Page 34 of 36 FirstFirst ... 2430313233343536 LastLast
Results 826 to 850 of 900

Thread: Kosarka NLB!

  1. #826
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Budućnost- Hemofarm 64:55
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #827
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jos ta jedna pa odmor
    Ban u Srbiji zato sto sam crnogorac
    Ban u hrvatskoj crnogorac
    Ban u crnoj gori crnogorac
    ...

  3. #828
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja se ipak I DALJE NADAM da mozemo MOZDA u Vrscu da napravimo nesto... sad ce ipak malo bit pritisak na domace... 2x su nas GLAT dobili ... mislim da ce ovaj put imati velikih problema... evo vidjecete....
    F.C.F.

  4. #829
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Partizan zavrsio posao u 2 meca. Bas kao sto se i ocekivalo. Cibona je u poslednjih 5-6 dana 3x izgubila sto je frustirajuce za njih. Ali sta im mozemo ;-)...
    Sada se treba pripremati za TAU i cekati da se odredi (ili potvrdi) domacin zavrsnog turnira NLB...
    Evo i link: http://www.b92.net/sport/kosarka/nlb...&nav_id=291238

    FMP je na produzetke izborio majstoricu. Slicno kao sto je prije 2 dana izgubio u Zadru.
    Zvezda ce tek da igra drugu tekmu, a Buducnost je potpuno zasluzeno pobijedila Hemofarm. Mislim da ne bi smjeli onako da vrijedjaju (i namjerno udaraju) Marsala. To nije ni malo sportski. Pobjedama nek se svete. Licno mislim da ce ih Hemofarm u Vrscu glat pobijediti i da cemo mozda na zavrsnom turniru (jos jednom) gledati cetiri srpska tima...

  5. #830
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Killy View Post
    Ja se ipak I DALJE NADAM da mozemo MOZDA u Vrscu da napravimo nesto... sad ce ipak malo bit pritisak na domace... 2x su nas GLAT dobili ... mislim da ce ovaj put imati velikih problema... evo vidjecete....
    Aj` dako ih macnemo više, stvarno bi red bio! I ja imam neki osjećaj da ovaj put može svašta bit. Ako smo dobra ekipa trebalo bi da ih dobijemo, jer valjda smo ih prostudirali više! Ključ je u odbrani na Maršalu (kako je mrzan lik što je to!), Joksimoviću i Vukosavljeviću. Ostali su jedan prosjek i mislim da smo bolja ekipa (u Morači nas ne bi dobili 20 utakmica zaredom da se igra), ali treba to i dokazati u ovoj utakmici...A ako nas kojim slučajem i ovaj put dobiju lagano, po meni sezona uopšte nije uspješna kao što Radonjić na sva zvona priča, jer smo u svakoj važnijoj utakmici poraženi tj. uspješna je za jednu sasvim prosječnu ekipu...

  6. #831
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    budem prilicno ljut kad mi neko pokaze liste najboljih mladih igraca evrope, gdje onaj junac od macvana bude kao treci, pa i ovaj nas dasic 10., a.... gordica nigdje! a covjek je, lagano, najbolji igrac ove buducnosti, i redovno dijeli lekcije najboljim bekovima nlb lige. pateticno.
    Last edited by Bad Boy; 28-03-08 at 11:02.
    Liberty and justice

  7. #832
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Stara Pazova
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Igrao je 98' i tada nije bilo Jadranske lige, totalno drugo vrijeme! Srpska klubska kosarka nakon sunovrata, pocela je da se polako oporavlja ulaskom srpskih klubova u Jadransku ligu-CINJENICA! Cibona i Olimpija nisu nista izgubili, naprotiv! Da ne igraju Jadransku bili bi u totalnom kurcu.
    Naravno da je Partizanu bolje igrati protiv Cibone, Olimpije, Zadra, Buducnosti, nego Masinca,Sloge.. Sa Hemofarmom, FMPom,Zvezdom i Vojvodinom i ovako igra u NLB. Pitao bi te kakvi bi Hemofarm,FMP,Vojvodina bili da ne igraju NLB. Vjerovatno kao i 2000te,2001...
    Logicno je, veca liga- BOLJE!!! Vise klubova, vise igraca...

    Od srpskih klubova koji sad ne igraju NLB ligu, nema niti jedan bolji od Zagreba,Sirokog,Heliosa,Slovana, tako da mislim da je podjela broja mjesta pravedna!

    Prichas o srpskoj kosarci da je dozivela sunovrat!?? Koji sunovrat, u A repki. Pa ne moze uvek da se osvajaju medalje, i da se bude prvak.
    Sto se tice, krze Srpske kosarke, pogledaj mlade repke, kako jednostavno osvajaju svetska i evropska prvenstva. I kao srpka kosarka je dozivela preporod u NLB ligi, igrtajuci u Podgorici i Širokom. Ma daj!!!
    Jebeš ligu u kojoj je svaka drgua utakmica visokog rizika, gde god se igra. Jebes ligu u kojoj svako svakome skandira "ubi zakolji". Gde je tu sport?
    Sto se tice NLB iliti jadranske lige (takmičarkse strane), chemu vise!? Ima li smisla!? Igreati sa ekipama Širokog, Slovana, Bosne, Heliosa!?? Pa za njih su Zdravlje i Sloga ,EKIPE, samo takve! To je liga bezdušne skupine, u kojoj se pale samo pojedinci. To je liga bez briga, u kojoj niko ne ispada a pobednik (srpski klub) ne dobija nista. Čemu!??
    Srbija, ne treba da igra vise, jadransku ligu, zato sto ne izlazi na Jadaran .
    Zašto bi srpski klubovi, koji UBEDLJIVO, vladaju NLB ligom, punili hale nekom?
    Zašto da Budućnost ili neko drugi, koji nije srpski klub, bude počestvovan i da ima tu chast da igra sa Partizanom (evropskom klasom, top8 ), bespotrebno, a da Sloga ili neki drugi klub to nema. To nije u interesu srpke kosarke.
    Nadam se samo, i verujem da hoce, pamet uci u glave srpskih predstavnika da napuste tu čudo od veštačke, neprirodne i nakradne lige, zvane NLB ili Jadranske.

    A i vama ce biti bolje, bice vam lakse da osvojite prvenstvo. Kao Budućnost u fuci, sada sto hara CG fudbalom, kada vise nema Srpskih klubova u zajednichkoj ligi. Eto, osvaja te titule prvaka drzave, prvi put, bez problema .
    Nismo zgodni,
    al smo zato nezgodni!

    Mali Tokyo.
    Stara Pazova!

  8. #833
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci Partizanu i ostalim tomiva iz Srbije je bolje da igraju sa Slogom i Zdravljem, nego protiv Cibone, Olimpije, Zadra, Buducnosti... Pa da, Sloga, Zdravlje, gigant do giganta! U pravu si potpuno!
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  9. #834
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne mlatite vishe sta je kome bolje ...

    Nocas MAJSTORICA Hemofarm - Buducnost... osjecam da Buducnost dolazi do pobjede veceras...
    F.C.F.

  10. #835
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cudi me da niko od vas nije objavio spomenuo ovu vest,a nisam primetio ni da su vasi mediji objavili:

    28. mart 2008.
    MARKOVIC MILOS
    MILOŠ MARKOVIĆ, K/BŠ, prešao je iz Mega Aqua Monte u KK Budućnost iz Podgorice, Crna Gora.

    to je sa sajta beobasketa,menadzerske agencije,i maltene nema sanse da je netacna info.jedino mi nije jasno sta ce on sada buducnosti,zavrsavaju takmicenje u jadranskoj(nije bitno dal danas dobiju ili prodju),za prvenstvo cg su prejaki i onako,ali dobro.
    inace imao je dosta dobru sezonu i belezio skoro 15poena po utakmici,i 4,8skokova.
    inace rec je o bivsem igracu partizana i hemofarma,koji i nije tamo dobio neku veliku sansu.

  11. #836
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VojvodinaONLINE View Post
    Prichas o srpskoj kosarci da je dozivela sunovrat!?? Koji sunovrat, u A repki. Pa ne moze uvek da se osvajaju medalje, i da se bude prvak.
    Sto se tice, krze Srpske kosarke, pogledaj mlade repke, kako jednostavno osvajaju svetska i evropska prvenstva. I kao srpka kosarka je dozivela preporod u NLB ligi, igrtajuci u Podgorici i Širokom. Ma daj!!!
    Jebeš ligu u kojoj je svaka drgua utakmica visokog rizika, gde god se igra. Jebes ligu u kojoj svako svakome skandira "ubi zakolji". Gde je tu sport?
    Sto se tice NLB iliti jadranske lige (takmičarkse strane), chemu vise!? Ima li smisla!? Igreati sa ekipama Širokog, Slovana, Bosne, Heliosa!?? Pa za njih su Zdravlje i Sloga ,EKIPE, samo takve! To je liga bezdušne skupine, u kojoj se pale samo pojedinci. To je liga bez briga, u kojoj niko ne ispada a pobednik (srpski klub) ne dobija nista. Čemu!??
    Srbija, ne treba da igra vise, jadransku ligu, zato sto ne izlazi na Jadaran .
    Zašto bi srpski klubovi, koji UBEDLJIVO, vladaju NLB ligom, punili hale nekom?
    Zašto da Budućnost ili neko drugi, koji nije srpski klub, bude počestvovan i da ima tu chast da igra sa Partizanom (evropskom klasom, top8 ), bespotrebno, a da Sloga ili neki drugi klub to nema. To nije u interesu srpke kosarke.
    Nadam se samo, i verujem da hoce, pamet uci u glave srpskih predstavnika da napuste tu čudo od veštačke, neprirodne i nakradne lige, zvane NLB ili Jadranske.

    A i vama ce biti bolje, bice vam lakse da osvojite prvenstvo. Kao Budućnost u fuci, sada sto hara CG fudbalom, kada vise nema Srpskih klubova u zajednichkoj ligi. Eto, osvaja te titule prvaka drzave, prvi put, bez problema .


    Procitaj opet, pisao sam o srpskoj KLUBSKOJ kosarci, ne o reprezentativnoj! Razlika je naravno velika. "Zasto da im mi punimo sale" - opet baklan izbija iz tebe, da komsiji crkne krava...
    Utakmice nisu visokog rizika koliko ti mislis, vidis da su sale poluprazne. "Ubi, zakolji"- toga je sve manje, da se nije igrala Jadranka bilo bi klanja u eurokupovima(jos jedna dobra stvar te lige), ovo je cini mi se sedma sezona Jadranske lige i nije bilo vecih incidenata, dakle- pokazala se kao veoma dobra. A o kvalitetu srpske naspram Jadranske lige smijesno je diskutovati s obzirom da u njoj ucestvuju svi najjaci srpski klubovi. Centri kao Zagreb,Podgorica,Split,Ljubljana...u buducnosti uvijek ce imati da ponude toj ligi dobre klubove, sigurno bolje neko Vranje,Leskovac,Pirot... Sto se tice dominacije srpske kosarke na Jadranu, vidjecemo ko ce da osvoji ove godine; mislim da Zadar ima realne sanse da osvoji imajuci u vidu da su domacini final four-a, bez obzira sto je Partizan objektivno najbolji, sto je slucaj samo ove godine; ranijih godina(najvjerovatnije i narednih) bilo je 6-7 klubova pribliznih kvaliteta, nije niko odskakao kao Partizan ove godine.
    Vjestacka,neprirodna,nakaradna nije sigurno. Slicna(liga) je bila prije raspada SFRJ pa su klubovi iz nje harali Evropom, a vidji sad!
    Tako da, 100% je u interesu srpske kosarke, a ponajvise crnogorske,hrvatske,bosanske,slovenacke kosarke da se igra ta liga. Ali,izgleda, upravo ovo "ponajvise" vama smeta. Dakle, razlozi teznje ka istupanju srpskih klubova nisu kosarkaski razlozi, vec neki drugi.
    Jadranska liga ce i dalje nastavit da zivi, sa ili bez srpskih klubova. Sa bolje, ali ako ne, svakako da ce biti jaca od srpske lige, a vidjecete za koju godinu dje ce Partizan igrat; tj. necete vidjet jer mislim da nisu toliko ludi da izadju iz lige.

  12. #837
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam nameru sada da ulazim u raspravu da li je jadranska liga dobra ili ne za srpsku kosarku(licno smatram da nije,a to smatraju i skoro sva velika imena srpske kosarke,osim par izuzetaka,pre svega boze maljkovica),ali moram da podsetim ljuba da nisu srpski klubovi dominantni samo ove godine kako on kaze,dominacija traje od ulaska svih srpskih klubova u nju,tako da zadnje 4titule su uzimali srpski klubovi(2fmp,1 hemofarm i partizan),svih tih god mislim da niko 4 najjaca srpska kluba nije bio ispod 8 mesta,jedne godine su se sva cetiri plasirali na fajnal for(kad je uzeo hemofarm),a pre 2 sezone se cak i vojvodina kao 5 klub plasirao na 8 mesto

  13. #838
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    cudi me da niko od vas nije objavio spomenuo ovu vest,a nisam primetio ni da su vasi mediji objavili:

    28. mart 2008.
    MARKOVIC MILOS
    MILOŠ MARKOVIĆ, K/BŠ, prešao je iz Mega Aqua Monte u KK Budućnost iz Podgorice, Crna Gora.

    to je sa sajta beobasketa,menadzerske agencije,i maltene nema sanse da je netacna info.jedino mi nije jasno sta ce on sada buducnosti,zavrsavaju takmicenje u jadranskoj(nije bitno dal danas dobiju ili prodju),za prvenstvo cg su prejaki i onako,ali dobro.
    inace imao je dosta dobru sezonu i belezio skoro 15poena po utakmici,i 4,8skokova.
    inace rec je o bivsem igracu partizana i hemofarma,koji i nije tamo dobio neku veliku sansu.
    Cuo sam sinoc na tv-u da je Buducnost dovela dva igraca, ali nisam obratio paznju, ne znam o kojim igracima se radi. Malo je glupo na kraju sezone, ali vjerovatno je da su ih uzeli za narednu, valjda valjaju...

  14. #839
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    nemam nameru sada da ulazim u raspravu da li je jadranska liga dobra ili ne za srpsku kosarku(licno smatram da nije,a to smatraju i skoro sva velika imena srpske kosarke,osim par izuzetaka,pre svega boze maljkovica),ali moram da podsetim ljuba da nisu srpski klubovi dominantni samo ove godine kako on kaze,dominacija traje od ulaska svih srpskih klubova u nju,tako da zadnje 4titule su uzimali srpski klubovi(2fmp,1 hemofarm i partizan),svih tih god mislim da niko 4 najjaca srpska kluba nije bio ispod 8 mesta,jedne godine su se sva cetiri plasirali na fajnal for(kad je uzeo hemofarm),a pre 2 sezone se cak i vojvodina kao 5 klub plasirao na 8 mesto
    Tim prije bi trebali da igraju. Bolje da dominiraju nego da ne. Velika imena srpske kosarke su prije svega politicari...
    Mozemo da pricamo o Jadanskoj ligi na nekim drugim osnovama kad im vec ne odgovara ovakva (mada se meni cini da je ok) pa da se nesto mijenja, ali u svakom slucaju je u interesu, zdrava logika...

  15. #840
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    ali moram da podsetim ljuba da nisu srpski klubovi dominantni samo ove godine kako on kaze
    Rekao sam da su ekipe pribliznih kvaliteta bile ranijih godina, a ti se razumijes u kosarku pa potvrdi. Nije odskakao neko kao Partizan ove godine koji je zavrsio ligaski dio sa dva poraza.
    Ko je osvojio,ne mora toliko da znaci. Dokaz za to moglo bi biti osvajanje Zadra ove godine...

  16. #841
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NesaBG View Post
    cudi me da niko od vas nije objavio spomenuo ovu vest,a nisam primetio ni da su vasi mediji objavili:

    28. mart 2008.
    MARKOVIC MILOS
    MILOŠ MARKOVIĆ, K/BŠ, prešao je iz Mega Aqua Monte u KK Budućnost iz Podgorice, Crna Gora.
    Naravno da su objavili, zato ne bi objavili? Uz Markovica tu je i Krsto Bjelica (20, 191) clan novosadskog Radničkog, a ranije je igrao za Sports world i Vojvodinu. A dovedeni su do kraja sezone, prije svega da bi ih testirali...i eventualno angazovali za sledecu sezonu.

    Pa mozda bude i neki novi Micov ili Otasevic medju njima..
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  17. #842
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes coce, cim je ove sezone Partizan neprikosnoven, odma price kako je Jadranska liga losa za njih, kako mogu sami sad itd... A ustvari da nije nje Partizan i ostali klubovi se ne bi mogli normalno pripremat za jake Evropske meceve! Tako da itekako je to dobra stvar za njih, imat ligu gdje imas 10 priblizno jakih timova i igrat medjusobno...

    Zamislite Partizan, pripremat se za Evroligu preko Sloge ili Zdravlja i ostalih timova iz Srbije koji nisu iz Jadranske...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  18. #843
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jel zna neko kakva su ova nova pojcanja osim statistike? Jel moze neko malo da nam ih opishe?
    F.C.F.

  19. #844
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za ovog bjelicu nisam ni cuo(za njega ti blize mogu reci verovatno samo oni koji prate radnicki),sad sam ga nasao na netu,vidim da ni tamo nije imao zapazenu minutazu(11min po mecu,3,9poena).ali nikad se ne zna,ne mora to nista da znaci.
    sto se tice markovica igrao je u dobrim klubovima,ali ne previse uspesno.ove sezone je bio jedan od bitnijih igraca mege.fizicki je dosta dobar,jak,ima dobar ulaz,ali cini mi se da mu sut nije jaca strana.dosta solidan igrac.rekao bih da je ovde u srbiji pokazao i vise od otasevica.mislim da za buducnost moze da bude dosta dobro pojacanje.
    Last edited by NesaBG; 29-03-08 at 17:30.

  20. #845
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ok ... ovog Markovica si mi opisao kao da gledam novog Micova...
    F.C.F.

  21. #846
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja bi rekao da micov ima bolji sut od njega,ovaj je jaci i siri od micova,mislim da je nesto sporiji,a dosta je skocan je(sve mi se nesto vrti u glavi da je ucestvovao u nekom takmicenju u kucanju)

  22. #847
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Micov ima bolji sut? NEMA VJERUJ MI ... ne znam kakav taj ima shut ... al tesko je da Micov ima bolji sut od nekog
    F.C.F.

  23. #848
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je l' taj Markovic nesto kao onaj Bojovic iz Vojvodine? Jak je, ima ulaz dobar cini mi se...al'ne i sut..

    Mada je Bojovic samo 191 sad vidjeh.
    http://www.adriaticbasket.com/player.php?id=895
    Last edited by kamei; 29-03-08 at 17:49.
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  24. #849
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    33.min Olimpija - CZ 74-45 ... auuu
    F.C.F.

  25. #850
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Stara Pazova
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kamei View Post
    Znaci Partizanu i ostalim tomiva iz Srbije je bolje da igraju sa Slogom i Zdravljem, nego protiv Cibone, Olimpije, Zadra, Buducnosti... Pa da, Sloga, Zdravlje, gigant do giganta! U pravu si potpuno!
    Ne ne, u obrnutom smeru.
    Za zdravlje i slogu je bolje da igraju sa partizanu. Odnosno za srpske klubove.
    A partizanu je sve jedno, dal igao, sa Cibonom, Olipijom ili Budućnosti, buranija je buranija. Znaci nije bitno za Partizan, on je veliki klub, pa veliki. Ali bolje je da partizan, uchu srpske klubove kosarci, nego tudje klubove.
    Razumes!!
    Nismo zgodni,
    al smo zato nezgodni!

    Mali Tokyo.
    Stara Pazova!

Page 34 of 36 FirstFirst ... 2430313233343536 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Satelitski forum
    By phenomenon in forum Hardware
    Replies: 1171
    Last Post: 17-03-10, 19:43
  3. EP 2005 Kosarka
    By E-1 in forum Ostali sportovi
    Replies: 78
    Last Post: 02-02-05, 23:14
  4. Razno!!!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 408
    Last Post: 26-01-05, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •