Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 83

Thread: Homofobi oprez :-D

  1. #1
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Homofobi oprez :-D

    Budućnost čovjeka je biseksualnost?Seks više nije čin za reprodukciju. Dakle više neće biti tako važno provodimo li seks s partnerom drugog ili istog pola.

    Poznati italijanski ljekar i bivši ministar zdravstva Umberto Veronesi ocijenio je u da je čovjekova budućnost biti biseksualac.
    "Evolucijom prema jedinstvenom modelu žene i muškarci postaju sličniji. Muškarac više ne treba da se bori za preživljavanje i proizvodi manje hormona, a žena koja ima nove obaveze proizvodi manje estrogena i organi za reprodukciju atrofiraju. Seks više nije čin za reprodukciju. Dakle više neće biti tako važno provodimo li seks s partnerom drugog ili istog pola. Seks će ostati čin ljubavi", rekao je Veronesi.
    Veronesi je uvjeren da je to "pozitivna cijena koja se plaća prirodnoj evoluciji".

    :ass: :ass: :ass:
    Kako Vaša bolest ?

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    I'm Here, I'm There, I'm Everywhere!
    Posts
    117
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pfffffff koja glupost... ja ne dam da mi atrofira mishic! (: i ne pada mi na pamet da bidnem homo... bljak!
    ma pecki mi je da stavljam bilo kakav sajnatur...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...
    Veronesi je uvjeren kako je to "pozitivna cijena koja se plaća
    prirodnoj evoluciji".
    Profesorica seksologije na rimskom sveučilištu La Sapienza Chiara Simonelli drži kako je "fenomen na svome početku" i bit će potrebne još "dvije ili tri generacije da se ostvari", te kako će to biti "biološka i kulturna revolucija".
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  4. #4
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    odma iza coska
    Posts
    3,585
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    gluposti..
    ja cu se rukovoditi prema onom vicu kada je dosao Crnogorac kuci poslije 10 godina
    i sad majka i otac srecni dosa im sin, nijesu se gledali 10 godina, i u neko doba kaze sin majci da mu napravi da se okupa, a otac ga gleda i pita se kad su se to Crnogorci kupali u sred nedelje, ali precuta, dosa mu sin
    Okupa se sin i obuce pidzamu, otac ga gleda pa mu se smrklo pred oci, od kad je to bilo da muskarac obuce pidzamu u cg, poslije par minuta obukuje sin badel mantil, i ocu puka film pa ga pita `` a mrco, crnogorci nikad rasu nijesu nosili, sto je to, kako ti njima neki nas obicaj ne rece, no si sve njihovo pokupio?``
    Podje sin na spavanje i dize se poslije pola sata, i kaze majci da mu da lampu mora da ide napolje u wc da se popisa. Majka mu dade, a otac istoga trena uze tandzaru (PUSKA), a majka zaqka,`` a sto ces to?`` otac na to kaze `` ako cucne nocas, da ga ubijem pa da je jedan u devet domova``
    ``ljudi su da razmijene i uvaze misljenja, a zivotinje da se kolju i ujedaju jer nemaju mozga``

  5. #5
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    40
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neminovno je da evoluira i ljudska rasa...

    Istina je velika da sex odavno vise ne sluzi samo za raznmozavanje (bice ih ovdje da se ne slazu, znam).
    Takodje je istina da je sve teze povuci ostru crtu izmedju "muskog" i "zenskog" (modela) ponasanja.

    Izdignite se, momci, iznad pukog cuvanja svoga an. otvora (rado biste istrazili tudji, znam) i gledajte na ovo kao naucnu, sociolosku i kulturolosku istinu.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Another one View Post
    an. otvora (rado biste istrazili tudji, znam)
    A jes pa kad zamirise :roll:
    She is only here to annoy herself!

  7. #7
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije meni ovo nelogicno.
    prvo smo bili svi hermafroditi. vjerovatno tezimo "zatvaranju kruga".
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    podjite na smokva.com
    da vidite koliko je gayeva u dragoj nam crnoj gori.
    pa se cudimo sto nam momci ne prilaze. a kako ce...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    izvan ludila
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA View Post
    podjite na smokva.com
    da vidite koliko je gayeva u dragoj nam crnoj gori.
    pa se cudimo sto nam momci ne prilaze....
    Blize je u Grinic.

    Krenes da pridjes djevojci, a 20 pari ociju strijelja "Sta on to zaboga izigrava"....

  10. #10
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    hm... prvo da mi u nasoj veseloj sredini docekamo da dvoje ljudi javno kazu da su u "istopolnoj" vezi, i da zbog toga ne budu osudjeni i zigosani od strane ove nashe stoke...
    Just to slip the skin...

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    E, i da docekamo da nam pred djecom skinu se i odrade to, zasto ne?! I zasto da budu zigosani nakon toga, pa to je bas kul i moderno...
    She is only here to annoy herself!

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by antioksidans View Post
    Blize je u Grinic.

    Krenes da pridjes djevojci, a 20 pari ociju strijelja "Sta on to zaboga izigrava"....
    grinic... mislis sigurna muska kuca?
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    E, i da docekamo da nam pred djecom skinu se i odrade to, zasto ne?! I zasto da budu zigosani nakon toga, pa to je bas kul i moderno...
    hehehe... pa, ako je neko 100% siguran u svoju seksualnu orijentaciju, zasto bi mu na bilo koji nacin smetalo da vidi da 2 momka ili 2 cure seteju kroz grad zagrljeni?
    machak, nije to stvar "modernih tokova" i slichnih gluposti - stvar je u tome da ti ljudi pate, da su neprihvaceni, imaju osjecaj krivice prema najblizima... a sve to zbog toga sto su u sebi prepoznali i pronasli emocije prema osobi istog pola - i to ista ona fina osjecanja koja mi osjetimo prema nekoj curi...
    Just to slip the skin...

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    E neka pate sto je vise tih pacenika konkurencija je manje

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jes, posto je i ovako izbor ka u piljaru ispre' zgrade...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    E, i da docekamo da nam pred djecom skinu se i odrade to, zasto ne?! I zasto da budu zigosani nakon toga, pa to je bas kul i moderno...
    znash kako, ja neshto ne bih voljela ni ti da se skinesh i odradish to sa curom pred mojom djecom. pravo da ti kazem, ne mislim da bi na moju djecu ostavilo utisak to shto su partneri istog pola or not, koliko to shto u javnosti TO rade.

    a inache je nauchno dokazano da se gej populacija sikda pred djecom i odradi TO.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  17. #17
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danaida View Post
    znash kako, ja neshto ne bih voljela ni ti da se skinesh i odradish to sa curom pred mojom djecom. pravo da ti kazem, ne mislim da bi na moju djecu ostavilo utisak to shto su partneri istog pola or not, koliko to shto u javnosti TO rade.

    a inache je nauchno dokazano da se gej populacija sikda pred djecom i odradi TO.
    tebi je prirodno da se dva covjeka ljube na ulici? nije ti nimalo gadno? kako ljudi vole da glume toleranciju preko interneta.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Drach, Podgorica
    Posts
    742
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jaaaaa prosto obozavam ovo... ova i ovakva "istrazivanja", a narochito socioloshkog, sexoloshkog, psiholoshkog, psihijatrijskog i kojeg sve ne tipa... jednostavno na koljena padam kad prochitam ovakve stvari... USHICEN sam posebno kad ljudi otvore polemiku, prepisku, raspravu na ove teme, kad se prave praave studije, po mogucnoshcu "fizibiliti" (nijih narochito obozavam), pazi, agende, pa i josh kad se ukljuche razne nevladine organizacije i razno-razni forumi, borci za svakojaka prava, pffffffff mojoj sreci nikad kraja... A sushtina je, shto neko reche odavde, DA MI PRVO NAUCHIMO DA VODIMO LJUBAV SA ONIM SA KOJIM TREBA TO DA RADIMO, pa sve onda ostalo... MOZDA cemo i tada opravdavati i nalaziti razumijevanje za sve ovo o chemu brojni "analitichari" prichaju. Veliki je problem kod chovjeka (naochito kod ovoga nashega, sa ovih prostora), shto on ZNA kako se se TO radi, shto je VIDIO i CHUO sve i svashta, shto ga je u TOME vishe teshko animirati i iznenaditi ga sa nechim, ali VELIKU VECINU STVARI nije PROBAO i ISPROBAO... kada ovo kazem, pricham o onome OSNOVNOME, o oneme shto bi vodjenje ljubavi trebalo da predstavlja. Ogromno frustracije ljudi dozivljavaju tokom svoga zivota narochito zbog svojeg NEZNANJA, NEMANJA ZELJE, NEMANJA HTIJENJA, NEMANJA SLUHA, NEMANJA VOLJE, zbog svoje SEBICHNOSTI, EGOIZMA, svojeg LICEMJERJA u nechemu shto bi PO PRICHI trebalo da je jedna mnogo divna, lijepa i leprshava stvarchica... sex, sexanje, vodjenje ljubavi, stupanje u intimni kontakt, u kontakt intimne prirode, snoshaj a nash prost narod to jednostavno nazva YEBANJEM. O samom chinu YEBANJA, mnogo, mnogo malo se pricha, polemishe i raspravlja, jer Boze moj, pa to se PODRAZUMIJEVA da to MI SVI Z N A M O kako i na koji nachin se radi, pa se i sama pricha oko toga dovela na "neshto nisko", na "neshto shto je priprosto", na "neshto shto je animalno"
    odnosno, sve OSTALO (shto je potpuno nebitnop u samom chinu sexanja) se dovelo na nivo "atomske fizike" i kada chovjek pochne da pricha o samom chinu sexanja onda on prestavlja nekoga ko je "neizivljen", "opterecen", "nije prozivio", "odrast!!!","seljakom" i shta li sve ne...
    Korijeni, ovog i ovakvog ponashanja kod ljudi, a narochito sa ovih prostora, sezu od njihove najranije mladosti... u dobu kada chovjek dodje do toga da je "polno zreo", samo se pricha o tome, predstavlja se to kao neshto "mnogo lijepo", "super", "uzivancija" i onda se desi TO i vidi se da TO nije ni deseti dio onoga o chemu ljudi prichaju... "I... Shta sad... To je to... pfffff... aj' mozda drugi put bude bolji pa i dozivim to o chemu ljudi prichaju"... A drugi put je isto ili josh gore (malobrojni su srecnici), pa i treci, peti, deseti. Treba skupit' muda pa RECI, "Alo, NE SVIDJA MI SE TO, DAJ NESHTO DRUGO"... a opet to "drugo", NIKO vas nece nauchit', pokazati vam i odraditi vam, DO VI SAMI... u ovim stvarima ste potuno sami i UGLAVNOM od sebe i zavisite... NIGDJE vas ne uche o ovome, nigdje vam ne prichaju o ovome i morate se snalaziti kako znate i umjiete... Zajeb je josh i u tome, shto se od vas odma' i OCHEKUJE da TO sve znate i da to sve odma' i bezpogovorno primijenite (ovo za zene narochito vazi)... Mnogo ljudi zavrshavaju svoj zivot a da PRAVU snagu sexanja nikada nisu osjetili... Tuzno, ali je tako...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    izvini druze, ali nisu svi kao ti i ne glume svi toleranciju. neki od nas to ne smatramo tolerantnim nego normalnim. nemam ja tu shto da tolerishem.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

  20. #20
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    hehehe... pa, ako je neko 100% siguran u svoju seksualnu orijentaciju, zasto bi mu na bilo koji nacin smetalo da vidi da 2 momka ili 2 cure seteju kroz grad zagrljeni?
    machak, nije to stvar "modernih tokova" i slichnih gluposti - stvar je u tome da ti ljudi pate, da su neprihvaceni, imaju osjecaj krivice prema najblizima... a sve to zbog toga sto su u sebi prepoznali i pronasli emocije prema osobi istog pola - i to ista ona fina osjecanja koja mi osjetimo prema nekoj curi...
    hehehe... bili tebi smetalo da vidis sutra tvojeg sina sa momkom? to je bas kul i moderno.. a u holandiji dje se legalizovalo sve i svasta postoji partija pedofila, nego mislim KOME bi to smetalo to je NORMALNO, normalno je da se legalizuje DROGA, normalni su *****I i PEDOFILI, sve je to KUL samo da je evropsko
    nego sad ce neko rec vidi ovog divljaka zaostalog. briga me.
    Oooostaaajem Balkaaanac i provincijalac
    putuj evropo srecu zelim ti ja

  21. #21
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ne, meni bi smetalo da moj sin bude osoba emotivno zatucana, koja ne umije nit da voli nit da bude zaljubljena! a sad, bude li to osoba istog pola - tesko ce mi biti jer znam kakva ga reakcija sredine i pakao cheka... i imace u toj situaciji moju podrsku, naravno.
    Just to slip the skin...

  22. #22
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Kotor -Kingdom Posts: 7980
    Posts
    276
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ne, meni bi smetalo da moj sin bude osoba emotivno zatucana, koja ne umije nit da voli nit da bude zaljubljena! a sad, bude li to osoba istog pola - tesko ce mi biti jer znam kakva ga reakcija sredine i pakao cheka... i imace u toj situaciji moju podrsku, naravno.
    da li bi sin imao tvoju podrsku da je pedofil i da je zaljubljen u neko dijete od 5-6 godina NEBITNO jeli musko/zensko bitno da on to voli...?
    Last edited by DIDI; 21-08-07 at 18:31. Reason: obrisan dio koji se odnosio na vec obrisani post

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U principu mi ne smeta ni da vidim kako se neko na ulici ljubi, a ne bi smetalo ni da se seksaju. Ako bi mi bilo interesantno nesto gledao bih, a ako ne, ne bih gledao. ... S druge strane, zaista je nelogicno da se ljubav limitira seksualnoscu. Ljubav se ne moze svesti na seksualnost niti se seksualnost moze iskljuciti iz ljubavi. Ni jedna seksualnost nema prednost kada je ljubav u pitanju jer se ljubav zasniva na potpunom uzajamnom prihvatanju partnera u duhovnom, dusevnom i fizickom smislu.
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milicaaaaaaa View Post
    Budućnost čovjeka je biseksualnost?Seks više nije čin za reprodukciju. Dakle više neće biti tako važno provodimo li seks s partnerom drugog ili istog pola.

    Poznati italijanski ljekar i bivši ministar zdravstva Umberto Veronesi ocijenio je u da je čovjekova budućnost biti biseksualac.

    To je tvrdio jos Arthur C. Clark prije nekih 20-tak godina, a i u mnogim SF romanima su neka buduća ljudska društva opisana kao biseksualna.
    Tko ne zna tko je Arthir Clarke, neka Googla.

    Inace, moja cura je bas u nekoj fazi kada bi krenula u neko lagano istrazivanje svoje biseksualnosti. Za sada se cisto izjasnjava kao hetero, ali tvrdi da bi rado probala kako je to voditi ljubav sa zenom. A ja smijem samo gledati. Eventualno malo dir(k)ati curu, ali ovu drugu ne smijem ni taknuti.
    Mene osobno ta shema ne zanima, ne mislim probavati kako je to sa muskima, a nemam ni nista protiv homo i bisex populacije. Neka ljudi zive svoj zivot onako kako im najbolje odgovara, sve dok pri tome ne ugrozavaju druge.

    I da, nikako mi nisu jasni likovi koj iu ovakvim raspravama krenu usporedjivati "normalnost" homica i bipsica sa "normalnoscu" pedofila. Halo, jeste li svjesni uopce kakve gluposti govorite? Ono prvo je seksualna opredijeljenost, a ono drugo je izopacenost. TKo ne kuzi razliku, ocito mu misaone sposobnosti mozga bas nisu previse razvijene.
    Last edited by Argonaut; 20-08-07 at 18:17.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Olimp
    Posts
    1,447
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako se usudi da kazesh to!? sad ce doci znalci da ti objasne kako ti lazesh, pravish se tolerantna i ostalo, a ti cesh se djeteta u stvari odreci preko novina.
    I'm one of 50 sisters who killed their own husbands on the first wedding night.

    Oh, my god it was so good....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •