Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 207

Thread: Cijene Registracije

  1. #76
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Tebi i Nikolini se razlikuje za 65 evra a razlika je 200 kubika i 15 konja :roll:
    She is only here to annoy herself!

  2. #77
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    kako si to uspjela?

    ja za majkin 106 platih vishe od toga i to prije ovog zadnjeg poskupljenja (maj mjesec cini mi se)
    interesantno,kako nece da kazhe da je njegov 106,ali je platio svojim parama
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  3. #78
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Benzinac 1.6, 110KS, prva registracija, ukupno 300 eura.

    Nego, oca im očinskog, kako su ovo napravili pa nema više onih papirnih "proba" tablica, nego fino platiš sve svoje obaveze i onda ne smiješ da voziš svoja kola još 14 dana, čekajući da ti daju hebene tablice? :mad:

    A ako te uhvate da voziš bez tablica, onda plaćaš kaznu istom tom MUP-u zbog čijeg kašnjenja nemaš tablice... E, živote... :trashcom:
    ja ne znam kako ja vozim moje auto koje sam registrovao prije 5dana i cekam nove rege da mi stignu...neko te tu zaebo
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mc_esseny View Post
    interesantno,kako nece da kazhe da je njegov 106,ali je platio svojim parama
    dosadno ti je a?
    doci ce madona opet

    nit moje auto nit moje pare
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  5. #80
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    :*

    __________
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  6. #81
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dark_Side View Post
    ja ne znam kako ja vozim moje auto koje sam registrovao prije 5dana i cekam nove rege da mi stignu...neko te tu zaebo
    Objasni
    Dobio si probne tablice ili samo voziš?
    Mislim, vozim i ja, što se mora nije teško ali sam zvao ovog prijatelja saobraćajca koji mi reče da u principu gledaju kroz prste, ali ako naletim na nekog nadrndanog ima sva prava da me prca, jer je po zakonu zabranjeno voziti bez tablica...
    Ili ti imaš neku drugu informaciju?

  7. #82
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Benzinac 1.6, 110KS, prva registracija, ukupno 300 eura.

    Nego, oca im očinskog, kako su ovo napravili pa nema više onih papirnih "proba" tablica, nego fino platiš sve svoje obaveze i onda ne smiješ da voziš svoja kola još 14 dana, čekajući da ti daju hebene tablice? :mad:

    A ako te uhvate da voziš bez tablica, onda plaćaš kaznu istom tom MUP-u zbog čijeg kašnjenja nemaš tablice... E, živote... :trashcom:
    Ja bogme vozim sa "tablicama" na kojima piše VERANO MOTORS!

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Objasni
    Dobio si probne tablice ili samo voziš?
    Mislim, vozim i ja, što se mora nije teško ali sam zvao ovog prijatelja saobraćajca koji mi reče da u principu gledaju kroz prste, ali ako naletim na nekog nadrndanog ima sva prava da me prca, jer je po zakonu zabranjeno voziti bez tablica...
    Ili ti imaš neku drugu informaciju?
    Meni su to isto rekli.
    Never Complain, Never Explain

  8. #83
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Pa da, vozim i ja sa sličnim "tablicama" ali se ne usuđujem izaći van PG, a onda to i nije vožnja nego smaranje... Dok ne mogu sastaviti nekih 100-injak km iz cuga, taman kao i da ga ne vozim

    Posle pređenih prvih 100km, pokazuje mi prosječnu potrošnju 14.5 litara i prosječnu brzinu 20km/h, eto kakva mi je vožnja

  9. #84
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Objasni
    Dobio si probne tablice ili samo voziš?
    Mislim, vozim i ja, što se mora nije teško ali sam zvao ovog prijatelja saobraćajca koji mi reče da u principu gledaju kroz prste, ali ako naletim na nekog nadrndanog ima sva prava da me prca, jer je po zakonu zabranjeno voziti bez tablica...
    Ili ti imaš neku drugu informaciju?
    mene rece prijatelj sto registruje auta da drzim ove stare na kola a aauta koja nemaju jos prvu registraciju se mogu lagano vozit jer imas sve kod sebe da je auto registrovano jelte? i stoji ti datum od kad do kad ide registracija u polisu jel? tako da vozis na to i nemas problema eo ja vozim auto na staru saobracajnu jos i niko mi nije pravio probleme....tako sam i prije dvije godine auto iz salona vozio bez registracija 10dana i iso dje me put ponese bez ikakvih problema
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  10. #85
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Uh, kad imaš stare onda Vozi Miško!
    Prije dvije godine sam i ja vozio službena kola, prešao makar 2000 km po CG sa tablicama "verano motors", ubijeđen da ne pravim nikakav prekršaj
    Onda su mog kolegu koji je radio istu stvar sproveli dvojica iz čuvene Biočke patrole na ovaj njihov parking, morao je tamo da ostavi auto dok ne dobavi tablice... Merak im bilo da kobajagi sprovode zakon, ti beskompromisni i nepodmitljivi čuvari reda i zakona

  11. #86
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    hahaha a dobro jbg
    imas i danas po ovom "novom" zakonu auta bez registracija i liso prolaze non-stop sto s placa sto iz salona sto znam....ja nisam imao nikad problema s tim
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  12. #87
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Onda su mog kolegu koji je radio istu stvar sproveli dvojica iz čuvene Biočke patrole na ovaj njihov parking, morao je tamo da ostavi auto dok ne dobavi tablice... Merak im bilo da kobajagi sprovode zakon, ti beskompromisni i nepodmitljivi čuvari reda i zakona

    Ja sam u ono "nesrecno" vrijeme kad je bio prevod besplatan registovao kola, dva mjeseca sam cekao tablice i narvno prvih par dana sam mislio da ne treba da vozim auto bez tablica i te fore... onda mi je policajac fino objasnio da normalno mogu da vozim jer je auto registrovano i osigurano, na kraju krajeva u saobracajnu mi je pisao dan kad sam uplatio a ne kad sam tablice dobio... Postoji mogucnost da pokushaju da izmaltretitaju nekoga, pogotovo ako im je taj neko antipatican (uglanom sam im ja antipatican) ali mene kad su "cimnuli", "cimnuo" sam i ja njih i sve je bilo Ok, to je inace i jedini put da su me zaustavili dok nisam imao tablice....

  13. #88
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    811
    Thanks Thanks Received 
    442
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Evo ne bijah lijen nego postavih ovo pitanje na sajtu Ministarstva... Sad će da se gađaju nadležnostima, na kraju ću dobit po prknu :mrgreen:

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Hm po zakonu ne smijes vozit bez vidljivog obiljezja, znaci ili probne ili prave tablice. Jer ako nesto napravis nece moc da snime ko je to uradio. A sto se kod nas ne zna zakon to je druga stvar.
    She is only here to annoy herself!

  15. #90
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Evo ne bijah lijen nego postavih ovo pitanje na sajtu Ministarstva... Sad će da se gađaju nadležnostima, na kraju ću dobit po prknu :mrgreen:


    Aj bash da vidimo kad ce da ti odgovore... a predpostavljam kakav ce bit odgovor, ovako nekako kako je NSX rekao...

  16. #91
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam juce odstampao bivse tablice i zakacio papirom na auto i vozim, dok ne dodju nove ;p i niko me ne dira
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Thank God, ja sam miran...nema reganja, nema tablica....samo vozi...
    TAKUMI

  18. #93
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ja sam juce odstampao bivse tablice i zakacio papirom na auto i vozim, dok ne dodju nove ;p i niko me ne dira
    Ni moga komsiju kome sapka stoji na zadnjoj polici

  19. #94
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    4,458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tica View Post
    Uh, kad imaš stare onda Vozi Miško!
    Prije dvije godine sam i ja vozio službena kola, prešao makar 2000 km po CG sa tablicama "verano motors", ubijeđen da ne pravim nikakav prekršaj
    Onda su mog kolegu koji je radio istu stvar sproveli dvojica iz čuvene Biočke patrole na ovaj njihov parking, morao je tamo da ostavi auto dok ne dobavi tablice... Merak im bilo da kobajagi sprovode zakon, ti beskompromisni i nepodmitljivi čuvari reda i zakona
    Quote Originally Posted by Dark_Side View Post
    hahaha a dobro jbg
    imas i danas po ovom "novom" zakonu auta bez registracija i liso prolaze non-stop sto s placa sto iz salona sto znam....ja nisam imao nikad problema s tim
    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Ja sam u ono "nesrecno" vrijeme kad je bio prevod besplatan registovao kola, dva mjeseca sam cekao tablice i narvno prvih par dana sam mislio da ne treba da vozim auto bez tablica i te fore... onda mi je policajac fino objasnio da normalno mogu da vozim jer je auto registrovano i osigurano, na kraju krajeva u saobracajnu mi je pisao dan kad sam uplatio a ne kad sam tablice dobio... Postoji mogucnost da pokushaju da izmaltretitaju nekoga, pogotovo ako im je taj neko antipatican (uglanom sam im ja antipatican) ali mene kad su "cimnuli", "cimnuo" sam i ja njih i sve je bilo Ok, to je inace i jedini put da su me zaustavili dok nisam imao tablice....
    Meni je juče jedan momak iz MUP-a, SUP-a (ne znam) koji to radi rekao da mogu komotno da vozim bez tablica sa onim papirom što su mi dali, i da niko NE SMIJE da mi oduzme auto, nego ako budu pravili probleme da im tražim neka pišu prijavu, koju će mi valjda kasnije, kad se registruje auto, poništit, ili tako nešto. I veli mi, tipa - nisi ti kriva što oni po mjesec dana rade registraciju i tablice.
    I sad ja više pojma nemam što mogu i što ne smijem da činim.
    Never Complain, Never Explain

  20. #95
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opel corsa 1.4 45kw 96 god 288 eura ni da je od zlata pizda im materina, 100 eura vise nego prosle godine majku im lopovsku
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,346
    Thanks Thanks Given 
    735
    Thanks Thanks Received 
    1,199
    Thanked in
    671 Posts

    Default

    Auuu... Masa ali bas masa 290 eura za auto 96 godiste! Da mi ne zamjeri Majlena auto ne vrijedi 1000-1300 eura

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni je juče jedan momak iz MUP-a, SUP-a (ne znam) koji to radi rekao da mogu komotno da vozim bez tablica sa onim papirom što su mi dali, i da niko NE SMIJE da mi oduzme auto, nego ako budu pravili probleme da im tražim neka pišu prijavu, koju će mi valjda kasnije, kad se registruje auto, poništit, ili tako nešto. I veli mi, tipa - nisi ti kriva što oni po mjesec dana rade registraciju i tablice.
    I sad ja više pojma nemam što mogu i što ne smijem da činim.


    Svugdje na svijetu dobijes papirne tablice s kojima smijes da vozis dok ne dobijes tablice. Smijes da vozis i sa tim papirom jer auto je registrovan/osiguran i samo cekas tablice.
    TAKUMI

  23. #98
    Join Date
    May 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    2,173
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nikolina View Post
    Meni je juče jedan momak iz MUP-a, SUP-a (ne znam) koji to radi rekao da mogu komotno da vozim bez tablica sa onim papirom što su mi dali, i da niko NE SMIJE da mi oduzme auto, nego ako budu pravili probleme da im tražim neka pišu prijavu, koju će mi valjda kasnije, kad se registruje auto, poništit, ili tako nešto. I veli mi, tipa - nisi ti kriva što oni po mjesec dana rade registraciju i tablice.
    I sad ja više pojma nemam što mogu i što ne smijem da činim.
    vozi i uzivaj


    ja cu sutra podic (ako bog da) nove tablice i vozit s mirom
    History comes to life when you get involved and do it yourself.

  24. #99
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Auuu... Masa ali bas masa 290 eura za auto 96 godiste! Da mi ne zamjeri Majlena auto ne vrijedi 1000-1300 eura
    Vrijedi 2000 e, al opet masu :hammer: ni da vozim dzipa 2007 godiste
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  25. #100
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Auuu... Masa ali bas masa 290 eura za auto 96 godiste! Da mi ne zamjeri Majlena auto ne vrijedi 1000-1300 eura
    Imas ti onih A8 4.2 1996 godiste, pa ce im sad bit registracija 1000 eura pa neka su 96 godiste

Page 4 of 9 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Eu: Ipak NiŽe Maksimalne Cijene Roaminga
    By Jocker in forum Operatori
    Replies: 0
    Last Post: 21-05-07, 10:04
  2. Cijene poruka ka inostranstvu
    By Stetni in forum Operatori
    Replies: 7
    Last Post: 10-12-06, 17:18
  3. Fabris: Monopol je glavni krivac za inflaciju
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 18-03-06, 04:32
  4. Cijene medjunarodnih razgovora
    By anon in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 10
    Last Post: 18-08-05, 21:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •