Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 36 of 36

Thread: samoca?

  1. #26
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A, meni je sve to nekako tuzno. Zar mora nekome da pere carape da bi je ovaj volio? Sta znam, zalosno je da neko ostari sam,ali to je mozda samo iz moje perspektive, mozda je njoj stvarno dobro.
    Mada u tim godinama ne bi mogla ni da nadje nekog ko bi joj bio dobar (jedino razvedenog s djecom ili ozenjenog koji bi da vara zenu)
    Last edited by SnowQueen; 31-08-07 at 00:09.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  2. #27
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Mislim da se mnogo shto-shta promijenilo od starih vremena i da je to neminovno nosilo sa sobom i promjene u odnosima izmedju mushkaraca i zena.
    Mushkarci jesu imali vishe "slobode" (uslovno recheno, slobode) ali ne zaboravite da je i njima patrijarhalni nachin razmishljanja i zivljenja nametao neke moralne kodekse koji su se morali poshtovati i koliko znam, mnogi mushkarci su takodje "nevini" stupali u brak.

    Ljudi su se jako mladi zenili, rachunalo se ako premashi 20-tu da je vec okasnio (za zenu je bilo prekasno to doba) i logichno je da su tako mladi ljudi jednostavno "uchili"zivot u dvoje, zajedno se navikavali kako znaju i umiju, a znamo da se mlade osobe puno lakshe prilagodjavaju i navikavaju na sve zivotne situacije.
    Ako cemo iskreno, ti mladi ljudi su imali iste potrebe kao ovi danas a bilo im je onemoguceno da pomisle a kamoli da "obeshchaste" neku djevojku pa je bilo i situacija kao ova koju sam chula od jednog djeda iz moga sela-na pitanje shto se ozenio mlad (sa 19 godina) rekao je -"chush, zashto...mishljah, blago mene sad cu da ye..m svaku noc!!!"

    Danas imamo situaciju da vec formirane osobe stupaju u brak i puno teze se prilagodjavaju, a imaju obichno i materijalnu sigurnost...Takodje, ukoliko predju te neke mlade godine sami, uzivajuci u zivotu punim plucima, onda nije ni chudo shto se nerijetko opredijele da samuju i na dalje.
    Kao shto reche Hari, teshko je promijenit navike i prilagodjavat se nekom ko se takodje jako teshko prilagodjava jer i on/ona ima svoje navike koje mu se ne mijenjaju ni po cijenu samovanja

  3. #28
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    A, meni je sve to nekako tuzno. Zar mora nekome da pere carape da bi je ovaj volio? Sta znam, zalosno je da neko ostari sam,ali to je mozda samo iz moje perspektive, mozda je njoj stvarno dobro.
    pa jeste joj dobro do jedne ure! Jednom ce joj sigurno biti zao! Lako je mladom cheljadetu da samuje, uvijek se nadje neko da popuni nekoliko sati praznine, tu je i posao, drugarice, pa i po koji usputni ljubavnik...a shto kad se podje u penziju, kad drugarice vishe nemaju kad od djece i unuchadi, a ljubavnici onemocaju...e, onda se prisjeti chovjek

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To za carape kazem vise radi sale, ali se radi o poslovima koju su njoj samo visak, dodatna stvar koja joj nije potrebna. Vjerovatno je izuzetno pedantna i sad dodje neki koji razbaca cipele i carape i onda dzumbus.... U sustini jeste tuzno jer samoca je tuzna, ali to njen izbor i navika i mozda joj dobro zato sto ne zna ljepote malih svadja i cudesa.

  5. #30
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Garsonjera
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znaci poenta je: uzimajte se dok ste mladi da se ne naviknete previse na same sebe. :smile: :-P
    Last edited by SnowQueen; 31-08-07 at 18:18.
    Patis dok shvatis da patis,a kad shvatis da patis patis jer si shvatio da si uzalud patio

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ...a shto kad se podje u penziju, kad drugarice vishe nemaju kad od djece i unuchadi, a ljubavnici onemocaju...e, onda se prisjeti chovjek
    Sa akcentom na ove sto onemocaju

  7. #32
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je bivsi rekao da cu ostat usjedjelica najvjerovatnije. E Bog ga cuo...
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Oli mi ostavit telefon ??? Hhehehehehehhehehe !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  9. #34
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SnowQueen View Post
    Znaci poenta je: uzimajte se dok ste mladi da se ne naviknete previse na same sebe.
    Jel ovo nesto na racun masturbacije?
    - Ladan ko taština duša -

  10. #35
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm View Post
    Jel ovo nesto na racun masturbacije?
    :lolblue::lolblue::lolblue:jes, vele da niko ka ruka rodjena ne moze cef udarit, a ako se chovjek navikne na to, onda ostane sam samcit i najljepshe mu je samom, sa sobom!

    Za snijeznu kraljicu
    Nijesam ni ja zagovornik ideje da je bolje kad si jako mlad naci partnera za zajednichki zivot, ali chinjenica je da se lakshe prilagoditi.
    Samoca je za mene uzasna i ne bih mogla da budem sama nikako, i iskreno, chesto se pitam da li bih mogla da funkcionishem kad bih bila osudjena na samocu iz nekog razloga!
    Mozda bi ovo bio i jedan od mojih odgovora na pitanje,( sa drugog pdf) chega se bojim

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by contradiction View Post
    baš mi je žao takvih, rasplakaću se

    a dok je stanovao s njima nije im se obrtao :burp:

    btw žene su davno dokazale da su jači pol
    Sve devojke matore
    Znaju staru foru
    Da su momci najslabiji
    Dole na macoru!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Samoca
    By InDiJaNkA in forum Ljubav
    Replies: 27
    Last Post: 24-10-04, 22:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •