Page 115 of 652 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215615 ... LastLast
Results 2,851 to 2,875 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #2851
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jedva čekam!!!

    Montoya, Fizichela i Alonso OUT!
    TAKUMI

  2. #2852
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Dolina Bogova
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Jedva čekam!!!

    Montoya, Fizichela i Alonso OUT!
    Ma dobro se Montoya izvukao,mada mene brine Kimijev motor.Norbert kaze da se ne brine a sve mi se cini da ce negdje pri kraju trke u eau rouge motor da mu rikne,no dati nece.Fisico,zasto samo ti moras imat problema ????????Kad ce vishe Alonsu nesto poc na bolid.Kako bi vrh bilo da Mc uzme 1-2,a Renault jednu 0 :yipiiii:
    "Its not how hard you push along the way,its having something in you to finish."

  3. #2853
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva-Beograd
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ma vidjelo se damaskoje najbolji cu izvukao se,ljudi da nije bio maler sa rukom i otkazivanja motora titula bi njegova bila

  4. #2854
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Definitvo!

    Dok nema mačke, miševi kolo vode!
    TAKUMI

  5. #2855
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bogami, vasha "macka" najavljuje da ce se boriti za bodove ako padne kisha, a ako ne... Bolje da i ne pominjemo Al se zato Gumiju vjerovatno smijao brk kad je cuo:

    At the moment, Michelin currently supplies seven of the 10 F1 teams while rival brand Bridgestone supplies world champions Ferrari and backmarker teams Jordan and Minardi.

    But in a news conference at the Belgian Grand Prix on Saturday, Michelin chief Eduardo Michelin warned: "We will withdraw from 2008 if there is a single tyre and before that, before 2007 maybe.
    pa jos Williams i Toyota potpisali za Bridge! Ali, ipak, vijest dana ipak je da je Red Bull kupio Minardi, pa ce sad imat 4 (!) bolida! Kad je ono Ferrari imao 3? (ajmo, istoricari!)

    Sto je mozda i najzanimljivije je da je Minardi na Bridgeu, a RBR na Michelinu, a od sledece sezone dobija i Ferrari V8 umjesto Coswortha. Na sta li ce to na kraju liciti?? 2 paddocka?

  6. #2856
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pahuljasti_dvometrash
    Kad je ono Ferrari imao 3? (ajmo, istoricari!)
    E brate, pojma nemam.


    Quote Originally Posted by pahuljasti_dvometrash
    Sto je mozda i najzanimljivije je da je Minardi na Bridgeu, a RBR na Michelinu, a od sledece sezone dobija i Ferrari V8 umjesto Coswortha. Na sta li ce to na kraju liciti?? 2 paddocka?


    Ja znam ko će napravit najbolji V8 motor!
    TAKUMI

  7. #2857
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Dolina Bogova
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Definitvo!

    Dok nema mačke, miševi kolo vode!
    Ima macke,samo su joj kandze otupile!
    "Its not how hard you push along the way,its having something in you to finish."

  8. #2858
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema vishe macke, stigla "mechka"

    PS Dzaba vam i najbolji V8 ako uspijete napravit, opet ce vas "mucit gume".

    PS Oce li ova F1 vishe, kasne danas??? Aha, evo reklame! :P

  9. #2859
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,556
    Thanks Thanks Received 
    4,999
    Thanked in
    2,086 Posts

    Default

    Koji je ovo put da alonso ima srece?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  10. #2860
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor
    Koji je ovo put da alonso ima srece?


    eeeeeeeeee i tako se osvaja titula izgleda!
    strasno!

  11. #2861
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    384
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja da sam na mjesto Alonsa ispunjao bih Loto ili isao u kazina,kad vec covjek ima ovoliko srece...

  12. #2862
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Dolina Bogova
    Posts
    660
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neka_coce
    Ja da sam na mjesto Alonsa ispunjao bih Loto ili isao u kazina,kad vec covjek ima ovoliko srece...
    hahaha ova je dobra :yipiiii:
    Zbilja je bruka koliko Alonso ima srece.A i Montoya,njega ce onaj Pizzonia pokopat zivotami.I prosle ga je godine cuknuo ne znam tacno koju trku samo znam da mu se na start postavio.Kimi,ka' vazda,da nije bilo onih 4 engine blow-a,mogao je svezat i nekoliko pobjeda za redom.I jos nesto za Alonsa,on nece NIKAD VISE nece bit sampion.Ove godine mu se posrecilo,a pazite dobro,zavrsice ka' Vilnev
    "Its not how hard you push along the way,its having something in you to finish."

  13. #2863
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,024
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Mislite li da je Shumi mogao vishe da ga Sato nije "cuknuo"?

  14. #2864
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I ja mislim da Alonso nikad vishe nece bit shampion, ali ga ipak ne bih uporedjivao sa Vilnevom- ipak je Vilnev bio i agresivan, i sigurno je tad bio najbolji(shampion indy-a dje su svi bolidi isti)

  15. #2865
    Join Date
    May 2005
    Posts
    713
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neka_coce
    Ja da sam na mjesto Alonsa ispunjao bih Loto ili isao u kazina,kad vec covjek ima ovoliko srece...
    mogao bi umjesto shofra i kustudica da napravi hotline za neke fixeve

    Nego, do montojinog crasha, vidjeste li kako se McLaren posprdao sa ostatkom grida?? Montoya koji namjerno vozi sporije da ukoci Toyotu, bez ikakve opasnosti da izgibi poziciju, Kimi koji usporava sve pred ulazak u pit kad je safety car izasao, a mislim da je i pri kraju Montoya namjerno usporio, ne bi li navukao Alonsa da pokusa da ga sustigne, i eventualno sjebe bolid ili motor. Ali Pizzonia... Mars nazad u dzunglu!

  16. #2866
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Mislim da se Mclareno osvetilo to sto je montoya kocio ralfa i ostatak grida. Svojom sporijom voznjom kao da je htio da ga stighne alonso, a iza njega je u naletu bio Button pa su kao racunali da Button pretke nevjerovatno ove sezone srecnog Alonsa. Tako nekako im ispade strategija....

    Koji je ovo put da Sato pokupi nekoga od pozadi iz ostatka grida. Sjetite se sto je cinio prosle godine. Momak ima jake sponzore za sobom te ga forsiraju ali sto je mnogo mnogo je. Kako mi je smijesno bilo kad mu je Sumi dosao i mlatio ga po glavi

    O pobjedniku...hmmm ova pobjeda i nije bas zasluzena kao sto su prethodne. Montoya je poslije pit stopa i safety cara bio masu brzi od Kimija, pa su posle svjesno :roll: usporili montoyu da ne bi previse utekao Kimiju.
    Neko je pitao sto bi ucinio Sumi da ga sato nije cuknuo. Jes da ce me nagrdit zbog ovih komentara, ali mislim da bi stiga makar do postolja ali dobro.
    Alonso kao sto neko rece tesko da ce ikad vise bit sampion. Ovoliko srece niko nije imao u nijednom sportu
    Dobar onaj Fizikela, samo nije jos naucio da vozi po kisi kroz najbrzu krivinu cijelog karavana

    P.S. Kako se Kimi klizao u pocetku trke po onih krivina auuuu...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  17. #2867
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    A sto se tica guma, nesto mnogi izdase ovaj Michelin pitam se zasto
    Zlatio se good-year :!::!::!::!::!::!:
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #2868
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    384
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ShAq_Ct
    hahaha ova je dobra :yipiiii:
    Zbilja je bruka koliko Alonso ima srece.A i Montoya,njega ce onaj Pizzonia pokopat zivotami.I prosle ga je godine cuknuo ne znam tacno koju trku samo znam da mu se na start postavio.Kimi,ka' vazda,da nije bilo onih 4 engine blow-a,mogao je svezat i nekoliko pobjeda za redom.I jos nesto za Alonsa,on nece NIKAD VISE nece bit sampion.Ove godine mu se posrecilo,a pazite dobro,zavrsice ka' Vilnev

    Davno sam ja rekao da Alonso samo ove sezone moze napravit nesto i nikad vise,nije on taj potencijal,samo je trenutno u formi i ima LUDUUUUUUU srecu...

    A sto se tice ovoga uporedjivanja njega i Vilneeva dobro ti je rekao brzi_pas

  19. #2869
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    384
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    Mislim da se Mclareno osvetilo to sto je montoya kocio ralfa i ostatak grida. Svojom sporijom voznjom kao da je htio da ga stighne alonso, a iza njega je u naletu bio Button pa su kao racunali da Button pretke nevjerovatno ove sezone srecnog Alonsa. Tako nekako im ispade strategija....

    Koji je ovo put da Sato pokupi nekoga od pozadi iz ostatka grida. Sjetite se sto je cinio prosle godine. Momak ima jake sponzore za sobom te ga forsiraju ali sto je mnogo mnogo je. Kako mi je smijesno bilo kad mu je Sumi dosao i mlatio ga po glavi

    O pobjedniku...hmmm ova pobjeda i nije bas zasluzena kao sto su prethodne. Montoya je poslije pit stopa i safety cara bio masu brzi od Kimija, pa su posle svjesno :roll: usporili montoyu da ne bi previse utekao Kimiju.
    Neko je pitao sto bi ucinio Sumi da ga sato nije cuknuo. Jes da ce me nagrdit zbog ovih komentara, ali mislim da bi stiga makar do postolja ali dobro.
    Alonso kao sto neko rece tesko da ce ikad vise bit sampion. Ovoliko srece niko nije imao u nijednom sportu
    Dobar onaj Fizikela, samo nije jos naucio da vozi po kisi kroz najbrzu krivinu cijelog karavana

    P.S. Kako se Kimi klizao u pocetku trke po onih krivina auuuu...

    E vidji sad nesto...

    Kad dodjes sledeci put kod mene upucat cu te zbog ovakvih gluposti...

    AAAAAAAA majka mu stara,dje gledas ti kad pratis formulu,ili mozda sjedis na ushi,sam Shumaher je rekao da nije bilo sanse da ide na postolje a kamoli za prvo mjesto...

  20. #2870
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    To je rekao negdje na pola trke, a poslije se mnogo toga izdesavalo, uostalom sto je lose u nadanju?
    Prije cu ja tebe ubit no ti mene garema
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  21. #2871
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Budva-Beograd
    Posts
    2,638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sve se vidjelo danas,slazem se da alonso ima srece ali ne i da ce propast kao vilnev,naprotiv mislim da ce igrat bitniju ulogu ako bude imao ok bolid kao ove sezone.zao mi je shumija inache znate da mrzim coeka ali vidjelo se po njegovoj reakciji da mu je krivo i da je zelio da uchini nesto,po meni najvishe je pokazao montoya objektivno ali **** ga.bilo je nekih promashaja sa gumama ali sta je tuje kocka je to.


    ps:na rts je bio neki smor od komentatora,prica kao da je na pokajanje uzash,ali da po neku finu info kao da su diskovi za ovu trku debljine inch i da je pricao sa slavicom eklston koja je danas bila u beograd

  22. #2872
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Hmmm... malo vijesti.
    Debili zvani Takuma Sato i Antonio Pizona su kaznjeni zbog izazivanja sudara sa Sumijem i kretenkom Montojom. U brazil koju god poziciju osvoje 10 mjesta nazad idu.

    http://www.formula1.com/race/news/3586/747.html

    Jos jedna opaska, na iducu trku u Brazil sumi ce krenut 3 i to ce jos vise umanjit njegov rezultat jer je poznato koliko je cista staza u Interlagos.
    Sato kaze da sa hladnim gumam i kocnicama nije mogao da zaustavi bolid :roll:
    Last edited by hercules; 11-09-05 at 23:09.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  23. #2873
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    2,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bi ja tu pricu za alonsa...jes imao srece ali i cijelu sezonu vozi promisljeno, koliko mu treba, sampionski..to da vise nikad nece biti sampion..ne bih se slozio..on je perfektan projekat briatorea ko sto je i schumacher bio..potpuno je sve isto..

  24. #2874
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Momci, eo završila još jedna trka. Mogu da kažem da je bila loša.

    MC Laren: imaju najbrži bolid ali kvalitet je nula. Čudi me što su danas došli do "cilja".
    MC LAren nema prvog i drugog vozača, ali Montoza je danas je usporio samo kako bi ga Kimi stigao. Ali posle su platili ceh.

    Toyota: mislim da su bili konkurentni, Ralf je bio brz, takođe i Trulli, Ralfa su sjebale gume za suho, taj ko je doneo tu odluku.......


    Ferrari: Barichelo je bio dobar a bolid je prosječan. Schumi je bio mnogo dobar ali vidjeli ste Sata. Taj lik je totalni bolesnik. Za to njega ne traži ni Minardi. Mogu da kažem da Schumi je bio nadprosječan, bio je malo brži od Alonsa. Njega bi on skidao bez problema.

    Ali vrh je bio napad Karthikeyana......







    Vi kažete da Alonso ima sreće....!?

    OK, zec ili kornjača?
    Last edited by Fabia_Elegance!; 11-09-05 at 23:38.
    TAKUMI

  25. #2875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mihael
    ne bi ja tu pricu za alonsa...jes imao srece ali i cijelu sezonu vozi promisljeno, koliko mu treba, sampionski..to da vise nikad nece biti sampion..ne bih se slozio..on je perfektan projekat briatorea ko sto je i schumacher bio..potpuno je sve isto..
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance!
    Montoya, Fizichela i Alonso OUT!


    Dva potpisa!
    TAKUMI

Page 115 of 652 FirstFirst ... 1565105111112113114115116117118119125165215615 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •