Page 140 of 265 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150190240 ... LastLast
Results 3,476 to 3,500 of 6625

Thread: m:tel Wimax

  1. #3476
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WARRIOR View Post
    Zna li neko koliko se brzo potrosi 50 MB dok se surfuje po netu??
    To ti je premalo protoka i veoma brzo se potroši. Ako imaš neku drugu alternativnu konekciju onda ti je toplo preporučujem, ili da povećaš protok. (pošto vjerovatno ovo nema veze sa wimaxom)
    Last edited by Břgíńjĺ; 20-03-08 at 09:17.

  2. #3477
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ßřgěńjĺ View Post
    To ti je premalo protoka i veoma brzo se potroši. Ako imaš neku drugu alternativnu konekciju onda ti je toplo preporučujem, ili da povećaš protok. (pošto vjerovatno ovo nema veze sa wimaxom)
    U pravu si nema veze sa wimaxom! Wimax mi je od 10 ujutro do 10 uvece neupotrebljiv, brzina ide ispod Dial Up-a, pa sam razmisljao o ovom Promonte internetu, ali sad vidim da je to losa solucija!!

  3. #3478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,966
    Thanks Thanks Given 
    4,808
    Thanks Thanks Received 
    9,853
    Thanked in
    3,740 Posts

    Default

    Vidim ja da brzinske alternative ADSL-u nema tako da cu preci samo na flat...

  4. #3479
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,840
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e mene radi ovaj kaset od 512 -mete.....................

  5. #3480
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Mislim da bi bilo kakav odgovor od strane ljudi iz Mtela bio više nego poželjan, već odavno nema nikakvih novosti o proširivanju kapaciteta za područje Podgorice.

    Dajte bilo kakve novosti, barem da znamo da se bilo šta dešava po tom pitanju.
    ovi sto su meni uvodili wimax-firma beotel vec mjesec dana nemaju posla,nedostatak opreme,i u zadnjih par dana rade samo intervencije,rekose mi da je slicna situacija i sa drugim firmama,da nema ni prosirivanja kapaciteta zasad,koliko je to istina...
    1993-2020

  6. #3481
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako meni lose radi zadnjih 5 dana ....ne mogu odgledat klip na youtube sto nece kocit ....lose lose .....prvi put da ovako dugo imam problema

  7. #3482
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    310
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ILEW View Post
    ovi sto su meni uvodili wimax-firma beotel vec mjesec dana nemaju posla,nedostatak opreme,i u zadnjih par dana rade samo intervencije,rekose mi da je slicna situacija i sa drugim firmama,da nema ni prosirivanja kapaciteta zasad,koliko je to istina...
    Jes sprdnja ovaj m-tel stvarno "nestalo opreme" ko da prodaje kompire bogte

  8. #3483
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    04°08'15.00"N 16°23'42.00"E
    Posts
    4,569
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za beotel je istina jer poznajem lika koji mi je zavrsio wimax,imao sam frke sa kidanjem veze,i rekao mi je da ce doc cim pocnu da radU,jer nemaju opreme-trebali su da mi mijenjaju antenu,i tako je i bilo,zvao me cim su poceli da rade zvao me i otklonili su mi problem.nijesu mijenjali antenu,vec su je pomjerili.za ostale i sirenje kapaciteta...rekoh na kraju predposlednjeg posta.
    1993-2020

  9. #3484
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    kako meni lose radi zadnjih 5 dana ....ne mogu odgledat klip na youtube sto nece kocit ....lose lose .....prvi put da ovako dugo imam problema
    I meni je jako lose radio zadnjih dana, sinoc sam pozvao da se pozalim i danas su mi dolazili da provjere

  10. #3485
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by alfa_seljacina View Post
    I meni je jako lose radio zadnjih dana, sinoc sam pozvao da se pozalim i danas su mi dolazili da provjere

    I STO TI REKOSE ????Jel bolje sad???

  11. #3486
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    I STO TI REKOSE ????Jel bolje sad???
    Danas nemam problema, nisu nista ni dirali, mada mi se ne dopada sto na svaku kisu oslabi internet...

  12. #3487
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i meni danas malo bolje...
    a sto se tice kise uzasno oslabi ...


    nista cekaj ljeto kad upece

  13. #3488
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Previously on Lost
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ima li iko informaciju rade li ovi iz Mtela ista na prosirenju kapaciteta i postavljanju novih sektora?
    konkretno me zanima prigradsko naselje Donja Gorica, odnosno kad ce bit pokrivenost 360 stepeni sa brda Gorica

    pricha se da 3.000 ljudi ceka wimax u pg tj. postavice jos 15- tak repetitora u roku od mjesec dana, tako da za jedno mjesec-dva...zavrsice sa okoliom podgorice...

    ostaje da vidimo i to chudo

  14. #3489
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Dinosha View Post
    pricha se da 3.000 ljudi ceka wimax u pg tj. postavice jos 15- tak repetitora u roku od mjesec dana, tako da za jedno mjesec-dva...zavrsice sa okoliom podgorice...

    ostaje da vidimo i to chudo
    mene to mjesec-dva govore evo vec od oktobra 2007.

  15. #3490
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Dinosha View Post
    pricha se da 3.000 ljudi ceka wimax u pg tj. postavice jos 15- tak repetitora u roku od mjesec dana, tako da za jedno mjesec-dva...zavrsice sa okoliom podgorice...

    ostaje da vidimo i to chudo
    Meni su rekli u Januaru da ce do kraja Februara da znatno povecaju kapacitete, pa nista od toga . . .
    Vecina problema sa opdanjem brzine su posledica prebukiranost tih baznih stanica, nadam se da kad zavrse sa tim da nece vise biti problema

  16. #3491
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    507
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao kako lose radi ovo je strasno ....sve sporo otvara !!!speedtest ne moze ni da otvori koliko je spor !!!prvi put da imam problema duze...

  17. #3492
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Jeste da lično nemam wimax, ali uzimajući u obzir blagodeti radmina i sličnih programa - isto kao da ga imam, pa zato imam slobodu da prokomentarišem ovaj servis:

    Wimax je po meni najbolja stvar koja se ljudima ovde mogla desit po pitanju internet usluga. Neograničen protok i stalna, stabilna konekcija sa zagarantovanom brzinom - nešto na šta definitivno nismo navikli.

    Kod devojke na Koniku wimax od 512/128 skida prosečnom brzinom od 65KB/s, bilo sunce ili kiša, oluja ili bilo kakvo nevreme. Od kad su joj uveli wimax (pre 2+ meseca), ni jednom nije imala problema sa internetom, niti joj je usporavao, gubio signal itsl.

    Mislim da kod dosta ljudi koji imaju problema sa netom, wimax nije instaliran kako treba (labavo i loše postavljene antene, loši konektori i loš kvalitet kabla). Poznajem momke koji su mi izašli u susret i instalirali kod devojke wimax. Mučili su se dobra 2.5 sata jer je signal čas dolazio, čas odlazio, ali su ipak odradili posao super i ,da kucnemo u drvo, wimax šljaka kao leptir.

    Deju, Vladu i Adrenalinu hvala još jednom


    Onda tu su i kompjuteri koji su u dosta slučajeva puni svakojakog šljama kojeg ne nalazi ni antivirus, niti bilo kakav program za uklanjanje spyware-a. Takođe, imamo i zbrčkana podešenja u registry i još mnogo faktora koji mogu da utiču na brzinu interneta. Ovo sve govorim iz svog iskustva, system restore i reinstalacija windowsa su me nebrojeno puta uverili da se protiv ovakvih problema ne može boriti na drugi način.

    Opet se vraćamo na problem slabljenja neta sa kišom i vetrom - definitivno je do loše instalirane opreme, problem je samo kako biti siguran da je instalacija odrađena baš po propisima i time precrtati tu stavku sa liste potencijalnih uzročnika lošeg neta?

    Eto toliko, mislio sam da pohvalim wimax, pošto se mnogo ljudi žale u poslednje vreme, a malo je onih koji nemaju problema, a voljnih da ovde bace koje slovo.

    Wimax je zakon.

    p.s.
    ja još nemam wimax, a tek zamislite kako ću da ga hvalim kad ga budem imao
    Apelujem na ljude iz mtela da me imaju u vidu, čekam na wimax od Oktobra, a od Januara na famozno proširenje kapaciteta
    Last edited by volimdakucam; 22-03-08 at 16:46.

  18. #3493
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    932
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nemanja_Vidic View Post
    ao kako lose radi ovo je strasno ....sve sporo otvara !!!speedtest ne moze ni da otvori koliko je spor !!!prvi put da imam problema duze...
    I ja imam istih problema ne brini, s vremena na vrijeme je protok ocajan.... nazovi ih pa se pozali, ako mi se ovo nastavi ovako......

  19. #3494
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    TIVAT
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    e bas zbog toga sto si napisao ima shutra da se bace na prosirenje kapaciteta da bi ih ti i dalje hvalio.

  20. #3495
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Dođavola, provalio si me. Nadam se da će ipak da krenu koliko sutra u proširenje kapaciteta, a meni prvom da uvedu internet preko veze

  21. #3496
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Jeste da lično nemam wimax, ali uzimajući u obzir blagodeti radmina i sličnih programa - isto kao da ga imam, pa zato imam slobodu da prokomentarišem ovaj servis:

    Wimax je po meni najbolja stvar koja se ljudima ovde mogla desit po pitanju internet usluga. Neograničen protok i stalna, stabilna konekcija sa zagarantovanom brzinom - nešto na šta definitivno nismo navikli.

    Kod devojke na Koniku wimax od 512/128 skida prosečnom brzinom od 65KB/s, bilo sunce ili kiša, oluja ili bilo kakvo nevreme. Od kad su joj uveli wimax (pre 2+ meseca), ni jednom nije imala problema sa internetom, niti joj je usporavao, gubio signal itsl.

    Mislim da kod dosta ljudi koji imaju problema sa netom, wimax nije instaliran kako treba (labavo i loše postavljene antene, loši konektori i loš kvalitet kabla). Poznajem momke koji su mi izašli u susret i instalirali kod devojke wimax. Mučili su se dobra 2.5 sata jer je signal čas dolazio, čas odlazio, ali su ipak odradili posao super i ,da kucnemo u drvo, wimax šljaka kao leptir.

    Deju, Vladu i Adrenalinu hvala još jednom


    Onda tu su i kompjuteri koji su u dosta slučajeva puni svakojakog šljama kojeg ne nalazi ni antivirus, niti bilo kakav program za uklanjanje spyware-a. Takođe, imamo i zbrčkana podešenja u registry i još mnogo faktora koji mogu da utiču na brzinu interneta. Ovo sve govorim iz svog iskustva, system restore i reinstalacija windowsa su me nebrojeno puta uverili da se protiv ovakvih problema ne može boriti na drugi način.

    Opet se vraćamo na problem slabljenja neta sa kišom i vetrom - definitivno je do loše instalirane opreme, problem je samo kako biti siguran da je instalacija odrađena baš po propisima i time precrtati tu stavku sa liste potencijalnih uzročnika lošeg neta?

    Eto toliko, mislio sam da pohvalim wimax, pošto se mnogo ljudi žale u poslednje vreme, a malo je onih koji nemaju problema, a voljnih da ovde bace koje slovo.

    Wimax je zakon.

    p.s.
    ja još nemam wimax, a tek zamislite kako ću da ga hvalim kad ga budem imao
    Apelujem na ljude iz mtela da me imaju u vidu, čekam na wimax od Oktobra, a od Januara na famozno proširenje kapaciteta
    20KB/s sa nevjerovatnim prekidima jutros, na net 512 paket, je vjerovatno zadovoljavajuce. Ali za tebe...

  22. #3497
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don_Sharky View Post
    20KB/s sa nevjerovatnim prekidima jutros, na net 512 paket, je vjerovatno zadovoljavajuce. Ali za tebe...

    Jeste, meni je to vrh.
    Last edited by volimdakucam; 22-03-08 at 18:05.

  23. #3498
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    172
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by volimdakucam View Post
    Jeste da lično nemam wimax, ali uzimajući u obzir blagodeti radmina i sličnih programa - isto kao da ga imam, pa zato imam slobodu da prokomentarišem ovaj servis:

    Wimax je po meni najbolja stvar koja se ljudima ovde mogla desit po pitanju internet usluga. Neograničen protok i stalna, stabilna konekcija sa zagarantovanom brzinom - nešto na šta definitivno nismo navikli.

    Kod devojke na Koniku wimax od 512/128 skida prosečnom brzinom od 65KB/s, bilo sunce ili kiša, oluja ili bilo kakvo nevreme. Od kad su joj uveli wimax (pre 2+ meseca), ni jednom nije imala problema sa internetom, niti joj je usporavao, gubio signal itsl.

    Mislim da kod dosta ljudi koji imaju problema sa netom, wimax nije instaliran kako treba (labavo i loše postavljene antene, loši konektori i loš kvalitet kabla). Poznajem momke koji su mi izašli u susret i instalirali kod devojke wimax. Mučili su se dobra 2.5 sata jer je signal čas dolazio, čas odlazio, ali su ipak odradili posao super i ,da kucnemo u drvo, wimax šljaka kao leptir.

    Deju, Vladu i Adrenalinu hvala još jednom


    Onda tu su i kompjuteri koji su u dosta slučajeva puni svakojakog šljama kojeg ne nalazi ni antivirus, niti bilo kakav program za uklanjanje spyware-a. Takođe, imamo i zbrčkana podešenja u registry i još mnogo faktora koji mogu da utiču na brzinu interneta. Ovo sve govorim iz svog iskustva, system restore i reinstalacija windowsa su me nebrojeno puta uverili da se protiv ovakvih problema ne može boriti na drugi način.

    Opet se vraćamo na problem slabljenja neta sa kišom i vetrom - definitivno je do loše instalirane opreme, problem je samo kako biti siguran da je instalacija odrađena baš po propisima i time precrtati tu stavku sa liste potencijalnih uzročnika lošeg neta?

    Eto toliko, mislio sam da pohvalim wimax, pošto se mnogo ljudi žale u poslednje vreme, a malo je onih koji nemaju problema, a voljnih da ovde bace koje slovo.

    Wimax je zakon.

    p.s.
    ja još nemam wimax, a tek zamislite kako ću da ga hvalim kad ga budem imao
    Apelujem na ljude iz mtela da me imaju u vidu, čekam na wimax od Oktobra, a od Januara na famozno proširenje kapaciteta
    Prvih 15 dana, net mi je isao fantasticno, bez prekida, brzina nije padala, i tek posle mjesec dana sam se uvjerio da je istina sto ljudi pisu na ovom forumu. Do tada nisam vjerovao da paket 512 moze da ide ispod 50 kb/s!:trashcom:

  24. #3499
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    PG
    Posts
    953
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    38
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ja se izvinjavam svima što ja nemam loša iskustva sa wimaxom.

    Izvinite još jednom.

  25. #3500
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by WARRIOR View Post
    Prvih 15 dana, net mi je isao fantasticno, bez prekida, brzina nije padala, i tek posle mjesec dana sam se uvjerio da je istina sto ljudi pisu na ovom forumu. Do tada nisam vjerovao da paket 512 moze da ide ispod 50 kb/s!:trashcom:
    ti si specifican slucaj jako, da nije tebi do komp-a ka pojedinima sto je bilo odje??? postajel lagano da budes naporan sa tvojim komentarima
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

Page 140 of 265 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150190240 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. A: WiMAX
    By dejan@s in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 21-02-10, 11:36
  2. Ocu Wimax!
    By Glenn_Q in forum Ostali oglasi
    Replies: 29
    Last Post: 03-08-08, 17:27
  3. wimax u CG!
    By pahuljasti_dvometrash in forum Internet
    Replies: 13
    Last Post: 21-11-05, 12:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •