Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 119

Thread: Dali Ce Unija Srbije i Crne Gore Priznati Nezavisnost Kosova

  1. #76
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Ushuaya
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isto pitanje je bilo postavljeno prosle godine , otprilike u isto vrijeme, tj malo prije nego sto su Amerinaci napali Irak.

    Odgovori sa anti Siptarske strane su bili neuporedivo drasticniji nego oive godine, na isti upit.

    Pogotovo je bio gromoglasan neki aviobombarder iz H novog.
    Bilo je i groznih slika tada sjecam se.

    Nego eto kao sto vidimo bombarderi oladili, sve ide polakjo ka svom putu.
    neki ludovali i nadali se kozna cemu, a pamet im nije pomagala da vide sto se dogadja oko njih i sto rade.

    Voli bih samo da mogu kopirat moje tekstove o napadu na Irak od prosle godine u ovo vrijeme.
    jako su me svi napadali, abilo je sve kao sto sam tada pisao.
    Pogrijesio sam za oko 100 mrtvih (Amera) i u par dana duzinu rata.

    Ostai su se svi velikosrpski baloni o Iraku, Kosovu, Hagu, Seselju, Slobi, Mirjani, itd itd sasvim izduvali, pa se vise niko ni na gornje pitanje sa uzbudjenjem ne javlja.

    neka vam je sretna sloboda od Srba,
    a mi ce mo se kozna kad od njih ovdje oslobodit.

    A vi ce te oped preko nas uvozit cemenat i banane, dokle Albanija ne napravi jednu urdnu luku.

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bombarder je tu samo je promenio ime.
    A pošto su se i vaši šiptarski baloni izduvali a i tema postala prežvakana nema potrebe da je više aktualizujemo.

    Jer, odgovor koji ćete dobiti je uvek isti. NEMA TE VLASTI KOJA ĆE PRIZNATI NEZAVISNO KOSOVO.

    A to vam isto poručuje i Evropa - da neće priznati nikakvo rešenje sa kojim se neće složi Beograd.

    Dakle,
    neka vam je sretno ostajanje od Srba,
    i od njih se nikada nećete oslobodit.

    Moguće je samo obratno (učite da plivate).

    P.S. Irak?
    Nagradno pitanje: Kada će amerikanci podviti rep i pobeći glavom bez obzira?

  3. #78
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    O Amerikancima i Englezima ti necu pricat jer valjda znas od koje je nacije nastala Amerika VECINOM.

    Sta ti ima da mi pricas o tome? Znam naravno od koje su nacije nastali i kao sto sam rekao mi se od Hrvata razlikujemo manje nego Englezi od Amerikanaca. Nije mi jasno sad sto ce ti ova prica...

    Drugo posto pricas o Siciliji i o jeziku, ja ti opet kazem pricaju malo drugacije to je tacna al' i kad pricaju na dijalekat mozes da ukapiras o cemu se radi vecinom, sad imaju oni fore koje ne mos znat kao stranac al' uglavnom mozes popricat o bilo cemu a to je vazno.

    Eto vidis da malo sta znas iz opste kulture! Da li ti mislis da ja sve sto znam - znam iz licnog iskustva i razmisljanja??? Do mozda radis ti, ali ja pored toga, volim da cujem misljenje KOMPETENTNIH ljudi. Znaci to o Sicilijancima sam CUO i UVJERIO SE. Primjer: pticica se na italijanskom kaze: uccelino, a na sicilijanskom aciduzzu. To da se vrlo vrlo slabo razumiju je ziva istina i to mozes i da provjeris. Medjutim ti ne shvatas poentu toga sto pricam o jeziku. Sicilijanski dijalekat se od Italijanskog razlikuje 5 puta vise nego "Crnogorski" od Srpskog. Nas jezik je jedan jezik i ne moze se parcelisati kako kome padne ne pamet. A razlog sto aktuelna crnogorska vlast trazi novi jezik je samo jos jedan kamencic u mozaiku nasilnog stvaranja nove nacije i to ne moras da mi objasnjavas, vec se postedi bespotrebnnog kuckanja...

    Oko Gorskog Vijenca, 1924 je objavljen prvi Gorski Vijenac na EKAVICI ne znam gdje postoji sad trenutno knjiga i u koju biblioteku ali na sajt www.njegos.org sam to vidjeo inace sajt je pravljen pravljen od strane jednog forumasa odavde i licnosti iz politike al' te UPOZORAVAM da tamo ne bi ni Mladic usao kolko SRBSKOGA izmisljeno tako da znas. Al' imas elektronsko izdanje Gorskog cisto da ti dokazem.

    Ja nisam od onih zatucanih, kojima je sve sa njihove strane dobro, a sve sa tudje - lose. Ako je to sto kazes istina, onda je to ravno kriminalu i ja to osudjujem isto kao sto bih osudjivao da se bilo koje srbijansko djelo izda u ijekavici. Ali, to sto je neko izdao Njegosevo djelo na ekavici nije istorijska cinjenica da su srbijanci i crnogorci razliciti narodi!!!!

    A posto se Njegos tako izjasnjavao i ostale vladike sto je nije pridruzio Srbiji?

    A jesi li kad cuo za Bosanske Srbe i Hercegovce??? Zasto oni nisu sa Srbijom u zajednici, kad su svi Srbi??? Ti mislis: "E ja sam Srbin i sad mi je sijevnulo da se udruzim sa Srbijom pa cu ja sad to odma'... " Ne ide to bas tako... Ako znas bilo sta iz istorije, primjetices da su se velike sile uvijek trudile da unose nemir i ratove na Balkan (zasto je Siptarima pokljonjena drzava, sto mislis?). Ne dozvoljava se bas tako lako da se ujedinjavaju Balkanske zemlje. Nemoj da razmisljas tako naivno....

    A da '90 su srbijanci htjeli da ga izbace iz skolskog programa al' ti naravno ne znas jer te interesuju neke stvari koje lupas onako samo ti se vrte u glavu a ne znas ni zasto.

    Jednog tipa sa ovog foruma sam zamolio da ne pokusava da procjenjuje osobe kad ne zna, i to cu sada i tebe zamoliti. Ne pricam na pamet i za sve sto kazem imam dovoljno argumenata. A zanimljivo je to sto se takve informacije ne mogu cuti nigdje i ni od koga, osim od vas Dukljana...
    sh0cker
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Pa nego sta si ti?
    Evo dokaza da ti moje postove citas ili povrsno ili polovicno. Ovo sam ti vec objasnio, ali ti ocigledno nisi procitao. Ali nije mi problem da ti kazem opet: Zivim u Baru, otac mi je Crnogorac, a majka Hercegovka, sto ce reci da nemam nikakve veze sa Srbijancima. Ali Srbi smo svi - i sa majcine strane, i sa oceve; i to smo oduvijek i bili. Meni je do Crne Gore stalo isto kao i tebi ili bilo kome drugome Crnogorcu i ja sam svjestan da odvajanje od Srbije moze samo zlo da donese. Je li sad sve jasno???
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  5. #80
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    LK/PG/MN/EU
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NECE !!!!![size=7][/size]
    kako je kako CRNA GORA ka MONAKO !!! BRE

  6. #81
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nema shanse

  7. #82
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetinjanin swe
    I N D E P E N D E N T......S T A T E.....O F .......M O N T E N E G R O


    kAKO OVO LIJEPO ZVUCIIIIII !!!
    Aha, kao i svaka bajka...
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Pa nego sta si ti?
    Evo dokaza da ti moje postove citas ili povrsno ili polovicno. Ovo sam ti vec objasnio, ali ti ocigledno nisi procitao. Ali nije mi problem da ti kazem opet: Zivim u Baru, otac mi je Crnogorac, a majka Hercegovka, sto ce reci da nemam nikakve veze sa Srbijancima. Ali Srbi smo svi - i sa majcine strane, i sa oceve; i to smo oduvijek i bili. Meni je do Crne Gore stalo isto kao i tebi ili bilo kome drugome Crnogorcu i ja sam svjestan da odvajanje od Srbije moze samo zlo da donese. Je li sad sve jasno???
    To si mi vec rekao, i ja sam shvatio i citam tvoje postove al' sto se onda bunis kad te ubrajam u srbe, ti si srbin iz CG, ona najgora propaganda.
    Nego sto bi za Gorski Vijenac, zasto Srbi ne mogu citat svoj jezik?


    sh0cker

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    sweden
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma pusti ga on sad prosipa filozofiju kako je decko nacitan a nema dva razreda osnovne Posted: Wed Feb 18, 2004 7:30 pm Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    I N D E P E N D E N T......S T A T E.....O F .......M O N T E N E G R O


    kAKO OVO LIJEPO ZVUCIIIIII !!!
    Crna gora je nasa a i mi njen rodjeni vijenac !

    Independent State of Montenegro

  10. #85
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U Snovima
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tucha tucha

  11. #86
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker

    To si mi vec rekao, i ja sam shvatio i citam tvoje postove al' sto se onda bunis kad te ubrajam u srbe, ti si srbin iz CG, ona najgora propaganda.
    Nego sto bi za Gorski Vijenac, zasto Srbi ne mogu citat svoj jezik?


    sh0cker
    1) Dali bi neki Beogradjanin razumio nekog Nisliju sredinom 19 vijeka ? Bi, ali bi se dobro namucio, mnogo vise nego da je pricao s Crnogorcem. Sta to znaci, da postoji juzno srbijanski jezik ?
    2) Nije ovo dijelo napisano identicno kako su ljudi tada pricali (tj. u desetaricima).
    3) Ovo djelo je napisano prije 160 i vise godina. Dali englezi (mislim na ljude sto pricaju engleski) mogu da razumiju Shakespeare-a ? Neki mogu donekle, ali vecina vrlo tesko, mnogo teze nego sto srbijanci mogu razumijeti Gorski Vijenac. Znaci li ovo da je on ustvari pisao na "stratfordski" jezik ?
    4) Srbi (s ovim pretpostavljam da mislis na Srbijance) mogu da citaju Njegosa, izgleda mnogo bolje od tebe jer ga bolje razumiju. Kad ga procitas opet (ili po prvi put) mozda ce ti biti jasnije zasto ovo kazem.

    Ne znam zasto ti uopste odgovaram.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Quote Originally Posted by FeaNoR
    Quote Originally Posted by sh0cker
    Pa nego sta si ti?
    Evo dokaza da ti moje postove citas ili povrsno ili polovicno. Ovo sam ti vec objasnio, ali ti ocigledno nisi procitao. Ali nije mi problem da ti kazem opet: Zivim u Baru, otac mi je Crnogorac, a majka Hercegovka, sto ce reci da nemam nikakve veze sa Srbijancima. Ali Srbi smo svi - i sa majcine strane, i sa oceve; i to smo oduvijek i bili. Meni je do Crne Gore stalo isto kao i tebi ili bilo kome drugome Crnogorcu i ja sam svjestan da odvajanje od Srbije moze samo zlo da donese. Je li sad sve jasno???
    To si mi vec rekao, i ja sam shvatio i citam tvoje postove al' sto se onda bunis kad te ubrajam u srbe, ti si srbin iz CG, ona najgora propaganda.
    Nego sto bi za Gorski Vijenac, zasto Srbi ne mogu citat svoj jezik?


    sh0cker
    Evo SteVuk ti je odgovorio kako treba. I na to sam ti dao odgovor u jednom od predhodnih postova i znao bi da si ga pazljivo procitao. A inace ne bunim se sto me ubrajas u Srbe, jer to sam govorim, vec sam stekao utisak da me ubrajas u Srbijance.
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  13. #88
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Independent Montenegro
    Ma pusti ga on sad prosipa filozofiju kako je decko nacitan a nema dva razreda osnovne Posted: Wed Feb 18, 2004 7:30 pm Post subject:

    --------------------------------------------------------------------------------

    I N D E P E N D E N T......S T A T E.....O F .......M O N T E N E G R O


    kAKO OVO LIJEPO ZVUCIIIIII !!!
    Tipican primjer kako neobrazovane seljacine vole da podcjenjuju one koji su obrazovaniji od njih... Uz to, stvarno treba biti glup pa pomisliti, da moja prica pristaje nekome sa 2-3 razreda osnovne...
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  14. #89
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milo mi je da ste ovo pomenuli

    SteVuk bas ti hvala sto si mi opisao stvari. Sve je to fino. Itd. itd. Ako nisi razumio a nisi jer si 'PREVISE' nacitan, prvi prevod Gorskog Vijenca datira od 1920, a mozes li mi rec kolko se puta vise izmijenio jezik od tad do sad? I od kad je napisan do tad?
    Da ne razbijas glavu ja cu ti rec! Oko 15-20 puta. Ja savrseno razumijem zasto ga sad ne razumijete al' ga niste ni tad razumjeli.

    Inace procitao sam ga makar 2-3 puta, a posto znam na sta aludiras na to sto je pisao o srpstvu. E ovako, posto si nacitan ukapirao bi zasto je to pisao, a to je receno mozda hiljadu puta al' ti naravno neces da prihvatis jer ti je to najveci argument!

    A kao dokaz da on nije mislio da je srbin je da je drzao svo vrijeme Crnu Goru daleko od Srbija. I kad smo vec kod toga, jel to srpstvo datira od Njegosa?

    Feanor: Nemoj vise da lupetas ovuda kako ja ne citam tvoje postove. Prepredas mi pricu neku, deset puta se zalis sto te ubrajam u srbe a jedanaesti velis ja sam PONOSAN.. Ma ***** si ti ponosan, ti umjesto sto pricas gluposti izadji malo iz toga Bara il' ne znam dje ono zivis!


    sh0cker

  15. #90
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Milo mi je da ste ovo pomenuli

    SteVuk bas ti hvala sto si mi opisao stvari. Sve je to fino. Itd. itd. Ako nisi razumio a nisi jer si 'PREVISE' nacitan, prvi prevod Gorskog Vijenca datira od 1920, a mozes li mi rec kolko se puta vise izmijenio jezik od tad do sad? I od kad je napisan do tad?
    Da ne razbijas glavu ja cu ti rec! Oko 15-20 puta. Ja savrseno razumijem zasto ga sad ne razumijete al' ga niste ni tad razumjeli.
    Ne razumijem bas sta oces da pitas. Preveden s cega na sta ? Jel mislis sa nereformisane cirilice kojom se pisalo slavenosrpskom predvukovskom periodu ? Ili mislis na stamparske (padezke, itd.) greske koje su se s vremenom popravljale ? Evo ti pa citaj originalno izdanje ako ti je lakse:

    http://www.njegos.org/gvijenac/index.htm

    Ko smo to "mi", jeli mene uzimas za Srbijanca ? Ili smatras da Crnogorski Srbi su manje crnogorci od vas "Crnogoraca" po naciji, te teze razumijemo ovaj nas dijalekat ?

    A ovo za deseterce, ces mozda lakse shvatiti sta sam htjeo reci kad uporedis s prozom: npr.

    "Cuje se grmljava pusakah niz polje. Pojaha Vladika Danilo
    hata i izide u polje. Kad eto niz polje pet sest stotinah ljudih:
    On potrci konja i brze bolje dodje medju njih. Oni se svi oko
    njega u kolo okupi. Videci Vladika pet Martinovicah, Vuka
    Borilovica i tri svoje sluge sve krvave, poce ih zapitovati."

    ili

    "Skida se s konja Vladika, te grli i celiva junake koji su poceli
    boj s Turcima; I tako idu niz polje pjevajuci i puskama veselje
    cineci. Kada dodjose blizu crkve, ali je iguman Stefan pred
    crkvom i jost jedan kaludjer, koji drzase sveti putir u ruke."

    Mozda je malo jasnije. :wink:

    Inace procitao sam ga makar 2-3 puta, a posto znam na sta aludiras na to sto je pisao o srpstvu. E ovako, posto si nacitan ukapirao bi zasto je to pisao, a to je receno mozda hiljadu puta al' ti naravno neces da prihvatis jer ti je to najveci argument!
    Prva dukljanska teorija je da kad kaze 'Srpstvo' ustvari misli na 'pravoslavlje'. Ta teorija vam pada u vodu (dokazano 100 puta), i drago mi je da to priznajes (a sve i da je tako u najmanju ruku se iz toga moze zakljuciti da je SPC bila prava i jedina crkva u CG ).
    Druga vasa teorija je da su srbovali (Vladike i ostali Petrovici) jer su htjeli da se zblize s Srbijancima, jer im je trebala pomoc u borbi protiv Turaka. Naravno i ovo je smijesno, u to doba vise je CG mogla pomoci Srbiji nego obratno. Sto nisu glumili Ruse, oni su im ubijedljivo najvise mogli (i najvise i jesu) pomoci ? Ako ti stvarno u to vjerujes, onda vjerovatno bi smatrao sve vladare crnogorske za izdajicama, naime izdali su svoj narod (narodnost) radi pokusaja dobijanja malo pomoci.
    Treca vasa teorija je da je sa 'srpstvom' ustvari hteo da kaze 'juznoslovenstvo'. Iz ove teorije vam izbija vasa komunisticka pozadina ('45 je i nastala "crnogorska" nacija). Naravno i ovo je smijesno, jer kad god kaze 'Srpstvo' odmah slijedi -> "srpski vitezovi Obilic, Knez Lazar, itd. i sve se povezuje s Kosovom - a sve to veze nema s 'juznoslovenstvom' vec izricito sa "Srpstvom'.

    A kao dokaz da on nije mislio da je srbin je da je drzao svo vrijeme Crnu Goru daleko od Srbija. I kad smo vec kod toga, jel to srpstvo datira od Njegosa?
    Kao prvo ovdje sam sebi demantujes one zadnje dvije teorije. (bez ako nemate neku cetvrtu za koju nisam jos cuo).
    Ne znam sta ti znaci "drzao svo vrijeme Crnu Goru daleko od Srbije" ? Osnovno sto bi hteo da znas je da su svi, ali svi crnogorski vladari sanjali i uvijek radili na ujedinjenju svih srpskih zemalja (da se vrate vremena od prije kosovskog boja). Naravno to im velike sile nikad nisu dozvoljavale (najvise Turska, a kasnije Austrija). Ne znam u kom smislu je drzao Crnu Goru daleko od Srbije, u geografskom, politickom, ... ? Geografski, u Njegosevo doba Turska je jos uvijek bila relativno jaka (naspram nas, a Turskoj je Velika Britanija i Francuska cuvala ledja u odnosu na Rusiju) i razdvajala je Crnu Goru i Srbiju. Politicki su bile veoma bliske, toliko da nisu mogle biti blize, narocito kad se uzme u obzir da nijedna ni druga drzava nisu zvanicno bile priznate (nit su imale prave institucije) do 1878.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To da ne citas moje postove se vidi iz pitanja koja mi postavljas, a na koja sam vec dao odgovor!!! A drugo: jesi li ti toliko glup ili se pravis glup? Za tebe su mozda Srbijanci i Srbi isto, ali za mane nisu. Bunio sam se jer sam shvatio da mislis da sam Srbijanac. A Srbin jesam svakako i nikada se nisam zbog toga bunio... I da dodam na SteVukov post (i ovo sam ti vec rekao ali se ti ili pravis lud, ili ne citas moje postove): I bosanski Srbi i Hercegovci ne zive u zajednici sa Srbijom pa to ne znaci da nisu Srbi. Na to sto tada Srbija i CG nisu bile u zajednici su izmedju ostalog uticale velike sile. Ne dozvoljava se bas tako lako da se dvije balkanske drzave ujedine ni danas, a kamo li tada za vrijeme turske...
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

  17. #92
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odlicno Feanor sad si mi bas objasnio neke fore i fazone srbske propagande. Ajde prijatno.. Jer ako se neko ne nakani da ujedini drzavu za 15-16 vj. ne racunajuci ono kad je Nemanjic.. Onda nema potrebe da se prica o Turcima.. I o svijetu koji nije dao. Taj svijet o kome pricas i sad jedva ima pojma dje smo a ne onada! Tako da.. Mislim to su gluposti koje govoris!

    A namjerno ti napominjem ista piranja jer dok odgovoris treba ti 2 dana mislim ono, puni odgovor, evo sad sam skapirao da je uvreda rec srbijanac umjesto srbin..

    Ajde makse.. Napisacu ti kasnije o jeziku! Tebi i SteVuk-u.


    sh0cker

  18. #93
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ajde idi malo istrazi nesto pa se vrati. To ti vazi i za istoriju i za jezik.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad bi bio prakticniji nesto bi ti poslo za rukom. Al' neces da odgovoris na prosto pitanje sa DA, NE..
    Ne znam sta da ti kazem, sem da uzivas u zabludi.


    sh0cker

  20. #95
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogresan post. :shock:
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  21. #96
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije, ponovio sam onaj. Samo da se suocis sa istinom. Budi covjek odgovori!



    sh0cker

  22. #97
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blago se nama, imas vremena ovdje si vec 30 i vise minuta odgovaras na druge postove, a ne mozes da se skrasis da nam napises sto o tom tvom jeziku.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  23. #98
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Beograd,centar sveta i obliznjih planeta
    Posts
    21
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ма нећемо признати Косово и тачка...

    ...мислим,само покушавам да се вратим на тему. :wink: :wink: :wink:
    Дај боже да се Срби сложе...

  24. #99
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SteVuk
    Blago se nama, imas vremena ovdje si vec 30 i vise minuta odgovaras na druge postove, a ne mozes da se skrasis da nam napises sto o tom tvom jeziku.
    Ajde ne brini ti za to. Imaces odgovor.


    Nemamo se sto vracat na temu, dok USA ne kaze da ga ne priznajemo mi necemo a onda ako im se cefne pa slucajno kaze DA priznajte ga, srbijanci ce morat a i mi sa njima.

    A prakticno to i jeste sada albansko kosovo mislim ono realno gledano.


    sh0cker

  25. #100
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    92
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Odlicno Feanor sad si mi bas objasnio neke fore i fazone srbske propagande. Ajde prijatno.. Jer ako se neko ne nakani da ujedini drzavu za 15-16 vj. ne racunajuci ono kad je Nemanjic.. Onda nema potrebe da se prica o Turcima.. I o svijetu koji nije dao. Taj svijet o kome pricas i sad jedva ima pojma dje smo a ne onada! Tako da.. Mislim to su gluposti koje govoris!

    Alooooo! Turska je valdala nama!!! O kojem svijetu pricas. Turska je glavna prepreka bila!!!!

    A namjerno ti napominjem ista piranja jer dok odgovoris treba ti 2 dana mislim ono, puni odgovor,

    Ej, o cemu ti pricas????? Ja ne visim non-stop na ovom forumu vec jednom ili dvaput dnevno, kad ti i odgovaram. I na kraju, kakve veze ima vrijeme mojeg odgovaranja sa tvojim ponavljanjem pitanja, samo mi to objasni.

    evo sad sam skapirao da je uvreda rec srbijanac umjesto srbin..

    Dobro je, saljivdzijo. Bi li se ti bunio da ti kazem da si Bosanac npr.???

    Ajde makse.. Napisacu ti kasnije o jeziku! Tebi i SteVuk-u.
    sh0cker
    Fed through the tube that sticks in me
    Just like a wartime novelty
    Tied to machines that make me be
    Cut this life off from me...

Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •