Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 166

Thread: Najgori i najevetniji vozaci

  1. #126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Upravo o tome smo i pricali dosta puta na ovom dijelu foruma. Trkanje kroz grad je tako jedna pojava besmislena a par filmova su samo nalozili mladju generaciju da isto to probaju "kod kuce".
    Ja ne velim, svako ko ima ispravan automobil, redovno odrzavan ima tu potrebu da vidi je li to sve tako kao sto mu je receno kad je zadnji put izasao sa redovnog servisa...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #127
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    upravo tako..
    mora se provjerit kolko ide 0-100-0 kmh 60-120 trecom itd...

    treba ja da im vjerujem da mi auto ide 6.8 do 100? ne ne, ne vjerujem nista posle jedne djevojke sto mi je rekla da sam joj prvi
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  3. #128
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,523
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahaha cu da provjeris kolko ide...

    Neko ima potrebu da se trka a u CG nema nijedna staza tako da je jedino sto preostaje ulica... Zasto se nebi organizovalo kakavo legalno drag, drift itd takmicenje dje moze doc bilo ko (naravno i neke ulaz da se naplacuje a od toga podmiriti troskove organizacije..) ?! Boli njih ***** za sve sto im ne puni dzep..
    "ahh V-TEC...all of the lag, none of the turbo, it's like waiting for bad sex"

  4. #129
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice, bice

  5. #130
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica - Montenegro
    Posts
    1,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Spale View Post
    Zanimljiva podjela vozaca, po gradovima, drzavama... Ja bih tu imao samo 2 grupe, oni sa mozgom, i oni bez mozga...
    Slazem se, to je prava podjela... A ne ovi preticu, ovi gnjave 20 ispod ogranicenja, nema toga... U svakom gradu imas vozaca kakvih hoces...

    A najvise me strah tatinih i maminih sinova, a u zadnje vrijeme i cerkica kojima je tata kupio dobro, brzo auto, a oni nidje veze sa volanom a ipak im milo da dodaju malo gasa...

    Nego ajde, njima od glavu, nego mi je zao nekog ko ni kriv ni duzan moze nastradani zbog takvih neizivljenih seljaka

    Sigurnost treba da vam bude ispred svega u saobracaju

  6. #131
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    274
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AwAsH View Post
    Sigurnost treba da vam bude ispred svega u saobracaju
    *sigurnost* , teska rijec za nase puteve, ja svaki dan putujem, preticem samo dje sam sigurna da mogu, ali ne znam sto ce me docekat iza krivine, tako da sam daleko od sigurnog

  7. #132
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AwAsH View Post
    Slazem se, to je prava podjela... A ne ovi preticu, ovi gnjave 20 ispod ogranicenja, nema toga... U svakom gradu imas vozaca kakvih hoces...

    A najvise me strah tatinih i maminih sinova, a u zadnje vrijeme i cerkica kojima je tata kupio dobro , brzo auto, a oni nidje veze sa volanom a ipak im milo da dodaju malo gasa...

    Nego ajde, njima od glavu, nego mi je zao nekog ko ni kriv ni duzan moze nastradani zbog takvih neizivljenih seljaka

    Sigurnost treba da vam bude ispred svega u saobracaju
    ao moj brate sto je ovo.polozile vozacki prije 2 dana one vec sad voze tatinu e klasu ili ML I bucaju kroz grad ka lude..najaca fora sto im je svaki momak mizeran ( kriterijum je da vozi auto u vrijednosti njenog + 10.000e)
    f6

  8. #133
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ahahahah nije ne zezaj ja upoznah jednu finu sasvim opustenu sa extra kolima (ono jes da mi se ona nije svidjela al eto, bitno je da vozi dobra kola ).
    She is only here to annoy herself!

  9. #134
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima veze ko je iz kojeg grada... kako nema, ako nisi navika na jaki saobracaj ne mozes se bas snac kao onaj sto jeste.

  10. #135
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima veze, naravno, npr moji Niksicani vole da divljaju na magistrali, a kad dodju u Pg, ne znaju sta ih je snaslo - jer je npr niko ne zna prestrojit u ulici sa 4 trake na semaforu, poput Bulevara Svetog Petra... I naravno, niko ne postuje zeleno za pjesaka
    Podgoricani su opet na drugi nacin avetni, mnogo vise se deru, sviraju, teatralni uzasno... A kruzni tokovi su im slaba tacka
    Just to slip the skin...

  11. #136
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica - Montenegro
    Posts
    1,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lolitop View Post
    *sigurnost* , teska rijec za nase puteve, ja svaki dan putujem, preticem samo dje sam sigurna da mogu, ali ne znam sto ce me docekat iza krivine, tako da sam daleko od sigurnog

    Nije to teska rijec, samo kada bi ljudi shvatili da zbog svoje sekundarne gluposti, ili vec nekog hira mogu izgbubiti zivot, neka svoj, nego i nekog ko je ni kriv ni duzan

    Najgore je sto te iza te krivine redovno sacheka neki "letach" kojem moras da se pomjeris i da mu otvoris 3. traku... I sta da ti kazem, on je tada "mangup" xaxaxaxaxa

  12. #137
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zato meni za koji dan stize hummer , pa ce malo da ag razgalim do primorja i kad naidje neki letac, testiracu kolko je lud i mudat i faca
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  13. #138
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    415
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    zanimljivo je gledat, kako dok vozim skanijicu narod bjezi od mene ka djavo od krsta

  14. #139
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zanimljivo nema sto

    PODGORIČANIN KRSTO DABANOVIĆ (26) POGINUO U SAOBRAĆAJNOJ NESREĆI U NASELJU DONJA GORICA

    Smrt u gomili lima


    Podgorica - Podgoričanin Krsto Dabanović (26) poginuo je u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila juče pola sata iza ponoći, u blizini kafe-bara "Montenegro", na magistralnom putu Podgorica - Cetinje.
    Dabanović je bio suvozač u automobilu "BMW"(.KO.-188-0.), kojim je upravljao Podgoričanin Andrej Šćekić (26), koji je ostao nepovrijeđen.
    Na zadnjem sjedištu automobila, u trenutku udesa, nalazili su se Vladan Rogošić (2), koji je zadobio teške povrede i Ratko Stevović (30), koji je lakše povrijeđen.
    Prema nezvaničnim informacijama, do udesa je došlo kada je Šćekić, koji se kretao iz pravca Cetinja ka Podgorici, iz za sada neutvrđenih razloga izgubio kontrolu nad BMW-om, udario u stub za rasvjetu sa lijeve strane, a zatim u stijenu. Od siline udara automobil se prevrtao nekoliko desetina metara i potom se zaustavio na točkovima.
    - Dabanović je od zadobijenih povreda preminuo na mjestu nesreće, dok je Rogošić, sa teškim povredama glave prevezen u Klinički centar - kazao je sagovornik "Vijesti" iz policije.
    Prema riječima izvora "Vijesti", Dabanoviću je komad lima posjekao vrat, zbog čega je odmah iskrvario i preminuo. Povrijeđeni Stevović je odmah priskočio u pomoć svojim drugovima, izvukavši ih iz smrskanog BMW-a, ali nesrećnom mladiću nije bilo pomoći.
    Ni ljekarima službe Hitne pomoći, koji su nakon nekoliko minuta stigli na mjesto nesreće preostalo je samo da konstatuju Dabanovićevu smrt, dok su Rogošić i Stevović hitno prevezeni u Klinički centar.
    Za vrijeme uviđaja, koji je trajao duže od dva sata, Dabanovićevo tijelo ležalo je pored izgužvanog lima Šćekićevog BMW-a.
    Uviđaj nesreće, zajedno sa ekipom podgoričke saobraćajne policije, obavio je istražni sudija Osnovnog suda u Podgorici Žarko Savković. Uviđaju, tokom kojeg je saobraćaj na tom dijelu puta bio u prekidu, prisustvovala je i zamjenik osnovnog državnog tužica Sanja Jovićević.

    VOZAČ POBJEGAO PA SE PREDAO


    Vozač BMW je neposredno nakon udesa pobjegao sa mjesta nesreće, ali se nekoliko sati kasnije predao policiji.
    "Vijesti" nezvanično saznaju da je Šćekiću, inače vlasniku preduzeća za prodaju auto-djelova, potom određen policijski pritvor do 48 sati, poslije čega će, uz krivičnu prijavu za "teško ugrožavanje bezbjednosti u saobraćaju", biti predat sudiji Savkoviću.
    Nakon hapšenja, Šćekiću je urađen alko-test. Sudija Savković naložio je i tehničko vještačenje automobila.
    Last edited by Zvek_Zivi; 31-08-07 at 07:51.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  15. #140
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Unhappy

    Aoooo
    Ja znam ovoga momka Dabanovica. Njegovi drze poslasticaru blizu skole gdje sam ucio. Zali Boze :cry:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #141
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hercules: Misliš - znao si ga.
    Zvek: opet imaš smajlije u tekstovima đe ljudi ginu.

  17. #142
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Automatski ih forum pretvara ( 8 )
    She is only here to annoy herself!

  18. #143
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znam, pa neka ih zvek maneulno ispravlja, nego smo o tome već jednom pričali

  19. #144
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eo katunjaninu ali kako onda turit osmicu ( 8) ???
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #145
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Eo katunjaninu ali kako onda turit osmicu ( 8) ???
    hehehehe
    hvala hvala
    a što znam, turi je rimskim brojevima ili je ostavi van zagrade ili tako nešto

    -8888-

  21. #146
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ma samo strikiraj da ne prikazuje smajlije u postu i eto.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #147
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    shto vam smajliji toliko smetaju kad vec znate da ih ne stavlja namjerno!?
    pff.

  23. #148
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    zato meni za koji dan stize hummer , pa ce malo da ag razgalim do primorja i kad naidje neki letac, testiracu kolko je lud i mudat i faca
    Sto ce makina da ti trosi goriva. Ni tenak gasa te nece moci odvuc do primorja
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  24. #149
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Boze avetni li su ovi momcici !
    SAOBRAĆAJNA NESREĆA U VELJEM BRDU KOD DANILOVGRADA

    "Golf" završio na krovu


    Podgorica - Mladen Ivaštanin (15), Aleksandar Leković (17) i Miodrag Vujanović (52) lakše su povrijeđeni u saobraćajnoj nezgodi koja se juče dogodila u mjestu Velje brdo, na putu Podgorica - Danilovgrad. Ivaštanin je iz Danilovgrada prema Podgorici upravljao BMW-om (PG-127-334), sa suvozačem Lekovićem, dok je Vujanović ispred njega vozio "golf" (PG-201-16).
    Vujanovićev sin, Saša ispričao je juče "Vijestima" da je do sudara došlo kada je u momentu dok je njegov otac namjeravao da skrene lijevo Ivaštanin krenuo da ga pretiče.
    - Tada je BMW udario u lijevu bočnu stranu "golfa". Od siline udara, "golf" je odbačen nekoliko desetina metara, a zatim se prevrnuo na krov - kazao je Saša.
    On je dodao da je njegov otac prebačen u Klinički centar, ali da nije teže povrijeđen.
    Očevici tvrde da je sudar bio stravičan i ističu da je prava sreća da niko nije stradao. Mještani Spuža tražiće od policije da se na cesti postave "ležeći policajci" kako bi se sporije vozilo, jer se na toj dionici puta udesi često dešavaju.
    Put Podgorica - Danilovgrad bio je zatvoren za saobraćaj nešto duže od jednog sata, zbog uviđaja koji je obavila ekipa podgoričke policije.
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #150
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,297
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I niko ne pominje da je glavni krivac za udes imao 15 godina. pa on meni ne bi dobio vozačku NIKAD!

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Najgori voditelji na TV
    By NHM in forum Sve i svašta
    Replies: 503
    Last Post: 17-08-11, 19:56
  2. Replies: 23
    Last Post: 04-08-06, 16:48
  3. Najbolji / najgori film prema knjizi?
    By KRKNA in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 58
    Last Post: 04-03-05, 14:47
  4. Takmicenje. Dracula 3000 najgori?
    By anarhista in forum Film
    Replies: 3
    Last Post: 03-01-05, 19:53
  5. Najbolji i najgori grad u CG
    By Fidel Castro in forum Sve i svašta
    Replies: 85
    Last Post: 07-08-04, 20:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •