Results 1 to 15 of 15

Thread: D900i

  1. #1
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default D900i

    Planiram da kupim ovaj telefon, pa me zanima ako ga neko vec ima kakvi su mu utisci. Hvala

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Na ljetovanje imas ga jedan drug, ide i on na forume. Nije bas odusevljen njime, slike nocu sa blicem su mu jako jako lose.
    Sto se tice dizajna meni super izgleda, ima ga dosta mojih drugarica kojima tehnoloske mogucnosti nijesu na prvom mjestu i zadovoljne su njime...
    Sad ne znam kakvi su tvoji prohtjevi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Ma kupi bilo koji symbian telefon i neces se pokajat' , naravno ako ti nije do nekog savrsenog dizajna.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ah, kupujem ga djevojci pa je dizajn, "slatkoca" i sl na prvom mjestu, vidio sam da ima mp3 i radio i dobru kameru pa zato ga odabrah.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da je super,pogotovo za zensko
    The taste was sweeter...

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ne znam koliko godina ima, ali Nokia 7373 je prelijepa za zensko :-)
    A i cijena bi trebala da je tu negdje.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    to je isti tel kao i D900 samo sto D900i ima FM, telefon nije losh ali mu je kamera dosta losha pri slaboj svjetlosti a nisam ni preodushevljen ni po dnevnoj
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  8. #8
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Vidji u Bg ti je D900i 190e a 7373 180e , tako da je bolje kupiti D900i jer dobija neuporedivo ljepsi i bolji (konfiguracija) telefon.
    Evo vidji i uporedi :
    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1435/Samsung/D900i
    http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1209/Nokia/7373

    Jedino mi se cini da, stivi je to pomenuo, Samsungovi mobilni imaju slabu kameru pri smanjenoj vidljivosti.
    Ali ces svakako da zasijenis curu sa ovim izborom. Samo provjeri da li vise voli konfiguraciju ili izgled...
    E koliko mi je bila smijesna situacija kada je jedna djevojka iz voza pozajmila 7373 jednom momku da posalje poruku, e kada je zavrsio sa kuckanjem, on da zatvori telefon, mislio da je obicna zabica i KRRRRRRRCC!!!!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by St.Dzonny View Post
    E koliko mi je bila smijesna situacija kada je jedna djevojka iz voza pozajmila 7373 jednom momku da posalje poruku, e kada je zavrsio sa kuckanjem, on da zatvori telefon, mislio da je obicna zabica i KRRRRRRRCC!!!!
    A ovo me je odusevilo, bilo mi je potrebno malo smijeha.

    A za d900i, imalo je par stvari oko d900 koje su me nervirale (razlika je samo radio koliko sam primijeti i malo drugacije osmisljenih par detalja):
    -Za kameru ti treba stalak i neka opcija kao iz filmova da zaustavis vrijeme, jer ne moze ni puza u pokretu da uhvati bez mucenja slike.
    -Kako me je ludjelo sto ne moze da se odabere samo imenik iz memorije tel., vec ako imas u tel i na sim imas duple. Sitnica, ali...
    -Sa komp. ne moze direkt da se prebacuje na mem. karticu, vec prvo u tel, pa copy... I citanje sa memoriske je nestvarno sporo
    Bilo je jos sitnica pa cu dodati kad se sjeti. A ostalo je dobro za tel. bez operativnog sistema.

  10. #10
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Uzeo sam ga juče, nov, sivi sa srebrnim detaljima...
    Platio sam ga 120€ i za te pare je meni extra, ima 3mpx cameru sa autofokusom i blicem. Meni više nego dovoljno, 70mb interne memorije, brz internet i dosta je estetski privlačan...

    -Kako me je ludjelo sto ne moze da se odabere samo imenik iz memorije tel., vec ako imas u tel i na sim imas duple. Sitnica, ali...
    Šteta, i ja kažem...
    Ako se ne bude kvario, koristiću ga jedno 3-4 godine, kao što sam SE T630i
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  11. #11
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar , Montenegro
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam jedan problem.Imam Samsung d900i i kad ubacim 69 karticu ono po neki put kad me neko zove kaze da nisam dostupan.. a kad ubacim neku drugu karticu dostupan sam non stop.. sta moze biti ? ako neko zna nek mi kaze
    Last edited by Edin; 05-06-09 at 09:40.

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    PG
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default a

    samsung ima samo dizajn da valja....ako ga izbacis na sto vazda ce se nac neko ko ce da kaze...aaaaa kako dobro izgleda...ali kad krenes malo da radis snjim vidis da ima dosta stvari koje bi mogle mnogo bolje da budu. Probao sam sve vrste telefona....sonyerikson je br1

  13. #13
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    1,861
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Omega View Post
    Planiram da kupim ovaj telefon, pa me zanima ako ga neko vec ima kakvi su mu utisci. Hvala
    Nije los za zensko,ima memorijsku koliko ja znam i ruzicasta boja,sem ako ti cura ne trazi neke funkcije ...
    Quote Originally Posted by finder View Post
    samsung ima samo dizajn da valja....ako ga izbacis na sto vazda ce se nac neko ko ce da kaze...aaaaa kako dobro izgleda...ali kad krenes malo da radis snjim vidis da ima dosta stvari koje bi mogle mnogo bolje da budu. Probao sam sve vrste telefona....sonyerikson je br1
    Vjeruj mi da je nokia br1

  14. #14
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Kotor
    Posts
    15,838
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Edin View Post
    Imam jedan problem.Imam Samsung d900i i kad ubacim 69 karticu ono po neki put kad me neko zove kaze da nisam dostupan.. a kad ubacim neku drugu karticu dostupan sam non stop.. sta moze biti ? ako neko zna nek mi kaze
    Imao sam isti problem a vremenom sam vise nedostupan bio nego dostupan i lijepo makoh djaola
    Bijo si poziw koi se neodbija

  15. #15
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by finder View Post
    samsung ima samo dizajn da valja....ako ga izbacis na sto vazda ce se nac neko ko ce da kaze...aaaaa kako dobro izgleda...ali kad krenes malo da radis snjim vidis da ima dosta stvari koje bi mogle mnogo bolje da budu. Probao sam sve vrste telefona....sonyerikson je br1
    SE je najbolja marka, to se zna, mada imaju i oni par modela koji lijepo izgledaju, ovo mi je prvi put da ne uzmem Ericsson, jer u CG je strašno slaba ponuda njihovih modela, malo mi je teško ali ću da se naviknem...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •