Page 11 of 29 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 251 to 275 of 710

Thread: Sutjeska - navijači : Vojvode i Zlo Istoka

  1. #251
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    263
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahah ha.. mene su vrh njihovi tripovi sa cirilicom..
    prije no sto umrem ja želja mi je ta, sahranite me u dres Čelika...

  2. #252
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    јбг...бићете и ви некад навијачи,а не симпатизери :Р
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  3. #253
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Pa e bln. Jesi lud. Samo mi se nemoj opterecivat. Smisli kako cesh sjutra da prezhivish da bi mogao da udesh na utakmicu VOLJENOG tima. To ti je bitnije nego s nama da se opterecujesh. Samo neka si zdravo,o ti veliki huligane...
    Slazem se.

  4. #254
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    смијешни сте,не можете бус да напуните...фаповци су за вас Гате7
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  5. #255
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kingston View Post
    hahah ha.. Mene su vrh njihovi tripovi sa cirilicom..
    јбг брате,имамо нека своја правила...не стидимо се ми свог писма!!!

    п.с. правилно је менИ
    Last edited by red.star; 21-12-09 at 00:49.
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  6. #256
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Shta radi Vuk Karadzic.... Shetate li vi BIOGRADOM kad odete tamo? Imate li lunch pakete? Jeste bili u Beo Zoo? Je li ti Shavija idol?
    Slazem se.

  7. #257
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    смијешни сте,не можете бус да напуните...фаповци су за вас Гате7
    xaxaxaxa, rece li ovo fapovci, oni koji ne idu na gostovanja a od prije mjesec dana nema 10 ljudi na domace utakmice, xaxaxa

    cirilica rules !!!xaxaxa
    AJMO CRNA GORO !!!

  8. #258
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko cuh u pripremi je nova himna sutjeske i vojvoda !!!
    AJMO CRNA GORO !!!

  9. #259
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    оће ли вам је опет Џиле пјевати или опет планирате да украдете неку нашу пјесму???
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  10. #260
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo: Ovo je tema za navijace SUTJESKE, a ne za navijace Crvene Zvezde ili bilo kojeg drugog kluba, pa samim tim svaki sledeci post koji nije vezan za VOJVODE i SUTJESKU bice brisan, a pogotovu oni zlonamjerni. Svaka sledeca provokacija sa bilo cije strane nece biti tolerisana i bice naravno obrisana!

    Drugo: I ja navijam za Zvezdu od malih nogu, i tokom studija u Beogradu sam cesto odlazio na utakmice Zvezde sto na Marakani, sto u Pionir, volim taj klub, i podrzavam to sto navijaci Zvezde iz Niksica odlaze na utakmice, svaka cast i skidam kapu, ali me i cudi njihovo interesovanje i prepucavanje sa drugim navijackim grupama, pogotovu navijackim grupama iz Niksica, sto zbog toga jer je Crvena Zvezda mnogo veci klub od Sutjeske, a pogotovu Celika, sto zbog toga sto su Delije mnogo veca i daleko organizovanija navijacka grupa od Vojvoda ili Fap Masine. Takodje, proslo je mnogo vremena od kad su zadnji put igrali Sutjeska i Crvena Zvezda, tako da me cudi i sa te strane otkud navijacka prepucavanja. Naravno, kad god su igrali Zvezda i Sutjeska, navijao sam za SUTJESKU, jer je to klub iz MOG grada NIKSICA i uvijek ce mi biti klubovi iz mog grada na prvom mjestu! Navijam i za Inter, pa ako bi se daj boze nekad sastali Sutjeska i Inter, za mene dileme ne bi bilo. Svim srcem bih bio uz Sutjesku!

    Trece i da zavrsim: Sto se tice pisanja cirilicom. Oba pisma, i cirilicno i latinicno su ravnopravno zastupljena u Crnoj Gori, a samim tim i na ovom forumu, tako da nema prepreka da bilo ko pise pismom kojim zeli, pa nema potrebe ni za daljom raspravom oko toga. Ja pisem latinicom i mnogo mi je lakse, prakticnije a i milije da pisem latinicom, a svako ko misli drugacije neka pise kako zeli i voli.
    Last edited by Luximus; 21-12-09 at 14:10.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  11. #261
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    мени никад сутјеска ни било који други клуб не може бити милији од Звезде,а чињеница је да су војводе позајмиле пар неких пјесама од нас!!!
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  12. #262
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    мени никад сутјеска ни било који други клуб не може бити милији од Звезде,а чињеница је да су војводе позајмиле пар неких пјесама од нас!!!
    mali, smaraš
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  13. #263
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    оће ли вам је опет Џиле пјевати или опет планирате да украдете неку нашу пјесму???
    Koju tvoju bln? Ko si ti? Od kad idesh na utakmice Zvezde? Na kolike si utakmice "voljenog" kluba bio? Od kad znam za sebe pratim Sutjesku. Zadnje 3-4 godine od kad navijamo sam propushtio 2-3 utakmice na stranu. U Nikshic ni jednu. A navijamo za ono shto volimo i shto je NASHE...Chelik ispratim koliko mogu u Nk.
    I ne znam shto se ti opterecujesh nama,malim chobanima shto volimo Sutjesku i Chelik. Pichi ti u Bgd gledaj Zvezdu i svi srecni i zadovoljni. Nemoj samo da provocirash...
    I nece Dzile pjevat i nije ukradena Ciganska pjesma. Ae sad gas.
    Slazem se.

  14. #264
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    позитивно је то што пратиш свој клуб и што га волиш,али је срамота да не можете да напуните бус кад идете неђе на страну.дајте мало акције,неки графити итд...мало анимирајте младе нараштаје...
    а нисте украли од нас оно ИГРАЈТЕ ЗА ДЕЛИЈЕ и претворили га у ИГРАЈТЕ ЗА ВОЈВОДЕ
    него,није то битно.једино је битно да трибине буду пуне и да народ иде на стадион умјесто у кафане.
    зашто се нико у цг није сјетио да направи неку кампању попут оне са СОС канала НЕ НАВИЈАЈТЕ ИЗ ФОТЕЉЕ,ДОЂИТЕ НА СТАДИОН.
    сви на стадион,да се мало анимирамо.некад је сутјеска играла пред пуним трибинама!!!
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  15. #265
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Sve to u redu. Samo mi nijesi odgovorio na kolike si utakmice Zvezde bio? I od kad idesh?
    Da zavrshim svu prichu s tobom
    Slazem se.

  16. #266
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by El_NiNhO View Post
    Sve to u redu. Samo mi nijesi odgovorio na kolike si utakmice Zvezde bio? I od kad idesh?
    Da zavrshim svu prichu s tobom
    a bio je na 3,4
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  17. #267
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    ...........................
    Slazem se.

  18. #268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nikad mi necje biti jasno zashto se neko opterecjuje sa drugim navijachima... I da porede nashu crnogorsku navijachku scenu koja je juche nastala sa srbijanskom koja traje 30godina.... Pushtite momke da navijaju... Ne ide mi u glavu kako neko mozhe biti vatreni navijach nekog kluba a prati prenos na Tv i to ako ima na kablovskoj ako nema taman prati rezultate na teletextu....

    Dje cjete snimati tu novu himnu i ko cje pjewati...
    Support za owo hapshenje A.C.A.B
    One Ring to Rule them all...

  19. #269
    Join Date
    May 2008
    Location
    Montenegro, NK - PG
    Posts
    10,644
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako vi grobari i delije niksicke ne mislite da su vojvode dobre, i da vam ne predstavljaju nikakav problem ili nesto, ne znam cemu onda ovakvo pisanje i vrijedjanje po forumu /??
    AJMO CRNA GORO !!!

  20. #270
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Никшић
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    не представљате ви нама проблем,нити ми вама...само можете бити мало озбиљнији
    KATHE PATERAS PAOKTZIS EXEI POYTANA KORH, ALLA EXEI KAI ENAN POYSTH GIO POY TON GAMANE OLOI!!!

  21. #271
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Niksic, Montenegro
    Posts
    5,984
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    106
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    E shta radi veliki navijach... Pushti bln vishe.
    Slazem se.

  22. #272
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    6,389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je CRNA GORA, a ne Srbija, i ovo je podforum NIKSIC, a tema navijaca SUTJESKE, tako da svi ljubitelji, simpatizeri i navijaci klubova iz Ljutice Bogdana i Humske koji zele da polemisu izmedju sebe o pomenutim klubovima, mogu skrenuti desno od autokomande iz pravca od Slavije i Hrama Svetog Save u neki od kafica dje se okupljaju navijaci-istomisljenici, a mogu svratiti i na rostilj posle utakmice u Stepin Vajat i tamo uz toplu pljeskavicu (preporucujem punjenu pljeskavicu i pomfrit zajedno, sa sledecim prilozima: majonez, senf, kecap, kupus salata i ljuta papricica) i pivchugu radosno punih stomaka zapjevati neku navijacku pjesmu koju cemo mi kukavci kad tad da ukrademo, a mogu i poci na forume sajtova delije.net ili grobari.nemampojmaainezanimame u zavisnosti od afiniteta, i tamo sa istomisljenicima razmjenjivati misljenja i pominjati hajducke pohode od Niksica do Beograda, Smedereva, Novog Sada i nazad. Nama crnogorcima i navijacima CG klubova, neka ostave nase male klubove u nasoj maloj drzavi da navijamo za njih i da se nadamo da cemo proci makar prvo kolo nekih evropskih kvalifikacija i uvaliti po nekoliko golova klubovima iz Berana, Bijelog Polja, ili onom malom klubu iz selendre na jugu, sto i ne igra lose, i sto ga zovu jos i Grbalj.

    SVI KOJI NE VIDE ILI NE ZNAJU DA PROCITAJU DA JE OVO TEMA ZA NAVIJACE SUTJESKE, JER JE NAPISANO LATINICNIM PISMOM, ZA NJIH EVO I PREVOD NA CIRILICU (nadam se da cu pravilno napisati):

    ОВО ЈЕ ТЕМА НАВИЈАЧА СУТЈЕСКЕ!

    Hvala na paznji, prijatno i dovidjenja!
    Last edited by Luximus; 22-12-09 at 06:28.
    "There’s no such thing as good money or bad money. There’s just money." - Lucky Luciano

  23. #273
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Pa dobro je da se nesto desava, i dobro je sto su Vojvode aktivnije. Nadam se da ce gostovanja biti nesto za sta se nece postavljati pitanje ici ili ne ici. Kad se ide, kad se odluci, novac se uvijek nadje. Vi naravno uredjujte grupu kako vi mislite da treba, samo sam misljenja da ne bi ste trebali traziti novac od uprave za gostovanje, ako ga uopste trazite. Ponavljam, to je moje misljenje, a vi uredjujte grupu kako sami mislite da treba. Ovo vam govorim najdobronamjernije, ja sam Niksicanin, a i bio sam medju nekoliko ljudi koji su osnovali navijacku grupu Vojvode.

  24. #274
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Nikšić
    Posts
    3,945
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by red.star View Post
    не представљате ви нама проблем,нити ми вама...само можете бити мало озбиљнији
    ajde idi pecaj, fino je vrijeme
    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    nemoguce je da dobar covjek ne vjeruje u Boga.

  25. #275
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    Slazem se brate, bilo je milina posmatrati pogotovo dio Incident boysa iz Kliceva i Strasevine - kako su svojim navijanjem obrukali Varvare
    hahahahaha Bonja okle ti odje ? ovo mora da ti ja nedostajem pa si u nk svratio
    tu sam tu sam bez brige.. nego molim te objasni ti meni oko ovog navijanja i to sta se desava odakle dolazi zlo a odakle divljaci.. dje se sve ovo odvija ? da neces ti u nk navijace .. tebi bi ja celik preporucila, to je sirovina ala ti...
    a i pronasli bi ste se oko ovih socijalnih tematika , nezadovoljstva radnika, nestanka radne klase i slicno.. pust ti fudbal drustvo zove)))
    jubac
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

Page 11 of 29 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prva Crnogorska Liga 2007/2008
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1763
    Last Post: 18-07-12, 21:08
  2. Replies: 4
    Last Post: 01-10-08, 01:23
  3. Sutjeska vs Čelik ... vojvode vs fap mašina
    By gatsbyy in forum Centralni
    Replies: 4
    Last Post: 30-05-08, 14:32
  4. Kako gradonacelnik Berana krcmi imovinu Vojvode Gavra
    By komovi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 12-09-04, 02:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •