Results 1 to 15 of 15

Thread: dokle vise?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default dokle vise?

    u petak je u nk, pored poshte, otvoren T centar... setao sam po gradu i rekoh, ajde da svratim da vidim kako izgleda... extra opremljen prostor, usluzno osoblje, i sto je najbitnije za mene, i dosta telefona na akciji...

    uglavnom odlucim se ja da kupim telefon samsung c170 od 11 e, uz obavezu da budem sledecih godinu dana budem postpaid korisnik... medjutim, gospodin Dusko Milovic koji je bio za pultom mi je veoma ljubazno objasnio da trenutno nemaju mogucnosti da mi daju telefon, jer nemaju pecat i komunikaciju sa Podgoricom , te da naidjem u ponedjeljak i kupim telefon... telefon je lijep i malo kosta, te posumnjah da ih u ponedjeljak nece biti, da ce narod to odma da razgrabi, te zamolih pomenutog gospodina da nekako "kaparishem" telefon... na moje insistiranje gore pomenuti mi je rekao da nema potrebe za tim, da je obezbijedjen sasvim dovoljan br telefona, da mogu da naidjem kad god ocu tokom nedjelje, sto sam ja naravno i prihvatio..


    podjem danas oko 14 h u T centar, sacekam jedno 10-ak minuta da dodjem na red, ispred mene covjek koji je uzeo otprilike 5 ugovora (znaci 5 telefona) i jedan aparat na cijoj kutiji je bila zakacena cedulja na kojoj je pisalo ZA GAJA... kazem dosao sam da uzmem telefon evo kopija licne karte, kaze neki drugi prodavac telefona VISE NEMA, prosli su odmah jutros... kako, pitam ja, vas kolega mi je rekao da ce ih biti dovoljno, on kaze pa jeste bilo ih je dovoljno, 60 komada! dodje i pomenuti kolega kojeg pitam zasto nema telefona, on mi rece da sam trebao da poranim i da mi nije on kriv sto nijesam uspio da uzmem tel! zahvalim im se na usluzi i izadjem iz T centra potpuno iznerviran...


    nije mi do jeb telefona od 11 e, nego mi se smucilo to sto tu njihovu "akciju" reklamiraju svaki dan, a telefone mogu da dobiju samo GAJO i prijatelji i rodjaci zaposlenih u nasem T centru ( ovo se ne odnosi na ostale njihove poslovnice), i to sto me je gospodin ubijedio da je 60 telefona sasvim dovoljno za opstinu nk koja ima oko 80.000 stanovnika... koja je kolicina strucnosti i profesionalizma kod jedne tako velike i renomirane firma kao sto je T mobile...pfff
    ...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto se cudis kad su za proslu akciju imali jedan tel od 1e za cijelu pg
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a sto onda trose pare na silne reklame??
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djbojan View Post
    a sto onda trose pare na silne reklame??
    to i mene interesuje... reklame jos uvijek idu, svaki dan ,telefon za 1 e , telefon za 11 e , samo sto ta dva telefona nema nidje po cg, ali zato imaju one od 201 e ...
    ...

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    37 Posts

  6. #6
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    na to bi već mogao da vam odgovori neki ekspert za marketing...
    sigurno da imaju sasvim solidan budžet za reklamiranje koji se praktično mora potrošiti.
    uglavnom, sigurno da ima efekta po njih , makar toliko da ti dođeš , pa eto ako ne nađeš taj što tražiš možda uzmeš neki drugi (skuplji) koji nisi planirao, pratiš i čekaš njihove akcije pa možda uzmeš neki skuplji ... sve se svodi na to da budeš njihov korisnik - to je suština...

  7. #7
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    i onaj uslov pri kupovini tako nekog telefona da nisi kupio telefon u prethodnoj akciji... misliiiim haos
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne znaju ljudi što će s parama. :mrgreen:
    Globetrotting

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    to i mene interesuje... reklame jos uvijek idu, svaki dan ,telefon za 1 e , telefon za 11 e , samo sto ta dva telefona nema nidje po cg, ali zato imaju one od 201 e ...
    to su vjerovatno oni manipulativni troskovi sto nam naplacuju svaki mjesec, za reklamiranje.
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Slažem se da je to kretenizam što radi t-comovo osoblje .. al malo li je mobilnih telefona u cg ...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post


    nije mi do jeb telefona od 11 e, nego mi se smucilo to sto tu njihovu "akciju" reklamiraju svaki dan, a telefone mogu da dobiju samo GAJO i prijatelji i rodjaci zaposlenih u nasem T centru ( ovo se ne odnosi na ostale njihove poslovnice), i to sto me je gospodin ubijedio da je 60 telefona sasvim dovoljno za opstinu nk koja ima oko 80.000 stanovnika... koja je kolicina strucnosti i profesionalizma kod jedne tako velike i renomirane firma kao sto je T mobile...pfff
    evo ta ti rechem da se odnosi i na poslovnice u PG, sa svaku akciju do sad (pa i za bezicne telefone kad je bila)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default jos jedno u nizu...

    eto t-mobile ne prestaje sa iznenadjenjima!



    naime, raskinuo sam ugovor sa pomenutom firmom 18.07. , posao u poslovnicu, odradio predraskid ugovora (automatski su mi blokirali sve pozive) i dobio pismeno o raskidu ugovora... rekoh vrh nikad vise korisnik...

    kad 10-og ovoga mjeseca, uz ostale racune racun i pomenuti broj... nazovem 9899, cekam 10 minuta dok me ukopcaju, iznesem moj problem , zena me ljubazno saslusa, kaze prebacicu vas kod kolege ne dozvolivsi mi bilo sta da kazem, dobijem automat koji mi kaze linije su sve zauzete...

    odem u t mobile poslovnicu, kad mi zena koja radi tamo kaze da je bilo vise neuspjesnih raskida ugovora toga mjeseca, te da ostavim racun i kontakt telefon... ok ostavim br. kad se javlja ista ta jutros kaze doslo je do neke zabune i greske, ali ipak ja moram da platim racun za cijeli mjesec, iako mi je od 18-og broj bio blokiran...



    podjoh prije platih i taj racun, neka su im srecne, nikad vise sa njima posla imat necu ...
    ...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    eto t-mobile ne prestaje sa iznenadjenjima!



    naime, raskinuo sam ugovor sa pomenutom firmom 18.07. , posao u poslovnicu, odradio predraskid ugovora (automatski su mi blokirali sve pozive) i dobio pismeno o raskidu ugovora... rekoh vrh nikad vise korisnik...

    kad 10-og ovoga mjeseca, uz ostale racune racun i pomenuti broj... nazovem 9899, cekam 10 minuta dok me ukopcaju, iznesem moj problem , zena me ljubazno saslusa, kaze prebacicu vas kod kolege ne dozvolivsi mi bilo sta da kazem, dobijem automat koji mi kaze linije su sve zauzete...

    odem u t mobile poslovnicu, kad mi zena koja radi tamo kaze da je bilo vise neuspjesnih raskida ugovora toga mjeseca, te da ostavim racun i kontakt telefon... ok ostavim br. kad se javlja ista ta jutros kaze doslo je do neke zabune i greske, ali ipak ja moram da platim racun za cijeli mjesec, iako mi je od 18-og broj bio blokiran...



    podjoh prije platih i taj racun, neka su im srecne, nikad vise sa njima posla imat necu ...
    ne znam sto si placao ista, kad imas napismeno da si raskinuo ugovor, ne mogu ti nista!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    eto t-mobile ne prestaje sa iznenadjenjima!



    naime, raskinuo sam ugovor sa pomenutom firmom 18.07. , posao u poslovnicu, odradio predraskid ugovora (automatski su mi blokirali sve pozive) i dobio pismeno o raskidu ugovora... rekoh vrh nikad vise korisnik...

    kad 10-og ovoga mjeseca, uz ostale racune racun i pomenuti broj... nazovem 9899, cekam 10 minuta dok me ukopcaju, iznesem moj problem , zena me ljubazno saslusa, kaze prebacicu vas kod kolege ne dozvolivsi mi bilo sta da kazem, dobijem automat koji mi kaze linije su sve zauzete...

    odem u t mobile poslovnicu, kad mi zena koja radi tamo kaze da je bilo vise neuspjesnih raskida ugovora toga mjeseca, te da ostavim racun i kontakt telefon... ok ostavim br. kad se javlja ista ta jutros kaze doslo je do neke zabune i greske, ali ipak ja moram da platim racun za cijeli mjesec, iako mi je od 18-og broj bio blokiran...
    platio si valjada ono što si potrošio

    dobro si našao da raskidaš ugovor osamnaestog jula, što nisi krajem juna?

    i šta ti znači "račun za cijeli mjesec" ???

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    ne znam sto si placao ista, kad imas napismeno da si raskinuo ugovor, ne mogu ti nista!

    da nijesam platio dosao bi mi racun i za avgust tj. 8-mi mjesec, iako mi je broj blokiran! boli me briga za 10e, to je beznacajno, no su ladno pokusali "na silu" da ostanem njihov korisnik! to nema ni u tanzaniju...


    sa t mobile vise nikakve ugovore ne sklapam


    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    platio si valjada ono što si potrošio

    dobro si našao da raskidaš ugovor osamnaestog jula, što nisi krajem juna?

    i šta ti znači "račun za cijeli mjesec" ???

    18-og mi je isticalo godinu dana od kad sam potpisao ugovor (nokia n70 + godinu dana postpaid korisnik, po 10 e mjesecno) , e sad kad sam raskidao ugovor trebali su da mi objasne da cu morati platiti svejedno 10e , ili da mi kazu da dodjem da raskinem ugovor krajem mjeseca da bih mogao da iskoristim sve "besplatne minute i sms-ove"... naprotiv, kad sam raskidao ugovor, automatski mi je blokiran broj , pitao sam je li to sve, jeste rekose mi i ovi iz t mobile centra i ovi sa 9899...
    ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2055
    Last Post: 20-02-12, 10:04
  2. Milion turista i vise od 300 mil.eura prihoda 2006.
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 31-08-06, 15:09
  3. ko vise detaljise prepricavajuci sexualna iskustva?
    By patuljasti_dvometras in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 16-10-05, 14:53
  4. Sjecanje na one kojih vise nema, na istinske patriote
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 04-09-05, 04:13
  5. Jos jedan pokret, dokle vise ????
    By Dobrusky in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 11-02-05, 22:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •