ne znam shta si ti ochekivao
    da cesh napravit chudo na forumu
    dignut bunu ili shta?

    Ajde Ok..
    sad i meni reci da sam budala,seljak....

    mnogo se neshto oduzi ova pricha:eek:
    Svojim postom je produzujes. Svakako da te necu uvrediti ako ti nisi mene. Ali ne mogu da verujem koliko vas je shvatilo sve moje reci Žbukvalno

    Dakle, ZADNJI PUT, tema i vecina postova pisani su ironicno, neozbiljno ili da vam prevedem jos blize - "sa namernim odabirom raznih bucnih izraza kako bi se sama kritika uvila u po meni shareniji celofan" ... i na taj nacin bila uocljivija.
    Svi ste u tome izgleda videli kako ja zelim da dizem bune i ubijam narod :eek: sto govori o nacinu na koji shvatate forum i ljude sa njega. To se valjda desava kada neko prekomenrno posecuje ovo mesto.

    Ovim zavrasvam svoju pricu o tome. Iznenadjujuce zanimljivo je bilo videti ovu reakciju na moju temu. Hvala na paznji :dring:

    Evo necu vise otvarati teme, jer vidim da je beznadezno. Sto se mene tice, moze da ide pod lock.

    Ako je neko zeljan dalje rasprave neka se javi private- pa mozda i odgovorim na nju. Ovde vise necu pisati i odgovarati na prozivke. Ko je shvatio - shvatio je

    Pozdrav dragi sugradjani

  25. #50
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a mozda si ti sve malo preozbiljno shvatio
    I sasvim je druga pricha o nashem shvatanju foruma
    ne vidim kakve veze imaju vecina tvojih postova sa vodom jer si uglavnom "chascavao" forumashe nekim tako finim izrazima..
    da ne nabrajam


    i pozdrav i tebi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ratni dnevnik Vermahta
    By ihtus777 in forum Istorija
    Replies: 112
    Last Post: 16-09-07, 20:19
  2. Balastne vode ,Problem?
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 11-07-07, 16:55
  3. kubik vode u PG
    By kimmi in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 22-06-07, 13:11
  4. Svjetski dan vode
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 22-03-07, 09:16
  5. Tunel Vrmac rješava pitanje vode u Boki !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 12-06-05, 12:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •