View Poll Results: Crna Gora Da Prizna Nezavisnost Kosova!?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Treba da prizna!

    8 24.24%
  • Ne treba!

    5 15.15%
  • Samo ako citav svijet prizna

    9 27.27%
  • Samo ako Srbija prizna!

    4 12.12%
  • Treba dobro razmisliti i sacekati...!

    4 12.12%
  • Ne znam, ne interesuje me!

    3 9.09%
Page 13 of 22 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast
Results 301 to 325 of 537

Thread: Kosovo

  1. #301
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da sagledamo stvari realno! Da li stvarno neko misli da zelja za 'integracijama' automatski povlaci i priznanje Kosova i Metohije. Moje je misljenje - NE. Pa zar se i nova vlada u Srbiji ne zalaze za 'integracije', pa se svim silama trude da se to pitanje rijesi povoljno za Srbiju! Dakle, bacen je jos jedan 'kamen razdora' oko koga cemo se tuci i 'oci povaditi', a oligarhija ce raditti 'na sebi', a na kraju ce biti poput one "O narode stoko moja!"

  2. #302
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Razdirali ste shto ste razdrli,
    vishe nego ste razdrli prijehodne dvije decenije, teshko da mozete razdrijet, zato se niko vishe ne plashi prazne pushke, a ako se nekome vade ochi, neka zaobidhje CGu.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  3. #303
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Razdirali ste shto ste razdrli,
    vishe nego ste razdrli prijehodne dvije decenije, teshko da mozete razdrijet, zato se niko vishe ne plashi prazne pushke, a ako se nekome vade ochi, neka zaobidhje CGu.
    Mislim da se nijesmo razumjeli. Bacena je koska nama u CG da 'oci povadimo' oko stvari koje se nece - bar u skorije vrijeme desiti (po mome misljenju) - ali cemo jedni drugima pominjati od nemanjicke okupacije, preko pravoslavlja i katolicizma, Petrovica, podgoricke skupstine, cetnika i partizana, Mila i Momira, referenduma, crkve i, evo sada do teme o kojojjpisemo, e da bi se mi svime time bavili i 'oci vadili' ko je u pravu, a oni... A ONI? Cosace i vikace kao sto rekoh u prethodnom postu.

    Tako da nema potrebe u CG za oslovljavanja 'ste' jer 'SMO' svi tu gde jeSMO i ne trebaMO 'oci vaditi' jedni drugijema!

  4. #304
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bilo je gorih vremena,
    pa ne povadismo ochi jedni drugima,
    i ako su mene ochi imale ispanut od te Kosovske zloupotrebe za regrutaciju ulichara koji osvojishe vlast, ali na moju srecu, mnogi su se otrijeznili od Kosova, sad su smirili hormone i oce u i oni u mrsku Jevropu, kako imaju obraza mene nije jasno, ali narod zatrovan nacionalizmom, josh uvijek bi ochi vadio, srecom nije ih ostalo puno, shaka jada.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  5. #305
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navodnici ('...') su takodje dio teksta, treba i njih 'citati'.

  6. #306
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas DPS i SDP opravdavahu priznavanje nezavisnosti kosova nekakvim ekonomskim razlozima.

    Nekada su se ljudi turcili iz tih istih ekonomskih razloga a to je bilo u Crnoj Gori greh nad grehovima.

  7. #307
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Ne trazi Jevropa da se pridruzi CGi,
    nego Crna Gora moli da je prime u civilizovano drushtvo Jevropsko,
    dhje se zivi bez MITOVA I MITOMANA, u sadashnjost ne u srednji vijek,
    pa kad se upristojimo, jer su se mnogi uneredili zajedno sa Ruandom, vrata ce biti shirom otvorena, za one koji redovno peru zube i mijenjaju charape i donje gace.
    u toj jevropi postoji par drzava koje nisu niti ce ikada priznati kosovo recimo kao sto su to spanija, portugal, slovacka, rumunija, grcka, kipar....

    nemojte sakrivati vas necasni obraz iza europejstva. kazite jasno i glasno da obraza nemate i da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.

    ako vec izdajete i zabijate noz u ledja, uradite to muski a ne ko kakve p*zde

  8. #308
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Danci se nijesu mnogo q.rchili,
    ali su sachuvali i drzavu i gradjane.

    Mudri junacima konja vode.

    ja koliko znam kroz istoriju crnogorcima su uvek bili cast obraz i hrabrost na prvo mmestu? koliko se secam oni turcima nisu konje vodili, i setali opanke oko kuce vec su protiv turaka ratovali?

    a vidim danas je drugacije - mesto obraza na prvo je mesto guzica?

    pa me interesuje koje ti ideale delis ? ove crnogorske , cast, obraz, postenje, hrabrost ili te danske - guzica, debelo crevo, kukavicluk?

    tako da bi voleli da znamo sta si ti? danac ili crnogorac? a konjovodac?

  9. #309
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    ja koliko znam kroz istoriju crnogorcima su uvek bili cast obraz i hrabrost na prvo mmestu? koliko se secam oni turcima nisu konje vodili, i setali opanke oko kuce vec su protiv turaka ratovali?
    Pa da, za razliku od vas ravnicara
    She is only here to annoy herself!

  10. #310
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    655
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    citam danasnji broj Vijesti online i lider SNS-a poziva na narodne mitinge kao 1989-e ako cg prizna kosovo. i, da ce slomit vlast. itd njima je izgleda bitnije kosovo i ugrozeno srpstvo nego standard gradjana. uostalom, oni nisu ni gradjanska vec neo-nacionalisticka scum stranka feat. DJ Amfilohije . lmfao.. nego, mislim da je albansko-americki lobi potkupio cg vlast. btw povratak sopocanca :-p:fight:
    Last edited by dadic; 04-10-08 at 02:48.

  11. #311
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    3,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post

    kazite jasno i glasno da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.

    Izmedju romanticnih ideala i Rocenovog pragmatizma, biram - prvo, Kosovo... sto ne znaci da mozete da drijesite gace na nas kad god priprli. Nase iluzije o bratstvu i ilirskoj renesansi su iscezle jednog novembarskog dana 1918., kad ste nam se bratski oduzili za Mojkovac... Mikeli, nemoj Mojkovac nikad zaboravit, bez mene.


    -

  12. #312
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    u toj jevropi postoji par drzava koje nisu niti ce ikada priznati kosovo recimo kao sto su to spanija, portugal, slovacka, rumunija, grcka, kipar....

    nemojte sakrivati vas necasni obraz iza europejstva. kazite jasno i glasno da obraza nemate i da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.

    ako vec izdajete i zabijate noz u ledja, uradite to muski a ne ko kakve p*zde
    Dobro si reka "nekadasnjem", a ta iluzija je i postojala do 1912-e godine. Vise te iluzije, fala Bogu, nema. Da pocnemo od 20. vijeka: izdali ste nas kod Skadra (1912), izdali nas 1918-e i to posto smo vam guzicu odbranili koja vam je bjezala preko Albanije u Grcku.

    Od tada nas nijeste izdavali, jer je smo se na sljedeci okrsaj (drugi svjetski rat) gledali direktno preko nisana (partizani i cetnici). Opet smo se gledali preko nisana 1997-98 godine. Od Kostunicine era vise nemate ni puske, tako da ste umjesto metaka samo uvrjedljive rijeci Crnoj Gori slali (kvazi-drzava, izmisljen narod, komunisticka kopilad itd. itd.).

    Ovo je bilo ukratko, inace mogla bi se knjiga mnogo grdja o ovome napisat.

    S takvom bracom nam neprijatelji ne trebaju.

    P.S. Evo kako je vas Premijer (Karadjordjeviceve vlade), Nikola Pasic, smatra Crnu Goru:

    "Plemena sa Durmitora i Dinare, zbog svoje nacionalne nedefinisanosti i podanickog mentaliteta, su veca opasnost po Srbiju od neprijateljski deklarisanih drzava."
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  13. #313
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka ti je na mjesto, Petre!

    Šćeli bi oni zaboravit što su ni činjeli od kad su o$etili da turski džin nije više što bijaše, pa su se usudili uzet pušku u ruke. No, to vrijeme možemo im oprostit, nijesu oni krivi što su neki naši namagarčeni, ali bombaše i sve ono od Prvoga rata do danas nećemo nigda. I sad ONI imaju časti i obraza prozivat NAS za to isto!? Koji cinizam!

    No, ja sam za dobrosusjedske odnose sa svijema te se ne bih miješa u te stvari i prizna bih državu Kosovo tek kad bude primljena u UN.

    P.S.
    Gleda sam prijenos iz Skupštine i nijesam se moga načudit budalaštinama koje su iznosili oni iz (pro)srbske opozicije. Osobito onome što reče ona smiješna individua: Izdaja!? Uistinu, on i njemu slični jesu izdajnici, ali izdajnici svoje države, Crne Gore!
    Kosovo nigda nije bilo naše i ono ne može bit naša briga. To što oni vjeruju da su potomci kosovskijeh junaka i velmoža njin je problem. A, mi znamo koji su.

  14. #314
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    u toj jevropi postoji par drzava koje nisu niti ce ikada priznati kosovo recimo kao sto su to spanija, portugal, slovacka, rumunija, grcka, kipar....

    nemojte sakrivati vas necasni obraz iza europejstva. kazite jasno i glasno da obraza nemate i da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.

    ako vec izdajete i zabijate noz u ledja, uradite to muski a ne ko kakve p*zde
    Prije bi ti valjalo da se ispricas sa onim nesrecnicima sa Kosova sto i danas gladuju po matici Srbiji, no sh' nama odje... ili su, kako sam to 'iljadu puta cuo od Nisha do Beograda, a bogami pochesto i u kosmajski kraj, i oni izdajnici i bacachi nozeva u ledja?

    Chudna stvar, ogroman broj ljudi koji je ostao bez idje ichega i uteka u Otadžbinu da spashava zivu glavu ( izuzimajuci, naravno, one koji su za grdne pare isprodavali od njive do stana sve sto su imali, te udarili u kuknjavu kakvo im chudo nacinjeshe komsije Albanci ), u toj istoj Otadžbini smatraju za izdajnike?! Pa jes', valjda je trebalo da ostanu tamo da bi vi 'matichni' doma ispred tv-a imali za koga da navijate, uz pivo i gibanicu.

    A sto jes' jes', vazda smo bili p*zde i prikradali se sh' ledja ne bi li vas sto kvalitetnije izdali, odnosno, uboli. 1875.-1878., kad se vama ratovalo, pa vam se nije ratovalo, pa vam se opet ratovalo, 1912.-1913., kad su nam se đedovi ćerali po Bregalnici sa Bugarima ne bi li sto vise prosirili Crnu Goru valjda, 1914.-1918., kad je i ona polovina Crnogoraca sto nije izginula po Balkanskim ratovima, gladna i bosa ginula od Višegrada do Mojkovca iz 'strateshkih' interesa Nikole Pašića, 1941.-1945., kad nas je u rat pasa' i izginuo takvi broj da bi, da je Srba pasao isti procenat, kraj rata dochekali sh' najvecom armijom u Jevropu ( inache, na groblje u moje selo sam vidio vise spomenika izginulim u WWII no u chitav Sopot, sa Sibnicom i Barajevom zajedno ) ... ma, kraja nashim izdajama nema.

    Evo, i ja se lichno prijavljujem da sam braću Srbe izdao vishe puta, pochevshi od '91. kad su me saćerali u vojsku 432 dana, sto sam vrlo pogodno iskoristio da turistichki obidjem Mirkovce, Orolik, Borovo Selo i Vukovar, te da tamo shurujem sa zakletim monstruoznim neprijateljima 'Rvatima navodeći artiljeriju i paleći im kuće, a zavrshivshi u maju '99. kad sam se na Cetinje sa bratom najblizim sto ga imam gleda' preko nishana, jer je on nosio smb a ja policijsku sharenu, dok je vojska odvazno i chasno branila Kosovo turajući barikade, blokirajući puteve i 'apseći i zavadjajući narod po Crnoj Gori.

    Dosta ga je bilo, prijatelju, a obraza i mushkosti se batali, prvo treba da porastesh da bi moga' da se brijesh.

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post

    nemojte sakrivati vas necasni obraz iza europejstva. kazite jasno i glasno da obraza nemate i da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.
    p.s. istina ziva, veliki je i odluchujuc uticaj Crne Gore na globalna svjetska deshavanja, sad sve od nas zavisi: ako priznamo - gotovo je sve, ako ne priznamo - onda ce i vama da bude lepo, a ne samo nama!

    uh, kad bi nam makar josh i krava crkla, da ne moramo obraza radi da skachemo za vama u bunar...
    Last edited by Hari Krisna; 04-10-08 at 12:15.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  15. #315
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buva+gacce View Post
    p.s. istina ziva, veliki je i odluchujuc uticaj Crne Gore na globalna svjetska deshavanja, sad sve od nas zavisi: ako priznamo - gotovo je sve, ako ne priznamo - onda ce i vama da bude lepo, a ne samo nama!
    uh, kad bi nam makar josh i krava crkla, da ne moramo obraza radi da skachemo za vama u bunar...
    Fala ti, sve si lijepo reka, a što je mene mrzko bilo pisat, jer oni SVE to znaju, samo se čine nevješti. No, nijesmo ni mi više naivni, ka što bijahu komunisti naši. Ni Petrovići ne bijahu naivni, samo su se šćeli okoristit srbskom pohlepom. Platili smo taj nauk, nema više. Vrijeme nam je obrnut se sebe.

  16. #316
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    ja koliko znam kroz istoriju crnogorcima su uvek bili cast obraz i hrabrost na prvo mmestu? koliko se secam oni turcima nisu konje vodili, i setali opanke oko kuce vec su protiv turaka ratovali?

    a vidim danas je drugacije - mesto obraza na prvo je mesto guzica?

    pa me interesuje koje ti ideale delis ? ove crnogorske , cast, obraz, postenje, hrabrost ili te danske - guzica, debelo crevo, kukavicluk?

    tako da bi voleli da znamo sta si ti? danac ili crnogorac? a konjovodac?
    Vidhji Sopocanac,
    boli mene q.rac za sve te osobine i te epske pjesme,
    za zivot jednog gradjanina Crne Gore, ili spas jednog dhjeteta da na zaplache, ja bi bez razmishljanja ljubio ruke JACHIMA od nas, samo da sachuvam GRADHJANE od pogibije, jer su nashi LIDERI do skoro, najlakshe troshili zivote svojih podanika.

    A spushtasmo se mi na vashe uze,
    a ono se pretrze ,
    hiljadu i jedan put,
    izgubismo i ime i drzavu, zbog "bratske" ljubavi,
    ljubav za ljuba, a sir za pare.
    Necemo dijelit vishe kao braca,
    nego pola mene a pola tebe.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  17. #317
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Josh ga nijeste priznali???
    Dje shareno pashce laje,
    tu djevojka lijepa je.....

  18. #318
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    ja koliko znam kroz istoriju crnogorcima su uvek bili cast obraz i hrabrost na prvo mmestu? koliko se secam oni turcima nisu konje vodili, i setali opanke oko kuce vec su protiv turaka ratovali?
    Ako si ti zaglavio nedje u XVIII-XIX vijeku, pa ni makac odatle, ne mora da znaci da je i Crna Gora.

    Quote Originally Posted by Sopocanac
    kazite jasno i glasno da ste spremni i bratu nekadasnjem zabiti noz u ledja da samo vama bude lepo.
    Nije da bas shvatam kakve veze porodicni odnosi forumasa imaju sa ovom temom, ali cisto for d rekord, licno nemam nikakvu namjeru da braci zabijam nozeve ili druge ostre predmete u bilo koji dio tijela, niti bi mi to donijelo nekakvo zadovoljstvo, i vrlo je neukusno da insinuiras takve stvari.

  19. #319
    Join Date
    May 2008
    Posts
    77
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    vidim moderacija radi u tri smene i brise redom

    ma mozete brisati kolko hocete, dzaba vam. Jer Njegos je davno reko "Svak je rodjen da po jednom umre, cast i bruka zive dovijeka"....

    nasa cast - a vasa bruka

  20. #320
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Црна Гора не треба да призна Косово, не треба уопште ни да се изјашњава јер то није посао Црне Горе него Србије, Албанаца и међународног суда...

  21. #321
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    vidim moderacija radi u tri smene i brise redom

    ma mozete brisati kolko hocete, dzaba vam. Jer Njegos je davno reko "Svak je rodjen da po jednom umre, cast i bruka zive dovijeka"....

    nasa cast - a vasa bruka
    A koja je to vasa cast, sto je tu casno sto su vam uzeli teritoriju a vi nista niste uradili?

  22. #322
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Budva
    Posts
    2,145
    Thanks Thanks Given 
    1,626
    Thanks Thanks Received 
    1,984
    Thanked in
    855 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sopocanac View Post
    vidim moderacija radi u tri smene i brise redom

    ma mozete brisati kolko hocete, dzaba vam. Jer Njegos je davno reko "Svak je rodjen da po jednom umre, cast i bruka zive dovijeka"....

    nasa cast - a vasa bruka

    Tuzno. Da si svojim ochima vidio makar milioniti dio onih uzasa koje nazivas chasccu, mucha' bi do vijeka.

    No aj', ako je tebe milo da u tvoje ime pale, pljackaju i kolju, nama nije. A, Njegoshev narod nije zakon drzha' u topuzu, no mu je brat bio mio ma koje vjere bio - samo ako je u njega chojstva bilo da ne nishti sve sto mu se ne dopadne. Da ste umjeli chojski sh' Albancima, ne bi danas morali chitat' ova tvoja laprdanja o nechemu sto ti je poznato kol'ko i prechica do mjeseca. A to smo vam mi ispadosmo krivi, to i ne smeta, navikli smo.

    Aj' sa srecom, pa vidji da sachuvas malo chasti po dzepova, da ostane shjutra za doruchak.
    Si nada nos salva de la muerte, al menos que el amor nos salve de la vida.

  23. #323
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Beograd-Banjaluka
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ekonomski interesi, evropske integracije, nagrada za priznanje, potiskivanje tradicije i istorije kao nečeg retrogradnog u evropejskom novoverstvu, uglavnom su teze koje smo mogli čitati u ovoj temi.
    Dosta bre više, priznajte NATO državicu, argumenti su Vam super.
    Dajte Ramušu ili Hašimu i neko priznanju kao Mesiću, lepo je to.
    Nemojte slučajno da vam se zalomi pa da promenite vlast na nekim izborima, veliki brat kaže da je dobra. Ako se nekim čudom okrene na Balkanu uskoro, a Vi onda lepo opet nazad u Ruse i četnike.

  24. #324
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    na pauzu
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lazar_BG View Post
    Ekonomski interesi, evropske integracije, nagrada za priznanje, potiskivanje tradicije i istorije kao nečeg retrogradnog u evropejskom novoverstvu, uglavnom su teze koje smo mogli čitati u ovoj temi.
    Dosta bre više, priznajte NATO državicu, argumenti su Vam super.
    Dajte Ramušu ili Hašimu i neko priznanju kao Mesiću, lepo je to.
    Nemojte slučajno da vam se zalomi pa da promenite vlast na nekim izborima, veliki brat kaže da je dobra. Ako se nekim čudom okrene na Balkanu uskoro, a Vi onda lepo opet nazad u Ruse i četnike.
    Što li ste tako ob$ednuti Crnom Gorom? Reka bi čoek da nemate nikakove svoje brige? Da sretne li države!

  25. #325
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Beograd-Banjaluka
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DesertFox View Post
    Što li ste tako ob$ednuti Crnom Gorom? Reka bi čoek da nemate nikakove svoje brige? Da sretne li države!
    Ja bih pre rekao da si ti opsednut opsednošću
    Znam da si čuo za jednoumlje ali čuo si valda i za diskusije na forumu?

Page 13 of 22 FirstFirst ... 391011121314151617 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Obrt?!
    By shrek in forum Politika generalno
    Replies: 51
    Last Post: 25-09-07, 18:34
  2. Junacke, ratnicke, istorijske, epske, ...
    By apsolutno_nemoguca in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 8
    Last Post: 05-11-06, 20:34
  3. Crna Gora i Kosovo nezavisni za 18 mjeseci
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 23-04-05, 19:49
  4. Is Kosovo ready for independence?
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 01-12-04, 19:54
  5. SCG (Kosovo, Vojvodina, CG)
    By scholar1 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 19-10-04, 22:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •