Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 107

Thread: Cega bi ste zeljeli da imate 0 ?

  1. #76
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VOR View Post
    Iako je paket namijenjen prvenstveno porodici, to moze biti i krug prijatelja koji se medjusobno cesto pozivaju
    Znači nije samo za porodicu .
    A pošto paket nije prošao kao porodični, onda ga proširiše. Naša posla...

  2. #77
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Porodicni paket nudi za najnizu pretplatu od 1.99 eur potpuno besplatne razgovore sa onima kojima najcesce razgovarate.

    Ako nekom ne odgovaraju besplatni razgovori sa najbilzima i uz to cijena SMS-a od 1 cent neka koristi neki drugi paket, umjesto da se ovdje ljuti na one koji su vezani za svoje najblize. Na svu srecu otudjenje od porodice nije toliko cesta pojava kod nas, koliko neki to ovdje pokusavaju predstaviti.

    Cuo sa da je interesovanje za porodicni paket veoma veliko i samo u prvoj sedmici oko 1000 ljudi je trazilo da predje na njega od kojih je veliki broj sa pripejda i iz drugih mreza.

    Nisam demantovao verbalnog fajtera, vec camo pomenuo i primjenljivost paketa na druge drustvene grupe osim primarne (porodica). Toga su se vec neki inteligentni korisnici dosjetili, a niko im to nije rekao.

  3. #78
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma dace konkurencija sigurno nesto slicno za prepaid, ko ceka doceka ProMonte jeste za sad najozbiljnija mreza, ali i najskuplja.

  4. #79
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Smile

    Quote Originally Posted by VOR View Post
    Porodicni paket nudi za najnizu pretplatu od 1.99 eur potpuno besplatne razgovore sa onima kojima najcesce razgovarate.

    Ako nekom ne odgovaraju besplatni razgovori sa najbilzima i uz to cijena SMS-a od 1 cent neka koristi neki drugi paket, umjesto da se ovdje ljuti na one koji su vezani za svoje najblize. Na svu srecu otudjenje od porodice nije toliko cesta pojava kod nas, koliko neki to ovdje pokusavaju predstaviti.

    Cuo sa da je interesovanje za porodicni paket veoma veliko i samo u prvoj sedmici oko 1000 ljudi je trazilo da predje na njega od kojih je veliki broj sa pripejda i iz drugih mreza.

    Nisam demantovao verbalnog fajtera, vec camo pomenuo i primjenljivost paketa na druge drustvene grupe osim primarne (porodica). Toga su se vec neki inteligentni korisnici dosjetili, a niko im to nije rekao.
    Hahah a lijepo li me nasmija
    Pa što ga onda ne nazvaste porodični i paket za najbliže
    Možete zborit što vas je volja sad, ali paket vam nije prošao kao porodični, pa ste ga MORALI proširiti.

    Samo me ti molim te nemoj učiti o vezanosti sa dragim ljudima na koje oćeš da uštediš Vidiš za razliku od tvoje teorije, moja teorija je da me nije briga koliko ću potrošiti na ljude koje volim Nadam se da ćeš imati sad više prijatelja kad su ti razgovori jeftiniji

    Ne znam samo što te to toliko takao moj post pa pokušavaš da mi odgovoriš nekom lošom ironijom

    Ti uživaj u svom porodičnom paketu, i ne sjekiraj se za one koje ja volim, oni se savršeno uklope u Smart25.

    Nije mi namjera bila uopšte kritikovati ovaj paket za koji smatram da je jako dobar. Ali se ti nešto nadje uvrijedjen ili si nekakv advokat moga druga Verbalnog?

    I dalje ostajem ipak vjerna vašem biznis paketu. Pozdrav i ne sekiraj se, šteti ti tenu

  5. #80
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by anon View Post
    Ma dace konkurencija sigurno nesto slicno za prepaid, ko ceka doceka ProMonte jeste za sad najozbiljnija mreza, ali i najskuplja.
    A ti znaš ko čeka i ko vazda dočeka

  6. #81
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    A ti znaš ko čeka i ko vazda dočeka
    Doceka onaj ko prezivi

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Hahah a lijepo li me nasmija
    Pa što ga onda ne nazvaste porodični i paket za najbliže
    Možete zborit što vas je volja sad, ali paket vam nije prošao kao porodični, pa ste ga MORALI proširiti.

    Samo me ti molim te nemoj učiti o vezanosti sa dragim ljudima na koje oćeš da uštediš Vidiš za razliku od tvoje teorije, moja teorija je da me nije briga koliko ću potrošiti na ljude koje volim Nadam se da ćeš imati sad više prijatelja kad su ti razgovori jeftiniji

    Ne znam samo što te to toliko takao moj post pa pokušavaš da mi odgovoriš nekom lošom ironijom

    Ti uživaj u svom porodičnom paketu, i ne sjekiraj se za one koje ja volim, oni se savršeno uklope u Smart25.

    Nije mi namjera bila uopšte kritikovati ovaj paket za koji smatram da je jako dobar. Ali se ti nešto nadje uvrijedjen ili si nekakv advokat moga druga Verbalnog?

    I dalje ostajem ipak vjerna vašem biznis paketu. Pozdrav i ne sekiraj se, šteti ti tenu
    Hehehe. Fino se dovatiste, ali ne znam zashto... Ne vidim razloga da se komatite.

    VOR, koliko ja ukapirah, naglasio je da je paket i dan danas promovisan kao porodichni, i kao takav se 'prodaje'. Nego... neki ljudi se dosjetishe da uzmu pakete za cijelu svoju porodicu i podijele brojeve ljudima sa kojima najvishe razgovaraju (momku/djevojci, drushtvu, poslovnim partnerima...) i time ga 'proshirili'. Chisto sumnjam da ce ti dozvoliti da brata od tetke ubachish u paket, a kamoli kog drugog...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  8. #83
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    NIje mi jasno zasto se svaki put kad se pokrenu price o necijim paketima nadju radnici drugih firmi da nesto komentarisu. Ovo se odnosi na 777 koji se nadje da prozove kako je ovo skupo za postpaid i da je njihov pripejd bolji. Kad vec tako bezocno slaga da ste vi jeftini sa postpejdom evo da ti ja kazem sta placam vec skoro 7 godina na postpejdu
    3,5e pretplata za koju dobijem nista, pozivi u mrezi 0.10, ka drugima 0.14, i ka srbiji fenomenalnih 0.25. Toliko koliko ste jeftini. Prema tome zamolio bih te da zacepis i pustis narod na miru. Ko ovo oce da kupi njegov problem, a nemoj da ovdje dajes uporednu statistiku kako to ne valja jer ste vi bolji, trt.

  9. #84
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    Hehehe. Fino se dovatiste, ali ne znam zashto... Ne vidim razloga da se komatite.

    VOR, koliko ja ukapirah, naglasio je da je paket i dan danas promovisan kao porodichni, i kao takav se 'prodaje'. Nego... neki ljudi se dosjetishe da uzmu pakete za cijelu svoju porodicu i podijele brojeve ljudima sa kojima najvishe razgovaraju (momku/djevojci, drushtvu, poslovnim partnerima...) i time ga 'proshirili'. Chisto sumnjam da ce ti dozvoliti da brata od tetke ubachish u paket, a kamoli kog drugog...
    pa posto je, AFAIK, ograniceno na 4 broja, mozes i komsijinu zenu da ubacis u grupu Na kraju krajeva, 067 ima "friends&family" paket (rip-off 069 "family&friends"), pa mozes da stavis nekoga ko nit ti je familija, nit ti je prijatelj. Ili paket paket Friends, sta, ne mogu brata il djevojku obrnut? :roll:
    Quote Originally Posted by anon View Post
    Ma dace konkurencija sigurno nesto slicno za prepaid, ko ceka doceka ProMonte jeste za sad najozbiljnija mreza, ali i najskuplja.
    I jedni i drugi se opucise od paketa za prepaid. Grupni popusti su redovno vezani za postpaid, svuda...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #85
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Necu sad da se trudim da ti dokazujem, ali nijesi u pravu Ima primjera da su popusti i za prepaid (besplatan 1 br recimo za neku odredjenu mjesecnu nadoknadu)

  11. #86
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    205
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Remember, remember
    The 5th of November
    The gunpowder treason and plot
    I know of no reason
    Why the...

  12. #87
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    jedan broj
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  13. #88
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Eeee vidi se ad si i ti kao i ja iz nekog drugog doba To bi mi možda zvali mamu i tatu, a da vidiš kako klinci danas pišu poruke, zivkaju se "Ajde izadji ispred kuće da te nešto pitam...". Veeeeruj mi
    Evo gore je citat. Samo se nemoj nervirati...Koristi sto smatras najboljim za sebe, ali molim te pusti ostale na miru.

  14. #89
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VOR View Post
    Evo gore je citat. Samo se nemoj nervirati...Koristi sto smatras najboljim za sebe, ali molim te pusti ostale na miru.
    Sretan ti početak nove radne nedjelje, pa da se ove manje sjekiraš Vidji kako lijep dan, uživaj čovječe i pušti druge da uživaju.

  15. #90
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    NIje mi jasno zasto se svaki put kad se pokrenu price o necijim paketima nadju radnici drugih firmi da nesto komentarisu. Ovo se odnosi na 777 koji se nadje da prozove kako je ovo skupo za postpaid i da je njihov pripejd bolji. Kad vec tako bezocno slaga da ste vi jeftini sa postpejdom evo da ti ja kazem sta placam vec skoro 7 godina na postpejdu
    3,5e pretplata za koju dobijem nista, pozivi u mrezi 0.10, ka drugima 0.14, i ka srbiji fenomenalnih 0.25. Toliko koliko ste jeftini. Prema tome zamolio bih te da zacepis i pustis narod na miru. Ko ovo oce da kupi njegov problem, a nemoj da ovdje dajes uporednu statistiku kako to ne valja jer ste vi bolji, trt.

    ok... necu vise ucestvovati u raspravama... jer vidim da pojedini sve znaju... i da vole da cutkaju druge, da nazivaju lazovima itd.... ok...

    nego... pozdrav...

  16. #91
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    777 moja greska. Uobicajeno nemam obicaj da se ovako ponasam, nego eto taj dan bih malo nervozniji pa sam ga precerao sa reakcijom, ali neke stvari stoje i za njih se ne izvinjavam nikome. Vas nekolicina ovdje koji radite za konkurentske firme poceli ste da prozivate jedni druge dajuci uporedne cijene za neke stvari. Molim lijepo meni ste bar postali dosadni jer to uvijek radite na odredjeni nacin, uzmente nesto vase najjeftinije i onda uporedjujete sa potpuno drugom stvari. Ispostovacu vas za xxxxx pametnih postova i pomoci koju ste dali kako meni, tako i drugima, ali sto se mene tice za ove stvari i ti i jos neki mozete slobodno da se uzdrzite od komentara. Kazite jednostavno meni se to ne svidja iz tog i tog razloga i gotovo, a ne meni se ne svidja jer mi iamamo nesto bolje. Tako se moze u krug i do besvijesti.
    Izvinjavam se sto udavih
    PS 777 nikad nisam smatrao da znam sve, ali vjeruj mi da znam odlicno koliko sta placam

  17. #92
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    777 moja greska. Uobicajeno nemam obicaj da se ovako ponasam, nego eto taj dan bih malo nervozniji pa sam ga precerao sa reakcijom, ali neke stvari stoje i za njih se ne izvinjavam nikome. Vas nekolicina ovdje koji radite za konkurentske firme poceli ste da prozivate jedni druge dajuci uporedne cijene za neke stvari. Molim lijepo meni ste bar postali dosadni jer to uvijek radite na odredjeni nacin, uzmente nesto vase najjeftinije i onda uporedjujete sa potpuno drugom stvari. Ispostovacu vas za xxxxx pametnih postova i pomoci koju ste dali kako meni, tako i drugima, ali sto se mene tice za ove stvari i ti i jos neki mozete slobodno da se uzdrzite od komentara. Kazite jednostavno meni se to ne svidja iz tog i tog razloga i gotovo, a ne meni se ne svidja jer mi iamamo nesto bolje. Tako se moze u krug i do besvijesti.
    Izvinjavam se sto udavih
    PS 777 nikad nisam smatrao da znam sve, ali vjeruj mi da znam odlicno koliko sta placam
    Pusti, meni je bas milo sto se prepucavaju 8)
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  18. #93
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shmelle View Post
    Pusti, meni je bas milo sto se prepucavaju 8)
    Nista od prepucavanja dok se ne pobiju Na fer

  19. #94
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zaboravih napomenuti da je cijena poziva prema Srbiji za korisnike porodicnog paketa 20 centi po minutu, sto je samo 1 cent skuplje nego sa fiksnog telefona.

  20. #95
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    cijena sa fixnog telefona prema srbiji je oko 12c sa ukljucenim pdv'om tako da mi nije jasno odakle tebi ta informacija. Kad se sa fixnog zove mobilni onda su cijene slicne s tim da onda u fixnoj telefoniji postoji jeftinija tarifa kad je cijena upola manja...

  21. #96
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    web & WAP
    Posts
    239
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu si. To se odnosi na pozive prema mobilnim mrezama u Srbiji sto je inace vecina poziva. Takodje odnosi se na dnevni period kada se uputi vecina poziva. Informacija je sa sajta T-com-a.

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moji su juce presli na taj porodicni paket. Ili bolje da kazem presli smo. Jedino sestra nije imala post paid broj,tako da to nije prestavljalo veliki problem. Razlog prelaska je sto i kad sam ja npr u romingu,ako me zovu oni iz cg,dzabe je. S obzirom da smo i ja i sestra na studijama u bg-u, ovo mi se cini i vise nego povoljno.

    pa: naravno da se druge pogodnosti romiga nece koristiti
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  23. #98
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    sad ce ti 777 objasnit kako to nista ne valja
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  24. #99
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Razlog prelaska je sto i kad sam ja npr u romingu,ako me zovu oni iz cg,dzabe je
    Besplatni dolazni pozivi u roming su vazili samo jedno vrijeme (meni se cini), ali ako to sigurno funkcionise onda valjda moze bilo ko kad te zove ili bilo koga kad zove dok je u srbiju i to je taj jedini roming dje to moze, inace bi pomorci trceci svi to kupili

  25. #100
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    za SRB to odaaaavno vazi, za obije mreze, da su dolazni pozivi free (uz odabir prave mreze)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Od cega vam se sastoji trening
    By Matador in forum Ostali sportovi
    Replies: 177
    Last Post: 20-06-12, 15:38
  2. Imate li kakvu tetkubabu kuci ?
    By ujak7 in forum Centralni
    Replies: 28
    Last Post: 05-05-10, 00:49
  3. Replies: 40
    Last Post: 17-02-09, 22:15
  4. Nesto cega se gnusate
    By cvrchak in forum Sve i svašta
    Replies: 239
    Last Post: 24-08-06, 23:45
  5. a imate li problema....?
    By DUKSTER in forum Ljubav
    Replies: 18
    Last Post: 06-05-05, 16:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •