Page 90 of 334 FirstFirst ... 4080868788899091929394100140190 ... LastLast
Results 2,226 to 2,250 of 8333

Thread: CdM.

  1. #2226
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Ako moze broj ziro racuna Crvenog krsta...

    Crveni krst Crne Gore apeluje da se novčana pomoć može uputiti isključivo putem žiro računa Crvenog krsta Crne Gore (broj ž.r: 510 – 19641 – 93, kod Crnogorske komercijalne banke, svrha uplate: pomoć žrtvama poplava u Crnoj Gori), a naravno postoje i druge mogućnosti, kao što su donacije u vidu: hrane, higijene, čizama i slično, koji su potrebni ugroženom stanovništvu, a koje bi timovi Crvenog krsta proslijediti na teren.

    http://www.ckcg.co.me/index.php?opti...emid=3&lang=mn
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  2. #2227
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default @

    Mozda ne bi bilo lose da se otkazu svi novogodisnji koncerti u CG a pare preusmjere poplavljenim podrucjima. Na trgove dovesti nase afirimisane i manje afirmisane muzicare da sviraju bez nadoknade .

  3. #2228
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by fotograf View Post
    Mozda ne bi bilo lose da se otkazu svi novogodisnji koncerti u CG a pare preusmjere poplavljenim podrucjima. Na trgove dovesti nase afirimisane i manje afirmisane muzicare da sviraju bez nadoknade .

    Dobro necemo sad o tome niti mozemo da uradimo nesto po tom pitanju niti hocemo...
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  4. #2229
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Uopšte ne koristim CdM oglase, a dao sam koliko sam mislio, tako da me direktno ne pogađa odluka o naplaćivanju oglasa za mjesec decembar. Ipak, trebalo je od starta samo da objavite da će se u decembru oglasi naplaćivati dva eura, i da će se novac sakupljen na taj način donirati za te i te potrebe. I bez daljeg objašnjenja.

    Naravno da je sajt privatan i da vlasnik može da radi šta hoće, ali je način kako je prvobitno predstavljena namjera katastrofalan, od sadržaja pa do tona koji je upotrebljen. Nismo mi mali đeca pa da nas neko uči kako nos da brišemo.

    Koliko god da je važna suština, ponekad, ali samo ponekad, i forma mora da bude zadovoljena.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #2230
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Uhhh


    da ne bi smo ispali humanisti....OVO NIJE DOBROTVORNA AKCIJA I NECEMO NIKOME NIKOME DA POMOGNEMO

    Odluceno je da postovanje oglasa za mjesec DECEMBAR kosta 2e za cijeli mjesec!

    Odluceno je da se te pare ne uplacuju na CDM ZR nego na ZR koji je Vlada otvorila za humanitarnu pomoc.

    Sledeci mjesec cemo oglase naplacivati tako sto ce se pare uplacivati na neki drugi racun u neku drugu svrhu. Svi ste dobrodosli da date predlog za sto. Hvala vam na ucestvovanju u raspravi.

    Dobrodosli ste na da drugim djelovima foruma BESPLATNO KAO I DO SADA dajete svoje misljenje o cijelom dijapazonu stvari.
    ovo je samo banja, manji broj oglasa i vas se vidi non stop, ovo vas u smislu nas moj tvoj njegov ;p idelano, nece bit za jedan dan da padne oglas 18 strana unazad
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #2231
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Eto ovu smo temu ispraznili. Molim vas da ne chatujete vise ovdje.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  7. #2232
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Bogami ste se lijepo isprcakali na ove 3-4 strane u zadnjih par sati...

    Evo da i ja napisem jednu poruku i da se nadam da necu nikoga pogodit istom..


    Najprije - svaka akcija je uvijek dobrodosla ali moram rec da mi se ne svidja nacin na koji je sprovedena. Ma koliko neko htio da me ubijedi u suprotno meni je ovo trazenje dokacija na silu sto najcesce ima samo kontra-efekat, kao sto mnogi rekose..

    Iskreno, nadam se da cete se slozit sa mnom, da bi vise efekta imalo da se postavilo obavjestenje na cijelom forumu da se mole clanovi da doniraju onoliko koliko mogu na taj i taj racun nego da se 'prisiljavaju' (nije bukvalno prisiljavanje ali nije ni daleko od toga) oni forumasi koji koriste podforum Prodaja/Oglasi.

    Sa druge strane ne shvatam toliki 'bunt' vecine vas koji zvuci nesto kao 'Vi ste meni nasli da placam za oglase na forumu.. Boli me q i za poplave i za te sto se dave tamo.. Ja ocu moje da prodajem za DZ kao i do sad'. Iskreno, ja bi i stavio da se naplacuju oglasi, posebno za one koji samo taj podforum i koriste.. Dolazis na forum samo da bi nesto prodao i zaradio a onda kad se od tebe trazi 2 (pisljiva) eura za pomoc ugrozenima ti se osjetis napadnutim? WTF? Trebao bi da se zahvalis sto si do sada besplatno postavljao oglase koje bi placao na bilo kom drugom mjestu i da ti bude drago da sa 2 eura mozes da koliko-toliko pomognes nekom.

    Ni sada nije kasno da se postavi obavjestenje na cijelom forumu iz prostog razloga sto pola forumasa nece ni saznati za ovu akciju jer ne posjecuju taj dio foruma. Ja sam ovo vidio slucajno jer sam postavio gresku sa databazom koji ja sinoc bilo pa sam onda primjetio neko pracakanje koje je danas dostiglo vrhunac i iskreno mnoge bi trebalo da je SRAMOTA. Ne prozivam nikog ali mislim na one koji su ovdje iskljucivo zbog 'prodaje za dz' a sada zbog 2 eura kukaju kao da im je neko ruku o'kinuo...

    Ja sam bio vlasnik/administrator/moderator na mnogim forumima, kako domacim, tako i 'svjeteskim' i mogu da vam kazem da se najcesce nisu ni tolerisale grupe poput bas tih ljudi. Znaci ako dodjes na forum i koristis samo oglase gdje ti profitiras 'za dz' onda bih ja najcesce tom 'prodavcu' lupio jednu cokoladnu bananicu uz otporuku 'nadji drugi mjesto za reklamiranje' a kao razlog bi stavio 'clan je banovan zbog iskljucivog reklamiranja'.

    Ocu samo da kazem da to sto CDM dozvoljava takvim grupama da budu na forum je vrsta privilegije i trebali bi svi oni koji stvari prodaju na tom dijelu foruma da budu zahvalni i da im najmanje bude tesko da plate 2 eura, cak i da je cista 'naplata usluga' a ne da te pare direktno idu ugrozenima.


    Bottom line: Moglo se sve ovo uraditi na neki ljepsi nacin ali ovakav 'bunt' od strane nasih silnih prodavaca im samo ide na obraz i iskreno ne mogu da vjerujem u neke izjave koje sam procitao na zadnjih par strana a medju njima: "Boli me Q za poplave i poplavljene" i oni drugi komentari koji pominju TENDER oglase posto je sada jeftinije poslati oglas u tendere nego na CDM forum. Znaci sad ce neko da batali CDM do januara i da salje oglase u TENDER kako bi ustedio 50 centi ili kol'ko vec. To sve ukazuje na samo jednu cinjenicu: vecina takvih uopste i ne razmislja o tim ugrozenim ljudima koji camcem idu od ulice do kuce i kojima je citav posjed unisten ukljucjuci i kucu koja im je vjerovatno ono malo sto su stekli za zivota vec samo o svojoj zaradi i na to kako bolje da profitiraju...

    Mislim da je dovoljno, za sada. Neka me niko od ovih prodavaca ne vuce za jezik jer ja mislim da su sami sebe dovoljno spustili i obrukali.

    Zivjeli!
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2233
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    ja sam se obratio zato sto mi se nije svidjela poruka koja se salje "ako ne uplatite nema postova na oglase vise"...ma neka diktatore Musolini,evo odmah sve za tebe.nevezano uopste za temu, sklupila se saka keyboard humanista i oce da naplacuje,ja pozivam ljude da plate koliko ko moze, ali da vama nikad ne posalje uplatnicu. To sto je on rekao niti me interesuje niti cu da sudim, oces-neces,ima i on svoje razloge, ali ti zbog toga nisi veci humanista zato sto trazis uplatnicu. Cush uplatnicu haha, majko sveta, kakvi egoisti ,da li cujete vi nekad sebe c,c,c.Aj sad nesta me izvrijedjaj ,budi mirodjija u svacijoj supi ka vazda pa da idem nesto raditi konstruktivno,moze?
    A što bih te vrijedjala? I kad sam te vrijedjala? Kad sam uopšte s tobom razmijenila ijedan komentar, pogotovo negativan...idi i radi nešto konstruktivno
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #2234
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Floodland/Pg
    Posts
    600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Samo danas je obrisano jedno 100 postova
    Priznajte lijepo da ste pogrijesili, stavite objavjestenje "mole se forumasi koji su u mogucnosti da doniraju za pomoc ugrozenima od poplave..............."

    a ne blokirali citav podforum!
    Potpis.
    Preko noci ste skoro potpuno ugasili jedan dio foruma, a ovom akcijom niste uspjeli bukvalno nista! Ko je isprva htio da plati - platio je, ko nije - ni poslije ove vase zabrane nije. Znaci, nista postignuto.
    Mada nista strasno, ovo je samo jedna od adresa kojoj se ljudi iz potrebe obracaju, uvijek su tu oglasi u novinama, drugi sajtovi, itd... Samo kazem, ovo me uopste ne pogadja i ne zelim da dramatizujem, ali vise biste vi trebali da se zabrinete u vezi gasenja jednog dijela vaseg foruma, jer je on upravo vas. A mi, kojima je on dan besplatno, ne trebamo ni da se zapitkujemo, niti da komentarisemo.

    Ono sto me jeste pogodilo je upravo to uslovljavanje korisnika i zabrana pristupa nekim njima vaznih informacija.
    Ne samo da ste zablokirali oglasavace koji preko tih oglasa ostvaruju neki profit,
    zablokirali ste, da nabrojim:
    - ljude koji postavljaju teme tipa 'Info', dakle ako neko dodje na forum zeljeci informaciju, nece je dobiti (sto ne ide u korist foruma)
    - spamere, koji obavljaju (da ne kazem drustveno-, vec) forumsko-korisnu funkciju sprecavanjem sirenja dezinformacija na oglasima
    - i ljude koji oglasavaju na dijelu Posao/Radnici...

    Ne kazem da je ovaj vas potez nesto strasno i ne zelim da se ovo shvati kao pokusaj dramatizacije, zelim da kazem da se ova akcija, ma koliko pozitivna u svakom smislu, ne sprovodi na ovaj nacin...
    I, na kraju, u potpunosti bih podrzavao donaciju tim ljudima, jer nije u redu da neko pati na taj nacin, da se stalno ne zapitkujem gdje ce te pare u stvari otici... Vlada se podmuklo izvlaci iz sve te situacije i trazi pomoc od stranih institucija, dok u isto vrijeme se njeni f***cioneri voze u kolima od 60-80k eura, ja mislim da u toj situaciji nije pitanje ciji ce se dzep napuniti. Na um mi pada samo jedna pametna izreka "ko moze da slaze, umije i da ukrade"...
    Ali to je sve samo moje politicko misljenje.

    Rijetko postujem na forumu i vrlo rijetko se ukljucujem na diskusije, iskreno se nadam da se niko nece naci prozvan i da necu zaraditi jedan ban necim sto je receno (napisano).
    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    niko vama ne ide po kuca i otima vam 2e, niko vam ne trazi da placate oglase da bi se server odrzavao bla bla bla, ...
    Moracu da koristim 'layman's terms' da bih objasnio jednu poentu...
    "Na Zapadu", ukoliko je jednom korisniku obecan besplatan pristup sajtu, forumu, bez ikakvog ucesca ili obaveza, osim onih objasnjenih pod "general rules", korisnik smije i da popljuje vlasnika ili osobu koja odrzava forum/sajt ako mu je to uskraceno.
    Ne kazem da je to ispravno, ali ima pravo i na to.
    Quote Originally Posted by DaySleeper View Post
    u ***** ti vi bas srca nemate.ljudi se pomijecu na ovaj sjever dok ti sjedis u ugrijanuu kucu i filozofiras
    Ne razmisljas da li neko od tih prodavaca upravo tim novcem zaradjenim na forumu placa racun od struje?
    Ovo nije trebalo da bude obaveza, vec je dovoljno bilo kao sto je neko rekao, da iskoci reklama na vrhu stranice ili neka druga vrsta 'pop-up' obavjestenja ili slicno.
    Last edited by Wlad87; 10-12-10 at 22:26.
    Do you boys have any money for this expedition?

  10. #2235
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,412
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    Ja sam samo htjela da pohvalim jednog forumaša koji mi je izašao u susret i bio izuzetno korektan ali ne mogu?? Koja je procedura? Ništa ne prodajem samo bi da pofalim. Za poplave sam već donirala, pa ako bi mi ko odgovorio?

  11. #2236
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Posto se evo vec nekoliko stranica prepiremo ko je u pravu ko nije red je da malo smirimo tenzije i predahnemo uz krataku muzicku numeru, nadam se da nece niko zamjerit..

    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  12. #2237
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Wlad87 View Post
    Preko noci ste skoro potpuno ugasili jedan dio foruma.
    Ja to gledam ovako:

    Gladni su preko noci dobili 15 konzervi!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #2238
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Quote Originally Posted by Wlad87 View Post
    "Na Zapadu", ukoliko je jednom korisniku obecan besplatan pristup sajtu, forumu, bez ikakvog ucesca ili obaveza, osim onih objasnjenih pod "general rules", korisnik smije i da popljuje vlasnika ili osobu koja odrzava forum/sajt ako mu je to uskraceno.
    Ne kazem da je to ispravno, ali ima pravo i na to.
    Imas ti pravo i odje da popljujes, samo sto se odje za pljuvanje dobija ban...

    I odje nikome nista nije obecano niti im je receno da ce zauvijek biti FREE...

    Idite ljudi dje vam je ljepse... Meni je vazda ljepse bilo sa 3 druga nego sa 15 prijatelja...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  14. #2239
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kako da uplatim oglas,ili doniram ili sta vec da mi oglas izadje na cdm?posto evo ne moze...a muka mi da trazim i da pitam o cemu je rijec!!

  15. #2240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Evo meni nije muka da trazim za tebe:

    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=71942

    Ako te muka da citas sve, ti kazi pa cu da ti prepricam ili posaljem zvucni zapis na mail...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  16. #2241
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Staples Center
    Posts
    2,005
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam okle mi 2 e
    Ne, ne, ne, mis nije Tom, Jerry je Tom, a mis je Jerry!


  17. #2242
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Sumrak faustijanske civilizacije
    Posts
    770
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego, oćel' bit te psihologije?


    Upisujem svoje srce u uličnu prašinu,
    od Urala do Sierra Nevade,
    od Yokohame do Kilimandžara...


  18. #2243
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Evo meni nije muka da trazim za tebe:

    https://forum.cdm.me/showthread.php?t=71942

    Ako te muka da citas sve, ti kazi pa cu da ti prepricam ili posaljem zvucni zapis na mail...

    kao prvo nisam znao za to,inace da sam znao bilo bi uplaceno.druga stvar ne moras da mi prepricavas ili da mi saljes zvucni zapis na mail,kao sto jedan rece nismo djeca da se na takav nacin ponasas.tu smo da pomognemo jedan drugom ili dasvi zajedno pomognemo drugima pa makar to bilo u robi ili namirnicama ili cemi vec ali te administratore ovakvo ponasanje nece ostaviti u dobrom svijetlu.pozz i prastaj na ove rijeci.

  19. #2244
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    A sto ja treba da odgovorim na ovakve rijeci:

    a muka mi da trazim i da pitam o cemu je rijec!!
    Nema veze... Bitno je da smo se mi razumjeli...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #2245
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    A sto ja treba da odgovorim na ovakve rijeci:



    Nema veze... Bitno je da smo se mi razumjeli...
    dovoljan je bio samo link i malo dobre volje,razumijemo se,u pravu si.

  21. #2246
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    560
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A da zaključamo temu CdM, dok se ne smire strasti???

  22. #2247
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,570
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ...

    Quote Originally Posted by x4lt3r3gox View Post
    A da zaključamo temu CdM, dok se ne smire strasti???

    zakljuca se ti u wc kakav si!nema smirivanja strasti,takvi smo mi crnogorci,gromoglasni i tvrdoglavi!

  23. #2248
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    560
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by slavko View Post
    zakljuca se ti u wc kakav si!nema smirivanja strasti,takvi smo mi crnogorci,gromoglasni i tvrdoglavi!
    Tačno će se i noćas neko pobit', pa ćemo ujutru zateć' zaključan i pdf Sex i Erotika...
    Kakav bi tad haos nastao :blah:

  24. #2249
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    560
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by [qwerty] View Post
    http://posprdavanje.blogspot.com/
    novi blog,covek obecava i objasnjava neke stvari!
    nije loše...

  25. #2250
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Idite ljudi dje vam je ljepse... Meni je vazda ljepse bilo sa 3 druga nego sa 15 prijatelja...
    Valjda je prijatelj vise od druga.

    Ne, nisam otisao off-topic.

    I am so post-rock I shit sad birds.


Page 90 of 334 FirstFirst ... 4080868788899091929394100140190 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •