Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 76 to 100 of 166

Thread: Najgori i najevetniji vozaci

  1. #76
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne brate..A8 voze sve oni koji leba nemaju da jedu, pogotovo ovaj novi....
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    znaci posten coek ce biti zamijenjen sa mafiozom ako je vidjen u a8...
    dobro da znam, da ne uzimam audi
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #78
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali imas plan da ga trgujes a ? Hhehehhehe . No kad smo kod Audia na raskrsnicu CT-BD-Becici vidjoh jedan glainjc novi kako ga slomi qq majko, ada za mi ga bi pa da mi je krvnik ,neki mlad momak ga vozase ,valjda kamion mu prodje preko prednjega trapa raspade se Audi mrceni ka da je reno 4 !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #79
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Trile sprdas li se ti to..Kolko je ljudi u CG koji posteno mogu da zarade vise od 50.000€ za kola..? Nisam reka da je mafija ali "obicni" ljudi ne voze A8. Taj koji ima preko 50.000€ za kola ce se snac da skine prijavu ne brini..
    Sto se mene tice, i da imam te pare nebi ga nikad kupio...
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  5. #80
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja imam doma a8, jesam li mafijas ? a sto je bilo dako ve pobijem heheheheheh eto da znate ne zajebajte se samnom
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #81
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Trile sprdas li se ti to..Kolko je ljudi u CG koji posteno mogu da zarade vise od 50.000€ za kola..? Nisam reka da je mafija ali "obicni" ljudi ne voze A8.
    Neko ko radi sa nekretninama ili u gradjevini, na primjer. Zadnjih godina je tu bilo moguce fino zaraditi ako si imao pocetni kapital, bez nekih ne znam kakvih malverzacija.

    Ili neko ko je prodao nekretninu na primorje pa sad oce malo da zivi na visokoj nozi.

    Sad ima i ovih lizinga i kredita, pa zaposljeni u malo boljim firmama (bankama i slicno) mogu dobiti preko toga.

  7. #82
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,490
    Thanks Thanks Given 
    3,838
    Thanks Thanks Received 
    3,076
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Meni je samo krivo sto u sred sezone dje prekrasje saobracajne prave i domaci i strani vozaci policija ocito ima instrukcije da NE kaznjava ove strane...
    U petak i sinoc sam isao put CT i nazad i oba puta su nasi dragi interceptori powered by VW passat imali pune ruke posla. Nazalost bilo je ocigledno sa su se okomili SAMO na domace vozace ali kako su bili krvavi u nedjelju vece - kolona od Cetinja se rastegla, nema kamiona ali vozi se 60 pa na vise, dje ima iole mogucnosti da se preleti ko - leti se. Elem na skretnicu prema Rijeci Crnojevica kod Zupe Dobrske (prije (iz pravca CT) one pravine na Meterize pritajio se passat. Kako se on prikljucio nije mi jasno ali je na pravini na Meterize uveliko "pikirao" zrtvu, jednoga koji je preticao ludacki, i lagano ga na Gospostinu skrajnuo. Steta sto nije mogao jos petinu da zaustavi s njim. Odatle do PG su svi bili manji od makovog zrna...

    NE bih globalizovao kvalitet vozaca iz opstina... ali CT table me uvijek natjeraju da budem za "zeru" oprezniji.

    Globalno ne volim, kad krenem nekoga da preticem sa sve zmigavcem bez naglog iskakanja u drugu traku, a on krene u preticanje bez zmigavca ka da nema nikog na svijet pored njega i toga ispred njega...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,406
    Thanks Thanks Given 
    2,819
    Thanks Thanks Received 
    4,022
    Thanked in
    1,944 Posts

    Default

    Ziva istina Ben Dover
    Potpisujem sve.
    Neko moje zapazanje. Niksicani su najgori van grada, recimo ako voze za CT preticu svudje i imaju osjecaj da je magistrala siroka kao Niksicka da se moze u troj svudje proc.
    Cetinjani te ne bi pustili da ih preteknes no ce samo gas da dodaju. Kroz grad su najgori definitivno Podgoricani, to bez premca.
    Ne shvatite ovo kao generalizaciju ali eto tako vidim...
    Ali sto sam u zadnje vrijeme primijetio, kad me ljudi preticu, ne prelaze u traku, no sto blize meni sve gledam kad ce mi retrovizor ponijet
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    5,411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Po meni su najcrnji oni sto ugnjave ka puzevi. Iskljucio bi ih odma iz saobracaja.
    Ako pri svakoj prijateljskoj usluzi odmah misliš na zahvalnost, onda nisi darovao, već prodao.

  10. #85
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja kroz podgoricu nemam problema, mada te moraju pretec prije semafora 10 metara sa nekakvim raspadima od trojki i dvojki bez kocnica.

  11. #86
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cetinjani te ne bi pustili da ih preteknes no ce samo gas da dodaju.
    Sto bi ga pretica kad ga nemozes stic... Mozda oce coek da se trka s tobom, daj mu do znanja da neces..

    Ali sto sam u zadnje vrijeme primijetio, kad me ljudi preticu, ne prelaze u traku, no sto blize meni sve gledam kad ce mi retrovizor ponijet
    To je naj ako imas malo jace auto...znaci primaknes mu se u branik i onda cimnes lijevo i po gasu da mu prodjes na pa cm od retrovizora... Ne no ka neki odmaknu se samo sto neispanu napolje iz lijeve trake..Il krene da te pretice a nemoze te stic nikako i treba mu po sata, malo das gasa i on ostade

    Kroz grad su najgori definitivno Podgoricani, to bez premca.
    Pita bi te ja da malo zivis na primorje...PG je vrh svi voze kroz grad ka drag od semafora do semafora ali to je extra jer stignes na brzinu a ovo na primorje dje su uske ulice aooo pa neko stane da poprica, pa da izadje iz kola...pi pjeske je masu brze...

    A NK-PG rulezz..svi idu 120+ i preticu se..:joint:

    Po meni su najcrnji oni sto ugnjave ka puzevi. Iskljucio bi ih odma iz saobracaja.
    Tacno...Idem uzbrdo kolona 20 auta...cetvrto auto iza mene policija, puna linija..oni fino istupise iz kolone pretekose sve i pozdrav..nista ovoma..smijesno !
    Last edited by stefan123; 13-08-07 at 20:34.
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  12. #87
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro to sve no ,ja sam putova svaki dan CT-BD i stalno trka sa podgoricanima ,neznam zasto ali bi poginuli prije no te pustili da ih preteknes ! Posto ih dostina ima MNOGO brzi auto od mojega uzbrdo me preteknu ka avioni ,no kad dodjemo od one krivine na brajice okle se prvi put vidi BD onda oni mene ne vide prasinu (heheheheeh) i da bi tio moga bi komotno nabit nekolicinu u grob ,ali posto su to moji Crnogorci ,batalim drkanje sa njinijem zivotima !!!!!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  13. #88
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    najgori su podgoricka napaljenja balavurdija sa bemvejima i tdi i crveno masinama koji misle da su boga za muda ufatili

    ahahhah bravo, u to sam se uvjerila dosta puta. . .pogotovo ako voze bmw

  14. #89
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,095
    Thanks Thanks Given 
    895
    Thanks Thanks Received 
    285
    Thanked in
    113 Posts

    Default

    meni su najgori sa golf II oce pa oce da preteknu,onda ih pustim,pa cim zavrsi vide mi samo prasinu. definitivno su najgori!iz bilo kog grada,nk sigurno
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  15. #90
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Dobro to sve no ,ja sam putova svaki dan CT-BD i stalno trka sa podgoricanima ,neznam zasto ali bi poginuli prije no te pustili da ih preteknes ! Posto ih dostina ima MNOGO brzi auto od mojega uzbrdo me preteknu ka avioni ,no kad dodjemo od one krivine na brajice okle se prvi put vidi BD onda oni mene ne vide prasinu (heheheheeh) i da bi tio moga bi komotno nabit nekolicinu u grob ,ali posto su to moji Crnogorci ,batalim drkanje sa njinijem zivotima !!!!!!!
    E meni su takvi najjaci sa slabim autima koje sa pola gasa preteknem uzbrdo i to sasvim bezbjedno a onda se nizbrdo slome za mnom da me stignu a ne kapiraju da ih qliram i da za mene 130-140 nije trkanje.
    She is only here to annoy herself!

  16. #91
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahaha najjaci su oni sa starim raspalim kantama sa felnama 17" pa onda uzbrdo nikuc..a nizbrdo se zalufaju jer imaju velike felne i onda nemogu ni zakocit...katastrofa sto se sve vozi odje..
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  17. #92
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Danilovgrad
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    NE bih globalizovao kvalitet vozaca iz opstina... ali CT table me uvijek natjeraju da budem za "zeru" oprezniji.
    hehehe ja sam iz dg a dvoje od troje kola su mi na ct table

    taj lovcen je oshtetio cetinjane, gledaju svake godine te trke pa se u3puju.

  18. #93
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,406
    Thanks Thanks Given 
    2,819
    Thanks Thanks Received 
    4,022
    Thanked in
    1,944 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefan123 View Post
    Sto bi ga pretica kad ga nemozes stic... Mozda oce coek da se trka s tobom, daj mu do znanja da neces..



    To je naj ako imas malo jace auto...znaci primaknes mu se u branik i onda cimnes lijevo i po gasu da mu prodjes na pa cm od retrovizora... Ne no ka neki odmaknu se samo sto neispanu napolje iz lijeve trake..Il krene da te pretice a nemoze te stic nikako i treba mu po sata, malo das gasa i on ostade



    Pita bi te ja da malo zivis na primorje...PG je vrh svi voze kroz grad ka drag od semafora do semafora ali to je extra jer stignes na brzinu a ovo na primorje dje su uske ulice aooo pa neko stane da poprica, pa da izadje iz kola...pi pjeske je masu brze...

    A NK-PG rulezz..svi idu 120+ i preticu se..:joint:
    1.Govorim o situaciji kad ide recimo 60 dje je ogranicenje 80 i danm zmigavac i pocnem preticanje a CT table samo pojacavaju gas da ih ne bi pretekao slucajno. Ali dobro iskuliram to, pa tamo dje se ne nada preteknem ga, kao recimo u meterize poslije velike krivine ubrdo, na onu malu pravinicu

    2.Sto je dalji od mene to je za mene bolje
    3.A znam kakve su male opstine ali isto PGrichani ti uskacu sa svih strana, ceka 20oro na semafor on cijelu kolonu opici i napravi se pametan i uskace ispred i slicno...
    A NK-PG rulez, dok ne vidim kamion boksita u retrovizor, ili cistijerne jugopetrola. Njih propustam odmah
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  19. #94
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Dobro to sve no ,ja sam putova svaki dan CT-BD i stalno trka sa podgoricanima ,neznam zasto ali bi poginuli prije no te pustili da ih preteknes ! Posto ih dostina ima MNOGO brzi auto od mojega uzbrdo me preteknu ka avioni ,no kad dodjemo od one krivine na brajice okle se prvi put vidi BD onda oni mene ne vide prasinu (heheheheeh) i da bi tio moga bi komotno nabit nekolicinu u grob ,ali posto su to moji Crnogorci ,batalim drkanje sa njinijem zivotima !!!!!!!
    Jel moguce da pomisljas da nekoga "nabijes u grob" aj dobro preticanje pa da mu ne das nego se trkate i sve to ali da oces da ubijes nekog...A DJE TI JE MOZAAAKK! takve ka ti treba zaustavljat pa se dizalicom po glavi.


    NSX najbolje po nasim putevima preko 150 da se trkas... to je bas lijepo i zdravo... vozacku bi ti uzeo i tvojoj djeci bi zabranio vozacki da polazu pa tako 4 ili 5 koljena unaprijed... da se to iz gena izbaci.


    A sto se tice preticanje kolona na semafor.... brate kad se upali zeleno kreni odma nemoj se umivat pa saltat pa aj da das gas kad si vec presalta no cim krene ovaj ispred tebe kreci i ti. Posto najcesce ovi sto nisu iz pg krecu po po ure redovno im uletim iz druge trake...a najbolje da cekam njih da se bude.

    Ko nije iz pg neka dodje u pg parkira auto i ide taxijem ...jeftino je a i ne guzite se po po ure na semafore i slicno.... NE MALTRETIRAJTE nas pa to tamo okle ste dosli dje nema kola no ste sami....pa guslajte.

  20. #95
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,519
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pa mora se nedje trkat..nema nidje legalno, sto znaci da je ovo jedina varijanta

    Bolje je dobar vozac koji ide 150km/h no los 80km/h....a najgore los koji ide 150km/h...

    "no fun under 150"
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  21. #96
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Najveca je zabava preko petrovackih.... tu se banja trkat, lako je tebi ako imas auto od 3000 kubika da ga nategnes na pravinu no aj dodji na petrovacke pa da vidimo kako ko vozi po krivina i ko daje gas a ko mazi kocnicu, kome se gasi na semafor i kome pivo preliva

  22. #97
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post

    NSX najbolje po nasim putevima preko 150 da se trkas... to je bas lijepo i zdravo... vozacku bi ti uzeo i tvojoj djeci bi zabranio vozacki da polazu pa tako 4 ili 5 koljena unaprijed... da se to iz gena izbaci.


    Ja bih tvom tati zabranio da te napravi ali sam malo zakasnio Procitaj ponovo sta sam napisao
    She is only here to annoy herself!

  23. #98
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    874
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ti si mislio da je 130 140 mnogo i da to nije trkanje...e ako je tako izvini. A nemo mi se folirat... vozio sam se sa drugom u neku alfu malu 2.0 v6 turbo nekakva benzinjara luda, pretekosmo nekog bukacha sa tdi pasat(a moglo mu je bit i tdi i passat crveno dzabe mu bi samo crni dim iz njega) ima se coek obrnut oko sebe i kad sam vidio da smo 190 isli srce mi preskoci(on je isao 150 nedje). To je bilo na pravinu prema tuzima ali osjecaj je extra bio.

  24. #99
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,283
    Thanks Thanks Given 
    2,767
    Thanks Thanks Received 
    2,642
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Ajde sad fino pod 1. 2. i 3. napisi sta ti nije jasno jer ja tvoje postove bas i ne kapiram
    She is only here to annoy herself!

  25. #100
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    857
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo jedne situacije u koju sam zapao neki dan:

    Stojim na raskrsnici (u PG) iza auta i obojica smo u traci za skretanje ulijevo. Crveno svijetlo gori. Upali se zeleno za sve pravce, ja dajem signal da ocu da idem ulijevo, a tip stoji, u mojoj traci, i ne krece, a nigdje nikoga nema... Nakon sto se pojavilo ponovo crveno svijetlo, on tek tad 'ladno pali zmigavac i skrece ulijevo, a ja ostajem (normalno) na crveno da cekam sledeci prolaz.

    Ne bi mi jasno što bi sa tipom :-)
    Last edited by Innuendo; 15-08-07 at 01:22.
    ...

Page 4 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najgori voditelji na TV
    By NHM in forum Sve i svašta
    Replies: 503
    Last Post: 17-08-11, 19:56
  2. Replies: 23
    Last Post: 04-08-06, 16:48
  3. Najbolji / najgori film prema knjizi?
    By KRKNA in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 58
    Last Post: 04-03-05, 14:47
  4. Takmicenje. Dracula 3000 najgori?
    By anarhista in forum Film
    Replies: 3
    Last Post: 03-01-05, 19:53
  5. Najbolji i najgori grad u CG
    By Fidel Castro in forum Sve i svašta
    Replies: 85
    Last Post: 07-08-04, 20:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •