View Poll Results: Crna Gora Da Prizna Nezavisnost Kosova!?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Treba da prizna!

    8 24.24%
  • Ne treba!

    5 15.15%
  • Samo ako citav svijet prizna

    9 27.27%
  • Samo ako Srbija prizna!

    4 12.12%
  • Treba dobro razmisliti i sacekati...!

    4 12.12%
  • Ne znam, ne interesuje me!

    3 9.09%
Page 19 of 22 FirstFirst ... 91516171819202122 LastLast
Results 451 to 475 of 537

Thread: Kosovo

  1. #451
    Join Date
    May 2007
    Posts
    131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Mugu nam titrat jaja i jedni i drugi,
    ako mi imamo sebe i imamo viziju za nashu dhjecu i unuke,
    ja lichno znam od koga smo trpjeli najvishe uvreda i ponizavanja, zato ih molim da se skinu sa "dnevnog reda".
    mozda ti licno ja licno imam daleko drugacija iskustva.
    Mada nemamo pravo generalizovat u interesu nase djece i pokoljenja

  2. #452
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Pa, ako bi mi u Boku cinjeli cuda i ako bi Bokelji od nas bili ugrozeni ka sto su Albanci s Kosova od Srba onda bi ja prvi podrza da im se da sto su i Albanci na Kosovo dobili. Za mene bi onda pravda bila ucinjena.

    Sto kazes treba postovat zakone, prva srpska vlada nije postovala zakona jer nije smjela sproves' referendum o Ustavu (dje je glavna tacka bila Kosovo), a da pri tom ne omoguci gradjanima Kosova da se izjasne, pa makar abstinencijom. Srpsku vladu jednostavno nije interesova nesrpski zivalj na Kosovo. Samim tim su izgubili bilo kakvo pravo nad Kosovom.

    Ako je zakonom odredjeno da si ti staratelj djeteta, a ti to dijete zlostavljas, onda je potpuno normalno i legalno i legitimno da ti to dijete oduzmu.
    Manje - vise, sve se nas dvojica slazemo, narocito oko onoga sto jeste sushtina - ne mozesh nekoga tretirat' ka' sto su oni vec decenijama Albance, i to, sto je najgore, prilicno sistematski i organizovano. I zaista jeste pravda da se to promijeni.

    Jedino sto ne gledamo isto - zakoni su takvi kakvi jesu, standardna praksa je da na medjunarodnom nivou postoje prava, obaveze i institucije koje ućeruju i jedno i drugo. U ovom posebnom slucaju, ućerali su ih bombama, 1 rezolucijom, i 1 kršenjem te iste rezolucije. Što'no pravnici vole da zbore, pravni lijek u ovom slučaju je bio da se Albanci zaštite, pravom i silom, i da im se obezbijedi svako pravo koje u Srbiji nisu imali ( formalno, imali su sva, u praksi slabo su ih viđeli već 20 godina ), i normalan život i ostala čuda, ali samo u formalno-pravnom okviru drzave čiji su državljani. Znači, klasičan protektorat jedne teritorije i njenog naroda od strane međunarodnih intsitucija ( koje baš zato i postoje - da rešavaju probleme u širim granicama ), a kojem se obezbjeđuje maksimalni mogući stepen samostalnosti i autonomije. Ali, opet, u okviru države kojoj ta teritorija pripada. I, to je rješenje koje je UN na kraju i ishodovao, i koje bi bilo sasvim normalno i za Boku da se mi pomamimo.

    Jedino sto se ishodiste sad promijenilo, bez pravnog osnova, odnosno pravnim nasiljem. I, sto ne treba zaboravit da na KiM ne žive samo Albanci, no je bilo i drugih, ma ih je sve manje. Ne ulazim u to jesu li to posledice zaslužene godinama zla i nasilja, no znam da to nije put kojim će naić' ikakvo dobro.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  3. #453
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vise ce nas kostati Djukanovicev kriminal nego sto je Srbiju Slobo.
    covjek mora da radi sto mu se kaze.
    Nije tacno da je interes Crne Gore imati diplomatske odnose sa Pristinom i Kosovom i Metyohijom iz koje je pod vodjstvom Tacija i Cekua sve pravoslavno sto je stiglo pod zrno ili noz tu i zavrsilo ,pa zvali se oni Srbi ili Crnogorci ( a Crnogoraca porijeklu na tom kosovu ima isto koliko i Srba
    a nemati diplomatske odnose sa Srbijom ,zemljom u kojoj je zivi vise ljudi rodjenoj ili porijeklom iz Cg nego u samoj Crnoj gori.

    Priznanje Kosmeta od Cg je zlocin,neprijateljstvo i prema vecdinskom narodu u Srbiji i Crnoj Gori.

  4. #454
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post

    Jedino sto ne gledamo isto - zakoni su takvi kakvi jesu,
    Pa, ako cemo tako, onda ni CG ne bi mogla bit priznata, jer je po rezultate referenduma trebala da prizna Skupstina dvotrecinskom vecinom.

    Isto tako ne bi ni savez Srbije i Crne Gore moga postojat, jer je referendum 1992. godine bio izveden na neprihvatljiv nacin i samim tim njegovi rezultati nijesu mogli bit priznati.

    Isto tako SFRJ ne bi mogla postajat, jer nije nastala zakonima koji su do tada vazili (zakoni Kraljevine Jugoslavije).

    Isto tako Kraljevina Crna Gora nije mogla bit ukinut, jer je Podgoricka Skupstina bila nelegalna.

    Kad se kod nas mijenja drzavni status nikad se zakon nije postova. Po cemu bi Kosovo moralo da postuje ono sto mi nijesmo?

  5. #455
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Vise ce nas kostati Djukanovicev kriminal nego sto je Srbiju Slobo.
    covjek mora da radi sto mu se kaze.
    Nije tacno da je interes Crne Gore imati diplomatske odnose sa Pristinom i Kosovom i Metyohijom iz koje je pod vodjstvom Tacija i Cekua sve pravoslavno sto je stiglo pod zrno ili noz tu i zavrsilo ,pa zvali se oni Srbi ili Crnogorci ( a Crnogoraca porijeklu na tom kosovu ima isto koliko i Srba
    a nemati diplomatske odnose sa Srbijom ,zemljom u kojoj je zivi vise ljudi rodjenoj ili porijeklom iz Cg nego u samoj Crnoj gori.

    Priznanje Kosmeta od Cg je zlocin,neprijateljstvo i prema vecdinskom narodu u Srbiji i Crnoj Gori.
    A znas li ti sto pricas. Prije svega , Slobo je pokrao vise nego Milo. Druga stvar, znas li ti koliko kostaju ratovi, a koliko je slobo vodio ratova.
    Treca stvar, zbog Sloba su sankcije pocele, a sa sankcijama je propala citava privreda Srbije i Crne Gore.
    Cetvrta stvar, Milo nijednu teritoriju nije izgubio, a Slobo jeste Kosovo.
    E sad ti uporedi ko koga vise kosta !!!!

  6. #456
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Priznanje Kosmeta od Cg je zlocin,neprijateljstvo i prema vecdinskom narodu u Srbiji i Crnoj Gori.
    Nepriznanje Kosova bio bi zlocin prema crnogorskom narodu na Kosovo. Priznanjem Kosova mozemo da im pruzimo neku institucionalnu zastitu, preko crnogorske ambasade koju cemo onda moc da otvorimo, a nepriznanjem ih ostavljamo na cjedilo.

    No, mozda je nekima vaznija srpska mitomanija od Crnogoraca na Kosovo.

  7. #457
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako neko ista moze da prica Crnoj Gori za Kosovo. Pa kad su one izbjeglice sa Kosova isel, Srbija je zatvorila granice a CG ih je sve primila !!!! I sad isti ti ljudi koje CG primila , i spasila im zivot pljuju p CG. E pa sram ih bilo. Trebali smo i mi zatvorit granice , pa ne zma dje bi isli onda !!!!

  8. #458
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    197
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ovako
    Mozete vi pricati sta god ocete,moze se vama to svidjati ili ne,ali sustina i cinjenica je da su Crnogorci kako god se oni izjasnjavali u Srbiji uvjek bili dobrodosli,pozeljni,fino prhvaceni
    I posle referenduma tu se nista nije promijenilo
    Pricam generalno...
    To se mozda nekima od vas i ne svidja jer ste opsjednuti mrznjom al to je prosto tako
    Isti je slucaj i sa gradjanima Srbije,u Crnoj Gori...
    Crna Gora blize drzave od Srbije nema,a ni Srbija od Crne Gore,i tu je kraj price,nema toga ko moze to da mi ospori
    Cetinje i jos par nekih ljudi,koji su izgubili dodir sa realnoscu ne uzimam za ozbiljno,jer su ti zaludjenici debela manjina...
    Sustina je da Crna Gora od Kosova sve i da oce ne moze imate nikakve koristi,moze imati samo stetu
    Mi sa Albancima nemamo puno slicnosti,izuzev Kuca koji su donekli izmnijesani
    Skroz drugi narod,skroz druga kultura...
    Priznanje Kosmeta je definitivno najsramnija odluka u citavoj istoriji Duklje,Zete,Crne Gore
    Najsramotnija definitivno...i to niko od vas ne moze da porkne
    Ta odluka,svjesni ste i svi vi,nije u interesu Crnogorskog naroda.i to je isto sustina
    Svako od vas ima rodjae,bracu,familiju,prijetelje kumove koji zive u Srbiji.
    Na Kosovu,sumnjam da ima neko od vas neke rodbine
    Da ne pricamo o fakultetima,studentima i svakom i malo ozbljnijem pregledu koji se mora uraditi u Beogradu,naravno sem ako nemate para da idete avionima za italiju ili dje vec...
    Pricajte sta ocete,ne postoje argumenti koji mogu da opravdaju takvu odluku
    Sramota i bruka

  9. #459
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Question

    Priznaše li?

  10. #460
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by batigol View Post
    Evo ovako
    Mozete vi pricati sta god ocete,moze se vama to svidjati ili ne,ali sustina i cinjenica je da su Crnogorci kako god se oni izjasnjavali u Srbiji uvjek bili dobrodosli,pozeljni,fino prhvaceni
    Svudje smo mi bili dobrodosli. Jedina razlika je sto smo poslije '45. vladali Srbijom (naselili je ka komunisti), pa smo tamo imali jak lobi da se probijemo na rukovodece pozicije.

  11. #461
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by batigol View Post
    Priznanje Kosmeta je definitivno najsramnija odluka u citavoj istoriji Duklje,Zete,Crne Gore
    Da sam covjek od tvoje ideologije (da vjerujem u srpske mitove) prije bi reka da je crnogorsko neucestvovanje na Kosovski Boj 1389. godine bilo sramnije.

  12. #462
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da vas zamolim da ne prdulecate puno, odluka o priznavanju Kosova je dugo odlagana, koliko god je bilo moguce. Sad, kad EU jasno porucuje da se to mora obavit u cilju integracija (a bogami je to prioritet u odnosu na nekakvo odlaganje neceg neizbjeznog) vlada CG ce to i da uradi. I sto ste sad svi zabezeknuti kad ste znali sto ce bit?
    Bijo si poziw koi se neodbija

  13. #463
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote:
    Originally Posted by Milos111111
    Priznanje Kosmeta od Cg je zlocin,neprijateljstvo i prema vecdinskom narodu u Srbiji i Crnoj Gori.

    Nepriznanje Kosova bio bi zlocin prema crnogorskom narodu na Kosovo. Priznanjem Kosova mozemo da im pruzimo neku institucionalnu zastitu, preko crnogorske ambasade koju cemo onda moc da otvorimo, a nepriznanjem ih ostavljamo na cjedilo.

    No, mozda je nekima vaznija srpska mitomanija od Crnogoraca na Kosovo.
    Gradjanin Crne Groe ima samo stetu od priznavanja kosova.
    Djukanovic naravno ima korist jer svaki dan duze na vlasti je mogucnost vise da nece odgovarati za
    kriminal ciji je tvorac .
    Interesi gradjana Cg se ne pokalpaju sa interesima Djukanovica ,to je valjda svima jasno.
    Nazalost nas vecinski podanicki mentalitet jos prelazi preko kriminala,korupcije,siromastva, i svih ostalih fenomena pod Vladom mocnog kralja iz nekih razloga

  14. #464
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    941
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    , kad EU jasno porucuje da se to mora obavit u cilju integracija (a bogami je to prioritet u odnosu na nekakvo odlaganje neceg neizbjeznog) vlada CG ce to i da uradi.
    Apsolutno je netacno da EU kaze da Cg treba priznati

  15. #465
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svako zna da se milo bio povukao iz politijke i svako zna zasto se vratio. vratio se jer CG mora da prizna Kosovo , ap da ne bi bilo kakvih nereda mora to neko jak i iskusan (Milo) da iskontrolise . Ja mislim kad priznamo Kosovo i kade se sve strasti smire da ce Milo opet u penziju

  16. #466
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos111111 View Post
    Gradjanin Crne Groe ima samo stetu od priznavanja kosova.
    Kako ti lupas bez veze. Ne spamuj, no objasni abstraktne recenice.

  17. #467
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Ti znas koga ja imam na Kosovo? I to mi velis da se ne uvrijedim? Sprdas li se jos to sa mnom?

    Vidji, ta ti ne bi reka koju ruznu rijec odje cu stat da pisem.

    Eto potpuno argumentovano, sad znam imaš rodbinu na Kosovu i treba otvoriti ambasadu... i ispuni se san svih nas cronogoraca da se svi uposlimo u ambasade (sad ovo shvati kao ironiju).

    Dosao si na cat da suceljavas misljenja, nema potreba za nervozom i vrijeđanjem mada kad si namjerio trebao si to čojski i uraditi.

    Lično sumnjam da imaš ikog na Kosovo i da si ikad i bio na Kosovu jer ne mogu da pojmim da je to tako a ovako zboriš o Kosovu i Metohiji. Ne, jednostavni nema zdravog razuma za objašnjenje bruke koja se zove priznanje Kosova... nenormalno, nemoralno, fukarski...

  18. #468
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Eto potpuno argumentovano, sad znam imaš rodbinu na Kosovu i treba otvoriti ambasadu... i ispuni se san svih nas cronogoraca da se svi uposlimo u ambasade (sad ovo shvati kao ironiju).

    Dosao si na cat da suceljavas misljenja, nema potreba za nervozom i vrijeđanjem mada kad si namjerio trebao si to čojski i uraditi.

    Lično sumnjam da imaš ikog na Kosovo i da si ikad i bio na Kosovu jer ne mogu da pojmim da je to tako a ovako zboriš o Kosovu i Metohiji. Ne, jednostavni nema zdravog razuma za objašnjenje bruke koja se zove priznanje Kosova... nenormalno, nemoralno, fukarski...
    Nijesam bio nikad na Kosovo, osim u prolaz, a rodbinu dalju imam.

    Drugo, ne postoji pitanje priznanja Kosova, vec kad ce da se prizna.

    To sto si ti mozda malo naklonjen srpkoj mitomaniji je tvoj problem, a nasim Crnogorcima ne moze bit grdje od ovoga u cem ih je uvukla srpska politika. Tamo nemaju nikakvu zastitu ako im se sto desi, a ti izgleda i zelis da je nikad i ne dobiju. Otvaranjem nase Ambasade u Pristinu ce se mnoge stvari promijenit.

  19. #469
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Nijesam bio nikad na Kosovo, osim u prolaz, a rodbinu dalju imam.

    Drugo, ne postoji pitanje priznanja Kosova, vec kad ce da se prizna.

    To sto si ti mozda malo naklonjen srpkoj mitomaniji je tvoj problem, a nasim Crnogorcima ne moze bit grdje od ovoga u cem ih je uvukla srpska politika. Tamo nemaju nikakvu zastitu ako im se sto desi, a ti izgleda i zelis da je nikad i ne dobiju. Otvaranjem nase Ambasade u Pristinu ce se mnoge stvari promijenit.
    Sad neznam izražavaš li oduševljenje i osionost ovim stavom ''vec kad ce da se prizna''.

    Počinjem da sumnjam i u tvoj crnogorski indetitet... iskreno ovakvo pisanje mogao bih očekivati jedino od pripadnika albanske nacionalnosti, sa razumijevanjem da ''drži svoju stranu''. Jedino bi oni mogli biti u gardu '' nije pravično ali je realno''. Mislim da si možda negde u frižideru pripremio i flašu šampanjca, pa kad se prizna da se to dostojno i proslavi.

    Ako si ''Peko'', onda onaj moj osjećaj bruke samo još i jači postaje (opet moj lični osjećaj), ne zbog tebe kao jedinke, već zbog pojavnog oblika u našem crnogorskom rodu.

    Molim te, zbog moje lične edukacije reci mi nešto o toj srpskoj mitomaniji koju ovako teatralno izvlačiš iz naftalina svako malo kad nemaš neki ozbiljan argument. Znači ta srpska mitomanija na KiM, to me posebno interesuje.

    I na kraju, jer ova diskusija sa tobom i umara, ne poznaješ istoriju, priznao si da nemaš osjećaj svoje duhovne, nacionalne, vjerske i svekolike veze sa Kosovom i Metohijom... Ja znam da su i moji i tvoji preci sve to imali. I sad vidi đe smo... i ti i ja... na žalost i moju i tvoju.

    The end. Neću dalje jer nema svrhe, jer smatram da velika DPS mašina za pranje prljavog veša mora odrađivati svoj posao. Na svakojaki način. I neka...
    Last edited by ROVCA; 09-10-08 at 17:32.

  20. #470
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post

    ...I na kraju, jer ova diskusija sa tobom i umara, ne poznaješ istoriju, priznao si da nemaš osjećaj svoje duhovne, nacionalne, vjerske i svekolike veze sa Kosovom i Metohijom... Ja znam da su i moji i tvoji preci sve to imali. I sad vidi đe smo... i ti i ja... na žalost i moju i tvoju.

    The end. Neću dalje jer nema svrhe, jer smatram da velika DPS mašina za pranje prljavog veša mora odrađivati svoj posao. Na svakojaki način. I neka...
    Nema potrebe dalje da razglabas. A tacno je da nema svrhe, jer se vidi iz kojeg ugla ti dolazis. Mora da si i ti sampanjac vadio kad si cita da je Amfilohije za Crnogorce reka da su "komunisticka kopilad". Neka to ide na obraz tebe, Amfilohiju i vasoj Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi (koja je jedina Crkva na svijet koja skuplja pare za optuzene za ratne zlocine).

  21. #471
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    57
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Peko View Post
    Nema potrebe dalje da razglabas. A tacno je da nema svrhe, jer se vidi iz kojeg ugla ti dolazis. Mora da si i ti sampanjac vadio kad si cita da je Amfilohije za Crnogorce reka da su "komunisticka kopilad". Neka to ide na obraz tebe, Amfilohiju i vasoj Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi (koja je jedina Crkva na svijet koja skuplja pare za optuzene za ratne zlocine).
    Eto ga de, pravo udžbenički... zbogom moj dobri.

  22. #472
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,434
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ROVCA View Post
    Eto ga de, pravo udžbenički... zbogom moj dobri.
    Udžbenički? Neka čoče. No ajde poitaj na demonstracije sa Andrijom Mandicem i Co.

  23. #473
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Eto i to se zavrshi, sad raspravljajte shta ce biti dalje...
    #fakenews

  24. #474
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Suma ( Woods )
    Posts
    2,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bitno pitanje je kakvu drzavu priznajemo?
    Da li je to koliko toliko uredjena drzava ili je nasilnicka i anarhija?

    Na Kosovu se ne postuju prava nealbanaca i netreba im priznati drzavu dok god to pitanje ne dovedu bar malo u red.
    Mogu je priznati USA , EU i ko god hoce ali ako mi priznamo susjednu drzavu u kojoj vlada kriminal i anarhija onda priznajemo zakon sile i omogucavamo da razne kriminalne aktivnosti prelaze na nasu teritoriju.

    Naravno u sredjivanju stanja na Kosovu treba ponuditi pomoc i priznati im drzavu cim je dovedu u red. Kad budu postovali ljudska i imovinska prava Srba, Crnogoraca, Makedonaca , Turaka , Roma i ostalih nealbanaca treba sa njima uspostaviti punu saradnju.

  25. #475
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo, priznaše kosovsku državu. Mora da je bio jak pritisak, čim to zbrziše.

Page 19 of 22 FirstFirst ... 91516171819202122 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 19:49
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •