Page 212 of 652 FirstFirst ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... LastLast
Results 5,276 to 5,300 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #5276
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    PodgoricA
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Gledam formulu od 96' i jos tome sumiju nisam vidio kvalitetnu voznju po kisi,ispravite me ako grijesim.Pretezno je po kisi ispadao ,a svi se furaju da je rain man!Mika je ostao i bio legenda i to je covjek koji nema jedne mrlje na svojoj karijeri za razliku od shumara koji je koristio sve prljave stvari za koje je znao da bi stigao do cilja.Ipak rijec legenda treba da olicava covjeka i po svom ponasanju i karakteru,a tu mika shumiju bjezi 50 miliona godina u svemiru!!!

  2. #5277
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up Krasno, 'ne?

    Quote Originally Posted by andrejmi View Post
    Gledam formulu od 96' i jos tome sumiju nisam vidio kvalitetnu voznju po kisi,ispravite me ako grijesim.Pretezno je po kisi ispadao ,a svi se furaju da je rain man!Mika je ostao i bio legenda i to je covjek koji nema jedne mrlje na svojoj karijeri za razliku od shumara koji je koristio sve prljave stvari za koje je znao da bi stigao do cilja.Ipak rijec legenda treba da olicava covjeka i po svom ponasanju i karakteru,a tu mika shumiju bjezi 50 miliona godina u svemiru!!!
    Ej, dečko.

    Provjeri, kad' vec kažeš da pratiš F1 od 1996. godine, da li je Schumi pobjedio na 12 trka (po kiši ili ti vlazi) u periodu između 1996 i 2006 godine. Počev od Španije 1996, pa sve do Kine 2006 godine.

    Spektakularno, 'ne?

    P.S. Ferarista! 'Dje si?

  3. #5278
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by andrejmi View Post
    Gledam formulu od 96' i jos tome sumiju nisam vidio kvalitetnu voznju po kisi,ispravite me ako grijesim.Pretezno je po kisi ispadao ,a svi se furaju da je rain man!
    :yipiiii: :yipiiii: nemoj vise da gledas formulu

  4. #5279
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    PodgoricA
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahhahahahhahahaha.Dobio 12 od koliko,kazite majstori,sto ne kazete od koliko,alo to su sezone 96,97,98,99,00,01,02,03,04,05,06!Alo ej to je 11 godina,sto znaci 1.09 prosjek po godini!I to je raining man?

  5. #5280
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Beograd
    Posts
    285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A koliko je kisnih trka bilo u ovom intervalu

  6. #5281
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post
    P.S. Ferarista! 'Dje si?
    sta cu ja odje, bolje branis Sumija od mene! :mrgreen:
    Quote Originally Posted by andrejmi View Post
    Hahhahahahhahahaha.Dobio 12 od koliko,kazite majstori,sto ne kazete od koliko,alo to su sezone 96,97,98,99,00,01,02,03,04,05,06!Alo ej to je 11 godina,sto znaci 1.09 prosjek po godini!I to je raining man?
    Pretece me Neo za odgovor. Mora da su mu dali nadimak Rain Man onako bezveze.

  7. #5282
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,384
    Thanks Thanks Given 
    2,814
    Thanks Thanks Received 
    4,014
    Thanked in
    1,939 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    hakkinen je u trkama uvjek bio hladan k'o spricer. to sto je plakao poslije ispadanja ne znaci nista... a jeste hakkinen legenda. ipak, dvije titule su to. koliko njih je uspjelo imati bolju karijeru? ali nije bio priznat kao vozac sve dok nije shumija pretekao u belgiji, barem ne u tolikoj mjeri.
    izvinjavam se ako su neki odje previse emotivno vezani za schumachera, ali nikad on nikog nije tako pretekao, niti se od senne pa na ovamo ne pamti da je iko ikoga tako naguzio. ako imate neko bolje preticanje mudashi, postavite ga slobodno.



    ako neko ko je ovo izveo nije legenda, onda ne zna ko je..
    Ovo preticanje je bilo psolije Mikine 2 titule. Toliko o tome da ti ensto znas. I ako ti kariejru neokg vozaca baziras na jedno preticanje svaka ti cast
    Sumi ipak 7 titula je to, hmmm mnogo reklo bi se.

    andrejmi ja ne znam koju F1 i pratis? Da nijesi onu na PlayStation slucajno pa pise ovakve nebuloze?
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  8. #5283
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nesta View Post
    I jos nesto- Alonso je stigao da se oproba sa Sumijem u svim uslovima i pokazao se odlican.
    Ostace da Sumi- nje uspio da ga savlada i ovaj je u vrijeme dok je on vozio dva puta postao sampion.
    bravo
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  9. #5284
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :trashcom:dako batalite vise kako je bilo "43 kako je bilo "76 kako "96.novo vrijeme ,novi ljudi, nova kola, nove gume sve je drugačije i nije za uporedbu.
    Čekajući Bahrein........
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  10. #5285
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by andrejmi View Post
    Gledam formulu od 96' i jos tome sumiju nisam vidio kvalitetnu voznju po kisi,ispravite me ako grijesim.Pretezno je po kisi ispadao ,a svi se furaju da je rain man!Mika je ostao i bio legenda i to je covjek koji nema jedne mrlje na svojoj karijeri za razliku od shumara koji je koristio sve prljave stvari za koje je znao da bi stigao do cilja.Ipak rijec legenda treba da olicava covjeka i po svom ponasanju i karakteru,a tu mika shumiju bjezi 50 miliona godina u svemiru!!!
    Ah, da! Da ne zaboravim. Od svog enormnog bogatstva Schumi je milione, ponavljam MILIONE eura dao u dobrotvorne svrhe, osnivač je i suosnivač raznih humanitarnih i dobrotvornih fondova itd.

    Uvijek je bio otvoren za javnost, medije i druge, a privatno je, bar tako kažu normalna osoba...

  11. #5286
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bad Boy View Post
    zao mi je, ali nista od ovoga nije bolje od hakkinenovog preticanja. ono je zaista najveci potez jednog vozaca f1 u novije vrijeme. bez premca!
    Teško da je najbolje! Nije ni u prvih 10 preticanja u formuli 1. To ti je sigurno. Potrudi se da prodžaraš malo internet, pa ćeš vidjeti. Ako ne, mogu ti dati VHS kasete pa uživaj...

  12. #5287
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post
    Ah, da! Da ne zaboravim. Od svog enormnog bogatstva Schumi je milione, ponavljam MILIONE eura dao u dobrotvorne svrhe, osnivač je i suosnivač raznih humanitarnih i dobrotvornih fondova itd.

    Uvijek je bio otvoren za javnost, medije i druge, a privatno je, bar tako kažu normalna osoba...
    i sam znaš da je to davanje novca reklama za sebe više nego što je on takva "dobrica"i sam znaš da nije cvećka to je samo šminka
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  13. #5288
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by analiza View Post
    Ah, da! Da ne zaboravim. Od svog enormnog bogatstva Schumi je milione, ponavljam MILIONE eura dao u dobrotvorne svrhe, osnivač je i suosnivač raznih humanitarnih i dobrotvornih fondova itd.

    Uvijek je bio otvoren za javnost, medije i druge, a privatno je, bar tako kažu normalna osoba...
    Ne zaboravi da je on jedini objavio da je dao pomoc za nastradale od cunamija 2004-te godine. Mnogi su slali pomoc, ali se nisu eksponirali, on je iskoristio katastrofu, da bi "pokazao svijetu koliko je human" . Toliko o njemu i njegovoj humanosti!!! :mad: :mad: :mad:

  14. #5289
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    476
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Stvarno FantastiČnih Ljudi Kod Nas Ima...

    Vi izgleda znate i poimenično ko su ti ljudi iz sijenke.

    Decembra 2004 i Januara 2005 godine su se bogme poimenično predstavljali svi pojedinci i organizacije, a koji su dali tj. poslali pomoć tim nesrećnicima! Ko zna možda ste vi čuli da su CIA, Sionski Priorat, Opus Dei, GRU i slične organizacije poslale pomoć! :lolblue: :lolblue:
    Last edited by analiza; 12-04-07 at 13:02. Reason: Error

  15. #5290
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ceca je bachila sto evri, mushki brate!

  16. #5291
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shumi drzhi sve rekorde,ako ih obori Alonso ili neko treci onda ce biti bolji,owako teshko..

    Shto se tiche preticanja
    Imajte u vidu da tada nije bilo elektronike i ostali chuda...
    Last edited by LIFESTYLE; 12-04-07 at 12:05.

  17. #5292
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet se prica o istoriji.......i tako u nedogled ko je bolji BIO po kisi ko je bolji BIO po suvom.....ko je BIO bolji u preticanju......D O K L E vise:twisted: :twisted: :twisted:
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  18. #5293
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Monza 2000....................
    TAKUMI

  19. #5294
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    KOTOR
    Posts
    3,859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Monza 2000....................
    Vidji ovo
    https://forum.cdm.me/newreply.php?do=newreply&p=616905

  20. #5295
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LIFESTYLE View Post
    Shumi drzhi sve rekorde,ako ih obori Alonso ili neko treci onda ce biti bolji,owako teshko..

    Shto se tiche preticanja
    Imajte u vidu da tada nije bilo elektronike i ostali chuda...
    Pogledaj ovo sto se preticanja tice- sa spoljne strane


  21. #5296
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    755
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Pogledaj sto je majstor - Sumija je dva puta pretekao ali kako je pretekao Webera ovo je fenomenalno. Neko rece da nije imao spektakularnih preticanja


  22. #5297
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    PodgoricA
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ocete da kazete da ako je dao 10mil. za zrtve,ako igra revijalne utakmice....da nije smrad i idiot bio na stazu,ko zaustavi bolid u monako 2006 u zadnji min kvalifikacija,ja je li?nemojte mi rec samo da nije moga da iskontrolise 20km/h,ko izbaci hila,probao vilneva pa racku ispusio,ko je htio za cultardom da se bije kad je plaka SPA 98',evo malo da se posjetite:

    94' kada je u eng. odbio da udje u boks i odsluzi kaznu!
    95' kada je izbacio hila,I NIJE KAZNJEN!!!
    97' pokusaj izbacivanja vilneva
    98' u eng. ulazi u zadnji krug da odsluzi kaznu i stjuarti mu priznaju pobjedu jer kroz pit je prosao i krzo cilj!!!!!!
    -iste godine udara frencena u boks
    -u belgiji placuci krece na kultarda
    00' u australiji kad parkira bolid na sred staze da bi dobio ponovni start
    01' u njemackoj je iznudio ponovni start
    koliko mu je samo puta pomognute prilikom ispadanja da se vrati,a to nije dozvoljeno,sjecate li se u nirburgring kad ga je montoya obisao sa spoljne strane i on zavrsio u pijesak,tada su mu pomogli i zavrsio je 4-5 (nisam siguran) i ako bi smo oduzeli te bodove Kimiju bi pripala titula!!!
    03' u engl. izbacuje alonsa niko ga ne kaznjava!!!

    Sjecate li se ko je slavio u Imoli kad je senna poginuo?Sumi!!!Cio svijet place ,a on se raduje tobos zbog pobjede,a ovamo jedva ceka da ga sahrane!!!

    E sad vi mene kazite,da je ovo uzoran sportista i da ovo moze da se izbrise davanjem para u dobrotvorne svrhe i bla bla bla!!!

    p.s. niko njemu ne osporava titule ali cime se sve sluzio!!!!
    Last edited by andrejmi; 12-04-07 at 19:15.

  23. #5298
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    1,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma, u ljubavi i formuli 1 sve je dozvoljeno

  24. #5299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ozbiljno, ljudi bi sa tim trebali da batale. sto si bio veci smrad i podlac, to si veca legenda. rekoh ja, pa neka se hercules navrazi na mene sa sve svojim spellingom i signature-om koji je bas u harmoniji sa ovim turbo ambijentom.
    Liberty and justice

  25. #5300
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by andrejmi View Post
    Sto ocete da kazete da ako je dao 10mil. za zrtve,ako igra revijalne utakmice....da nije smrad i idiot bio na stazu,ko zaustavi bolid u monako 2006 u zadnji min kvalifikacija,ja je li?nemojte mi rec samo da nije moga da iskontrolise 20km/h,ko izbaci hila,probao vilneva pa racku ispusio,ko je htio za cultardom da se bije kad je plaka SPA 98',evo malo da se posjetite:

    94' kada je u eng. odbio da udje u boks i odsluzi kaznu!
    95' kada je izbacio hila,I NIJE KAZNJEN!!!
    97' pokusaj izbacivanja vilneva
    98' u eng. ulazi u zadnji krug da odsluzi kaznu i stjuarti mu priznaju pobjedu jer kroz pit je prosao i krzo cilj!!!!!!
    -iste godine udara frencena u boks
    -u belgiji placuci krece na kultarda
    00' u australiji kad parkira bolid na sred staze da bi dobio ponovni start
    01' u njemackoj je iznudio ponovni start
    koliko mu je samo puta pomognute prilikom ispadanja da se vrati,a to nije dozvoljeno,sjecate li se u nirburgring kad ga je montoya obisao sa spoljne strane i on zavrsio u pijesak,tada su mu pomogli i zavrsio je 4-5 (nisam siguran) i ako bi smo oduzeli te bodove Kimiju bi pripala titula!!!
    03' u engl. izbacuje alonsa niko ga ne kaznjava!!!

    Sjecate li se ko je slavio u Imoli kad je senna poginuo?Sumi!!!Cio svijet place ,a on se raduje tobos zbog pobjede,a ovamo jedva ceka da ga sahrane!!!

    E sad vi mene kazite,da je ovo uzoran sportista i da ovo moze da se izbrise davanjem para u dobrotvorne svrhe i bla bla bla!!!

    p.s. niko njemu ne osporava titule ali cime se sve sluzio!!!!
    kakav gad:mad:
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

Page 212 of 652 FirstFirst ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •