Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 207

Thread: Da li muskarci drze do sebe???

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Da li muskarci drze do sebe???

    Imam veliku dilemu. Molim pomoc. Ukoliko je to moguce zeljela bih da cujem muskove

    -Zanima me da li je muskarcima bitan profil (njen karakter, njena proslost, njene sklonosi, slabosti i vrline) cure sa kojom izlaze?
    -Da li znaju to da cijene ili ne?
    -Da li zapravo znaju sta bi trebalo da cijene a sta ne? (kod cura naravno)

    Bila sam u situaciji da izlazim sa deckom koji ima extra osobine ali i jednu VELIKU manu- promiskuitetne bivse cure!
    Znaci da biste sve shvatili samo ukratko da ga opisem (decko je fakultetski obrazovan, govori tecno 4 strana jezika, ima dobar posao, zdravu porodicu (hocu reci ne vuce traume iz djetinjstva) super izgleda, normalno drustvo, proputovao pola svijeta... i sl.)
    Kako smo poceli izlaziti tako sam (od njega naravno) saznala sa kojim i kakvim curama je izlazio, 6 od 8 cura jednom rijecju KATASTROFA! Pod tim podrazumijevam cure niskog morala, koje cete svaki vikend vidjeti u strastvenom zagrljaju sa drugim tipom, konobarice s tuskog i tome sl. (preostale dvije nisam poznavala) ali garantujem da su tu negdje.
    Ja i on tako ruku pod ruku glavnom ulicom, ja onako ponosna sto sam ulovila dobar primjerak kad on se pocne javljati curama na ulici i to kakvim! SOK!!!
    Ja ga tu naravno pocnem bockati nesto, on naravno za sve ima spreman odgovor u fazonu "dobro izgleda" "nije losa" "samo je malo naivna" i tako to.
    Tako su dani prolazili, ja i on nista vise od poljupca vec dva mjeseca jer se jednostavno nisam mogla opustiti pored momka sa takvom prosloscu. Kad god odlucim da cu se veceras napokon opustiti (a sto se mene tice zasluzio je, bio je tako super prema meni, svirao na gitari i pjevao pesmice pod svijecama, obasipao paznjom, donosio poklone sa svakog putovanja, bio njezan i osjecajan a isto tako i strastven i muzevan- sve sto jedna cura moze pozeljeti) nema sanse meni u glavu samo(bicu prosta) kakve je samo glibuljice mazio i ljubio prije mene i to je to sto se mene tice. Gotovo, strast umire i ja kao na buvljaku. Jednostavno su me takve misli gusile i tu je bio kraj toj vezi.

    -Problem je kod mene mozda sto previse drzim do sebe?! jel to? ili je ipak nesto naopako kod njega kako se meni cini? Naprosto nisam mogla sebe zamisliti u redu sa takvim curama!

    -Sad me interesuje da li muskarci drze do sebe? Da li im je stalo kakvu ce curu za ruku prosetati gradom? Ili o tome samo ja (i pojedine cure) brinem/o? Ja smatram da svaka rupa nadje svoju zakrpu... Ali ovdje je rijec o velikim odstupanjima!

    Stvarno me interesuje sta vi o tome mislite, da li ste imali slicna iskustva...?
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    odje nije problem u njemu, skim je bio i sto je radio, nego je valjda bitno sto radi kad je sa tobom, a proslost uvijek treba da ostavis za sobom kako njegovu tako tvoju
    mene nikad nije interesovalo skim je ona bila, jer i da me interesuje kome vjerovati? njoj? a tek smo se upoznali, gradskim pricama? ne hvala proslost je proslost pa makar bila i losa
    e sad ovaj drugi dio pitanja dal muskarci drze do sebe i ne idu sa ko zna kakvim curama, to ti ne mogu odgovoriti jer svako ima svoj ukus, mene jedino nikad nisu privlacile lake zenske, nesto uvijek volim da se pomucim kad osvajam
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci da da nijesi sve to znala i da je on cutao sve bi bilo super? Sve u svemu dobro si ga kaznila sto je bez veze laprdao o svojim prethodnim djevojkama, a tebi dobro iskustvo da u buducnosti ne ispitujes pa se neces time opterecivati jer tesko da ces naci nevinoga, a vjerovatno da to ne bi ni zeljela.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa da znas bolje da nisam znala! Ali da li je tako nesto moguce u Podgorici? Eh!
    Bice da sam previse ufurana i iskompleksirana, ponosna ili sta vec ali mi jednostavno to saznanje nije dalo mira, nije mi se dalo opustiti pored takvih saznanja
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    flyin' to the moon
    Posts
    4,196
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Izvini, mogu da pitam koliko ti je godina ?


  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto se vec osjecam infantilno poslije tog pitanja?
    22 mi je godinice.
    Bas me intresuje kakve to veze ima?
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  7. #7
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Curo...izbaci iz glave te bubice ,kazem ti za tvoje dobro.Muskaraca koji ce propustiti priliku da dodju do lake "zabave" samo zasto je doticna promiskuitetna ima veoma malo.A i oni su sumnjivog seksualnog opredeljenja ili nepopravljivi narcisi.E sad za malo ozbiljniju vezu normalno da ce svaki pazljivo birati (kao i zene) ali za muskarca proslost zene je od velikog znacaja (sovinizam :devil: ) jer pokazuje njen karakter sto za muskarca (znas i sama) ne mora znaciti.Kad su zene u pitanju (jos i lake) muskarci se ponasaju kao djete u fabrici cokolade i svaki pokusaj da se to promijeni je unaprijed osudjen na propast.Jasno mi je da se vi zene cudite sta neki muskarac vidi kod neke tamo lujke....ali on vidi samo par grudi i zadnjicu i to mu je puna kapa ,neshvatljivo (ako nisi musko ) slazem se ali prirodno.Kod zena to bas ne funkcionise na takav nacin,one pazljivije biraju partnera cak i kad je samo avantura u pitanju jer su emotivnije od muskaraca,sto je jedan od razloga zbog kojeg se zeni prevara ne prasta.
    E sad...muskarci traze sexi izgled...elegantnost..malo,ali samo malo mozga
    ..zene traze zgodnog,pametnog,bogatog.....nema tu neke velike razlike...kako se pokvario ovaj svijet :mad:
    SEX IS NOT EVERYTHING I'M THINKING OF.....I THINK

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hot pink vs View Post


    Bila sam u situaciji da izlazim sa deckom koji ima extra osobine ali i jednu VELIKU manu- promiskuitetne bivse cure!


    cure niskog morala, koje cete svaki vikend vidjeti u strastvenom zagrljaju sa drugim tipom, konobarice s tuskog i tome sl. (preostale dvije nisam poznavala) ali garantujem da su tu negdje.
    Definitivno je problem u tebi.
    Je li ti on prichao da su mu cure bile toliko promiskuitetne ili si ti to zakljuchila kad si vidjela gdje su radile i kako su izgledale?
    Malo mi je bezveze da svaku djevojku koja radi kao konobarica na tushkom zovesh tako pogrdnim imenima i da te je blam shto im se tvoj momak javlja, ali to je tvoja stvar, ja samo dadoh zamjerku.
    Takodje mi se ne dopada shto ove dvije koje ne poznajesh stavljash u isti kosh sa onima koje znash samo zato shto su bile njegove cure, mozda se vec i tebi dshava da te njegovi prijatelji koji znaju kakve cure on voda poistovjecuju sa konobaricom sa tushkoga?

    Quote Originally Posted by hot pink vs View Post
    kad on se pocne javljati curama na ulici i to kakvim! SOK!!!
    Mani se proshlosti i cura kojima se javlja, ako ti je stalo do njega (a nijesam bash sigurna da jeste) onda ostavi proshlost iza sebe i posveti se buducnosti

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    pretplatite se na kondome i uzhivajte

  10. #10
    renaissance Guest

    Default

    Meni jos taj tip djeluje kao neki misionar koji pokusava da vrati 'zalutale' zene na pravi put Mozda je imao dobre namjere...mozda u njemu chuci jedan human covjek zeljan da pomogne zenama promiskuitetnog zivotnog stila.I jos ti na kraju za svaku od njih kaze da nije losa , samo je malo naivna.Trebas dobro da se zamislis Ha!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Meni jos taj tip djeluje kao neki misionar koji pokusava da vrati 'zalutale' zene na pravi put Mozda je imao dobre namjere...mozda u njemu chuci jedan human covjek zeljan da pomogne zenama promiskuitetnog zivotnog stila.I jos ti na kraju za svaku od njih kaze da nije losa , samo je malo naivna.Trebas dobro da se zamislis Ha!
    Hahha vala bas, skidam kapu renesans!

    Ja milim, pinkice, da ti nemas zasto da se kajes, niti razloga da se zabrinjavas...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hot pink vs View Post
    Imam veliku dilemu. Molim pomoc. Ukoliko je to moguce zeljela bih da cujem muskove

    -Zanima me da li je muskarcima bitan profil (njen karakter, njena proslost, njene sklonosi, slabosti i vrline) cure sa kojom izlaze?
    -Da li znaju to da cijene ili ne?
    -Da li zapravo znaju sta bi trebalo da cijene a sta ne? (kod cura naravno)

    Bila sam u situaciji da izlazim sa deckom koji ima extra osobine ali i jednu VELIKU manu- promiskuitetne bivse cure!
    Znaci da biste sve shvatili samo ukratko da ga opisem (decko je fakultetski obrazovan, govori tecno 4 strana jezika, ima dobar posao, zdravu porodicu (hocu reci ne vuce traume iz djetinjstva) super izgleda, normalno drustvo, proputovao pola svijeta... i sl.)
    Kako smo poceli izlaziti tako sam (od njega naravno) saznala sa kojim i kakvim curama je izlazio, 6 od 8 cura jednom rijecju KATASTROFA! Pod tim podrazumijevam cure niskog morala, koje cete svaki vikend vidjeti u strastvenom zagrljaju sa drugim tipom, konobarice s tuskog i tome sl. (preostale dvije nisam poznavala) ali garantujem da su tu negdje.
    Ja i on tako ruku pod ruku glavnom ulicom, ja onako ponosna sto sam ulovila dobar primjerak kad on se pocne javljati curama na ulici i to kakvim! SOK!!!
    Ja ga tu naravno pocnem bockati nesto, on naravno za sve ima spreman odgovor u fazonu "dobro izgleda" "nije losa" "samo je malo naivna" i tako to.
    Tako su dani prolazili, ja i on nista vise od poljupca vec dva mjeseca jer se jednostavno nisam mogla opustiti pored momka sa takvom prosloscu. Kad god odlucim da cu se veceras napokon opustiti (a sto se mene tice zasluzio je, bio je tako super prema meni, svirao na gitari i pjevao pesmice pod svijecama, obasipao paznjom, donosio poklone sa svakog putovanja, bio njezan i osjecajan a isto tako i strastven i muzevan- sve sto jedna cura moze pozeljeti) nema sanse meni u glavu samo(bicu prosta) kakve je samo glibuljice mazio i ljubio prije mene i to je to sto se mene tice. Gotovo, strast umire i ja kao na buvljaku. Jednostavno su me takve misli gusile i tu je bio kraj toj vezi.

    -Problem je kod mene mozda sto previse drzim do sebe?! jel to? ili je ipak nesto naopako kod njega kako se meni cini? Naprosto nisam mogla sebe zamisliti u redu sa takvim curama!

    -Sad me interesuje da li muskarci drze do sebe? Da li im je stalo kakvu ce curu za ruku prosetati gradom? Ili o tome samo ja (i pojedine cure) brinem/o? Ja smatram da svaka rupa nadje svoju zakrpu... Ali ovdje je rijec o velikim odstupanjima!

    Stvarno me interesuje sta vi o tome mislite, da li ste imali slicna iskustva...?
    Ja tebe razumijem potpuno. Moguce je da bih se ja isto tako zamislila kao ti. Iskreno, mene ne zanima proslost osobe sa kojom sam. Ukoliko bih cula da je to nesto drasticno, pa Boze moj, svi imamo nesto svoje... Razumijes nadam se... Odgovori na tvoja pitanja
    - Nekima jeste, nekima nije, zavisi do osobe, mada se to brzo primijeti, tako da si vazda na vakat da ga ostavis, ako recimo vidis da to ide u krajnost.
    - Ne znaju. Mada i to opet zavisi do osobe. Ja recimo nisam naisla na nekoga ko je cijenio nesto kod mene, vazda je bilo sto si bolji, gore ti bude.
    - Pa moguce je. Na tragu su da izmisle lijek za sidu, pa eto, dako se i to desi, da muskarac pocne da cijeni zeni neke stvari. Ovo je bilo malo pesimisticno i ostro sa moje strane. Itekako postoje fini momci, doduse, rijetki su kao bijeli tigrovi.
    Last edited by kuglica; 28-06-07 at 07:40.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  13. #13
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Ja tebe razumijem potpuno. Moguce je da bih se ja isto tako zamislila kao ti. Iskreno, mene ne zanima proslost osobe sa kojom sam. Ukoliko bih cula da je to nesto drasticno, pa Boze moj, svi imamo nesto svoje... Razumijes nadam se... Odgovori na tvoja pitanja
    - Nekima jeste, nekima nije, zavisi do osobe, mada se to brzo primijeti, tako da si vazda na vakat da ga ostavis, ako recimo vidis da to ide u krajnost.
    - Ne znaju. Mada i to opet zavisi do osobe. Ja recimo nisam naisla na nekoga ko je cijenio nesto kod mene, vazda je bilo sto si bolji, gore ti bude.
    - Pa moguce je. Na tragu su da izmisle lijek za sidu, pa eto, dako se i to desi, da muskarac pocne da cijeni zeni neke stvari. Ovo je bilo malo pesimisticno i ostro sa moje strane. Itekako postoje fini momci, doduse, rijetki su kao bijeli tigrovi.
    owo si tako fino rekla da nemam shta da dodam sem da kazhem da je bolno istinito...posebno ovo, shto si bolji gore prolazish...:?

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    dokaz da ne postoji princ iz bajke, kojeg si trazila hehehehehehe uzas sa takvim si bila, aooooooooo pi ))))) hehehehehehehehehehhe bas te briga ne moz da se naviknes idi dalje dovidjenja, nadji drugog i ne zamaraj se , ja drzim do sebe al do toga da mi je uvijek sve do bola opusteno i dobro , ostalo skoro nevazno dodje , proslost me nicija ne zanima, price jos manje , to shto cura meni pruzi duplo ce dobiti i cijenice joj se sve maksimalno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    dokaz da ne postoji princ iz bajke, kojeg si trazila hehehehehehe uzas sa takvim si bila, aooooooooo pi ))))) hehehehehehehehehehhe bas te briga ne moz da se naviknes idi dalje dovidjenja, nadji drugog i ne zamaraj se , ja drzim do sebe al do toga da mi je uvijek sve do bola opusteno i dobro , ostalo skoro nevazno dodje , proslost me nicija ne zanima, price jos manje , to shto cura meni pruzi duplo ce dobiti i cijenice joj se sve maksimalno
    chek, chek...kazesh, shto cura tebi pruzi vraticesh joj i chinjet' maksimalno...znachi li to da ne bi, ne daj boze:devil:, prvi pokazao koliko ti je stalo, nego se prvo morash uvjeriti da je i njoj jednako stalo pa onda eventualno pokazati ljubav?

  16. #16
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne ne malo komplikovanije od toga
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Definitivno je problem u tebi.
    Je li ti on prichao da su mu cure bile toliko promiskuitetne ili si ti to zakljuchila kad si vidjela gdje su radile i kako su izgledale?
    Malo mi je bezveze da svaku djevojku koja radi kao konobarica na tushkom zovesh tako pogrdnim imenima i da te je blam shto im se tvoj momak javlja, ali to je tvoja stvar, ja samo dadoh zamjerku.
    Takodje mi se ne dopada shto ove dvije koje ne poznajesh stavljash u isti kosh sa onima koje znash samo zato shto su bile njegove cure, mozda se vec i tebi dshava da te njegovi prijatelji koji znaju kakve cure on voda poistovjecuju sa konobaricom sa tushkoga?

    E upravo je to jedan od razloga! Nema potrebe za tim! Znam ja odlicno gdje i kakvom drustvu pripadam a kakvog se jezim i gdje ne zelim da budem svrstavana.

    I vjeruj mi sto se tice mog opisa doticnih cura vjerodostojan je.

    -Sve u svemu ja sam samo htjela saznati da li je muskarcima svejedno kakvu curu imaju pored sebe? Ako je istom dostupna i jedna jako slatka, fina, vaspitana, obrazovana cura i ta neka niskog morala i jako promiskuitetna...

    -Da li im je stalo do njenih karakternih crta? Da li u opste o tome i razmisljaju!?

    (Jer doticni gospodin nije imao samo kratkotrajne avanturice sa njima, nego duze veze o kojima prica.)
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    pa dobro , mozda mu je bio period kad mu je samo do dobrog praznjenja bilo, tad mu je to ok, sad ga zanimaju druge stvari, pa je izabrao tebe i eto nemas da brinesh , voli te on , reko mi je znam
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #19
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    nista, sjedi, preispitaj fino svoja osjecanja. razmisli, za ta 2 mjeseca, sta si dobila, sta te oplemenilo, koliki je uticaj on ostvario, koliko ti znaci... jesi li zaljubljena? razmisli, kuda sve to vodi, koji su njegovi siljevi i kako te on dozivljava... na njegovu promiskuitetnost ne mozes da ciljas - on je sto se tebe tice maksimalno strpljiv i tolerantan...
    kad shvati koliko ti znaci, (naravno ako ti znaci, to je glavno pitanje). bice ti svejedno i to sa kim je izlazio i sta je radio, i sve ostalo... postojacete ti, i on, i noko drugi... a charshijske priche podgoricke - to je zadnje sto treba da te interesuje. ljeto je pred vama, pokusajte da provedete sto vise vremena zajedno, sami, po mogucnosti sto dalje od pg. na moru nedje npr... i to ce biti pravi test za vas - neopterecena svim tim glupostima (jer za dvije osobe koje se vole ni mnogo veci problemi nijesu nista drugo do usputne gluposti), moci ces da "u hodu" raschistis sa sobom i sa njim - veza je dobra, ili nije
    Just to slip the skin...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    pa dobro , mozda mu je bio period kad mu je samo do dobrog praznjenja bilo, tad mu je to ok, sad ga zanimaju druge stvari, pa je izabrao tebe i eto nemas da brinesh , voli te on , reko mi je znam
    e bas si meden to je bilo prije 2 god. ja sam sad vec u vezi od skoro godinu dana i srecno sam zaljubljena!

    Na sve ovo me je samo inspirisala drugarica kojoj se desio identican kiks upravo ovih dana, tada sam shvatila da ja nisam jedina, da je sve to normalno i da sa tim treba zivjeti odnosno nezivjeti ako ti je tako bolje i gotova stvar. Nego je moja sreca sto ja nisam bila pretjerano zaljubiska u njega pa mi je sve to lagano palo, dok je drugarica moja bila u nekakvoj vezi snjim 5-6 godina da bi on bas sve to prekinuo i sad je eto izgleda zaljubljen u neku losu curicu.
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  21. #21
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hot pink vs View Post
    E upravo je to jedan od razloga! Nema potrebe za tim! Znam ja odlicno gdje i kakvom drustvu pripadam a kakvog se jezim i gdje ne zelim da budem svrstavana.

    I vjeruj mi sto se tice mog opisa doticnih cura vjerodostojan je.

    -Sve u svemu ja sam samo htjela saznati da li je muskarcima svejedno kakvu curu imaju pored sebe? Ako je istom dostupna i jedna jako slatka, fina, vaspitana, obrazovana cura i ta neka niskog morala i jako promiskuitetna...

    -Da li im je stalo do njenih karakternih crta? Da li u opste o tome i razmisljaju!?

    (Jer doticni gospodin nije imao samo kratkotrajne avanturice sa njima, nego duze veze o kojima prica.)
    ok, vjerujem da je tako, ali takodje mislim da je sex, kao jedan izuzetno bitan segment u ljubavi, sam po sebi je chesto mocno oruzje kojim zena moze da "natjera" mushkarca da "poludi" za njom!
    Evo neka momci kazu da li ima istine u ovim rijechima?

    Promiskuitetna djevojka, sa mnogo iskustva, bez granica kad je sex u pitanju, a pri tom atraktivna, zgodna, iako je malo slobodnija ne znachi da nije pametna, zanimljiva, chak i ocharavajuca, lako ce izvuci prednost u trci sa skromnom, stidljivom, smjernom, obrazovanom djevojkom.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    to je bilo prije 2 god. ja sam sad vec u vezi od skoro godinu dana i srecno sam zaljubljena!

    i brinesh oko ovakvih gluposti, oh boze, )) ,a nego otkud ti to da je ta losa devojcica, ja mislim da to samo ljubomora progovara
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Promiskuitetna djevojka, sa mnogo iskustva, bez granica kad je sex u pitanju, a pri tom atraktivna, zgodna, iako je malo slobodnija ne znachi da nije pametna, zanimljiva, chak i ocharavajuca, lako ce izvuci prednost u trci sa skromnom, stidljivom, smjernom, obrazovanom djevojkom.

    Da upravo me je to i interesovalo! Da li jedna takva cura moze da bude ocaravajuca u bilo cijim ocima?
    Tip o kom sam pricala je svojoj konobarici sa tuskog zabranio da radi vise tamo jer su je navodno stipkali i pljaskali po dupetu i bacali baksis u brushalter . A vidjela sam je i ne izgleda ni malo lose, lagala bih ako bih drugacije rekla. Samo meni je to zgrozavajuce a ne ocaravajuce!

    Mogu ja da shvatim da i ta cura ima zivot da i ona zeli da se zabavlja... ali mi nije jasan taj gospodin koji sa njom provodi pola godine i na kraju zakljucuje da njoj nema popravke, pa sta je drugo i mogao zakljuciti!
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

  24. #24
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    1,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by hot pink vs View Post
    glibuljice
    Preslatko! :devil:

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    to je bilo prije 2 god. ja sam sad vec u vezi od skoro godinu dana i srecno sam zaljubljena!

    i brinesh oko ovakvih gluposti, oh boze, )) ,a nego otkud ti to da je ta losa devojcica, ja mislim da to samo ljubomora progovara

    Pa nije da brinem samo me interesuje kako funkcionise muski mozak po tom pitanju.
    Interesuje me da li biraju damu pored sebe ili cisto koja prva naleti? To je sve.

    Jako se puno krecem, jako puno znam, dosta izlazim, imam jako sarenoliko drustvo i mogu vjeruj mi dobro da prosudim kad je neka cura losa a kad je nesto drugo u pitanju.
    "kazu, da me varas da se vidjas s drugim tajno, kazu mi da bice sutra nase vece oprostajno..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Hvala Ti Crna Goro,oslobodila Si I Sebe I Srbiju
    By Zvek_Zivi in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 08-06-06, 10:14
  2. drage nase muskarcine ;)
    By daca in forum Sve i svašta
    Replies: 36
    Last Post: 16-08-05, 09:24
  3. gleda majmun sebe u zrcalo...
    By castel nuovo in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 47
    Last Post: 27-04-05, 11:20
  4. Zasto su muskarci takvi kakvi jesu
    By Smirnoff_ice in forum Ženski kutak
    Replies: 24
    Last Post: 07-12-04, 23:55
  5. Matija Beckovic :Crna Gora se razdruzuje od sebe same
    By harambasa in forum Politika generalno
    Replies: 7
    Last Post: 06-09-04, 09:14

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •