Page 246 of 652 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast
Results 6,126 to 6,150 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #6126
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    dosadna trka. mada priznajem, alonso mi je uljepsao smor sa onim preticanjima.

    massa je najveci :devil:

    Zivio Meklaren! (sto se sad ne kvari oca mu hebem, no se kvario dok je kimi bio u blizini)
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #6127
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post

    Zivio Meklaren! (sto se sad ne kvari oca mu hebem, no se kvario dok je kimi bio u blizini)
    a sad se Ferari kvari! Jel ti to govori nesto?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #6128
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e sad je valjda jasno da ove godine nema ferrari sta da trazi.hamilton odličan,alonso sjajan na onoj stazi,kimi takodje.massa novi prvak:lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Last edited by Senna; 06-08-07 at 06:14.
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  4. #6129
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    a Todt kaze da lazu obojica
    sad ce jos rec da nisu ni imali taj pod :joint: Todt postenjacina!!!
    E tu si potpuno u pravu!!

  5. #6130
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je samo žao što su međuljudski odnosi :lolblue:unutar McLarena potpuno poremeći nakon ovakvog vikenda.

    Prvo je Dennis poludio u subotu na Fernanda što je ovaj blokirao Hamiltona (ono je bilo presmješno, a niko od vas da ga "ocrni"?!), da bi nakon toga bio ljut na Lewisa, jer je on uložio žalbu FIA-i na ponašanje Alonsa, te ovi onda ostali bez bodova... Tu je FIA ispala smiješna. Kazni Alonsa i završi priču!!

    Doduše, FIA je protumačila da tim ne može da dovoljno utiče na svoje vozače, te je kaznila kompletnu ekipu... Tja?! Ron je na kraju, iako, uspješnog mađarskog vikenda izgledao veoma, veoma umorno...

    Uglavnom, veoma hladno djeluje trio Dennis-Hamilton-Alonso. Mislim, da će na kraju sezone neko od vozačkog dvojca popiti pedalu... Šteta!

    Što se Ferrarija tiče, sada su veoma daleko, a šest je trka do kraja, mada sve na papiru odgovaraju Ferrariju i njihovom "dužem" F2007. Vidjet' ćemo, mada su izgledi sve tanji, i tanji, i...
    Last edited by analiza; 06-08-07 at 08:51. Reason: Error

  6. #6131
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja, posle svega iscitavanja, ne mogu da zakljucim sta se tacno desilo u subotu, pa necu da ocrnjujem nikoga A to da je Hamilton ulozio zalbu, prvi put cujem (potkrijepi citatom/linkom).
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  7. #6132
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post
    Meni je samo žao što su međuljudski odnosi :lolblue:unutar McLarena potpuno poremeći nakon ovakvog vikenda.

    Prvo je Dennis poludio u subotu na Fernanda što je ovaj blokirao Hamiltona (ono je bilo presmješno, a niko od vas da ga "ocrni"?!), da bi nakon toga bio ljut na Lewisa, jer je on uložio žalbu FIA-i na ponašanje Alonsa, te ovi onda ostali bez bodova... Tu je FIA ispala smiješna. Kazni Alonsa i završi priču!!

    Doduše, FIA je protumačila da tim ne može da dovoljno utiče na svoje vozače, te je kaznila kompletnu ekipu... Tja?! Ron je na kraju, iako, uspješnog mađarskog vikenda izgledao veoma, veoma umorno...

    Uglavnom, veoma hladno djeluje trio Dennis-Hamilton-Alonso. Mislim, da će na kraju sezone neko od vozačkog dvojca popiti pedalu... Šteta!

    Što se Ferrarija tiče, sada su veoma daleko, a šest je trka do kraja, mada sve na papiru odgovaraju Ferrariju i njihovom "dužem" F2007. Vidjet' ćemo, mada su izgledi sve tanji, i tanji, i...
    trebali su alonsa(ako je kriv)kazniti a ne tim.ali prave kompromis za ne kaznjavanje mclarena:blah: :blah: :blah: :blah:
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  8. #6133
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking Lewise CARE!

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ja, posle svega iscitavanja, ne mogu da zakljucim sta se tacno desilo u subotu, pa necu da ocrnjujem nikoga A to da je Hamilton ulozio zalbu, prvi put cujem (potkrijepi citatom/linkom).
    Pa valjda si vidio kako je pred kraj Q3, Alonso namjerno stajao u boxu, nakon što je servisiran, dok je Hamilton besmoćno čekao da se on pomjeri... Nakon toga Fernando i Ron su htjeli da minimiziraju stvar na konferenciji za novinare, da bi nekoliko sati kasnije Lewis uložio žalbu zbog koje je tim "popoio" kaznu... I to tokom noći (subota/nedjelja), ujutru smo osvanuli, a Hamilton je bio na pol poziciji...

    Doduše, sada ispada da ono bacanje slušalica, od strane Dennisa, nije zbog blokiranja Hamiltona, već što ga je Hamilton nekih 20-tak puta poslao u finu materinu preko radio-veze. Ha-ha-ha! :lolblue::lolblue:E neka je, svaka mu dala...

  9. #6134
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Žalba Hamiltona nije bila formalna. Na saslušanje (kasno u subotu uveče) su bili pozvani Ron Dennis, Fernando Alonso i Lewis Hamilton.
    I dok su Ron i Fernando branili svoj tim (i donešenu odluku), Hamilton je pošteno rekao da je bio oštećen tj. da je Alonso bio zadržan bez potrebe više od 15 sekundi u pitu, te da mu tim nije omogućio posljednji napad na pol poziciju.

    Ronu te rabote nisu strane, a ni Alonso nije cvećka...

  10. #6135
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  11. #6136
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post
    Pa valjda si vidio kako je pred kraj Q3, Alonso namjerno stajao u boxu, nakon što je servisiran, dok je Hamilton besmoćno čekao da se on pomjeri... Nakon toga Fernando i Ron su htjeli da minimiziraju stvar na konferenciji za novinare, da bi nekoliko sati kasnije Lewis uložio žalbu zbog koje je tim "popoio" kaznu... I to tokom noći (subota/nedjelja), ujutru smo osvanuli, a Hamilton je bio na pol poziciji...

    Doduše, sada ispada da ono bacanje slušalica, od strane Dennisa, nije zbog blokiranja Hamiltona, već što ga je Hamilton nekih 20-tak puta poslao u finu materinu preko radio-veze. Ha-ha-ha! :lolblue::lolblue:E neka je, svaka mu dala...
    ima vise objasnjenja zasto je stajao, pa ne znam u sta da vjerujem. Namjerno, greska inzinjera, provjera koje su gume postavljene (stare/nove) itd. A za zalbu stvarno ne nadjoh nidje da je Lewis ulozio, nego su stewardi to sami uradili (kao i za Renault sto su ga poslali 5 mjesta nazad).

    edit: vidim da si vec odgovorio dok sam ja kuckao post. Dakle, jedno je uloziti formalno zalbu (ko sto si ti rekao), a sasvim drugo je da budes pozvan na razgovor i kazes da si bio zadrzan. Nebo i zemlja, tako da nemoj da izvrces cinjenice.
    Last edited by verbalni_fajter; 06-08-07 at 11:00.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #6137
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Red face Izvinjavam se...

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    edit: vidim da si vec odgovorio dok sam ja kuckao post. Dakle, jedno je uloziti formalno zalbu (ko sto si ti rekao), a sasvim drugo je da budes pozvan na razgovor i kazes da si bio zadrzan. Nebo i zemlja, tako da nemoj da izvrces cinjenice.
    Ne izvrćem ništa, samo sam se loše izrazio. MY MISTAKE!

    Sasvim je logički da vozač ne može da uloži žalbu na djelovanje SVOG' tima. To ne postoji u pravilniku (bar' da ja znam). Htio sam da kažem da je na saslušanju Lewis bio konkretan kada je obrazložio ponašanje svog tima, te su iz njegovog stava, kao i stava Alonsa i Dennisa (vjerovatno su bili "tanki"), komesari donijeli odluku kakvu su donijeli.

    Naravno, meni je najdraže u svemu ovome "komunikacija" između Hamilotona i Dennisa. Mogu samo da zamislim šta mu je sve Lewis "fino" rekao... Buahahahahahahaha!!

  13. #6138
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    rekao si:
    da bi nekoliko sati kasnije Lewis uložio žalbu zbog koje je tim "popoio" kaznu
    njih 3ica su pozvani na razgovor i bez Lewisove intervencije, a mislim da, ma sta on rekao, tim bi popio kaznu (dokazi suprotno, njegov iskaz se nidje i ne pominje u odluci o kazni). Taj dio za *****ranje preko radio veze isto ne znam odakle ti, na stranu to sto to ne lici na Lewisa (vazda vrlo korektan i suzdrzan, makar pred kamerama, novinarima, fanovima...), narocito jer zna da se sve snima i da moze ic i live u program.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #6139
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    a sad se Ferari kvari! Jel ti to govori nesto?
    Govori... najruzniji je potegao sve svoje veze u Ferrariju da naudi Kimiju tako sto ce mu "oduzeti" titulu ove godine, jer zna da ce ako kimi osvoji ove godine titulu osvojiti i iduce i one tamo :joint:
    A ove godine Meklaren nema problema jer je KImi uspjesno istestirao svoj bolid i ispravio im sve moguce greske :devil:

    Sto veli analiza, bice zaniljivo kada alonso iduce godine bude vozio za Spajker :devil:

    Salu na stranu, ferrari je ove godine vrisnuo (:devil. a eto izgleda da isto vazi i za kimija nesrecnog.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #6140
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Zaista je smijesno bilo ono sto se desavalo u kvalifikacijama. Trkasama po sebi dosadna kao i uvijek, sa izuzetkom prosle godine, Hamilton odlicno sacuvao poziciju, Kimi je mozda mogao do prvog mjesta da nije pravio par kikseva, za razliku od Hamiltona koji je vozio bez greske.
    Primijetio sam da u zadnje vrijeme masu vozaca ne postuje plavu zastavicu, ne znam zbog cega.
    Alonso i kvalifikacije posebna prica, taman kao i Massa.
    Ali dobro Alonso ce izgleda po ponasanju bit gori od Sumija, Sene i Prosta svojevremeno. Tako mlad, a vec prvljave trikove koristi. Sto li ce radit kad ostara zaboga
    Za Ferrari sve teze i teze do titule konstruktora. Ako McLarenu ne budu bodovali ove bodove iz Hungaroringa opet je to poprilicno daleko.
    Mada price oko spijunaze i svega ostalog, svadje Hamiltona i Alonsa, i oscilacije Ferraria su mi malo pokvarile sezonu :/
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  16. #6141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U 4 poslednje trke,kimi je u 3 imo najbrzhi krug.Jbm ti pouzdanost Mclarena...Duzhan nam je Mclaren josh po 1 kix od Hamiltona i Alonsa.Kimi shampion.

  17. #6142
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Govori... najruzniji je potegao sve svoje veze u Ferrariju da naudi Kimiju tako sto ce mu "oduzeti" titulu ove godine, jer zna da ce ako kimi osvoji ove godine titulu osvojiti i iduce i one tamo :joint:
    Teorija zavjere opet! Branko, priznaj da si ti Analiza
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #6143
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking RAI i SKY

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    rekao si:

    njih 3ica su pozvani na razgovor i bez Lewisove intervencije, a mislim da, ma sta on rekao, tim bi popio kaznu (dokazi suprotno, njegov iskaz se nidje i ne pominje u odluci o kazni). Taj dio za *****ranje preko radio veze isto ne znam odakle ti, na stranu to sto to ne lici na Lewisa (vazda vrlo korektan i suzdrzan, makar pred kamerama, novinarima, fanovima...), narocito jer zna da se sve snima i da moze ic i live u program.
    Stari, kao što rekoh: SORRY. Znam što sam napisao. Upravo sam na to i mislio. Hamilton, je nekoliko sati kasnije (kada je došao njegov red) pošao pred komesare i dao svoje viđenje.

    A ovo za radio vezu su ti otkrili italijanski novinari RAI-a i britanski novinari SKY-a. Ja sam ih lično čuo u njihovim prilozima od subote (oko 23.30, prije zvaničnog saopštenja kazni) i od nedjelje (oko 20.25). Znaš i sam da oni vole te "pikanterije" :twisted: , pa sad' vjeruj meni ili njima,... Ja samo prenosim šta sam čuo, a ti mi vjeruj da li znam toliko engleski i italijanski jezik...

  19. #6144
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    U 4 poslednje trke,kimi je u 3 imo najbrzhi krug.Jbm ti pouzdanost Mclarena...Duzhan nam je Mclaren josh po 1 kix od Hamiltona i Alonsa.Kimi shampion.
    Kimi je bio brz i na Hungaroring, ako ne i brzi od Hamiltona ali se onamo stvarno rijetko kad moze ko poretec, sa pribliznom istim performansama bolida.
    A ima trka gdje je Ferrari imao najbrze krugove a McLaren pobjedjivao, i obratno ali manje od prvog slucaja
    analiza ne pominji mi RAIUNO
    Ja sam preko njih prije pratio prenose. Uhhh kakva je to organizacija Prije oni objave da ce neko u box nego sto nasi spiker to vide, a tek infomracije o najbrzim krugovima, prije ih izbacaju od live timminga
    Steta sto ga sad kodiraju ;(
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #6145
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post

    A ovo za radio vezu su ti otkrili italijanski novinari RAI-a i britanski novinari SKY-a. Ja sam ih lično čuo u njihovim prilozima od subote (oko 23.30, prije zvaničnog saopštenja kazni) i od nedjelje (oko 20.25). Znaš i sam da oni vole te "pikanterije" :twisted: , pa sad' vjeruj meni ili njima,... Ja samo prenosim šta sam čuo, a ti mi vjeruj da li znam toliko engleski i italijanski jezik...
    Modoooo, io non ho la antenna parabollica, purtroppo
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #6146
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobro je ljudi makar se nešto dešava ove sezone
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  22. #6147
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy Šteta...

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Modoooo, io non ho la antenna parabollica, purtroppo
    Šteta za satelitsku... N'o evo ti sad' prilika da sa kablovskom riješiš situaciju (bar se nadam).

    Ali ni italijani (RAI) nisu baš O.K. kada je u pitanju prenos informacija sa suvog video zapisa na njihov internet portal. :mad: Često možeš naći na internetu pisaniju koju tokom sportskih emisija (konkretno F1) nigdje ni ne čuješ, a s' druge strane pisaniju sa internet stranica nigdje ne potkrijepe video zapisom tj. prilogom na TV. Pomalo su mi čudnovati za te rabote...

  23. #6148
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    italijani(komentatori) vrište kad god neki ferrari prođe pored nih.ostale u trci i ne primjecuju.ovi na b92 nisu losi
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  24. #6149
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Uhh ne znam od kad ti pratis, ali prije desetak godina kad se Ferrari bori osa prosjecnim bolidom bilo je svega
    Pa kad je jedna zena sto je vozila reli, ocjenjivala vozace, redovno je znala Irvajnu da da vecu ocjenu od Sumija, i to u trci u kojoj Sumi pobijedi
    Onda sto izbace 32189032980132132980132980 informacija, dosta i pikanterija i nebitnih, nadje se i po koja neistinita, ali su znali tada bas bas masu. Cak su i strategiju pogadjali. Tada je su jos bile kvalifkacije sat vremena i 12 krugova su imali pravo
    Ehh davna prosla zlatna vremena
    A nije da nijesu znali da kritikuju Ferrari.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  25. #6150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa i sofro ponekad kritikuje milan. italijani su bas katastrofa sto se ferrarija tice.
    Liberty and justice

Page 246 of 652 FirstFirst ... 146196236242243244245246247248249250256296346 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •