Results 1 to 19 of 19

Thread: Kladionica, kartice, registracija....

  1. #1
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default Kladionica, kartice, registracija....

    Ako je neko zainteresovan nudim uslugu, registracije na on-line kladionice kao sto su Expekt, Unibet, Gamebookers, Wiliamhil, Bet365 itd. Takodje nudim uslugu pruzanja korisnih sajtova za pomoc pri kladjenju, objasnjenje u vezi kladjenja na on-line kladionicama, uplate-isplate novca itd.
    Kontakt na PM.

  2. #2
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,300
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Mislis da je sve tako jednostavno na on-line kladionicama Pokusaj pa ces da vidis koliko ima problema, treba neke stvari znati, kako najbrze uplatiti, sta koristiti, kako povecati limite i mnoge druge stvari.
    Neznaju svi to bas najbolje i zato mnogi imaju problema, najlakse je registrovati se.
    zainteresovan sam pa mi javi na pm ili na [email protected] sto nudis i koje su cijene, narocito me isplata interesuje...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mmijo View Post
    zainteresovan sam pa mi javi na pm ili na [email protected] sto nudis i koje su cijene, narocito me isplata interesuje...
    daj bre sta mu dajes centa... zavrsicu ti ja to za 10ak minuta... izaberi kladu samo...

    preporuke:

    www.expekt.com
    www.gamebookers.com
    www.ladebrokes.com

    al ipak prije svega www.betfair.com , mada to nije klasincna kladionicu tu bix ipak morao recimo da provedes malo duze vremena , da shvatis nekek stvari oko prodaje i kupovine kvota...

    u svakom slucaju BWIN nikako.... imaju najbolji izbor al su limiti uzas...

    i ne dozvolite da vam neko uzme centa , tako sto ce pritisnuti mjesto vas 5 dugmica i govana.... tu sam... ko je zainteresovan rado cu mu pomoci , samo nek se javi na PM!
    F.C.F.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,300
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    daj bre sta mu dajes centa... zavrsicu ti ja to za 10ak minuta... izaberi kladu samo...

    preporuke:

    www.expekt.com
    www.gamebookers.com
    www.ladebrokes.com

    al ipak prije svega www.betfair.com , mada to nije klasincna kladionicu tu bix ipak morao recimo da provedes malo duze vremena , da shvatis nekek stvari oko prodaje i kupovine kvota...

    u svakom slucaju BWIN nikako.... imaju najbolji izbor al su limiti uzas...

    i ne dozvolite da vam neko uzme centa , tako sto ce pritisnuti mjesto vas 5 dugmica i govana.... tu sam... ko je zainteresovan rado cu mu pomoci , samo nek se javi na PM!
    pa dobro, kad vec pocnem pretpostavljam da bih provalio kako ide, ali kako da rijesim problem sa eventualnom isplatom, moja Visa electron ne moze da posluzi u tu svrhu, tako su mi barem rekli u banku: mogu da saljem pare ali ne i da primam...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Otvoris racun u banku i direktno ti uplacuju na njega
    She is only here to annoy herself!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Otvoris racun u banku i direktno ti uplacuju na njega
    Sve ti je rekao momak
    F.C.F.

  7. #7
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,300
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    kad vec cakulamo, recite mi koju banku koristite ili moze bilo koja?

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    daj bre sta mu dajes centa... zavrsicu ti ja to za 10ak minuta... izaberi kladu samo...

    preporuke:

    www.expekt.com
    www.gamebookers.com
    www.ladebrokes.com

    al ipak prije svega www.betfair.com , mada to nije klasincna kladionicu tu bix ipak morao recimo da provedes malo duze vremena , da shvatis nekek stvari oko prodaje i kupovine kvota...

    u svakom slucaju BWIN nikako.... imaju najbolji izbor al su limiti uzas...

    i ne dozvolite da vam neko uzme centa , tako sto ce pritisnuti mjesto vas 5 dugmica i govana.... tu sam... ko je zainteresovan rado cu mu pomoci , samo nek se javi na PM!
    Jedno pitanje sta ce ti da ides kod frizera - kad mozes i ti sam masinom da se osisas, sta ce ti da angazujes nekoga da ti okreci stan ili kucu kad i to znas sam, sta ce ti montazeri opreme, zasto ces da platis u kaficu 2 soka 4 eura kad mozes kupiti 4-5 od 1L..........
    Svaka usluga se placa - to ces ti robin hude dijeliti besplatne casove :eek:
    Ako razumijes sta znaci rijec oportunitentni trosak, znaces i zasto postoje usluge.
    Registracija na on-line kladionicama nije problem, ali ima jos dosta stvari koje treba naci, saznati, naci najbolje informacije a to je ono najteze - na mnogim forumima rade ljudi koje kladionice postave - treba znati i te stvari i jos dosta toga. Prave se stvari nemogu odmah saznati - zato treba i vremena i znanja.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mmijo View Post
    kad vec cakulamo, recite mi koju banku koristite ili moze bilo koja?
    Moze uplata da ti stigne direkno na Visa Electron karticu Fino te uce ove dvoje kolega - preko bankovnog transfera, pitaj ih koliku proviziju naplati banka za to :razz: , ekonomicni su
    Umjesto da mu pare stizu na karticu direkno, niti da se mota po salterima i slicno, jednostavno dodje do bankomata i podigne novac - jednostavno treba neke stvari znati

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Pa on je sam rekao da ne moze da mu posluzi
    She is only here to annoy herself!

  11. #11
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Pa on je sam rekao da ne moze da mu posluzi
    Ja znam da moze i kako se radi da bez problema stize novac na Visa electron karticu. Kao sto prije rekoh - treba neke stvari znati.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    da
    to se i placa
    mijo iskesiraj covjeka

  13. #13
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    @ nesta

    Koliko naplacujes te usluge
    Budućnost

  14. #14
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    NEsta... Kladim se online 5 godina i ne soli ljudima pamet... molim te... kakve informacije i sranja... NE PAMETUJ ! Mogu ti biti profesor vjeruj mi

    A ti Kambodza brate Varvaru , kod mene imas to DZ i josh cu da te castim
    F.C.F.

  15. #15
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica - Cambodia
    Posts
    2,016
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    A ti Kambodza brate Varvaru , kod mene imas to DZ i josh cu da te castim
    Posto sad treba da vadim Visa karticu,ne znam koju Visu,ako sa njom bude moglo da se kladi,javljam ti se.
    Mada znam i ja nesto o tome,a zna mi i brat jer se on jedno vrijeme kladio on-line.
    Budućnost

  16. #16
    Join Date
    May 2007
    Location
    bliski istok
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mene interesuje koja je najbolja kartica i kod koje banke po mogucnosti debitna da se uzme za te stvari, tj da je sto manja mjesecna pretplata a da je prima sto vise kladionica?

  17. #17
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sljiva View Post
    NEsta... Kladim se online 5 godina i ne soli ljudima pamet... molim te... kakve informacije i sranja... NE PAMETUJ ! Mogu ti biti profesor vjeruj mi

    A ti Kambodza brate Varvaru , kod mene imas to DZ i josh cu da te castim
    Dobro profesore :kamikaza: Nisam ni krenuo ljudima novac da uzimam. Nisam takva osoba koja bi ljudima uzimala novac na prevaru i slicno. Primjer - u nekom od gore postova kolege su preporucile bankovni transfer za podizanje novca. Sta ako neka osoba zeli da podigne recimo 500 ili cak nekoliko hiljada eura - koliku ce proviziju banka da uzme za to? 20-30-50-100.... i tako svaki put kada podizes novac. A ja ti dam informaciju kako da ti novac stigne na karticu bez provizije i za to naplatim 5 eura. Dali sam lopov sto to radim profesore ili pomazem ljudima? Ako znas matematiku znaces i odgovor

  18. #18
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Dobro profesore :kamikaza: Nisam ni krenuo ljudima novac da uzimam. Nisam takva osoba koja bi ljudima uzimala novac na prevaru i slicno. Primjer - u nekom od gore postova kolege su preporucile bankovni transfer za podizanje novca. Sta ako neka osoba zeli da podigne recimo 500 ili cak nekoliko hiljada eura - koliku ce proviziju banka da uzme za to? 20-30-50-100.... i tako svaki put kada podizes novac. A ja ti dam informaciju kako da ti novac stigne na karticu bez provizije i za to naplatim 5 eura. Dali sam lopov sto to radim profesore ili pomazem ljudima? Ako znas matematiku znaces i odgovor
    pazi brate , sve je to OK , svako zaradjuje na svoj nacin , chak sta vise ja sam slican oglas vidio i u novinama...

    A kambodza razgovaras sa Igor-K-Vik pa se javi na nash forum nemas frke a mozes i odje naravno...

    Nesta kazem sve je ok , samo mi se ne svidja sto od toga pravis filozofiju... inache je sve Ok , ne zelim da ti uzimam musterije ... od sad cutim ok!? Jedino cu kolegi kambodzi da to zavrsim... ostali ne gledajte u mene

    Zivjeli
    F.C.F.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    Dobro profesore :kamikaza: Nisam ni krenuo ljudima novac da uzimam. Nisam takva osoba koja bi ljudima uzimala novac na prevaru i slicno. Primjer - u nekom od gore postova kolege su preporucile bankovni transfer za podizanje novca. Sta ako neka osoba zeli da podigne recimo 500 ili cak nekoliko hiljada eura - koliku ce proviziju banka da uzme za to? 20-30-50-100.... i tako svaki put kada podizes novac. A ja ti dam informaciju kako da ti novac stigne na karticu bez provizije i za to naplatim 5 eura. Dali sam lopov sto to radim profesore ili pomazem ljudima? Ako znas matematiku znaces i odgovor
    Za 500 EUR je provizija 10ak EUR, ako vec nema nijednu karticu na koju mogu da mu novac uplate
    She is only here to annoy herself!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem dvije WFI MSI kartice !!!
    By M3 in forum Ostali oglasi
    Replies: 8
    Last Post: 31-10-06, 11:17
  2. Mini SD kartice?
    By Igi in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 9
    Last Post: 17-07-06, 08:02
  3. vizit kartice...
    By [azzo-kSv] in forum Software
    Replies: 0
    Last Post: 24-08-05, 11:12
  4. MMC kartice
    By Balsa in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 28-07-05, 17:32
  5. PC DVB satelitske kartice - 50 € NOVO
    By MontSAT in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 28-07-05, 12:10

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •