Page 1 of 36 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 900

Thread: Kosarka NLB!

  1. #1
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kosarka NLB!

    Pocinje danas...buducnost otvara sezonu

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pobjeda Budućnosti na otvaranju sezone u Domžalama 79:86!

    BRAVO PLAVI!!!

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Svaka cast momcovima
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    onaj gordic se ne zajebava. mijatovic nije u top formi, ali uopste nisam siguran da ce vise igrati od nemanje i kad bude skroz fit. za odbranu smo vec znali, ali zaista munjevito napreduje u napadu.

    mislim da ce rakocevic i dragicevic moci da izguraju ovu sezonu za buducnost. jeste da nemaju visinu za centra (nema je ni maras), ali mislim da ce to da funkcionise. rakocevic je zvijer, a dragicevic je dobar atleta i veoma je svestran, i ima sjajan sut za 3.

    jasno je da ce da fali pavko. on je pravi plej za ovakvu ekipu - neko ko zna da diktira ritam, da pogodi kad je gusto, da igra dobru odbranu, i sto je najvaznije da cuva loptu i da diriguje cijelim timom. ovaj otasevic nije los, ali nije on bas pavko. bakic je bio solidan, s tim sto se nadam da ce biti u boljoj formi nego sto je bio u hemofarmu.
    Liberty and justice

  5. #5
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    iznad kafane, PG
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka cast momcima... Slazem se sa 'Bad Boy', s tim sto mislim da ce Bakic pruzati sve bolje igre... U subotu u PG - Buducnost - Zadar...

    HARI KRISNA JE MOJ IDOL! HARI, NABAVI MI JEDNU ANIMACIJU STO MASE BARJAKOM, HOCU DA BUDEM KAO TI!

  6. #6
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bravo Plaviii...pa da i u evropskom kupu nastave pobjedama

  7. #7
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oce li mi ko reci dje je Pavkovic otisao ?
    We have assembled inside this ancient and insane theater to propogate our lust for life...

  8. #8
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jim_Morrison View Post
    Oce li mi ko reci dje je Pavkovic otisao ?
    hemofarm ja mislim

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,126
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zvezda startovala pobjedom u Vrscu u derbiju kola
    http://www.adriaticbasket.com/stats.php?gameid=7&sez=

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ovi timovi nesto nisu jaci od buducnosti, barem ne posebno. radonic je folirant pa sve prica kako je cilj izbjeci zadnje mjesto...
    Liberty and justice

  11. #11
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    ovi timovi nesto nisu jaci od buducnosti, barem ne posebno. radonic je folirant pa sve prica kako je cilj izbjeci zadnje mjesto...
    Sta pricas to...Radodnjic je dobar trener..i zna da opet ima mlad sastav...i zna da taj tim nije za prvo mjesto...isto tako moze biti i zadnji...bar 10 timova ima po prezimenima igraca i kvaliteta bolji tim.Samim tim,njegove izjave su na mjestu...I prosle godine predpocetak lige,ne vjerujem da je iko od nas vjerovao da ce Plavi biti medju najboljih 5!Evo ja prvi nisam,iako se uvijek nadam i optimista sam...

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    samo neka ta djeca igraju bez straha i bice sve ok. Talenta imaju a imaju i odlicnog trenera dok ce iskustvo "kupit" tokom takmicenja. Samo naprijed, Djeco.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    Sta pricas to...Radodnjic je dobar trener..i zna da opet ima mlad sastav...i zna da taj tim nije za prvo mjesto...isto tako moze biti i zadnji...bar 10 timova ima po prezimenima igraca i kvaliteta bolji tim.Samim tim,njegove izjave su na mjestu...I prosle godine predpocetak lige,ne vjerujem da je iko od nas vjerovao da ce Plavi biti medju najboljih 5!Evo ja prvi nisam,iako se uvijek nadam i optimista sam...
    izvini, ali ja sam na pocetku pricao da ce biti medju 4. eto, bio sam previse ambiciozan. kosarku znam, posebno ovu domacu, i licno sam ubijedjen da ova ekipa ima strahovite kvalitete. apsolutno mogu do najboljih 5 ove sezone, a sta ce biti - vidjecemo. ne znam koliko pije vodu prica da ce da se bore za opstanak, a na strani lagano pobjedjuju osvajaca duple krune slovenije. podsjetio bih vas da je buducnost prakticno jedina ekipa koja u odnosu na proslu sezonu nije gora. skoro svi su ostali, a mladi igraci su makar za 20% bolji (sto je normalno za njihov uzrast). nemanja gordic ce recimo biti sila u regionalnoj ligi, kao i mijatovic i dasic.
    Liberty and justice

  14. #14
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes da Heliosu nijesu igrala 2-3 igraca, ali jebote ono su SAMPIONI SLOVENIJE drzave koja ima TRI predstavnika u NLB... Znaci uopste mi nije jasno zasto ovi nasi ne traze jos barem jednog predstavnika!? Ovako, koeficijenti se racunaju za SLO, CRO, SRB i BIH, a buducnost dobija neki poziv da igra...
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    izvini, ali ja sam na pocetku pricao da ce biti medju 4. eto, bio sam previse ambiciozan. kosarku znam, posebno ovu domacu, i licno sam ubijedjen da ova ekipa ima strahovite kvalitete. apsolutno mogu do najboljih 5 ove sezone, a sta ce biti - vidjecemo. ne znam koliko pije vodu prica da ce da se bore za opstanak, a na strani lagano pobjedjuju osvajaca duple krune slovenije. podsjetio bih vas da je buducnost prakticno jedina ekipa koja u odnosu na proslu sezonu nije gora. skoro svi su ostali, a mladi igraci su makar za 20% bolji (sto je normalno za njihov uzrast). nemanja gordic ce recimo biti sila u regionalnoj ligi, kao i mijatovic i dasic.
    Pa i nije bas realno da budemo medju 5, ali jes medju 8 i onda ispadamo u cetvrtfinalu. Poslusaj covjeka koji redovno uzima pare na kladionicu thanx to NLB
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    buducnost je prosle godine preslisala i helios, i olimpiju i ko zna koga, a recimo ista olimpija je igrala evroligu. kosarkaska takmicenja su malo cudna po tom pitanju. recimo, evroliga uvodi neki smijesni sistem kvalifikovanja po kojem se tim kvalifikuje na nekoliko godina. ne znam kako je sa regionalnom ligom... znam da je buducnost imala dosta dobre kontakte sa glavasima u ligi i da je trebala biti primljena i da nije izborila ucesce kroz saveznu ligu 2006. za sam, mislim, samo sampion crne gore ima pravo ucesca...
    Liberty and justice

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biti sampion CG ne predstavlja nista nazalost. Buducnost na poziv igra. To ****** nije nikako regulisano, jednostavno jebe se njima za Buducnost. Dobro su im dosli kad se osnivala liga kao jedini iz YU. Sad igraju samo na racun toga i ko zna do kad ce to tako trajat. Da kojim slucajem sjutra Makabi rece da bi igrao opet kladim se da bu upravo Buducnost ispala iz igre jer se ostali boje da se zamijeraju jedni drugima.

    Ovo bodovanje za EL su dobro napravili. Sad NLB tek dobija za znacaju jer timovi mnogo vise bodova dobijaju otud nego iz nacionalnih takmicenja.

    Sto se tice plasmana Buducnosti - kolko para tolko muzike, kao sto je vazda i bilo. Steta je mozda sto Lovcen po ovakvom sistemu nikad nece zaigrat u JL iako, ubijedjen sam, ne bi bio najslabija ekipa tamo.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro, slozices se da je buducnost ipak izuzetak tog pravila sto se para tice zaista se radi o sjajnoj generaciji, i steta bi bila da se sad ne uloze neki novci, jer ce ovaj klub u suprotnom za 2-3 godine biti na dnu...

    radonjic je negdje na tv-u rekao da sampion crne gore ide u nlb, i da to pravilo vazi od ove godine.
    Liberty and justice

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    dobro, slozices se da je buducnost ipak izuzetak tog pravila sto se para tice zaista se radi o sjajnoj generaciji, i steta bi bila da se sad ne uloze neki novci, jer ce ovaj klub u suprotnom za 2-3 godine biti na dnu...

    radonjic je negdje na tv-u rekao da sampion crne gore ide u nlb, i da to pravilo vazi od ove godine.
    Izuzetak je donekle. Jeste da ima talenata vise neko bilo ko drugi ali opet fali jedan ili dvojica tipa Jeretina a za to treba para. Na kraju prosle sezone im je dugo trebalo da isplate igrace (valjda su ih isplatili na kraj?) a tu je T-Com, od transfera sigurno nijesu u minus, ulaz 3€ i ko zna koji jos prihodi... Nesto je trulo tu...

    Za tu izjavu Radonjica nijesam cuo, a i ako je tako opet nikako ne vidim nacin da jos neka nasa ekipa upane u NLB.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bunny Rabbit View Post
    Izuzetak je donekle. Jeste da ima talenata vise neko bilo ko drugi ali opet fali jedan ili dvojica tipa Jeretina a za to treba para. Na kraju prosle sezone im je dugo trebalo da isplate igrace (valjda su ih isplatili na kraj?) a tu je T-Com, od transfera sigurno nijesu u minus, ulaz 3€ i ko zna koji jos prihodi... Nesto je trulo tu...

    Za tu izjavu Radonjica nijesam cuo, a i ako je tako opet nikako ne vidim nacin da jos neka nasa ekipa upane u NLB.
    da, radonjic je onako 'politicki korektno' rekao da sampion cne gore ide u nlb ligu, ko god to bio. lovcen bi mogao da igra solidno tu, tj, mogao bi igrati bolje nego neke ekipe, ali realno tesko ocekivati sta tu po tom pitanju...

    jeretin je neponovljiv bojim se. znali smo da je igrac strasnih kvaliteta, ali on je cak i sebe prevazisao (bio je vjerovatno najbolji igrac nlb lige dok je bio tu), i sto je najvaznije, on je bio tip igraca koji je trebao buducnosti. ipak mislim da je i poslije njegovog odlaska neki nivo dobre igre ostao. znaci, naravno da fali, ali je ipak ostalo dosta smopouzdanja u igri, koje je upravo od unio. nekako sam imao osjecaj da je upravo pavkovic bio puno bolji poslije odlaska nego prije dolaska jeretina. isti jeretin bi, inace, sigurno ostao da se naslo para. prije 10tak godina su se glavasi bogami fino otvorili, i najbolji igraci reprezentacije maltene su igrali u pg, a ipak je ovaj klub u ovom trenutku ipak previse uspjesan da bi plate kasnile i slicno.
    Liberty and justice

  21. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sta se desava ako prvak cg bude buducnost...dal onda ide taj tim sto je igrao u finalu ili..tj kako cemo i na koji nacin mi imati jos predstavnika..mislim da zasluzujemo da Lovcen npr igra NLB jer ipak je to ekipa koje je godinama igrala u SCG ligu...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva
    Posts
    1,138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzoniS View Post
    A sta se desava ako prvak cg bude buducnost...dal onda ide taj tim sto je igrao u finalu ili..tj kako cemo i na koji nacin mi imati jos predstavnika..mislim da zasluzujemo da Lovcen npr igra NLB jer ipak je to ekipa koje je godinama igrala u SCG ligu...
    Pa cujes li sto ja pricam?
    Racunaju se koeficijenti za Srbiju, Hrvatsku, BiH i Sloveniju. Drzava sa najboljim ucinkom klubova dobija jos jednog predstavnika a sa najgorim gubi predstavnika. A mi tu uopste nijesmo u igri, pa i ne moze da igra jos jedna ekipa. Jedina novina u odnosu na proslu sezonu je da posljednjeplasirana ekipa ne moze da igra pa i da osvoji nacionalno prvenstvo, nego ce igrat neka druga iz te zemlje.
    ko zna - zna, a ko neće da zna neće ni da čuje

  23. #23
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    427
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam kakva je posjeta zasad na utakmicama. ali ovo je prilicno jadno i dobar indikator koliko je ova forsirana liga trula od glave do pete - i takmicarski i kao tv proizvod .





    Televizije neće Jadransku ligu




    "Očekujemo da ćemo brzo rešiti problem sa prenosima mečeva našeg takmičenja u Srbiji. U pregovorima smo sa RTS i Foksom, ali u ovom trenutku ne mogu da kažem sa kojom smo televizijom napravili konačan dogovor. Razlog za to što se naša liga više ne prenosi na B92 jeste start 'Velikog Brata'", izjavio je Roman Lisac.

    slovenci se kao vade na 'velikog brata', a pouzdano znam da je b92 izgubio silne pare na jadransku ligu prosle sezone jer je niko ziv u srbiji nije gledao (u sloveniji i hrvatskoj je ionako niko ne gleda vec nekoliko godina unazad). da je b92 bio iole zainteresovan nasli bi nacina da se dogovore i ove sezone, makar poslije decembra kad im prestaje taj famozni 'veliki brat'.

  24. #24
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    CRNA GORA
    Posts
    9,212
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjeruje li mi ko da nisam usao u sportski centar da gledam kosarku jedno 3 godine...ja koji sam spavao u sportski:mrgreen: do tad!
    Vidjecu da odem danas...da pozdravim PLAVE!

  25. #25
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Bilo bi mnogo interesantnije da se josh i grchki klubovi pridruzhe
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

Page 1 of 36 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8621
    Last Post: 24-04-24, 21:59
  2. Satelitski forum
    By phenomenon in forum Hardware
    Replies: 1171
    Last Post: 17-03-10, 19:43
  3. EP 2005 Kosarka
    By E-1 in forum Ostali sportovi
    Replies: 78
    Last Post: 02-02-05, 23:14
  4. Razno!!!
    By Sofronije in forum Ostali sportovi
    Replies: 408
    Last Post: 26-01-05, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •