Quote Originally Posted by ILEW View Post
i ja se bojim da ne ureknem...premjestili su mi antenu i...a ne,ne
@volimdakucam
65 KB/s!?

Pa da, tj ne kod mene, već kod devojke. Preko radmina sa vremena na vreme pristupim njenom pc-u. Sa rapishare je download od 70KB/s do 60KB/s (kilobajta u sekundi) pa je neka zlatna sredina 65KB/s. Na speedtest uglavnom prijavi nešto preko vrednosti paketa, npr. 539/135 i slično, uvek barem malo preko 512/128kb/s.

Računam da su rapidshare serveri najbrži i da se sa njih uvek može izvući maximum od internet konekcije, pa zato i prenosim rezultate downloada sa njihovih servera.

Ja mislim da je wimax dobar, jer do sada nije kiksao, možeš da skidaš koliko hoćeš - flat, bedža je, plus može da se promeni ip adresa u roku od 3-4 sekunde i tako imaš mogućnost da mrčiš download sa rapidshare itsl kao da imaš premium.


Ali ipak, čitajući tuđe komentare i zaključke, zaključujem da ja tripujem, da to ne može i da to nije istina. To je sve propaganda. To je hiperbola.

Da se skida sa rapishare? Ne može, sigurno ne može, nema svrhe da pokušavate jer ne može.
Wimax da radi fino? Ne može sigurno, to je ******, daju ti neki prsli flat, dođe ti račun ispod 100 eura i stvarno je dno. Sve ispod 100 eura mesečno je dno.

Neću više da pišem, ali me ipak malo nerviraju ishitreni komentari. Ako je neko nezadovoljan internetom, ne treba i druge da ubeđuje da ni kod njih sigurno ne valja net.

No eto, ljudi se ljute što ja nemam zamerki na wimax, verovatno misle da što hvalim net + ekavski = radim u m:tel, što je naravno, daleko od istine.