Page 408 of 652 FirstFirst ... 308358398404405406407408409410411412418458508 ... LastLast
Results 10,176 to 10,200 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #10176
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pa sto moj dobri Igore ne pokaza i drugu stranu,milione u humanitarne svrhe,miran porodicni zivot,nema alkoholisanja,nema ludovanja po zurkama,nema drogiranja,vidis upravo zato je i NAJVECI,jer je GOSPODIN,samo takav...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #10177
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Pa sto moj dobri Igore ne pokaza i drugu stranu,milione u humanitarne svrhe,miran porodicni zivot,nema alkoholisanja,nema ludovanja po zurkama,nema drogiranja,vidis upravo zato je i NAJVECI,jer je GOSPODIN,samo takav...
    Kakve to veze ima?
    Bill Gates je osnovao humanitarnu organizaciju , u kojoj je dao masu para, znaci masu pomaze humanitarno vodi miran zivot, ne drogira se i sve ovo sto ti navede, pa je opet smece jer se obogatio na prevaru.
    Nema veze kakav ti zivot vodis, ako si smece, smece si.

  3. #10178
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    U redu,za tebe je smece , za mene NAJVECI sportisa svih vremena,da batalimo pricu...
    U svakom slucaju tanki su vam argumenti(znate to i sami,ali verbalnoj tezini i ne trebaju argumenti,jbg kad je neko HEJTER,onda je HEJTER),ali sto god vi rekli,on je NAJVECI vozac F1 u istoriji(to svako zna),nije to ni Sena,ni Prost,ni Fandjo,ni Fitipaldi,NAJVECI je bez konkurencije,jer prije svega ima 91 pobjedu,to nikad niko nece dostic...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #10179
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    U redu,za tebe je smece , za mene NAJVECI sportisa svih vremena,da batalimo pricu...
    U svakom slucaju tanki su vam argumenti(znate to i sami,ali verbalnoj tezini i ne trebaju argumenti,jbg kad je neko HEJTER,onda je HEJTER),ali sto god vi rekli,on je NAJVECI vozac F1 u istoriji(to svako zna),nije to ni Sena,ni Prost,ni Fandjo,ni Fitipaldi,NAJVECI je bez konkurencije,jer prije svega ima 91 pobjedu,to nikad niko nece dostic...
    Postujem ja tvoje misljenje , ali bih volio da mi das koji argument zasto je najveci SPORTISTA svih vremena?

  5. #10180
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    U redu,za tebe je smece , za mene NAJVECI sportisa svih vremena,da batalimo pricu...

    BUaaaaaaahaaaaaa Ovo je podjednako glupost kao i onaj danas sto napisa da je Phelps najveci sportista svih vremena. Mislim, slusate li vi sebe?

  6. #10181
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    to ne znamo hoce li ili nece, i najuspjesniji ne znaci i najveci(inace bi to bila ista rijec, no je zatucanim ljubiteljima brojkica to malo teze objasnit), pogotovo sto nikad nista ne bi napravio da nije imao nevidjenu srecu da upane sa Rossom u ekipu
    She is only here to annoy herself!

  7. #10182
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    BUaaaaaaahaaaaaa Ovo je podjednako glupost kao i onaj danas sto napisa da je Phelps najveci sportista svih vremena. Mislim, slusate li vi sebe?
    Neki ljudi ne shvataju koliko je tesko proglasit nekoga najvecim sportistom svih vremena, pa vrlo lako donose odluke

  8. #10183
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Octavian,ako su VELIKOM Jordanu i jos VECEM Zidanu,ON NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,moze da bude i meni(jbg moje misljenje ne vidim u cemu je problem,ko kaze da morate da se slazete sa njihovim ili mojim misljenjem)
    Zasto je za mene NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,zato sto ima MUDA,zato sto je bio u stanju da rodjenog brata izbaci sa staze da bi dosao do 8. pozicije,zato sto ima 91 pobjedu,a drugi iza njega na vjecnoj listi 54cini mi se ,tezina mi je sad provjeravat,koliko ih ima Prost,zato sto je VELIKI COVJEK van staze,NAJVECI.
    Zato sto svi drugi sportisti,govore da im je cast i privilegija da ga upoznaju,kada je Jordan jedne godine dobio nagradu za NAJBOLJEG SPORTISTU GODINE,izjavio je sve je to lijepo,ali ja pored NAJVECEG nikako ne zasluzujem ovu nagradu,itd...
    Ali vi pamtite par skandala,a drugi vozaci su imali masu vise,ali to se da brzo zaboravit.
    NAJVECI je NAJVECI.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #10184
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Octavian,ako su VELIKOM Jordanu i jos VECEM Zidanu,ON NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,moze da bude i meni(jbg moje misljenje ne vidim u cemu je problem,ko kaze da morate da se slazete sa njihovim ili mojim misljenjem)
    Zasto je za mene NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,zato sto ima MUDA,zato sto je bio u stanju da rodjenog brata izbaci sa staze da bi dosao do 8. pozicije,zato sto ima 91 pobjedu,a drugi iza njega na vjecnoj listi 54cini mi se ,tezina mi je sad provjeravat,koliko ih ima Prost,zato sto je VELIKI COVJEK van staze,NAJVECI.
    Zato sto svi drugi sportisti,govore da im je cast i privilegija da ga upoznaju,kada je Jordan jedne godine dobio nagradu za NAJBOLJEG SPORTISTU GODINE,izjavio je sve je to lijepo,ali ja pored NAJVECEG nikako ne zasluzujem ovu nagradu,itd...
    Ali vi pamtite par skandala,a drugi vozaci su imali masu vise,ali to se da brzo zaboravit.
    NAJVECI je NAJVECI.
    Zidan veci od Jordana? Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

  10. #10185
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Octavian,ako su VELIKOM Jordanu i jos VECEM Zidanu,ON NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,moze da bude i meni(jbg moje misljenje ne vidim u cemu je problem,ko kaze da morate da se slazete sa njihovim ili mojim misljenjem)
    Zasto je za mene NAJVECI SPORTISTA SVIH VREMENA,zato sto ima MUDA,zato sto je bio u stanju da rodjenog brata izbaci sa staze da bi dosao do 8. pozicije,zato sto ima 91 pobjedu,a drugi iza njega na vjecnoj listi 54cini mi se ,tezina mi je sad provjeravat,koliko ih ima Prost,zato sto je VELIKI COVJEK van staze,NAJVECI.
    Zato sto svi drugi sportisti,govore da im je cast i privilegija da ga upoznaju,kada je Jordan jedne godine dobio nagradu za NAJBOLJEG SPORTISTU GODINE,izjavio je sve je to lijepo,ali ja pored NAJVECEG nikako ne zasluzujem ovu nagradu,itd...
    Ali vi pamtite par skandala,a drugi vozaci su imali masu vise,ali to se da brzo zaboravit.
    NAJVECI je NAJVECI.
    Sad gledah neke liste po internetu, najboljih sportista svih vremena. Neka sto nije prvi, nego ga ni nema na liste .
    Mislis da je veci sportista od Muhamed Alija?

  11. #10186
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Makar 4 titule je NAJPRLJAVIJI osvojio jer je imao ubjedljivo najbrzi bolid (a znamo kako se proveo sa Alonsom i Hakinenom kad se neko skanio da napravi jednako dobar ili bolji bolid). Mislis da je Jordan bio bolji od drugih jer je imao patike u kojima je mogao da skoci vise od drugih, ili Federer jer ima bolji reket, ili Mohamed Ali jer je imao ubojitije rukavice? Nikad sportista u bilo kom auto-moto sportu ne moze biti u konkurenciji za najboljeg sportistu svih vremena, jer tehnologija nosi vise od pola svakog uspjeha.

  12. #10187
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Makar 4 titule je NAJPRLJAVIJI osvojio jer je imao ubjedljivo najbrzi bolid (a znamo kako se proveo sa Alonsom i Hakinenom kad se neko skanio da napravi jednako dobar ili bolji bolid). Mislis da je Jordan bio bolji od drugih jer je imao patike u kojima je mogao da skoci vise od drugih, ili Federer jer ima bolji reket, ili Mohamed Ali jer je imao ubojitije rukavice? Nikad sportista u bilo kom auto-moto sportu ne moze biti u konkurenciji za najboljeg sportistu svih vremena, jer tehnologija nosi vise od pola svakog uspjeha.
    E to je to.
    Ali zato mozes kao Rosi, deres sve sa Hondom i onda predjes u sporiji motor (dje te stizu na svaki pravac) Jamahu i opet pobjedjujes i tako pokazes da si stvarno najbolji, a ne imas najbolji bolid i samo se sa njim trkas

  13. #10188
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    E to je to.
    Ali zato mozes kao Rosi, deres sve sa Hondom i onda predjes u sporiji motor (dje te stizu na svaki pravac) Jamahu i opet pobjedjujes i tako pokazes da si stvarno najbolji, a ne imas najbolji bolid i samo se sa njim trkas

    Rosi je za NAJPRLJAVIJEG doktor

  14. #10189
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Rosi je za NAJPRLJAVIJEG doktor
    Ne mogu se uporedjivat...

  15. #10190
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    a ne imas najbolji bolid i samo se sa njim trkas
    Ovo mi je više dosadilo da objašnjavam ljudima...

    Evo za njegove prve dvije titule, recimo, citiram Schumachera i Verstappena na temu Benettona B194:

    Schumacher commented years later that the B194 was actually quite a handful to drive, being twitchy at the rear end.

    Jos Verstappen (Schumachers team mate in 1994) on the B194:
    "I must have a little the same driving style as Johnny because he said basically the same things about that car that I did and seems to have had the same feelings. It was a very difficult car. You could not feel the limit and so you were pushing and pushing and then suddenly it would have oversteer. Normally when you get oversteer you can control it but the Benetton would go very suddenly and so you ended up having a spin. I had big problems with that car.
    Daleko od toga da je imao najbolji automobil kad je osvojio prve dvije titule - Benetton je bio brz, i nije se mnogo kvario. Sve ostalo je na vozaču. Ostala je anegdota (istinita, jer je se sjećam iz vijesti tadašnjih) da su Alesi i Berger 1996. prvo testirali u šampionskom automobilu iz 1995. i da su obojica brzo prekinuli krugove, vratili se u pit i odbili da voze dalje, jer je auto "opasan po život". Savršeno je odgovarao Schumacherovom stilu ali za sve druge je bio neupravljiv.

    Druga stvar - kad je prešao u Ferrari, "prebjegao" je i dobar dio tehničke ekipe s njim. U sezonama 1996, 1997, 1998 i 1999. se polako podizao nivo cijele ekipe, za šta je dobrim dijelom zaslužan sam Schumacher, tako da je teško posmatrati titule 2000. pa nadalje kao "lezi lebu da te jedem", već kao kulminaciju dugogodišnjeg rada Ferrarija i vozača, i potpuno zasluženu dominaciju. Kao Ferrari tifoso od početka 90tih, dobro znam kako je biti inferioran godinama, i kolika je Schumacherova zasluga za ponovni uspon tima.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #10191
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    NAJVECI je NAJVECI zato sto je pobijedio na SPA kad je za 16 krugova sa 16 mjesta stigao na 1.
    Kad je u Svajcarsku vozio 40 krugova u zaglavljenoj cetvrtoj brzini i zavrsio trku kao 2.
    Kad je u zadnjoj trci u karijeri na INTERLAGOSU,odrzao CAS VOZNJE
    A poredit rosija(namjerno malim) sa NAJVECIM je toliko smijesno,da ja ne mogu da vjerujem koliko neki ljudi nemaju obraza,NAJBOLJI vozac svih vremena poslije NAJVECEG je SEBASTIJAN LEB.
    Zinedin Zidan je NAJVECI fudbaler u ISTORIJI,i jedan od NAJVECIH SPORTISTA SVIH VREMENA,poslije NAJVECEG rekao bih NAJVECI.
    Koliko je rosi(namjerno malim) MALI COVJEK govori i potez da je poslije SP u Njemacku,izasao na podijum u dresu materacija(namjerno malim)...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #10192
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    G kvart
    Posts
    9,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    NAJVECI je NAJVECI zato sto je pobijedio na SPA kad je za 16 krugova sa 16 mjesta stigao na 1.
    Kad je u Svajcarsku vozio 40 krugova u zaglavljenoj cetvrtoj brzini i zavrsio trku kao 2.
    Kad je u zadnjoj trci u karijeri na INTERLAGOSU,odrzao CAS VOZNJE
    A poredit rosija(namjerno malim) sa NAJVECIM je toliko smijesno,da ja ne mogu da vjerujem koliko neki ljudi nemaju obraza,NAJBOLJI vozac svih vremena poslije NAJVECEG je SEBASTIJAN LEB.
    Zinedin Zidan je NAJVECI fudbaler u ISTORIJI,i jedan od NAJVECIH SPORTISTA SVIH VREMENA,poslije NAJVECEG rekao bih NAJVECI.
    Koliko je rosi(namjerno malim) MALI COVJEK govori i potez da je poslije SP u Njemacku,izasao na podijum u dresu materacija(namjerno malim)...
    Meni si dovoljno pokazao koliko se razumijes....

  18. #10193
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Ne, ti si meni pokazao koliko pojma nemas,svako ko prati fudbal duze od 15 godina zna da je ZIDAN NAJBOLJI FUDBALER SVIH VREMENA,jer je imao sve
    DRIBLING
    TEHNIKU
    LEPRSAVOST
    MAGIJU
    POTEZE
    SUT
    PREGLED IGRE
    INTELIGENCIJU
    Nije ni vrijeme ni mjesto,ali pogledaj malo ,sto je covjek radio,a i sto ljudi kazu za njega i po ovom forumu,ljudi koji se razumije,i sve ce ti bit jasno...sa 34 godine se sprdao sa Brazilcima i dijelio lekcije MAGU,koji je tada proglasavan za VANZEMALJCA.
    P.S.NAJVECI SE VRATIO...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  19. #10194
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    NAJVECI je NAJVECI zato sto je pobijedio na SPA kad je za 16 krugova sa 16 mjesta stigao na 1.
    Kad je u Svajcarsku vozio 40 krugova u zaglavljenoj cetvrtoj brzini i zavrsio trku kao 2.
    Kad je u zadnjoj trci u karijeri na INTERLAGOSU,odrzao CAS VOZNJE
    A poredit rosija(namjerno malim) sa NAJVECIM je toliko smijesno,da ja ne mogu da vjerujem koliko neki ljudi nemaju obraza,NAJBOLJI vozac svih vremena poslije NAJVECEG je SEBASTIJAN LEB.
    Zinedin Zidan je NAJVECI fudbaler u ISTORIJI,i jedan od NAJVECIH SPORTISTA SVIH VREMENA,poslije NAJVECEG rekao bih NAJVECI.
    Koliko je rosi(namjerno malim) MALI COVJEK govori i potez da je poslije SP u Njemacku,izasao na podijum u dresu materacija(namjerno malim)...

    MAteraci je pravi lik za ovu pricu, on i NAJPRLJAVJI su pata-pata kad je u pitanju fer plej.

  20. #10195
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jakuza, evo lijepe vijesti za tebe i sinisu:

    European Commission receives F1 complaint

    Da ne kopiram cijeli tekst, predugacak je, samo jedan bitan dio:

    The biggest surprise for some may be the identity of the team making the complaint. This is Serbian engineering company AMCO which intended to enter F1 next year under the brand Stefan Grand Prix, named after its chief executive Zoran Stefanovic.

    Jedva cekam trenutak kad ce FIA da ih odbije, pa da pocnu price kako su i oni protiv Srba

    Inace, taj Stefanovic je prilicno uporan, vec nekoliko puta se prijavljivao sa razlicitim firmama.

  21. #10196
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Niksic
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Ne, ti si meni pokazao koliko pojma nemas,svako ko prati fudbal duze od 15 godina zna da je ZIDAN NAJBOLJI FUDBALER SVIH VREMENA,jer je imao sve
    DRIBLING
    TEHNIKU
    LEPRSAVOST
    MAGIJU
    POTEZE
    SUT
    PREGLED IGRE
    INTELIGENCIJU
    Nije ni vrijeme ni mjesto,ali pogledaj malo ,sto je covjek radio,a i sto ljudi kazu za njega i po ovom forumu,ljudi koji se razumije,i sve ce ti bit jasno...sa 34 godine se sprdao sa Brazilcima i dijelio lekcije MAGU,koji je tada proglasavan za VANZEMALJCA.
    P.S.NAJVECI SE VRATIO...
    Potpisujem, no odosmo u off.
    A man,as a general rule,owes very little to what he is born with.A man is what he makes of himself

  22. #10197
    Join Date
    May 2009
    Posts
    446
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by OCTAVIAN View Post
    Jakuza, evo lijepe vijesti za tebe i sinisu:

    European Commission receives F1 complaint

    Da ne kopiram cijeli tekst, predugacak je, samo jedan bitan dio:

    The biggest surprise for some may be the identity of the team making the complaint. This is Serbian engineering company AMCO which intended to enter F1 next year under the brand Stefan Grand Prix, named after its chief executive Zoran Stefanovic.

    Jedva cekam trenutak kad ce FIA da ih odbije, pa da pocnu price kako su i oni protiv Srba

    Inace, taj Stefanovic je prilicno uporan, vec nekoliko puta se prijavljivao sa razlicitim firmama.
    Kako bih rado navijao za brata srbina

  23. #10198
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,272
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,635
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Ovo mi je više dosadilo da objašnjavam ljudima...

    Evo za njegove prve dvije titule, recimo, citiram Schumachera i Verstappena na temu Benettona B194:



    Daleko od toga da je imao najbolji automobil kad je osvojio prve dvije titule - Benetton je bio brz, i nije se mnogo kvario. Sve ostalo je na vozaču. Ostala je anegdota (istinita, jer je se sjećam iz vijesti tadašnjih) da su Alesi i Berger 1996. prvo testirali u šampionskom automobilu iz 1995. i da su obojica brzo prekinuli krugove, vratili se u pit i odbili da voze dalje, jer je auto "opasan po život". Savršeno je odgovarao Schumacherovom stilu ali za sve druge je bio neupravljiv.

    Druga stvar - kad je prešao u Ferrari, "prebjegao" je i dobar dio tehničke ekipe s njim. U sezonama 1996, 1997, 1998 i 1999. se polako podizao nivo cijele ekipe, za šta je dobrim dijelom zaslužan sam Schumacher, tako da je teško posmatrati titule 2000. pa nadalje kao "lezi lebu da te jedem", već kao kulminaciju dugogodišnjeg rada Ferrarija i vozača, i potpuno zasluženu dominaciju. Kao Ferrari tifoso od početka 90tih, dobro znam kako je biti inferioran godinama, i kolika je Schumacherova zasluga za ponovni uspon tima.
    Benetton je bio u odnosu na ostale bolji nego Alonsov Renault kad je osvojio te dvije titule.
    She is only here to annoy herself!

  24. #10199
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    84
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onaj Alonsov Renault sa onim "regularnim" mass damperom?

  25. #10200
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igor R View Post
    Ne mrzim ga, samo govorim istinu i iznosim cinjenice zasto je SMECE. Pricali ste da su svi sampioni SMECE i onda sam morao da vam dam primjer dje je smece ispao a ne tice se formule 1.
    i to je bilo prilicno nedavno, sto je najgore, kad je svoje "smecarstvo" znatno smanjio :kamikaza:
    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Pa sto moj dobri Igore ne pokaza i drugu stranu,milione u humanitarne svrhe,miran porodicni zivot,nema alkoholisanja,nema ludovanja po zurkama,nema drogiranja,vidis upravo zato je i NAJVECI,jer je GOSPODIN,samo takav...
    mimo tih miliona u humanitarne svrhe (a shodno svojim mogucnostima, ipak dajem nesto), i ja tako zivim, pa ne vidim nikakvu velicinu u tome
    Quote Originally Posted by bridgestone View Post
    Onaj Alonsov Renault sa onim "regularnim" mass damperom?
    vecini nece bit jasno kako je mass damper, koji nidje ne strci van bolida (u nosu je), zabranjen kao aerodinamicki element, a npr. ovaj dupli difuzor je sasvim ok?
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Page 408 of 652 FirstFirst ... 308358398404405406407408409410411412418458508 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •