Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 66

Thread: Muske sveznalice

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Vjeruj mi, ovome koga ja poznajem sada ne cvatu ruze...

    A cvale su mu itekako...
    (dok je bio mlad, zgodan i bogat :mrgreen
    Pa zar se moze prijatnije potrositi mladost ljepota i bogatstvo nego na zene?

  2. #27
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve je strah, chudo, bash pricham o bezmoodonjicama na politici a u isto vrijeme o velikim moralnim teoreticharima. Meni tako nalete na pm pa pochnu od kulina bana, i kad pitam reci konkretno sta ti je? Corak, magla.
    Chudo.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  3. #28
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ljudi imaju svoje strahove, frustracije, magle i svasta. Nista neobichno, ali zasto njihov zivot kakav god izbor napravili uopste ima koga da tangira toliko da bi bili analizirani u te sfere? Zar to opet nije iz straha?
    Nechiji strah i teznja da se shvati i projektuje na lichni nachin samo pokazuje strah onih koji analiziraju da ne upadnu u slichno, a vec upali sa nekim drugim strahovima u isti film.
    Pa zasto nas tangiraju gingis - zato sto i mi i one prolazimo kroz takve neke faze kad zelimo podsvjesno nekog da promijenimo, ucinimo ih osjecajnijim, manje bezobzirnim, prijemcivijim za neka osjecanja i vrijednosti... Znaci, to se na kraju svede na analizu nas samih, sopstvenih strahova, potrebe za samopotvrdjivanjem, potrebe da nas upravo takve osobe prihvate... Ko je tu slab, a ko jak - najvjerovatnije, jako slabi i jedni i drugi, samo sto je nacina kanalisanja strahova razlicit
    Just to slip the skin...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pa zar se moze prijatnije potrositi mladost ljepota i bogatstvo nego na zene?
    Jok, problem je sto je to podijelio na zene, a ne na nju ili jednu jedinu.
    Nikad zenama ugodit, taj jadan bar pokushao i eto ne valja.:mrgreen:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  5. #30
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Strah nije dobar pokretac..valjda si toga svjestan,i kada te on vodi kroz zivot ,gotovo uvijek ce te odvesti na krivi put

    Pomazemo ne iz straha,vec iz ljubavi.

    Prije bih rekla da je indiferentnost odlika straha
    Bravo!
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  6. #31
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Pa zasto nas tangiraju gingis - zato sto i mi i one prolazimo kroz takve neke faze kad zelimo podsvjesno nekog da promijenimo, ucinimo ih osjecajnijim, manje bezobzirnim, prijemcivijim za neka osjecanja i vrijednosti... Znaci, to se na kraju svede na analizu nas samih, sopstvenih strahova, potrebe za samopotvrdjivanjem, potrebe da nas upravo takve osobe prihvate... Ko je tu slab, a ko jak - najvjerovatnije, jako slabi i jedni i drugi, samo sto je nacina kanalisanja strahova razlicit
    Ja mogu samo iz lichnog da kazem, da me interesuje osoba kakva jeste, s manama i sa vrlinama, a to da bih je mijenjao i prilagodjavao mom filmu, to ni u snu.
    Toliko zena ima da mi stvarno ne pada na pamet da od neke koja je suprotnost onome sto zelim, ili mozda dijelom drugachija da je ja nesto prevaspitavam ili prilagodjavam mom savrshenstvu kakva treba da bude.
    To ostavljam za manipulante i nestrpljive kreativce tudjih karaktera.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  7. #32
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ja mogu samo iz lichnog da kazem, da me interesuje osoba kakva jeste, s manama i sa vrlinama, a to da bih je mijenjao i prilagodjavao mom filmu, to ni u snu.
    Toliko zena ima da mi stvarno ne pada na pamet da od neke koja je suprotnost onome sto zelim, ili mozda dijelom drugachija da je ja nesto prevaspitavam ili prilagodjavam mom savrshenstvu kakva treba da bude.
    To ostavljam za manipulante i nestrpljive kreativce tudjih karaktera.
    Ovo moram da potpisem.

    Ali i da te pitam: jesi li pronasao takvu koja ti sasvim odgovara tak da si pozeleo ostati uz nju stalno, ili ipak imas obicaj da odlazis kad izvagnes da se vise ne isplati?

    Moje misljenje: svako se isplati..
    Last edited by odli; 18-09-07 at 13:14.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  8. #33
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Sve je strah, chudo, bash pricham o bezmoodonjicama na politici a u isto vrijeme o velikim moralnim teoreticharima. Meni tako nalete na pm pa pochnu od kulina bana, i kad pitam reci konkretno sta ti je? Corak, magla.
    Chudo.

    Eto , zakljucismo da je strah gadna rabota

  9. #34
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U ljubavi nema straha, kaze Biblija.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #35
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I tu sa savrseno slazemo - kad naucis da prihvatas ljude onakve kakvi su, a ne projektujes sopstvene gluposti, istovremeno naucis i sebe da cijenis. Znaci, shto manje prilagodjavanja, i sebe njoj i nje sebi, i tako samo vise cijenimo i sebe i nju
    Just to slip the skin...

  11. #36
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Ovo moram da potpisem.

    Ali i da te pitam: jesi li pronasao takvu koja ti sasvim odgovara tak da si pozeleo ostati uz nju stalno, ili ipak imas obicaj da odlazis kad izvagnes da se vise ne isplati?

    Moje misljenje: svako se isplati..
    Nije mi se desilo ni jednu da isplatim, mada nije da nije bilo tarife. Ne posmatram zenske kao robu vec partnerku za obostrano prijatno druzenje i upoznavanje. Ako neko zadovoljstvo koje je obostrano shvata kao isplacivanje, ja to ne znam i ne razumijem.
    Koliko traje, to je vec deseto, ali vise ovdje dozivjeh kritike nego sto sam u zivotu s njima imao nesporazuma.
    Sta je u pitanju, ne znam.:mrgreen:
    SaMo JeDnA DnEvNo

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Pomazemo ne iz straha,vec iz ljubavi.Prije bih rekla da je indiferentnost odlika straha
    Pomazemo iz sazeljenja, filantropije.... i iljade razloga, a ljubav sa tim ima malo veze ako se ne pocne sve to prevoditi na neke daleke i apstraktne teorije. Ne znam kako indiferentnost ili naski basmebrigizam za nesto moze biti vezano sa bilo kakvim strahom ili ta "povredjivanja" strasna koja proizilaze iz neke ljubavne veze.
    Ne povredjuje nas ta bivsa partnerka vec nas povredjuje to sto smo za nju vezali neka sopstvena ocekivanja, nade, zelje.... i sve se to pokazalo kao neosnovano i onda to sto smo ispali magarac sad uvijamo u oblandu da nas povrijedila ljubav, osoba ili ko zna ko sve nije kriv samo ne onaj najblizi to jest mi sami. Ako ja sebe ubijedim da cu dobiti na loto pa se to ne desi, a poslije krivim onaj bubanj sa kuglicama ili djevojku koja citala brojeve onda je to evidentna glupost i nista vise mada je lakse da je neko drugi kriv

  13. #38
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Velika, velika istina Hari!
    Inace, primijetio sam da se veliki broj topica odje svede na kraju na "u ljubavi nema straha", "ljubav ne poznaje komplekse, projekcije, blablabla..." Manje-vise nam se svaki topic na to svede
    Just to slip the skin...

  14. #39
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    Inace, primijetio sam da se veliki broj topica odje svede na kraju na "u ljubavi nema straha", "ljubav ne poznaje komplekse, projekcije, blablabla..." Manje-vise nam se svaki topic na to svede
    To je sustina.

    Btw, moram da sa uzivanjem kazem da je ovo ispao predivan topic!
    Last edited by odli; 18-09-07 at 14:08.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  15. #40
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Nista bez iskustva s takvim..ovo samo pricha iz straha i projekcije o nekom s kim uopste nije postojao kontakt te vrste.
    Kao iskustvo iz veze sa takvim tipom, pa ajd da se i shvati kao svjedochanstvo, ovako, ne znam na sta lici uopste.
    Eto josh bih mogao pomisliti da taj tip bio samo neki nehumano posmatrani lik s nadom i smijehom o njegovoj propasti. Sto je s ljudske strane gledista nepojmivo, ili opisano kao pakost i zlokobno smijuljenje njegovom stanju "dok je bio mlad,zgodan i bogat:mrgreen:', ebte koja mrznja. StraVa.

    Uh sad tek vidjeh ovo, pa da odgovorim..
    Znaci, samo kratko, ja imam iskustvo s takvim tipom i to dugogodisnje, tako da ovo sto rekoh jeste svedocansto iz prve ruke, i moje i njegove (naslushah ga se od a do zh. Znam i neke njegove zene i to su bas dobre zene u svakom smislu.

    Ne radi se ovdje o pakosti i mrznji, zhao mi je sto si to tako isprojektovao, nego o iskrenoj zelji da se takvim ljudima ukaze u kom grmu lezhi zeka, kako vise ne bi imali takvih neprijatnih bolnih prica u zivotu u kojima povredjuju i sebe i druge.

    Mislim da ovde i jesmo ukazali na korijen problema, pa kad se zna korijen, moze se i poraditi na boljitku.

    Inace sam misljenja da svi ljudi itekako mogu lepo i bezbolno jedni sa drugima.
    Last edited by odli; 18-09-07 at 14:53.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  16. #41
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Pomazemo iz sazeljenja, filantropije.... i iljade razloga, a ljubav sa tim ima malo veze ako se ne pocne sve to prevoditi na neke daleke i apstraktne teorije.
    Kako filantropija nema veze sa ljubavlju? Ili pak saosjecanje?
    Vidis...ja bas mislim da onaj ko je u stanju da istinski saosjeca sa nekim , moze i istinski da voli , a samim tim i pomogne
    Ne znam kako indiferentnost ili naski basmebrigizam za nesto moze biti vezano sa bilo kakvim strahom ili ta "povredjivanja" strasna koja proizilaze iz neke ljubavne veze.
    Recimo da indiferentnost(u ovom slucaju) posmatram kao nemogucnost da budemo otvoreni prema drugima.Strah je korijen svakog zavaranja,pa cak i basmebrigizma Jer , opet...za otvorenost je potrebna velika hrabrost!
    Ne povredjuje nas ta bivsa partnerka vec nas povredjuje to sto smo za nju vezali neka sopstvena ocekivanja, nade, zelje.... i sve se to pokazalo kao neosnovano i onda to sto smo ispali magarac sad uvijamo u oblandu da nas povrijedila ljubav, osoba ili ko zna ko sve nije kriv samo ne onaj najblizi to jest mi sami. Ako ja sebe ubijedim da cu dobiti na loto pa se to ne desi, a poslije krivim onaj bubanj sa kuglicama ili djevojku koja citala brojeve onda je to evidentna glupost i nista vise mada je lakse da je neko drugi kriv
    Sa ovim se slazem U pitanju je zaljubljenost i cijela jedna nerealna projekcija koja sa zaljubljenoscu ide ruku pod ruku.Naravno da smo sami krivi za nase pogresne procjene i nerelana ocekivanja.Medjutim , desava se da budemo povrijedjeni i od onih koje istinski volimo , i koji istinski vole nas.Mozda nas te rane i ne bi toliko boljele kada bi shvatili da svi mi,po prirodi stvari, grijesimo,i da svaku losu stvar koju ucinimo,ili koja je ucinjena nama ne trebamo posmatrati iskljucivo kao rezultat lose namjere , vec jednostavno kao gresku,trenutak slabosti....jer...na kraju krajeva , svi smo mi 'samo' ljudi

  17. #42
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ljudi nije to samo da ne mozes sve znat o zenama no o ljudima uopste, nekog znas 10 godina i opet doznas nesto novo. Nisu ni zene sad neka misterija, kad znamo reinstalirat windows i promijenit gumu na auto vala znamo makar 40% zenske cudi.

  18. #43
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa svime se opet slazem sto je rekla nasa divna Renesans, a ovo moram posebno da istaknem:


    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Medjutim , desava se da budemo povrijedjeni i od onih koje istinski volimo , i koji istinski vole nas.Mozda nas te rane i ne bi toliko boljele kada bi shvatili da svi mi,po prirodi stvari, grijesimo,i da svaku losu stvar koju ucinimo,ili koja je ucinjena nama ne trebamo posmatrati iskljucivo kao rezultat lose namjere , vec jednostavno kao gresku,trenutak slabosti....jer...na kraju krajeva , svi smo mi 'samo' ljudi


    Prepoznace ko treba..
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  19. #44
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    A ljudi nije to samo da ne mozes sve znat o zenama no o ljudima uopste, nekog znas 10 godina i opet doznas nesto novo. Nisu ni zene sad neka misterija, kad znamo reinstalirat windows i promijenit gumu na auto vala znamo makar 40% zenske cudi.
    Ma svako je misterija po malo, na kraju krajeva ljudi se tokom zivota i mijenjaju...

    Zato i kazujem da ne treba otici kad dodje do problema i isprojektovati neki bol i ruznu pricu (jer odlazenje uvijek stvara bol, a cemu sve te gluparije i djetinjarije, kad uopste nisu potrebne...), nego kad dodje do problema u vezi, jedino rjesenje je sjesti i popricati.

    Tako se jedino otklanja bol..

    Pricom i razjasnjenjem, jer se na kraju uvijek utvrdi da taj drugi nije htio namjerno da te povrijedi, vec je u tom ponasnju bio korijenu upravo strah da ti prvi ne povredis njega..

    Dakle - ljudi, sjedite i pricajte, u ljubavi nema straha, sve moze da se kaze i resi!
    Last edited by odli; 18-09-07 at 14:47.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mogu samo iz lichnog da kazem, da me interesuje osoba kakva jeste, s manama i sa vrlinama, a to da bih je mijenjao i prilagodjavao mom filmu, to ni u snu.
    Toliko zena ima da mi stvarno ne pada na pamet da od neke koja je suprotnost onome sto zelim, ili mozda dijelom drugachija da je ja nesto prevaspitavam ili prilagodjavam mom savrshenstvu kakva treba da bude.
    To ostavljam za manipulante i nestrpljive kreativce tudjih karaktera.


    Svaka cast,samo je danas rijetkost sresti nekog ko ce ovo javno priznati.A najgora je pomisao da nas iste neko mijenja,svako je lijep na svoj nacin samo treba biti hrabar i dopustiti nekom da te upozna.U jednom casopisu sam naisla ne sledecu misao koju cesto ponavljam a koja kaze da nema ruznih vec lijenih zena,svaka cast druze na iskrenosti.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Kako filantropija nema veze sa ljubavlju? Ili pak saosjecanje?
    Vidis...ja bas mislim da onaj ko je u stanju da istinski saosjeca sa nekim , moze i istinski da voli , a samim tim i pomogne
    Ja sam se ogradio da je sve to moguce kad se dorade neke daleke teorije jer znam jednoga koji jako voli macke, a daleko mu od filantropije ili sklonosti da pomogne. Onaj koji voli markice vise od rodjene majke je filatelista, a ne filantrop..... i da ne nabrajamo dalje.
    Ljubav prema mackama, markicama.... je isto ljubav, ali mi se ucinjelo da pricamo o konkretnijoj stvari da se izvjesni bliznji Odli suvise cesto zblizavao sa osobama suprotnog pola i ona umjesto da se divi sazaljeva ga.
    Sto se tice povrede onoga koga iskreno volim mogu jedino ako mu slucajno stanem na nogu i nikako mi ne pada na pamet jos neka situacija koja zavisi od mene.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Pricom i razjasnjenjem, jer se na kraju uvijek utvrdi da taj drugi nije htio namjerno da te povrijedi, vec je u tom ponasnju bio korijenu upravo strah da ti prvi ne povredis njega..

    Dakle - ljudi, sjedite i pricajte, u ljubavi nema straha, sve moze da se kaze i resi!
    Odli, jednog dana kad osnujem svoju partiju tebe cu zaposliti da izmisljas parole jer marketinski lijepo zvuce, a sto se ni sam autor toga ne pridrzava to je neka druga prica.
    Vjerovatno i na Animal planet ima neka emisija da zmija nije agresor i ne juri cojeka da ga ujede vec peci kad se stane na nju, ali humana populacija (ili ona koja bar tako tvrdi da je) funkcionise na malo drugacijim principima, pa i takvim koji su prazna prica. Predivni za nekog koji je osudjen na samicu ili izolovan od stvarnosti kontakta sa ljudima.

  23. #48
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Odli, jednog dana kad osnujem svoju partiju tebe cu zaposliti da izmisljas parole jer marketinski lijepo zvuce, a sto se ni sam autor toga ne pridrzava to je neka druga prica.
    Vjerovatno i na Animal planet ima neka emisija da zmija nije agresor i ne juri cojeka da ga ujede vec peci kad se stane na nju, ali humana populacija (ili ona koja bar tako tvrdi da je) funkcionise na malo drugacijim principima, pa i takvim koji su prazna prica. Predivni za nekog koji je osudjen na samicu ili izolovan od stvarnosti kontakta sa ljudima.
    ????

    Ako mislis na mene, ja se pridrzavam toga sto govorim, a sa ljudima imam mnogo razlicitih iskustava, tako da mi nije jasno o cemu pricas?

    Ili ti samo ne pashe da se i sam pridrzavas ovih zivotnih principa koji stvarno jesu u realu itekako teski za sprovodjenje, pa reagujes u stilu napad je najbolja odbrana??
    Last edited by odli; 18-09-07 at 15:55.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  24. #49
    renaissance Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Ja sam se ogradio da je sve to moguce kad se dorade neke daleke teorije jer znam jednoga koji jako voli macke, a daleko mu od filantropije ili sklonosti da pomogne. Onaj koji voli markice vise od rodjene majke je filatelista, a ne filantrop..... i da ne nabrajamo dalje.
    Ljubav prema mackama, markicama.... je isto ljubav, ali mi se ucinjelo da pricamo o konkretnijoj stvari da se izvjesni bliznji Odli suvise cesto zblizavao sa osobama suprotnog pola i ona umjesto da se divi sazaljeva ga.
    Sto se tice povrede onoga koga iskreno volim mogu jedino ako mu slucajno stanem na nogu i nikako mi ne pada na pamet jos neka situacija koja zavisi od mene.


    Hehehhehe
    Znam i ja jednoga sto jako 'voli' zivotinje,ali nikako da usvoji neko mache recimo...ili kuche.Jer , i uz jedno i uz drugo ide odgovornost.:mrgreen:
    A strah od odgovornosti te tjera ili da bjezis glavom bez obzira...ili da zatvaras oci pred onim sto stoji ispred tebe

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Hehehhehe
    Znam i ja jednoga sto jako 'voli' zivotinje,ali nikako da usvoji neko mache recimo...ili kuche.Jer , i uz jedno i uz drugo ide odgovornost.:mrgreen:
    A strah od odgovornosti te tjera ili da bjezis glavom bez obzira...ili da zatvaras oci pred onim sto stoji ispred tebe
    Dobro si to napisla 'voli' jer kad se skine to '' onda se skida i strah od odgovornosti. Postoji itekako da se zbog straha od odgovornosti bjezi, ali to je kod malo vaznih stvari a ne kad se radi o ljubavi pa jos iskrenoj, jakoj.... Ako bi ja izbjegavao da budem kardiohirurg to vec nije strah od odgovornosti vec jednostavno priznavanje cinjenice da o tome nemam blage veze i bila bi ludost upustati se u takve avanture sa sasvim jasnim epilogom. Mogao bi o tome danima razgovarati i objasnjavati svoju dobru volju, ali to ipak ne bi ublazilo suludost poduhvata.
    Mislim da ne postoji stvar na svijetu za koju se ne moze naci neko objasnjenje, opravdanje.... samo je pitanje njegove validnosti i trenutka preloma kad sami sebe ubijedimo da je nebo iznad Crne Gore na primjer zuto
    PS.
    Odli, uvijek su najtezi za sprovodjenje sopstveni principi i nikad nikoga ne lazemo kao sami sebi. Ja na primjer nemam nikakvih problema da ostavim cigarete. Svake noci ih uspjesno ostavim

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jedan film za muske....Hehehe
    By DJ_Shock in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 16-04-05, 21:52
  2. Film za muske....Hehe
    By DJ_Shock in forum Sex i erotika
    Replies: 2
    Last Post: 16-04-05, 20:58
  3. Bumerang muske prevare
    By enex in forum Ljubav
    Replies: 29
    Last Post: 11-03-05, 23:54
  4. muske alapace?!
    By lady blue in forum Sex i erotika
    Replies: 37
    Last Post: 05-03-05, 18:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •