Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 71

Thread: Za razmisliti

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ^^ jes Vala! Internet radi, sunce przi, Vinarija Logatec, Heather Mils kupuje vilicu na Bohinj, kolaci su i dalje najskuplji na Bledu, a Sava Dolinka i Sava Bohinjka se i dalje ukrstaju. E dezelo moja..... Da li ste znali da je Kranj grad pobratim Herceg-Novom ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  2. #27
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    ...od rta Kobile do Rivijere ? ... Ajmo dalje, pa naidjemo na ljude koje prave palacinke i kad ih ono pitas koji eurokrem stavljaju, on te gleda ko tele (TWINS) - cuti i jed tu palacinku, kako smijes da me pitas koji eurokrem stavljamo... (Europa Bus kod Karaule, Drinatrans na slijedecoj krivini) -Mislim, dajte pokazite da zivite u gradu koji se zove Herceg-Novi.
    Eno sinoć požar iznad Igala, greote kako se ne proširi dolje.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,079
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    440
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Ja mislim da je Smedarevo grad pobratim Novom
    \\
    OFL•GIC

  4. #29
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prva Bokeška View Post
    Eno sinoć požar iznad Igala, greote kako se ne proširi dolje.
    Ja cuh da je blizu DB, ali nisam siguran je li sa nase strane ili sa strane Dubrovnika. Mada mi rekose da je miris dima jos uvijek prisutan. Izgleda da se opet vraca sezona kanadera, kot nekoc.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  5. #30
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ja mislim da je Smedarevo grad pobratim Novom
    Ja mislim da je Zemun. Kad je njima dan opstine neko od nasih ide gore i obrnuto.
    /

  6. #31
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,141
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ja cuh da je blizu DB, ali nisam siguran je li sa nase strane ili sa strane Dubrovnika. Mada mi rekose da je miris dima jos uvijek prisutan. Izgleda da se opet vraca sezona kanadera, kot nekoc.
    I večeras gori. To je nedje tamo oko Ćilipa

  7. #32
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ja mislim da je Smedarevo grad pobratim Novom
    Ne znam za Sd, al Banja Luka jes stoprocentno.

  8. #33
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    11
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default kako se uopste suocit sa ovim temama?

    Njivice, ne uzimaju te za ozbiljno, jer zauzamanje nekih stavova predividja cesto i usvajanje odgovornisti. Jednostavnije je uhvatit se za fatalizam ili cinizam. Problemi koje si nabrojao sve alarmantniji, mada se tu vise govori o posljedicama. Izvori problema su vezani za politiku, za drustvene odnose, za nasljedstvo rata, tranzicije i odnos moci koji se nametnuo jednom skorz izdeprimiranom "civilnom drustvu". Nazalost netiquette ovog foruma zabranjuje da se govori o "politici" prema tome neke teme se ne mogu ni dohvatiti...
    Inace slazem se skroz sa tvojim preokupacijama.



    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Ipak je ovaj grad odisao nekad ljepotom zbog koje su razni gosti navracali jos koji put. Sad niko ne zeli da ponovi posjetu. Znate li sto to znaci ?

  9. #34
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kenova???? Evo mene nove tu i odma usla u kritike :oops:.....nego bili neki dan na Zanjic i naravno gdje cemo jest nego u Boku,sjeli .............konobar dosao poslije 10 min..................fino narucili corbu riblju i lignje i jos po nesto..................Uglavnom cekali tu jednu uru i ja popi.dim odem tamo i pitam jel to sad love ribu pa ce svjezu da nam je skuvaju ili se pak radi o zlatnim ribicama pa moramo toliko da cekamo................Tu pocne mene da ubjedjuje konobar kao da nije proslo sat vremena (pa i nije nego 1 i 10 min :mad................i kaze mozete da povucete narudzbu ako hocete :mad:....i nego sta nego smo povukli,posli ca u Cuba libre , narudzba stigla odmah,malo su lignje bile slanije ,ali nema veze...........Ma ustvari me najvise iznerviralo sta je tu bilo masu stranaca koji su isto vidjeli kakva je usluga pa i oni otisli :mad:..............E stvarno sam se iznervirala (sledeci put nosim hranu iz doma ko turisti)...............Kuda ide ovaj svijet????(za razmisliti)
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  10. #35
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prva Bokeška View Post
    Eno sinoć požar iznad Igala, greote kako se ne proširi dolje.
    bem mu misa ja zivim u Igalo :mrgreen:
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  11. #36
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,141
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by why? View Post
    nego bili neki dan na Zanjic
    Na Zanjice ako si iz Igala
    A jednoj zeni je iz Bokinog restorana u nedjelju pozlilo. Policajci dao bog neamju veze sto treba. Sestra je moja polijevala. A sto znam, nije njima alko tamo raditi. Plate jadne, vrucina...Ova zena je starija, problemi sa srcem. Znam da niko ne mora raditi ali opet.
    P.S. Izvinjavam se za off topic ali te moram pitati, u cemu je fora sa ovim tackicama?

  12. #37
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice ne radi joj enter za novi red.

  13. #38
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Montenegrina legendo ,ja kazem Zanjic a tako i moji i svi oko mene

    Tacka,tacka,tackica....................Sta nije valjda da to nigdje niste vidjele i da vam toliko smeta

    A nek su oni zivi i zdravi u Boku,ali ja tamo vise ne idem................Nije ni bitno sto nemaju radne snage i sto imaju male plate, vec je bitna sledeca recenica "Povucite narudzbu ako hocete!!".....a ton...............:mad:
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  14. #39
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Erzebet_BathorY View Post
    bice ne radi joj enter za novi red.
    :lolblue::lolblue::lolblue:

    Enter ba!!!
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A ja bas lijepe uspomene imam iz Boke. Uvijek lijepo vino, ladan gemist, klopa tu i tamo. A mi se vazda siti ispricamo. Ja jos nijednom nisam ni u onu cuba libre ni onaj pored i onaj pored pored, ma vazda glasna muzika, ne mozes igrat karte, svi samo bleje. A u boki mozes sjest dje te volja. I da, nikad nisam imao problema sa konobarima tamo, a sigurno sam do prosle godine isao svake godine. I jos kad uzmes pasulj Nekako mi je dosta riblje hrane na moru, kad plivas gledas ih, i pomislis, e sad sam im kolege pojeo.....
    Inace, cim stane vjetar, evo onaj dromader ce doci da izvidi situaciju. A iljusin moze da pokupi 40 tona vode ......
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  16. #41
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste Njivice,zato mi i idemo u Boku................tamo smo vazda isli ko mali,pa cujes one skakavce,pa opustencija..................ali sve se mjenja (sem kamenja sto bi reko onaj iz Igala)................i istina je da u Cuba libre muzika pici preglasno i da to nije ono sto svi mi ocekujemo od Zanjica,ali barem klopa odma stize,a i usluga je dobra...........Ne znam ja se nadam da ce se to promjenit,za dobro svih nas
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  17. #42
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    91
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije neki dan ja sa drugovima pođem na Perlu, sve wrhunski voda, plaža, mir i tišina, kad ne lezi vraže - starija gospođa, bolje reći baba, ma babuskara od osamdeset i kusur godina: viri joj praziluk iz dupeta! Znači ovoliko: _ mi je falilo da se ispovraćam a godinama se tu kupam i stvarno nije bilo ovakvih incidenata ranije čak je jedna troipogodišnja djevojčica počela da plače koliko je bila i ona zgražena. Šta bi trebalo uraditi sa takvim ljudima?

  18. #43
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A od tih baba mi se :burp:...Da ima zakona ,pa da se zabrani :!:
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel to neko rekao kolona?
    Last edited by Jack_The_Ripper; 31-01-10 at 12:57.

  20. #45
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    The state of Boka Kotorska
    Posts
    56
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma procvat u svakom pogledu
    I cudim se suncu kako moze zaci kad ljepote ove nigdje nece naci..................

  21. #46
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,141
    Thanks Thanks Given 
    2,244
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,248 Posts

    Default

    Petak veče, Baošić 21.00 - Kotor 23.00, bez ikavih zadržavanja svojom voljom

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    966
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Isto petak vece Kamenari-Novi 19:15-20:45...

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Petak veče, Baošić 21.00 - Kotor 23.00, bez ikavih zadržavanja svojom voljom
    A dje ces bona u Kotor ? A daj bjegaj.... Pa obicno meni iz Njivica treba dvije ure ljeti da dojasem do Kotora....
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,079
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    440
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    I shto kazete na ljude u zutim majcama na kojim pishe parking? Sad vishe ne mozesh gledat ocesh li naci neko mjesto u grad da parkirash kola, nego cesh to mjesto i platit.

    I onaj vozic me nervira u zadnje. Poslo bi ga u njivice da vozi. A i ovi turisti koji su doshli u nash grad.... Pih. Samo shetaju, gledaju ljepote, pa ko da su iz njivica. Pre komad vremena sijedim ja u kafanu, u buvaru, dje i vazda sjedim, pijuckam pivo, pricham sa kolegama alkoholicharima kad mi je neshto upalo u oko. Doshla jedna grupa mladih turista u kafanu ( koje bih ja odma na njivice poslao ) koja je sela preko puta mene, tachnije na shetalishte. Zachudio sam se kada sam vidio da nose stoliuce na rasklapanje, al ajd mozda su navikli na konfor. Verovatno je i konobarica prishla sa nasmijanim licem i pitala ih shta piju. Verovatno su joj rekli "Pivo u ovoj boci shto smo donjeli iz beograda" Nakon par sati muzika se lagano pochela stishavat. Vidio sam da su turisti preko puta mene negodovali zbog stishavaja muzike, pa su skupili stolice uzeli svoje pice i otishli u nepoznatom pravcu...

    Smatram da novi ima mnogo jakih momaka. Teshka novljanska zima ostavlja ljudima samo da ubijaju vrijeme. Teretana hvala bogu ima. Zbog toga apelujem na sve jake a i ne toliko jake novljanine, da se zaputimo 22 avgusta prema njivicama sa krampovima i lopatama. Vreme je vishe da preopremo jednom prije zime to divno novljansko naselje.
    \\
    OFL•GIC

  25. #50
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    chat
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da se ovdje nema shta vishe razmishljat . Zakljuchaj topik slavko.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. qrva za sitne pare
    By Balsa in forum Sex i erotika
    Replies: 23
    Last Post: 30-03-05, 18:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •