Page 20 of 71 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast
Results 476 to 500 of 1775

Thread: SAMSUNG i druga racunarska oprema

  1. #476
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Uh izmedju 195 i 304 je povelika razlika
    She is only here to annoy herself!

  2. #477
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    J*bi ga, skočile cijene, ati 4870 bi 220 a sad 260. Opet, >300 za gtx260 je puuuno.

  3. #478
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Svasta nece vise ni Tajvanci dzabe da rade Sjecam se onog velikog skoka cijene memorija prije 3-4 god. uff
    She is only here to annoy herself!

  4. #479
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    J*bi ga, skočile cijene, ati 4870 bi 220 a sad 260. Opet, >300 za gtx260 je puuuno.

    to bi super bilo da je 260 prodajna, nego joj je to nabavna, nemas je nidje ispod 280 eura
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  5. #480
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,125
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Svasta nece vise ni Tajvanci dzabe da rade Sjecam se onog velikog skoka cijene memorija prije 3-4 god. uff
    Dolar je dosta skocio pa moraju i cijene

  6. #481
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Jedno pitanje za Sašu.
    Gledam cijene ovih "tvojih" monitora.
    Bilo bi fino kad bi mogao predložiti neki od njih koji bi mogao stati rame uz rame sa CRT'om prosječnih performansi, što znači da se na njega može raditi priprema za štampu.
    I pored svega da ima razumnu cijenu.
    Hvala

  7. #482
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Jedno pitanje za Sašu.
    Gledam cijene ovih "tvojih" monitora.
    Bilo bi fino kad bi mogao predložiti neki od njih koji bi mogao stati rame uz rame sa CRT'om prosječnih performansi, što znači da se na njega može raditi priprema za štampu.
    I pored svega da ima razumnu cijenu.
    Hvala
    Dosta je firmi koje se bave pripremom za štampu prešlo na TFT monitore. Nisu imali nekih većih zamjerki na razliku izmedju CRT i TFT. Porediti te dvije tehnologije je nemoguće. Ako želiš dobar TFT monitor onda ti preporučujem neki sa S-PVA panelom, ali i sam znaš da oni nisu jeftini. Najjeftiniji S-PVA monitor koji imam je:
    21" SAMSUNG SyncMaster 214T DVI, S-PVA panel + Composite S-Video (5:4 dijagonala), 8ms = 480,00 eur - što i nije skupo ako se uzme u obzir da u vrijeme kad su CRT monitori dominirali tržištem iole kvalitetniji 21" monitor je koštao oko 500 eur.
    Od kvalitetnijih TN+ panela bih ti predložio monitore iz serije "T" kao npr T200, T220, T240 itd.
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  8. #483
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Dosta je firmi koje se bave pripremom za štampu prešlo na TFT monitore. Nisu imali nekih većih zamjerki na razliku izmedju CRT i TFT. Porediti te dvije tehnologije je nemoguće. Ako želiš dobar TFT monitor onda ti preporučujem neki sa S-PVA panelom, ali i sam znaš da oni nisu jeftini. Najjeftiniji S-PVA monitor koji imam je:
    21" SAMSUNG SyncMaster 214T DVI, S-PVA panel + Composite S-Video (5:4 dijagonala), 8ms = 480,00 eur - što i nije skupo ako se uzme u obzir da u vrijeme kad su CRT monitori dominirali tržištem iole kvalitetniji 21" monitor je koštao oko 500 eur.
    Od kvalitetnijih TN+ panela bih ti predložio monitore iz serije "T" kao npr T200, T220, T240 itd.
    Kostali su i po 5.000 maraka i to oni zakrivljeni koji danas kostaju nekih 20 era

    Ako bas radi ozbiljno stampu neka predje na LED, il si lav ili nisi
    She is only here to annoy herself!

  9. #484
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja imam LED na mom EEE :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #485
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default VGA mania vol.2

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ja imam LED na mom EEE :mrgreen:
    a što radi taj LED, indicira kad je upaljen laptop, kad vrti Hdd i snagu baterije
    Jesi li vidio da sam dobio ovu novu seriju Asus EEE PC 1000HD i nisu skupi u poređenju sa konkurentnim proizvodjačima.
    A evo kad sam se već glasnuo da dam neke ponude za VGA:

    AMD ATI:
    * Gigabyte VGA GV-R487X2-2GH-B, Radeon HD 4870 2GB, Radeon HD 4870, ATX, 2GB 256bit DDR5, PCIE X16 2.0, Core 750MHz, Mem 3600MHz, DirectX 10.1, TVout, 2*DVI-I, MultiView, ATI Fansink, HDCP 535,00 eur
    * Gigabyte VGA GV-R487-1GH-B, Radeon HD 4870 1GB, Radeon HD 4870, ATX, 1GB 256bit DDR5, PCIE X16 2.0, Core 750MHz, Mem 3600MHz, DirectX 10.1, TVout, 2*DVI-I, ATI Fansink, MultiView, HDCP 321,00 eur
    * Gigabyte VGA GV-R485OC-1GH, Radeon HD 4850 OC edition 1GB, Radeon HD 4850, ATX, 1Gb 256bit DDR3, PCIE X16 2.0, Core 675MHz, Mem 2000MHz, DirectX 10.1, TVout, 2*DVI-I, MultiView, ZALMAN, HDCP 205,00 eur
    * Gigabyte VGA GV-R485MC-1GH, Radeon HD 4850 1GB, Radeon HD 4850, ATX, 1GB 256bit DDR3, PCIE X16 2.0, Core 625MHz, Mem 2000MHz, DirectX 10.1, TVout, 2*DVI-I, MultiView, GBT Multi-core, HDCP 199,00 eur
    * Sapphire VGA ATI HD4870 1GB GDDR5 321,00 eur
    * Sapphire VGA ATI HD4850 1GB GDDR3 199,00 eur

    NVidia GeForce:
    * Gigabyte VGA GV-N28-1GH-B, GTX 280 1GB, GTX 280 (D10U-30), 1GB GDDR3, 512bit,PCI Express 2.0, Core 602 MHz, Mem 2214MHz, DirectX 10, TV-Out, 2xDual-link DVI-I, SmartFan, HDCP 465,00 eur
    * Gigabyte VGA GV-N26OC-896H-B, GTX 260 OC 896MB, GTX 260 OC edition, 896MB 448bit GDDR3, ATX, PCI Express 2.0, Core 576MHz, Mem 1998MHz, DirectX 10, TVout, 2xDual-link DVI-I, MultiView, SmartFan, HDCP 298,00 eur
    * Gigabyte VGA GV-N26-896H-B, GTX 260 896MB, GTX 260, 896MB GDDR3, 448bit, PCI Express 2.0, Core576MHz, Mem 1998MHz,DirectX 10, TV-Out, 2xDual-link DVI-I, Smart Fan, HDCP 284,00 eur
    [email protected]
    067/518-983
    IT Market: pitajte, zovite, p.m.-ujte, e-mail-ujte

  11. #486
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da bude malo jasnije
    LED je često samo oznaka da je pozadinsko osvjetljenje panela tog tipa (što je možda slučaj kod EEE)-ima nešto ravnomjernije osvjetljenje i malo prirodnije boje..

    a postoje i kvalitetni OLED ekrani-to OLED je oznaka da se koriste organske LED diode (kao pikseli)-ima mnogo dobre boje, uglove i sve, ali mislim da je radni vijek dosta ograničen (bar za sad)

    Quote Originally Posted by NokiaPg View Post
    Jedno pitanje za Sašu.
    Gledam cijene ovih "tvojih" monitora.
    Bilo bi fino kad bi mogao predložiti neki od njih koji bi mogao stati rame uz rame sa CRT'om prosječnih performansi, što znači da se na njega može raditi priprema za štampu.
    I pored svega da ima razumnu cijenu.
    Hvala
    rame uz rame sa CRT-om...ako je geometrija u pitanju-svaki TFT, a ako su boje i uglovi gledanja-ni jedan sa TN panelom...ostai su OK.

    najbolje ako ima neki sa s-IPS panelom, i s-PVA je dobar. LED osvjetljenje je plus...
    TN ne bih preporučio (mada ako ne gledaš iz raznih uglova-i on može da prođe nekako mada za pripremu za štampu...teško)

    e sad s-IPS je dosta skup, s-PVA je nešto jeftiniji, a TN je dosta jeftiniji od navedenih (i preko duplo u odnosu na s-PVA)


    i još jedna sitnica...važno je i koliko boja može da prikaže-(kod s-PVA i s-IPS) uglavnom je to 8+8+8=24 bita (otprilike vidljivi opseg ;ovjeka), ali neki modeli (kao samsung 970p su se pojavljivali sa 6+6+6=18 bita (64 puta manje boja) i prostornim dihteringom koji to doekle kompenzuje)

    TN ima manje boja-18 bita u najboljem slučaju, a često to bude i 16 bita (256 puta manje boja nego 24-bitni!)..e sad noviji TN paneli su možda nešto bolji, no sumnjam da je to osjetno.

    to je važno za pripremu za štampu, a za svakodnevnicu mnogi ni ne primijete razliku (to jest primijete, ali isto veći ekran (a podnošljiv broj boja) im je bolji nego manji ekran (a bolje boje) )


    naravno najbolji je OLED, ali njih nema kod nas-a za sada ih je veoma malo u svijetu (jbg to je nova tehnologija)
    Last edited by db; 28-11-08 at 17:27.
    ....

  12. #487
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sasa.mne View Post
    Dosta je firmi koje se bave pripremom za štampu prešlo na TFT monitore. Nisu imali nekih većih zamjerki na razliku izmedju CRT i TFT. Porediti te dvije tehnologije je nemoguće. Ako želiš dobar TFT monitor onda ti preporučujem neki sa S-PVA panelom, ali i sam znaš da oni nisu jeftini. Najjeftiniji S-PVA monitor koji imam je:
    21" SAMSUNG SyncMaster 214T DVI, S-PVA panel + Composite S-Video (5:4 dijagonala), 8ms = 480,00 eur - što i nije skupo ako se uzme u obzir da u vrijeme kad su CRT monitori dominirali tržištem iole kvalitetniji 21" monitor je koštao oko 500 eur.
    Od kvalitetnijih TN+ panela bih ti predložio monitore iz serije "T" kao npr T200, T220, T240 itd.
    Hvala Sasi i DB-u. Imam na poslu sa TN panelom, i sa dobrim podesavanjem (neki spajder je upitanju) uspijem namjestiti centar monitora, ali kako ide pri krajevima razlika u boji je lako vidljiva. Ponekad mi dodje da placem. Zato cu sacekat jos malo i kupit taj sa S-PVA panelom, koji bi trebalo da bude dobar prelaz.

    Hvala jos jednom.

    Znaci najjeftiniji za ozbiljniji posao je oko 500Eur i S-PVA panelom.

  13. #488
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Vazda li se zalis :-)

  14. #489
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by db View Post
    da bude malo jasnije
    LED je često samo oznaka da je pozadinsko osvjetljenje panela tog tipa (što je možda slučaj kod EEE)-ima nešto ravnomjernije osvjetljenje i malo prirodnije boje..

    a postoje i kvalitetni OLED ekrani-to OLED je oznaka da se koriste organske LED diode (kao pikseli)-ima mnogo dobre boje, uglove i sve, ali mislim da je radni vijek dosta ograničen (bar za sad)


    rame uz rame sa CRT-om...ako je geometrija u pitanju-svaki TFT, a ako su boje i uglovi gledanja-ni jedan sa TN panelom...ostai su OK.

    najbolje ako ima neki sa s-IPS panelom, i s-PVA je dobar. LED osvjetljenje je plus...
    TN ne bih preporučio (mada ako ne gledaš iz raznih uglova-i on može da prođe nekako mada za pripremu za štampu...teško)

    e sad s-IPS je dosta skup, s-PVA je nešto jeftiniji, a TN je dosta jeftiniji od navedenih (i preko duplo u odnosu na s-PVA)


    i još jedna sitnica...važno je i koliko boja može da prikaže-(kod s-PVA i s-IPS) uglavnom je to 8+8+8=24 bita (otprilike vidljivi opseg ;ovjeka), ali neki modeli (kao samsung 970p su se pojavljivali sa 6+6+6=18 bita (64 puta manje boja) i prostornim dihteringom koji to doekle kompenzuje)

    TN ima manje boja-18 bita u najboljem slučaju, a često to bude i 16 bita (256 puta manje boja nego 24-bitni!)..e sad noviji TN paneli su možda nešto bolji, no sumnjam da je to osjetno.

    to je važno za pripremu za štampu, a za svakodnevnicu mnogi ni ne primijete razliku (to jest primijete, ali isto veći ekran (a podnošljiv broj boja) im je bolji nego manji ekran (a bolje boje) )


    naravno najbolji je OLED, ali njih nema kod nas-a za sada ih je veoma malo u svijetu (jbg to je nova tehnologija)
    sve si dobro ispisao, ja ne mogu rec da bas bas pratim, ali OLED AFAIK za sad imas samo na mobilnima i sl, vecih dijagonala nema. Sony ima neki televizor tipa 12 incha or so. Na koje si konkretno modele monitora mislio kad pominjes OLED monitore?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #490
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,826
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

  16. #491
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    da, i? na prvom linku imash shop:
    http://astore.amazon.com/oled-tv-display-shop-20
    nema monitora

    na drugom gomilu mobilnih telefona i 2 prototipa, 1 od 13 i 1 od 15 incha...

    pardon, moja greska, ima i 1 komercijalni proizvod

    Sony XEL-1 11-Inch OLED HDTV
    $2,499.99

    11 incha, a maltene dz!
    Last edited by verbalni_fajter; 29-11-08 at 00:16.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #492
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    sve si dobro ispisao, ja ne mogu rec da bas bas pratim, ali OLED AFAIK za sad imas samo na mobilnima i sl, vecih dijagonala nema. Sony ima neki televizor tipa 12 incha or so. Na koje si konkretno modele monitora mislio kad pominjes OLED monitore?
    Zar ih nema Sasa u cjenovniku?! 20" hiljadarka.
    She is only here to annoy herself!

  18. #493
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Zar ih nema Sasa u cjenovniku?! 20" hiljadarka.
    koji model?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #494
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    XL20, sad vidim da je LED u stvari.
    She is only here to annoy herself!

  20. #495
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    sve si dobro ispisao, ja ne mogu rec da bas bas pratim, ali OLED AFAIK za sad imas samo na mobilnima i sl, vecih dijagonala nema. Sony ima neki televizor tipa 12 incha or so. Na koje si konkretno modele monitora mislio kad pominjes OLED monitore?
    nismo se razumjeli...

    spomenuto je LED na EEE, pa ja rekoh da malo pojasnim stvari..mislim da se malo pobrkalo led i oled, pa rekoh da pojasnim.

    mislio sam prije svega na>
    a što radi taj LED, indicira kad je upaljen laptop, kad vrti Hdd i snagu baterije
    i kao pojašnjenje stavio da je to LED (ako ga ima na EEE) možda pozadinsko osvjetljenje (jer se kod monitora LED obično koristi u tom kontekstu, a korisno je za mali laptop jer troši manje struje a implementira se već neko vrijeme u laptopovima)



    OLED monitora (šire narodne mase) još nema da ja znam (osim prototipova a ne mogu sad tražiti konkretne stvari). a mislio sam generalno na ekrane da ih ima malo u svijetu (tu je došlo do malog nesporazuma-a vjerovatno sam i ja to napisao na malo nezgodan način).

    možda i ima poneki veći ekran, ali to teško da postoji za šire narodne mase jer još uvijek nema dovoljno dug radni vijek.

    i ponavljam spomenuto je prije svega da bi se napravila razlika LED/OLED
    ....

  21. #496
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ...
    pardon, moja greska, ima i 1 komercijalni proizvod

    Sony XEL-1 11-Inch OLED HDTV
    $2,499.99

    11 incha, a maltene dz!
    ko je rekao da je jeftino?

    ipak je to nova tehnologija i "ima malo" najčešće znači paprena cijena
    ....

  22. #497
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    napisao si
    naravno najbolji je OLED, ali njih nema kod nas-a za sada ih je veoma malo u svijetu (jbg to je nova tehnologija)
    ne da ih je veoma malo, nego ih nema, a ti kazes da je najbolji :mrgreen: Mozda i bude, mozda i ne, a do tad ce se mozda i komercijalizovati laserska TV i ko zna jos koliko varijanti i podvarijanti ekrana...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #498
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Vazda li se zalis :-)
    ko se nebi zalio moj Omega, da mi samo vidiš monitor, mada mislim da si ga i vidjeo. Zamisli ono da donesu dizajneru.

  24. #499
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,910
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    napisao si

    ne da ih je veoma malo, nego ih nema, a ti kazes da je najbolji :mrgreen: Mozda i bude, mozda i ne, a do tad ce se mozda i komercijalizovati laserska TV i ko zna jos koliko varijanti i podvarijanti ekrana...
    pa naravno da ih nema kod nas i da ih ima malo u svijetu (eto ima taj sony od maloprije-dakle ima model televizora (koji isto može da služi i kao monitor) što odmah znači da IH IMA (obrati pažnju da ja nisam spominjao veličinu dijagonale, a ponavljam PRIČAO SAM O EKRANIMA a ne o monitorima-p970 je spomenut samo kao primjer za broj boja). ima i još poneki model (ne sony-al me sad stvarno muka da tražim..) ). dakle IMA IH (čim postoji taj sony), ali MALO i SKUPO. i jesu bolji od LCD-ova.

    i naravno postoji više vrsta (kategorija) OLED ekrana...

    a laserTV još nema u prodaji ni jedan model da ja znam.

    a čim ih ima malo-to znači da još nisu dovoljno jeftini. ima prototipova i do 40+ inča i sve, ali ZA MASE nema puno.
    Last edited by db; 29-11-08 at 01:34.
    ....

  25. #500
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ne, ozbiljno, posto ne odustajes od svoje priche, potrazi, pa javi koji su to komercijalno dostupni modeli
    kazes da su oled monitori najbolji, ovaj sony se sjecam kad je nedavno imao premijeru, i to je njihov jedini model, e sad objasni za sta je to ekran od 11" najbolji
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 20 of 71 FirstFirst ... 101617181920212223243070 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: Laptopovi i druga racunarska oprema
    By boza16v in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 25-11-11, 16:35
  2. SAMSUNG i druga racunarska oprema
    By sasa.mne in forum Ostali oglasi
    Replies: 1351
    Last Post: 18-03-11, 13:10
  3. Najjeftinija racunarska oprema u Pg
    By Iz_dana_u_dan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 15
    Last Post: 23-09-05, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •