Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 40

Thread: K1

  1. #1
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default K1

    Goran Radonjic se plasira na K1 turnir u Holandiju. Ako pobijedi ide u Japan dje je finalni turnir. Zna li ko kad je taj turnir u Holandiju i ko sve ucestvuje i, naravno, ko je suparnik crnogorskom predstavniku?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    - Bilo je izuzetno tesko, posto sam za sat i po imao tri borbe. Finalni duel sa Srbinom Nikolom Dimkovskim dobio sam jednoglasnom odlukom sudija. Inace na ovom turniru ucestvovalo je osam najboljih boraca sa Balkana - rekao je 24-godisnji Radonjic.

    Izvor: Vijesti
    Zar nije Dimkovski Makedonac?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vise 8)
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ooooopa idemo , svaka mu cast !!!!
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #5
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    16 boraca za eliminacije je već odredjeno za kraj septembra.
    Mozda misle na sljedeću godinu i i turnir koji će biti na ljeto mislim.Ali ima do tada
    Nada poda me separar da amor de deux

  6. #6
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trofejni crnogorski kik-bokser razočaran odlukom da bude izostavljen sa spiska reprezentacije za SP u Beogradu

    Radonjić: Sramota!


    PODGORICA – Iako je bio najozbiljniji kandidat da se okiti medaljom na Svjetskom seniorskom prvenstvu u Beogradu, jedan od najboljih crnogorskih kik-boksera Goran Radonjić neće dobiti priliku da to učini. Naime, zbog izostanka sa priprema reprezentacije takmičar Kik-boks kluba «Ariston» je odlukom selektora Milojka Vračara izostavljen sa spiska putnika za Beograd, tako da će svoju amatersku karijeru očigledno završiti prije nego što je planirao.
    - Toliko sam donio ovom sportu i ovoj državi da je svaki komentar možda suvišan. Iz nekih ličnih razloga nijesam bio u mogućnosti da obavim pripreme u Nikšiću, ali sam za to vrijeme vrijedno trenirao u Podgorici, kao i uvijek do sada. Štaviše, sigurno sam kvalitetnije trenirao nego oni. I sa boljim borcima i sa boljim trenerima – tvrdi Radonjić, koji je imao u planu da se od amaterskog kik-boksa oprosti titulom svjetskog prvaka.
    On ističe da je samo ove godine tri puta potvrdio svoj kvalitet.
    - Na turniru u Bihaću sam proglašen za najboljeg takmičara, potom sam osvojio Svjetski kup u Mađarskoj, da bi prije 20-ak dana osvojio K1 turnir, ostvarivši tri pobjede, od kojih dvije prekidom. Sve to dovoljno govori o mojoj formi i spremi. I zato ne znam ko je taj selektor koji može da kaže meni, koji sam donio prvu medalju Crnoj Gori od obnove samostalnosti, da ne mogu da idem na Svjetsko prvenstvo. Mislim da je to sramota. Razočaran sam. Niko me nije ni pitao za razlog mog odsustva, niko se nije ponudio da mi pomogne. Nijednom me nije nazvao telefonom da pita zašto nijesam došao na pripreme. Jer, ipak, mislim da sam to zaslužio. Samo ove godine sam imao više pobjeda nego čitava reprezentacija zajedno – podvlači bivši juniorski šampion svijeta, seniorski prvak Evrope, dvostruki osvajač Svjetskog kupa, prvak Mediterana i petostruki prvak države.
    Najviše nada na predstojećem šampionatu u Beogradu crnogorska sportska javnost je polagala u Radonjića. Utisak je da je njegovim izostankom praktično unaprijed izgubljena jedna medalja.
    - Mislim da je reprezentacija najviše oštećena u ovom slučaju, a onda i crnogorski sport. Nekome nije bilo u interesu da odem tamo i uzmem medalju. No, sve će biti jasno poslije prvenstva. Sigurno je da taj koji je tako odlučio neće više biti na toj poziciji. Ovdje se ne radi o klubu, već o reprezentaciji. Ljudi moraju da vode računa o tome, jer crnogorski sport gubi. Ja sam tu možda i najmanje na gubitku. Samo mi je žao što se sve na ovakav način završilo – tvrdi on.
    Razlozi za izostavljanje sa spiska nacionalnog tima, po Radonjiću, nijesu oni koji su zvanično saopšteni.
    - To je liječenje ličnih kompleksa. Nekome u savezu nije odgovaralo da ja odem na prvenstvo. Ali, mislim da su oni prije svega na gubitku. Jer, sredstva koja dobijaju određuju se na osnovu rezultata. Ranije, kada je bila i jača konkurencija, uvijek sam bio pozivan za reprezentaciju, čak i bez priprema, jer sam ostvarivao dobre rezultate. Ovoga puta mi se ipak nije dalo. To me, međutim, više ne interesuje. Okrećem se profesionalnoj karijeri. Potpisao sam profesionalni ugovor sa japanskom agencijom za K1, koja je najjača u svijetu. Oni dobro poznaju moje kvalitete – zaključio je Radonjić.

    25/09/2007

  7. #7
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    selektor milojko vracar )) hehehehe ludidlo
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    selektor milojko vracar )) hehehehe ludidlo
    A ne no ona zamlatina od Lekica,ne zajebavaj.

    On ga je i potpirio da ne ide na pripreme.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  9. #9
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ziva istina,Pedja Lekic moze biti sve sem trenera,a i vracar je tu negdje.Oni koji malo bolje poznaju prilike kod nas znaju da je jedini pravi trener Ismet Methazovic i da je on proizveo sve te sampione,pocev od bokserskog kluba buducnost,pa do danasnjih kik box sampiona.nagore u svemu tome je sto Methadzovic radi bez para i slabo se pominje njegovo ime a ovi nazovi treneri kupe pojene na taj racun,tako je bilo u BK Buducnost,tako je i sad u kik box klubovima i savezu.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Punta Cana
    Posts
    499
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maldini View Post
    Ziva istina,Pedja Lekic moze biti sve sem trenera
    Ko li je Strugara napravio onakvim kakvim jeste danas?
    Mila majko,podigni me malo

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Strugara su prije toga zaludnika trenirali Samir Usenagic i Ismet Methadzevic,koji su po meni gledano 90 % posto zasluzni sto je postao to sto jeste.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da tacno i Samir Usenagic je zasluzan za Strugara,ali prije svih Methadzovic.Strugar je prije Methadzovica mlatarao samo nogama i to prosjecno,dok je sa Ismetom napredovao na rucnoj tehnici,eskivazama i taktici,naravno za to i postoje treneri,ali svakako nije za to zasluzan Pedja Lekic ili sta ti ja znam ko vec ne.Bilo bi posteno od tih takmicara da izadju u javnost i da saopste te detalje,naravno ja to znam kao i oni koji su ukljuceni bili ili posmatrali to,ali za veci dio javnosti to je nepoznanica.Svako ce znati ko je "PROFESOR" ili kako ga neki prijatelji i poznanici znaju i zovu"CORO".

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maldini View Post
    Bilo bi posteno od tih takmicara da izadju u javnost i da saopste te detalje,naravno ja to znam kao i oni koji su ukljuceni bili ili posmatrali to,ali za veci dio javnosti to je nepoznanica.Svako ce znati ko je "PROFESOR" ili kako ga neki prijatelji i poznanici znaju i zovu"CORO".
    Nekoliko godina unazad,dok je bio u full usponu,na pitanje novinara,kome najvise duguje sto se tice karijere,rezultata,kao i svega onog sto je naucio,odgovor je bio Pedja Lekic.To mu je veliki,ali i jedini minus,jer se doista radi o sjajnom sportisti,i covjeku.

    Sto se tice profesora,ne bih tako olako ni Dragana Vujovica preskocio ,imao sam priliku da par godina treniram u njegovom klubu,i mogu ti rec na osnovu toga,i ocjena mjerodavnih CG persona da se radi o vrsnom strucnjaku.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  14. #14
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima tu jos par njih,ali najbolji je nesumnjivo Methadzovic.Kad bih nabrajao koga je sve trenirao,imao bih posla a tesko mi kuckati i naravno mnoge bih zaboravio.Javio sam se cisto eto da se zna bar djelic istine,jer po njihovim pricama za novine,ispadose heroji, bez ijedne bitke.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default Goran Radonjic

    VIJESTI 28/02/2008

    Mogu do pojasa



    Podgorica (MINA) - Crnogorski kik bokser Goran Radonjić kazao je, uoči subotnjeg meča sa naturalizoivanim Dancem Edmundom Mbulumonsom, da vjeruje da može ostvariti pobjedu i donijeti šampionski pojas u Crnu Goru.
    Radonjić i Mbulumonso boriće se u subotu u Arhusu za upažnjenu WBC titulu interkontinentalnog prvaka, u super-teškoj kategoriji, u disciplini tajlandski boks.
    - Mbulumonso je veoma neugodan borac. Ima 110 kilograma i visok je 190 centimetara. Prednost mu je ručna tehnika i ima stil razbijača. Spremno dočekujem meč i vjerujem da mogu pobijediti - kazao je Radonjić na konferenciji za novinare.
    On je istakao da se za meč u Arhusu priprema više od tri mjeseca.
    - Radio sam puno na fizičkoj snazi. Okupio sam oko sebe tim koji dobro funkcioniše. Svakodnevni treninzi doveli su do toga da danas imam 110 kilograma i da se borim za interkontinentalnu titulu - kazao je on.
    Prema riječima Radonjića, mali problem u pripremama predstavljao mu je nedostatak sparing partnera.
    - Hendikepirani smo, jer ih za moju kategoriju nema u Crnoj Gori. Sparingovao sam sa Ivanom Strugarom i Darkom Milašinovićem, ali to ipak nije dovoljno. Uoči Nove godine bio sam u kampu Mirka Filipovića, poznatijeg kao Kro kap - kazao je Radonjić.
    On je prošle godine odradio devet mečeva i zabilježio maksimalan učinak, od kojih je sedam borbi dobio nokautom.
    Na profesionalnom ringu imao je 20 mečeva, od kojih je samo jedan izgubio.
    Prema riječima trenera Predraga Lekića, šansa Radonjića je da meč završi prije predviđenih pet rundi.
    - Prošle godine je sedam borbi završio prekidom. U narednom periodu očekuju ga veliki mečevi i učešće na jednom od najprestižnijih turnira K1 u kineskom gradu Makau 19. aprila, gdje će mu prvi rival biti Francuz Kvateron - zaključio je Lekić.
    Meč između Radonjića i Mbulumonsa biće glavna borba večeri, a trajaće pet rundi po tri minuta.
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  16. #16
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opa, super za Radonjica. Nadam se da ce se totalno posvetit ka K-1, da konacno i mi dobijemo pravo svjetsko ime, a ne sve neke WAKO kvazi sampione.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    Opa, super za Radonjica. Nadam se da ce se totalno posvetit ka K-1, da konacno i mi dobijemo pravo svjetsko ime, a ne sve neke WAKO kvazi sampione.
    potpisujem
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #18
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izgubi na poene Radonjic od Danca u thai boxu...

    A onaj Lekic kad god neki "njegov" izgubi, uvijek, ali uvijek je to nazasluzeno i uvijek cini mi se kaze "dobio je tu,tu i tu rundu, ova ja bila nerijesena mozda a jednu je za nijansu bio bolji njegov protivnik, al'jedva".

    A to da je Danac favorizovan, vjerovatno je tacno.. Il'vjerovatno sigurno...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  19. #19
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo pise u novine da ide na neki K1 turnir u Roterdam,valjda se sa nekim marokancem bori

  20. #20
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    badr hari?
    f6

  21. #21
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    CRNOGORSKI KIK BOKSER GORAN RADONjIĆ UČESNIK K1 TURNIRA U ROTERDAMU [SIZE=+2]Vrhunac karijere
    [/SIZE]Super fajt u Roterdamu i vrhunac karijere za Gorana Radonjića. Crnogorski kik bokser učestvovaće u nedjelju na prestižnom turniru i trećem po rejtingu u svijetu, koji će okupiti najveće borce koji se takmiče u disciplinama K1 i MMA.
    Radonjić će se boriti protiv naturalizovanog Holanđanina Murada Buzidija, rođenog u Maroku, a njihov meč biće peti po rasporedu. Na turniru će biti održane 22 borbe.
    - San svakog superteškaša je da nastupi na K1 turniru i za to se spremam deset godina. Nikada nijesam bio spremniji i željniji borbe. Jedva čekam da meč počne i dobijem priliku da pokažem sve što znam. Ne pruža se svaki dan prilika da se nastupi na takvoj manifestaciji pred 15 hiljada ljudi - rekao je Radonjić na konferenciji za novinare. - Prednost rivala može biti zbog većeg broja jakih sparinga i mečeva, ali nadam se da mi neće to predstavljati problem da ga pobijedim. Očekujem dobar meč i pobjedu.
    Po mišljenju trenera crnogorskog borca Predraga Lekića, njegov pulen je dobio šansu kakva se ne pruža svaki dan.
    - Činjenica da je dobio priliku da radi na najvećem svjetskom tržištu u kik boksu je velika stvar. Svi borci koji nešto znače u svijetu žive ili treniraju u Holandiji. Svi koji su osvajali K1 bili su iz Holandije. Sam poziv je veoma značajan, bez obzira šta će uraditi - rekao je Lekić.
    Buzidi je, inače, tipičan predastavnik kik boks škole Maroka.
    - Radi se o kompletnom borcu, koji forsira borbu, dobro radi niske nožne udarce i vrlo dobro koristi koljena u bliskoj borbi. Ipak, bez obzira što organizator favorizuje Budizija smatram da će ga Radonjić namučiti i možda pobijediti - zaključio je Lekić.
    Meč između Radonjića i Buzidija biće održan po pravilima K1, a planiran je da traje tri runde po tri minuta.

    evo iz novina sto je pisalo

  22. #22
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U kojim novinama je ovo pisalo?
    Treci turnir po rejtingu u svijetu ?
    Svi koji su osvajali K-1 su iz Holandije ?
    Svakim danom saznam nesto novo iz ovih nasih novina.

  23. #23
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    504
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ljubo__hristo View Post
    U kojim novinama je ovo pisalo?
    Treci turnir po rejtingu u svijetu ?
    Svi koji su osvajali K-1 su iz Holandije ?
    Svakim danom saznam nesto novo iz ovih nasih novina.
    u Dan-u .Gledam za ovaj turnir,nema ga cak ni u kalendaru za k1 2008 :P
    a ovo da su sve holandjani osvajali nije tacno al nije ni daleko od istine

  24. #24
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    the World's leading dance event
    Sensation


  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    office kitano
    Posts
    439
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    postoji razlika izmedju borbe u k-1 i pod k1 pravilima
    Nada poda me separar da amor de deux

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •