Page 3 of 71 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1775

Thread: SAMSUNG i druga racunarska oprema

  1. #51
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Da nijesu sto pale cijene ovih monitora posto je u modro SAMSUNG SM 223BW 4€ skuplji nego kod tebe. Poz.
    za sad se jos nijesu mijenjale a 4 eura nije malo + ja dajem 2 godine garancije duze, ih nakupi se, pozdrav
    Last edited by sasa.mne; 13-10-07 at 18:53.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  2. #52
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default specifikacija SCX-4500

    Laserski multifunkcijski uredjaj Samsung SCX-4500 LASER/SKENER/KOPIR (16ppm, 600dpi) 316.00 eur
    Najmanji MFP, dimenzije: 33 x 39.3 x 16.5 (W/D/H)
    Bešuman (max. 45db)
    Pojenostavljen korisnicki interfejs sa senzorima osjetljivim na toplotu (dodir)
    Polu-automatska klizeca kaseta
    Lako otklanjanje problema sa papirom
    Napredne funkcije digitalnog kopiranja: ID kopiranje, 2-up, auto-fit, kloniranje, poster
    Windows/ Mac kompatibilan
    :kamikaza:
    Last edited by sasa.mne; 13-10-07 at 21:16.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  3. #53
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje mogu da se pogledaju ti monitori,na kom principu dajesh garanciju jeli to neka firma u pitanju i ko servisira monitore ako dodje do kvara ????????????????

    Pozdrav !

  4. #54
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje mogu da se pogledaju ovi monitori ,na koji nacin dajesh garanciju jeli to neka firma, sta se desava kad se pokvari, dje se servisira ????????

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ti mishljenje za cijene...

    kupio sam u "erc commerce" u skladista "elastika", 226bw i 970p ukupno za manje od 800 eura, mislim da su bili po 380 ili malo vishe ne znam vishe tachno i to je bilo prije 3 mjeseca
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  6. #56
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by eskim View Post
    evo ti mishljenje za cijene...

    kupio sam u "erc commerce" u skladista "elastika", 226bw i 970p ukupno za manje od 800 eura, mislim da su bili po 380 ili malo vishe ne znam vishe tachno i to je bilo prije 3 mjeseca
    Karlo, Eskim ti je sve rekao ko daje garanciju i ko servisira monitore i dje ih mozes pogledati.
    Za Eskima: Ugrabi ti onda onaj zadnji bijeli 970P He He, pozdrav.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Deshava se, pozdrav
    It's not who we are and where are we, it's about in what we believe and what we choose...

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    evo ja da kazem neshto povodom samsunga

    ovo je iz lichne upotrebe i prodaje istih....Ni jedan benq koji smo prodali nije imao "polumrtve"(ne postoje,ali oni pixeli koji zapravo nemaju jednu od boja) pixele,dok nam je svaki drugi samsung(bez pretjerivanja) imao u rasponu od 1-3....modeli su bili 710 i 920 a posle i 940(i V i N)


    e sad....uzmi belineu(kao najgoru na nashem trzishtu) benq,samsung,asus i lg istih karakteristika....i uzmi 50 nasumichno odabranih ljudi i stavi bilo kakvu sliku na njih...ako ti 3oje kaze da ima neke velike razlike za ljudsko oko onda ja vishe necu ni rijechi da progovorim....uostalom,ako vec svako zivi stavlja samsungove panele,zashto bih placao 50e vishe kad dobijam isti k.... u drugo pakovanje?

    "E a moji dragi forumasi posto vidim da se sva vasa iskustva ne sastoje iz licne prakse vec od procitanog propagandnog materijala" - mogu li da znam shta podrazumijevash pod svojom "lichnom praksom" ?

    i druga stvar....da si uzeo da radish bilo koju vrstu monitora opet bi isto prichao....normalno je hvaliti svoju robu i imash chime da se pohvalish bar shto se tiche garancije ali na nachin na koji to radish...prichati ljudima da chitaju sa google-a a ti se kao razumijesh u monitore i sve to shto si napisao prosto znash jer si otvorio monitor i sve ti je bilo jasno....ma daj.....
    Last edited by DeViLiSh|Je$$uS; 23-10-07 at 18:21.
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  9. #59
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Neka devilish daje nam coek komponente ispod cijene a ti se bunis nesto
    She is only here to annoy herself!

  10. #60
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    evo ja da kazem neshto povodom samsunga

    ovo je iz lichne upotrebe i prodaje istih....Ni jedan benq koji smo prodali nije imao "polumrtve"(ne postoje,ali oni pixeli koji zapravo nemaju jednu od boja) pixele,dok nam je svaki drugi samsung(bez pretjerivanja) imao u rasponu od 1-3....modeli su bili 710 i 920 a posle i 940(i V i N)


    e sad....uzmi belineu(kao najgoru na nashem trzishtu) benq,samsung,asus i lg istih karakteristika....i uzmi 50 nasumichno odabranih ljudi i stavi bilo kakvu sliku na njih...ako ti 3oje kaze da ima neke velike razlike za ljudsko oko onda ja vishe necu ni rijechi da progovorim....uostalom,ako vec svako zivi stavlja samsungove panele,zashto bih placao 50e vishe kad dobijam isti k.... u drugo pakovanje?


    i druga stvar....da si uzeo da radish bilo koju vrstu monitora opet bi isto prichao....normalno je hvaliti svoju robu i imash chime da se pohvalish bar shto se tiche garancije ali na nachin na koji to radish...prichati ljudima da chitaju sa google-a a ti se kao razumijesh u monitore i sve to shto si napisao prosto znash jer si otvorio monitor i sve ti je bilo jasno....ma daj.....
    Ma nema potrebe ja sad nesto nekoga da ubjedjujem, sve sto sam napisao stojim iza toga. Nisam prvi nikog upucivao da googla vec su to drugi pokusavali ali neuspjesno. Svi brendovi koje sam ti naveo da koriste samsung panele, zaista koriste. Svi moji navodi su lako provjerivi, otvori neki od tih monitora i vidjeces ili na neki drugi nacin provjeri (internet ) A u cemu su onda razlike, zasto placati skuplje. Pa jedan komercijalni 17" monitor ima u svom panelu 3.932.160 tranzistora pa postoje paneli I, II, III itd. klase zavisno od toga da li svaki tranzistor radi (paralela: postoji intel xeon, pentium (C2D) i celeron a svaki je proizveden na istoj proizvodnoj traci u zelji da rade kao xeon, medjutim, svi ne rade jednako pa su velike razlike u cijeni i kvalitetu izmedju xeona i celerona). st ose tice mrtvih pixela, opet Samsung daje najbolje garancije. Primjer: na jednom obicnom 17" samsung monitoru ostvarujes garanciju ukoliko imas 3 mrtva pixela bilo gdje na panelu. Kod LG-a moras imati 7 mrtvih pixela skoncentrisanih na ukupnom rastojanju od 6 cm (nemoguca misija) da bi ostvario garanciju (tako je barem u CG). Belinea i Benq daju garanciju na 8 mrtvih pixela. Preporucio bih ti da promijenis dilera od kojeg dobavljas Samsung panele, ja nisam imao takvih losih iskustava. I jos nesto, zaista se dobro razumijem u monitore. Ne omalovazam ja tvoje znanje, molim te nemoj ni ti moje, jer barem kad pricam sa nekim o monitorima znam da je on na mom terenu a ne ja na njegovom.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    samo zelim da kazem da se i njegova pricha kao i svakog prodavca(shto je potpuno normalno) sastoji iz priche koju bih uporedio sa time kad vam posle pregleda dodje doktor i kaze : znate kako,imate kardio vaskularni problem koji moze dovesti do cerebro-vaskularnog poremećaja koji obichno uzrokuju pulmonarnu hipertenziju i hipertrofiju leve komore....drugim rijechima - shpanska sela....jer 95% ljudi zapravo i nema pojma shta je rachunar sem da to koshta puno para i da mu djeca plachu svaki dan jer njihov dobar drug Boro iz osnovne shkole ima jedan....

    I onda se on nadje i kaze "Stvarno mi je žao ako su vam lokalni prodavci nasložili neku drugu priču nebi li udomili monitore koje su ocistili iz necijih lagera " a zapravo radi isto sa svojom robom...naslaze pricu za svoju robu koju prodaje kao i svaki ostali prodavac.I onaj kinez na pijacu zna koliko je smece zapravo njegova roba ali ce naravno da ti je proda i nece sigurno govoriti kako mu je roba zapravo smece,nego ce je na sva zvona faliti jer je to njegov posao i nachin zarade....samo mi nije jasno chemu vrijedjanje drugih "kolega" drugo je sve normalno....
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Ma nema potrebe ja sad nesto nekoga da ubjedjujem, sve sto sam napisao stojim iza toga. Nisam prvi nikog upucivao da googla vec su to drugi pokusavali ali neuspjesno. Svi brendovi koje sam ti naveo da koriste samsung panele, zaista koriste. Svi moji navodi su lako provjerivi, otvori neki od tih monitora i vidjeces ili na neki drugi nacin provjeri (internet ) A u cemu su onda razlike, zasto placati skuplje. Pa jedan komercijalni 17" monitor ima u svom panelu 3.932.160 tranzistora pa postoje paneli I, II, III itd. klase zavisno od toga da li svaki tranzistor radi (paralela: postoji intel xeon, pentium (C2D) i celeron a svaki je proizveden na istoj proizvodnoj traci u zelji da rade kao xeon, medjutim, svi ne rade jednako pa su velike razlike u cijeni i kvalitetu izmedju xeona i celerona). st ose tice mrtvih pixela, opet Samsung daje najbolje garancije. Primjer: na jednom obicnom 17" samsung monitoru ostvarujes garanciju ukoliko imas 3 mrtva pixela bilo gdje na panelu. Kod LG-a moras imati 7 mrtvih pixela skoncentrisanih na ukupnom rastojanju od 6 cm (nemoguca misija) da bi ostvario garanciju (tako je barem u CG). Belinea i Benq daju garanciju na 8 mrtvih pixela. Preporucio bih ti da promijenis dilera od kojeg dobavljas Samsung panele, ja nisam imao takvih losih iskustava. I jos nesto, zaista se dobro razumijem u monitore. Ne omalovazam ja tvoje znanje, molim te nemoj ni ti moje, jer barem kad pricam sa nekim o monitorima znam da je on na mom terenu a ne ja na njegovom.
    prvo,ja nemam pojma o monitorima i pricham iz iskustva o njima i njihovoj prodaji.drugo....mrtvi pixel se smatra crna ili bijela tachka na ekranu ako se ne varam....ali zato ne daju garanciju na one koje sam ja nazvao "polumrtvim" tj kad ti na ekranu zvijeri crvena ili plava ili zelena tachkica.....e sa time smo mi imali zestokih problema sa samsungom.......
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  13. #63
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Devilish, ako si primijetio, moji postovi nisu bili upuceni ljudima koji se ne razumiju u racunare, a da sam pricao spanska sela i zaseoke, sto mislis, valjda bi se neko nasao strucan pa rekao "polako malo Sale, to sto pricas nije bas tako". Sve sto sam rekao sam i konkretno naveo o cemu je rijec, nista uopsteno i zbrda- zdola, a svi koji su bili na drugoj strani, u polemici sa mnom, su pricali neku uopstenu pricu. Svakog od njih sam MOLIO da mi cinjenicom potkrijepi to sto prica, medjutim niko nista. I uvijek ce biti onih kojima nesto nije jasno i koji se bune. Eto kad si vec rekao da radis u nekoj racunarskoj radnji mozes li navesti onda cijene samsung monitora kod tebe pa eto i to neka ljudi uporedjuju.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  14. #64
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Sto se tice mrtvih pixela tu se opet varas. Znaci, svaki pixel se sastoji od 3 subpixela (plavi/crveni/zeleni) i ako bilo koji subpixel ne radi onda se smatra da je kompletan pixel neispravan. Opet ti kazem, taj tvoj diler ozbiljno zabusava posao, promijeni ga i uzimaj direktno od uvoznika za Crnu Goru. Dosta zavisi i od transporta da li ce se javiti neki neispravan pixel ili ne daj boze crta na panelu.
    Last edited by sasa.mne; 23-10-07 at 19:30.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    evo ja da kazem neshto povodom samsunga

    ovo je iz lichne upotrebe i prodaje istih....Ni jedan benq koji smo prodali nije imao "polumrtve"(ne postoje,ali oni pixeli koji zapravo nemaju jednu od boja) pixele,dok nam je svaki drugi samsung(bez pretjerivanja) imao u rasponu od 1-3....modeli su bili 710 i 920 a posle i 940(i V i N)


    e sad....uzmi belineu(kao najgoru na nashem trzishtu) benq,samsung,asus i lg istih karakteristika....i uzmi 50 nasumichno odabranih ljudi i stavi bilo kakvu sliku na njih...ako ti 3oje kaze da ima neke velike razlike za ljudsko oko onda ja vishe necu ni rijechi da progovorim....uostalom,ako vec svako zivi stavlja samsungove panele,zashto bih placao 50e vishe kad dobijam isti k.... u drugo pakovanje?

    "E a moji dragi forumasi posto vidim da se sva vasa iskustva ne sastoje iz licne prakse vec od procitanog propagandnog materijala" - mogu li da znam shta podrazumijevash pod svojom "lichnom praksom" ?

    i druga stvar....da si uzeo da radish bilo koju vrstu monitora opet bi isto prichao....normalno je hvaliti svoju robu i imash chime da se pohvalish bar shto se tiche garancije ali na nachin na koji to radish...prichati ljudima da chitaju sa google-a a ti se kao razumijesh u monitore i sve to shto si napisao prosto znash jer si otvorio monitor i sve ti je bilo jasno....ma daj.....
    Dobro jel je poenta da Samsung ne valja i da je Belinea bolja ili je poenta da je Samsung bolji ili je poenta neka druga Ja nijesam nikad imao problema sa Samsung monitorima, a imamo ih u firmi jedno 20-tak.. I nije sve u panelu isto kao što nije sve u gumama kod auta
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  16. #66
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Location detect
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    AKo je samsung tako dobar sto svaki ima genocid pixela
    a mrchena belinea i benq nema djaoljega

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i moja firma kao i devilish jesusova je prodavala samo samsung, u zadnje vrijeme smo se preorjentisali na LG i Asus jer je svaki drugi samsung imao mrtvi pixel.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  18. #68
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Ja onda imam ludu sreću... Posebno sa prodajom istih
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  19. #69
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    ma nemaju ni ovi srece sa LG i Asus-om, ako odma pri otvaranju ne pokazu mrtve piksele ne znaci da ih nece prikazati za par mjeseci, pola godine ili pak posle duze vremena

    1 ili 2 mrtva piksela su boljka svih jeftinijih lcd tft panela, zato i postoji tolerancija za garanciju, e sad nisam upoznat kako razni proizvodjaci se ogradjuju od ovog problema

  20. #70
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ovdje se izgleda igramo gluvih telefona. Ja nijesam imao problema do sada sa mrtvim pixelima sa Samsungom. Cak sam naveo konkretno i tabelu tolerancije za svakog proizvodjaca dje je opet Samsung u prednosti i poslije svega ljudi nastavljaju sa uopstenom pricom. Moze li mi iko reći KONKRETNO serijski broj od tog samsungovog monitora koji ste morali da vratite jer je bio pun mrtvih pixela, ili bilo sto osim te uopstene price. Volio bih da kako ja vama sve cinjenicno navodim i vi meni fino pokazete cinjenicama da grijesim. Znam da se kod svih proizvodjaca javlja problem sa mrtvim pixelima (narocito kod jeftinih modela) ali da je to udarni problem kod Samsunga nocas prvi put cujem. Mozda ste i u pravu, ne znam, uglavnom ja uzimam monitore direktno od generalnog uvoznika za CG i do sad nikada nisam imao problema ni sa monitorima niti sa tim ljudima, sve sto mi je trebalo bilo je odmah zavrseno. Mozda je to razlog ovog mog ogromnog pozitivnog iskustva sa Samsungom.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  21. #71
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CRT je neprevazidjen, ajde reci mi u cemu je to TFT bolji časti ti?

  22. #72
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ko ono daje zero bright dot garanciju? Acer? Asus?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #73
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ko ono daje zero bright dot garanciju? Acer? Asus?
    Ovo mu dodje kao namjesteno pitanje, odgovor: pa naravno Samsung na PVA modele, kao npr. SM 971P (na jednog takvog upravo sada radim, he he, hvalim se).
    za acera: nisam nidje rekao da je TFT bolji od CRT-a (prodajem ja i CRT Samsung ako ti treba). Svaki pravac ima svojih prednosti. TFT je tehnologija koja svoj vrhunac po tehnickim karakteristikama tek treba da dostigne. TFT ima svjetliju i življu sliku, ali ima ogranicen (ogroman ali opet ogranicen) spektar boja kao i limitiran odaziv slike (sada se te brzine krecu oko 2ms, dakle, ne vidljivo za ljudsko oko). Daje kvalitetnu sliku samo na jednoj matrici (rezoluciji) i sto da ne pomenemo dizajnom i velicinom je ispred CRT-a.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  24. #74
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,829
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acer View Post
    CRT je neprevazidjen, ajde reci mi u cemu je to TFT bolji časti ti?
    Po manjem prostoru koji zauzima... Kao što neko reče 95% ne zna šta je CRT a šta TFT(LCD), znaju da je ono što im treba prektičnije i ljepše i rukovode se tom politikom. Međutim dovoljna je činjenica da TFT manje troši struje, i da ima prirodniju sliku(samo u native rezoluciji). Sada ide kontra pitanje po čemu je CRT bolji časti ti
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #75
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Umalo zaboravih jednu od glavnih prednosti TFT-a nad CRT-om. TFT ne zrači i manje se zamaraju oči pri dužem radu uz monitor.
    Za Omegu: U Modro uopste nemaju ni jedan 22" monitor na lageru od bilo kojeg proizvodjaca a model Samsung 223BW nikad nisu imali u prodaji i nisu mi umjeli reci ni koliko bi kostao kod njih kad bi ga dobavili.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

Page 3 of 71 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Laptopovi i druga racunarska oprema
    By boza16v in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 25-11-11, 16:35
  2. SAMSUNG i druga racunarska oprema
    By sasa.mne in forum Ostali oglasi
    Replies: 1351
    Last Post: 18-03-11, 13:10
  3. Najjeftinija racunarska oprema u Pg
    By Iz_dana_u_dan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 15
    Last Post: 23-09-05, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •