Page 555 of 652 FirstFirst ... 55455505545551552553554555556557558559565605 ... LastLast
Results 13,851 to 13,875 of 16299

Thread: Formula 1!

  1. #13851
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ma pusti ih, vidis da su djeca?
    Ja uopste ne obracam paznju na njihove komentare.
    Hahahaha, ni ja isto životami, čim vidim da pise JUAN ili MASSA i one penalske avatare, samo zavrtim kotur na miša, ni krajem oka ne pogledam
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  2. #13852
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    Hahahaha, ni ja isto životami, čim vidim da pise JUAN ili MASSA i one penalske avatare, samo zavrtim kotur na miša, ni krajem oka ne pogledam
    vidi se da si kompetentan :trashcom:
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  3. #13853
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pogledaj njihove komentare pa ces ukapirat... Prvo pismenost, padeži i gramatika... A drugo prazna priča koja je odavno izlapila...

    A ovim komentarom si se samo pronašao u mojem predhodnom postu, iako te nisam imenovao.
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  4. #13854
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    mozda BIO, ali SAD vise nije! Ne sprdajte se, 8 trka, 0 pobjeda, 0 podium finishes, razbija ga timski kolega u 7 od 8 trka. Toliko o dokazivanju statistikom
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  5. #13855
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    Pogledaj njihove komentare pa ces ukapirat... Prvo pismenost, padeži i gramatika... A drugo prazna priča koja je odavno izlapila...

    A ovim komentarom si se samo pronašao u mojem predhodnom postu, iako te nisam imenovao.
    pricas nekome o gramatici i padezima, a pises "mojem postu" :joint:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #13856
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :hardrock: Yeah yeah. Fali njima mnogo više od toga. Na primjer:

    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  7. #13857
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    NAJVEĆI o Kanadi... I NJEGOVE i Nikove statistike. Samo pređite mišem po grafikonu, urađeno je dobro. I naravno zaključak stjuarta: Mercedes driver had done nothing wrong!!!

    http://www.f1fanatic.co.uk/2010/06/1...s-race-review/
    Last edited by Macho_man; 15-06-10 at 13:16.
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  8. #13858
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    [B]NAJVEĆI o Kanadi... I NJEGOVE i Nikove statistike. Samo pređite mišem po grafikonu, urađeno je dobro. I naravno zaključaj stjuarta:
    Dje da ga zakljucam? :blah:
    She is only here to annoy herself!

  9. #13859
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    Dje da ga zakljucam? :blah:
    pa sam ti je coek rekao:
    Quote Originally Posted by Macho_man View Post
    Pogledaj njihove komentare pa ces ukapirat... Prvo pismenost, padeži i gramatika... A drugo prazna priča koja je odavno izlapila...
    samokritika!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  10. #13860
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mercedes GP is not ready to abandon efforts to improve this year's car in a bid to get a head start with its 2011 model.
    Although the outfit has fallen away from pace-setters Red Bull Racing and McLaren in recent races, team principal Ross Brawn believes that it is still worth making the effort to try and close the gap in the next few races.
    His comments came after Michael Schumacher hinted that he believed his title challenge for this year was all but over after admitting that his focus had begin shifting to 2011.
    When asked whether the team was concentrating on this year or next, Brawn said: "Both at the moment.
    "I think everybody is looking at next year's car now, all the teams, but we still have some pretty important things we want to do with this car over the next few races.
    "Then we will have to reflect on the position for the second half of the season. We are not holding back on this car, for sure."
    TAKUMI

  11. #13861
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG, Zabjelo
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ha ha, u potpunosti prihvatam kritiku, u brzini je.
    Lažu ljudi što za lafa kažu da se miša i najmanje boji...

  12. #13862
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sve za NJEGA, pa cak i zivot!
    TAKUMI

  13. #13863
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    943
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    mozda BIO, ali SAD vise nije! Ne sprdajte se, 8 trka, 0 pobjeda, 0 podium finishes, razbija ga timski kolega u 7 od 8 trka. Toliko o dokazivanju statistikom
    polako...ima vremena da se vrati!!!
    ON je jednostavno UNIKAT...
    Ne odgovara mu ovaj bolid nikako ali vjerujem da ce vremenom postajati sve konkurentniji.
    Sent from my BMW using iDrive Professional CCC

  14. #13864
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja mislim da ce uzet titulu ove godine! Zato sto ne vjerujem statistikama, ne vjerujem rezultatima, ne vjerujem strucnjacima, voditeljima, bivsim i sadasnjim vozacima, komentatorima, ne vjerujem ni rodjenim ocima, ja samo vama vjerujem! Vidimo se na kraju sezone da proslavimo zajedno osmu titulu!



















































    :lolblue:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #13865
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A dje si macho man dje si temelju dje si kuco dje si doktore u***** ti se u sred avatara i nemoj da me prozivas kad te ne diram

  16. #13866
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Malo se komentator poboljsao jer je koliko toliko malo bolje pratio situaciju na stazi, ali je i dalje daleko od "normalnog" komentarisanja trke.

    Quote Originally Posted by HIPER View Post
    Flash... Pratimo trku iz pticije perspektive, borba je alonsa i buttona za drugo mjesto , i button pretice, i ovaj kralj iako to sve traje 10 ak sekundi , ne reaguje, prica tamo neke gluposti , i onda: I button je na na drugom mjestu)
    Uzasnooo!!!
    ali tek kad je dosao replay, on je skapirao

    Kubica - shumi situacija.

    Kubica je dosao do 2/3 bolida sumahera i Shumi ga je pustio kao sto pravila nalazu (ovo se odnosi na pravilo kad se preticanje vrsi sa unutrasnje strane). U trenutku kad je Kubica proklizao Shumi je bio dovoljno spreman da odreaguje i izbjegne sudar. Sve pohvale za Shumija ovdje i cudi me sto nije ostao na svoju putanju, jer mu nebi bilo prvi put da lomi prednje krilo protivniku. Bas kad sam mislio da se to nece dogodit, dogodilo se. Slomio je prednji spojler Massi, ali je tu Massa kriv i trebao je da zna ne po pravilima da on ima pravo na idealnu putanju nego po njegovoj "prepoznatljivoj" voznji.

    Shumi je dobio ono sto je trazio - 0 bodova. Da je pustio Liuzija da ga pretekne dobio bi 1 bod, ovako NISTA.

    Tacno sam znao da ce Hamiton biti duze u box od Alonsa, jer je onaj Mclaren tako jadan tim da nisu uspjeli jednom odradit pit-stop za manje od 4 sekunde u toku cijele sezone. Tako je u Turskoj Vettel pretekao Lewis-a, tako i Alonso sad. Uvijek je Ferrari imao bolje vrijeme u pitu.

    Lewis Hamilton No.1
    ?

  17. #13867
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    PS. Posaljite mi linkove odakle skidate snimak sa trke na BBC (ima li da skine trke iz 2007. god)??? i dje ima uzivo da se gleda preko interneta???
    ?

  18. #13868
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    massa je slomio nos ne zbog neke idealne putanje, nego jer je shumi gumi naglo prikocio ispred njega, daleko prije uobicajene tacke kocenja. Bilo je price da je to uradio namjerno, ali je vjerovatnija varijanta da je morao da koci daleko ranije jer je imao potrosene gume

    Opet shumi i gume, ma bio bi prvi da nema guma

    A trke mozete naci na
    http://flamingsnowball.forums-free.info/forum.htm

    (nov je forum, otvorio ga jedan moj net-poznanik, mislim da obicni clanovi moraju da imaju bar 5 postova prije nego sto im se otvori petrolhead podforum, sa linkovima za trke i ostalo)... Join in
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #13869
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zar ova ***** od macho mena nijesu banovana ko to ****** pusta da baljezga o formuli i shumaheru kad je njemu lobanja prazna

  20. #13870
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    zar ono sto je uradio Shumacher massi nije sramota .to mu je jedino jos ostalo da moze da uradi,postao je isti kao Sato.I bolje mu je da napusti odmah nego da se sprdaju sa njim.

  21. #13871
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Tribina JUG
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Sve za NJEGA, pa cak i zivot!
    a o dupetu i da ne pricamo ....................:ass:
    bolesno ljubomorno vreme i ljubomorne žene....

  22. #13872
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nookie View Post
    Malo se komentator poboljsao jer je koliko toliko malo bolje pratio situaciju na stazi, ali je i dalje daleko od "normalnog" komentarisanja trke.


    ali tek kad je dosao replay, on je skapirao

    Kubica - shumi situacija.

    Kubica je dosao do 2/3 bolida sumahera i Shumi ga je pustio kao sto pravila nalazu (ovo se odnosi na pravilo kad se preticanje vrsi sa unutrasnje strane). U trenutku kad je Kubica proklizao Shumi je bio dovoljno spreman da odreaguje i izbjegne sudar. Sve pohvale za Shumija ovdje i cudi me sto nije ostao na svoju putanju, jer mu nebi bilo prvi put da lomi prednje krilo protivniku. Bas kad sam mislio da se to nece dogodit, dogodilo se. Slomio je prednji spojler Massi, ali je tu Massa kriv i trebao je da zna ne po pravilima da on ima pravo na idealnu putanju nego po njegovoj "prepoznatljivoj" voznji.

    Shumi je dobio ono sto je trazio - 0 bodova. Da je pustio Liuzija da ga pretekne dobio bi 1 bod, ovako NISTA.

    Tacno sam znao da ce Hamiton biti duze u box od Alonsa, jer je onaj Mclaren tako jadan tim da nisu uspjeli jednom odradit pit-stop za manje od 4 sekunde u toku cijele sezone. Tako je u Turskoj Vettel pretekao Lewis-a, tako i Alonso sad. Uvijek je Ferrari imao bolje vrijeme u pitu.

    Lewis Hamilton No.1


    FIA race stewards have elected to take no action over the incident involving Michael Schumacher's Mercedes and Felipe Massa's Ferrari in the closing stages of the Canadian Grand Prix.

    With Massa having been recovering from early-race problems as Schumacher suffered from heavily worn rear tyres, the Brazilian was seemingly forced onto the grass by his former team-mate on the run to the final chicane.

    With Massa having saved his car from spinning on Lap 56, the Paulista was forced to endure a slow lap before pitting for repairs.

    The stewards, one of which is ex double Champion Emerson Fittipaldi, have decided that no action should be taken and therefore no driver receives a penalty or reprimand.

    'The Stewards after hearing the explanation of both the Competitors representatives and the drivers decided that the incident requires no further action,' reads the stewards' official report.
    TAKUMI

  23. #13873
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mozete da pricate sto ocete LEWIS HAMILTON je trenutno najbolji vozac u f1 ne vidim nikoga trenutno da mu se moze primaci

  24. #13874
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to sto nije kaznjen, ne znaci da nije bio fukarski potez I Vettel nije kaznjen za proslu trku, a vecina se slaze da je nepotrebno skrenuo naglo udesno, da bi uplashio timskog kolegu i zadrzao poziciju. I mnogo, mnogo drugih poteza koji nisu kaznjeni (Alosnovo preticanje Mase na ulasku u pit stop i sl)
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  25. #13875
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nemas pojma.
    Massa je kocio prekasno.
    TAKUMI

Page 555 of 652 FirstFirst ... 55455505545551552553554555556557558559565605 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •