Page 617 of 652 FirstFirst ... 117517567607613614615616617618619620621627 ... LastLast
Results 15,401 to 15,425 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #15401
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Abu Dabi odgovara RBu,iako ima velikih pravaca,Alonso ne stoji najbolje sa agregatima,tako da sve je na Fetelu i Veberu,valjda ce se dogovoriti,jer Alonso sad ne bi imao 8 bodova prednosti,nego 1,da nije bilo takvih dogvora!
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  2. #15402
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Haha,jedni koji kao lisica, cekaju da gavran (citaj Red Bull) ispusti sir, i drugi koji se ljute sto Horner pobogu ne namjesti vec jednom tu titulu Webber-u. (samo da je ne bi osvojio Alonso, jer, ko inace misli da je Webber realno najbolji vozac u gridu? )
    Charming.
    Christian Horner se (makar do sada) nije pokazao kao jedan od onih starih, prljavih, prepredenih vukova f1 koji ce namjestit pobjede i titule a da ne trepnu, i sto se mene tice I NEKA NIJE.
    Znam da nije racionalno i ne interesuje me, pa kome opanci, kome obojci.
    Izem ti sklanjanje i namjestaljke i takve titule, pa taman da ce se ova dvojica skrsit prije prve krivine.
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  3. #15403
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Da znaci daju Alonsu titulu,a tom Alonsu se sklonio Masa i zahvaljujuci tome da dodje do titule?
    Ono sto je cinio Veber u Madjarskoj je bilo maestralno
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #15404
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce Alonso sve dati od sebe u Abu Dabi, pa makar izgorio motor, ili drugo mjesto.

  5. #15405
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    689
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Da znaci daju Alonsu titulu,a tom Alonsu se sklonio Masa i zahvaljujuci tome da dodje do titule?
    Moje protivljenje sklanjanju i propustanju je generalno i odnosi se naravno i na Massu i na sve ostale.
    Ali kao sto sam tada bila protiv Massinog postupka, ne mogu ni sad biti za to da ova dvojica urade isto.
    Nego, to je borba sa vjetrenjacama.
    Ali makar oni malobrojni izuzeci su vrijedni gledanja.
    Don't argue with an idiot; people watching may not be able to tell the difference

  6. #15406
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Vjerujem da ne postoji niko kome se to svidja,ali ovo je borba za titulu,da je srece prije bi pomogli jedan drugom,nego Alonsu iz Ferarija...Nije ni on igrao posteno...
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  7. #15407
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Oli mi ostaii mail da ti posaljem ovo? Dopasce ti se.


    Pa poslao sam ti no ajde opet:

    [email protected]
    TAKUMI

  8. #15408
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Abu Dabi odgovara RBu,iako ima velikih pravaca,Alonso ne stoji najbolje sa agregatima,tako da sve je na Fetelu i Veberu,valjda ce se dogovoriti,jer Alonso sad ne bi imao 8 bodova prednosti,nego 1,da nije bilo takvih dogvora!


    Ma Vettel nece da pomogne Webberu i to je to.
    Debil, a on ima samo teoretske sanse da postane sampion.

    Eh, sjecam se Malezije 1999 kad je NAJVECI usporio Hakkinena i druge da bi Irvine dosao do pobjede i do titule.
    Ali, samo jedan je NAJVECI!
    TAKUMI

  9. #15409
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Red Bull, kako vam nije sramota???
    Imaju 2 vozaca, jedan ima sanse da postane sampionat, drugi ima samo teorijske, i kockaju.
    Pa jebote, gdje ima toga?



    P.S. NAJVECI odlican.
    ma odlican je deda, vrhunski, totalno bacio u sjenku ove lidere, cak i Rozberga :blah: Imam osjecaj da se vratio u F1 cisto zbog vozikanja, zato se i smjeska onoliko, kao nikad u karijeri. :mrgreen:


    Quote Originally Posted by WizzarD View Post
    sta za ocekivati na poslednjoj trci ?

    oce li opet red bull biti toliko perfektan,ili ce ipak alonso uspjeti da im pomrsi racune ?


    isti trojac na podijumu, samo Veber prvi
    Quote Originally Posted by metabond View Post
    Pa sto ne pisete Hemilton ili slicna imena onako kako izgovarate.
    to se i ja pitam
    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Niko ne izgovara "Hemilton". Bliže je A nego E.
    heemmmm... Evo nikad ne gledam nase prenose, nego snimak sa BBC-a (BTW, od ove trke emituju u HD! :hardrock: ), i prekontrolisah jos jednom: makar Brundle izgovara tako da bi se blize transkribovalo kao Hemilton, za ostale komentatore mi je dusa da provjeravam (ali "ham" tj. shunka, se definitivno izgovara 'hem')
    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Red bull taman ka' Ferrari, isto vrijeme su postizali, samo su imali srece da pretknu onu babu u prvom krugu, dok je Alonso proshao tek u 4-5 i to je bila jedina prednost onih volova
    Samo da Alonso ne zajebe nesto zadnju trku i osvaja ovo!
    da da da, bas isto, sto se narocito vidjelo iz zaostatka koji su napravili odmah posle restarta nakon povlacenja SC-a, Alonso je zaostajao nekih 6 sec posle 2 kruga
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Zamisli, neko navija za tim...
    Pa onda dodje tamo recimo Sato i moras navijat za njega.
    bolje i to, nego navijati za jednog vozaca, pa kad ode u penziju, da sijecem vene i zalim za sjajnim danima koji se nikad vratiti nece :cry:

    :devil:

    I ko ozbiljan moze da kaze da ce Gumi uzeti titulu sledece godine? Moze biti bolji nego ove, ali titulu, no way Hoze
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #15410
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad sam rekao da ce uzet titulu?
    TAKUMI

  11. #15411
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    nisam za tebe rekao, al ima bar 5 ljudi odje koji su to izjavili... tipa "eeee, vidjecete, ove godine je imao gume koje mu nisu odgovarale {bas kao i svake godine kad nije uzeo titulu } , sledece ce imat pireli gume i bolid ce bit radjen za njega, a ne za Batona, i uzima titulu garant". :roll:
    Djakuzi, potvrdi!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #15412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default




    Bolid nece bit radjen za njega, nego ce bit radjen za njih.



    Dobro, da li je bolid radjen za Buttona?
    TAKUMI

  13. #15413
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Za Ferrari i Alonsa naravno
    Ovo za Red Bull da je nedostizan napisala sma i mislila za ovu trku, vec iducu nece tako biti.
    Zato te pitam, mala je razlika bila na kraj trke, mislim da bi ih Alonso prestigao da mu nije Hilkenberg oduzeo skoro 10sek...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  14. #15414
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ne bi jer bi oni dali gas..njihova kola su prebrza ove godine..a jos su i pouzdana (mislim bar pouzdanija od konkurenata), tako nadmocan auto je imao samo Ferrari onih par godina...
    She is only here to annoy herself!

  15. #15415
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    "prestigao", ahahahhahaha :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  16. #15416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne bi im mogao nista Zalosni, kojeg moraju kontaktirat posle svakog brzog kruga da mu jave da je odlican i da nastavi tako kao da je malo dijete.
    Ustvari on i jeste malo dijete, recimo za DEDU.
    TAKUMI

  17. #15417
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    a kad se naprchi, onda im kaze da ga ne zovu vise do kraja trke Prchiguz
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #15418
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E, kad je ono bilo, sto je Massa bio ispred njega i on se zalio, javili su mu da Mrki te stize velikom brzinom, a on kaze: I don't want to hear.

    Kakva pizda.




    Dok recimo, NAJVECI, kad je ovaj supak od inzinjera javio da ocekuju 5 mm kise, je rekao: that means apsolutely nothing to me. Kakav car!


    Budimo realni, inzinjeri su im prebolesni, zato su dobili nogu i dolaze drugi.
    NAJVECI je izabrao Marca Sladea koji je bio sa Kimijem i Mikom ful time dok su vozili za McLaren.
    TAKUMI

  19. #15419
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    na granici stvarnog........
    Posts
    2,537
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da je najveci imao izuzetno uspjesnu sezonu ........drzi jako 9 -to mjesto
    ne želim oplakivanje.....sve što očekujem je očekivanje

  20. #15420
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sarafr View Post
    Haha,jedni koji kao lisica, cekaju da gavran (citaj Red Bull) ispusti sir, i drugi koji se ljute sto Horner pobogu ne namjesti vec jednom tu titulu Webber-u. (samo da je ne bi osvojio Alonso, jer, ko inace misli da je Webber realno najbolji vozac u gridu? )
    Charming.
    Christian Horner se (makar do sada) nije pokazao kao jedan od onih starih, prljavih, prepredenih vukova f1 koji ce namjestit pobjede i titule a da ne trepnu, i sto se mene tice I NEKA NIJE.
    Znam da nije racionalno i ne interesuje me, pa kome opanci, kome obojci.
    Izem ti sklanjanje i namjestaljke i takve titule, pa taman da ce se ova dvojica skrsit prije prve krivine.
    ovo si potpuno u pravu, zato sam i rekao da ne mislim da će veber prihvatiti eventualno propustanje od strane vetela.. vidjećemo ubrzo.. mislim da se sprema jedna od najinteresantnijih trka u svakom pogledu.. (odluka web-vet, hamilton na sve ili ništa, a alonso u sredini..)
    Last edited by kimi pg; 09-11-10 at 10:31.

  21. #15421
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    da da da, bas isto, sto se narocito vidjelo iz zaostatka koji su napravili odmah posle restarta nakon povlacenja SC-a, Alonso je zaostajao nekih 6 sec posle 2 kruga
    Poslije resratra Alonso je imao nekoliko zaostalih vozacha ispred sebe a Vetel nikoga. Webber je prije izašao a poslije ih je Alonso stizao. Tako da nije bio bez šansi samo je bilo malo kasno a ovi se malo opuštili
    Sjeti se samo da je Buemi uništio Weberu krug za skoro sekundu u odnosu na Vettela koji je takođe tada zaobilazio zaostale vozače.

    Svakako je Red Bull bio brz, i mislim da ih je Alonso stizao jer nijesu htjeli previše da forsiraju.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #15422
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    4,100
    Thanks Thanks Given 
    103
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    ...austrijski tim izgleda bio srećniji da izgubi titulu u konkurenciji vozača nego da gleda Vebera kako pobjeđuje Fetela.
    Unutar padoka, svi vozači bi željeli da vide Vebera kao šampiona, a mnogi se pitaju da li bi Red Bull isto radio za njega što sada radi za Fetela.
    Australijanac koji se smatra za jednog od posljednjih džentlmena u F1 ima podršku od kolega, posebno od Rubensa Barikela i Luisa Hamiltona.
    “Ja sam uvijek za to da se vozačima na stazi daju iste šanse. Ali pitam se da li bi oni (Red Bull) radili isto da je situacija obrnuta” rekao je Barikelo
    “Mark je odradio sjajan posao ove godine, a njegov tim mu je jasno stavio do znanja koja je njegova pozicija. Želim da vidim Marka kao šampiona” dodao je Hamilton.

    zamislite ovu boldovanu budalaštinu..:mad::mad: radite za tim koji ne želi uspjeh sa vama na čelu..

  23. #15423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima tu istine, mozda je sve istina.
    Idioti, zato ih mrzim.
    TAKUMI

  24. #15424
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ne bi im mogao nista Zalosni, kojeg moraju kontaktirat posle svakog brzog kruga da mu jave da je odlican i da nastavi tako kao da je malo dijete.
    Ustvari on i jeste malo dijete, recimo za DEDU.

    Ustvari on i jeste Sumaheru, uzeo naslov dva puta i od tada je otisao u ISTORIJU(deda).

  25. #15425
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uzeo mu je samo 1, 2006-e, 2005-e je bio treci.
    A koliko im je DEDA uzeo? DEDA ima vise naslova nego svi danasnji vozaci zajedno.
    TAKUMI

Page 617 of 652 FirstFirst ... 117517567607613614615616617618619620621627 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •