Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 56

Thread: po prknu,no što!

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sh0cker
    Quote Originally Posted by Jim Morrison
    Bio sam tucen i ja sam tukao...
    :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
    jerrr taaad....tad sam bio mlad...

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako je vama loshe...
    Io ci credo!

    Welcome



  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam radio u Swecku ka izbacivac u diskoteke ,i jednom prilikom (skoro bilo) jedno glibavo arapce oce da ukrade jaknu s gardarobe i, i ja ga scapam za gusu i izbacim napolje (bilo kraj radnog vremena). kad ti eto arapce napolje sa jos dva tri vicu e ce mi "oca ,majku itd itd. Ja izadjem i krenem pud njih kad jedan sto se zabio iza vrata me puknu cekicem u gornji dio cela (lijevo), osamuti me to malacko,ali sreca(ili zdravlje) ne padoh ali lobanja puce, i sinu krv. U sekund se skupi jos 10.15 moaka (sve od 18-do 25 god) sa sipkama kamenjem itd itd .i u tome tumultu ja se otrijeznih dobro i razmisljam sekundarno ako uletim u kuhinju (Satara,ili veci noz) nekoliko njih ce bit izkasapljeno( dobra odbrana na sudu) no ono smece od vlasnika resto.zakljuca vrata nemogu nidje (KUKUUUU LELLEE). Slomim ja izlog i uletim unutra ,zgrabim noz i izletim napolje onako ljut i dignem jedno raspalo arapce na noz kolko sam idje moga ,kad hrabra omladina vidjese kako ovi momcic visi na noz razbjezase se, kud koji mili moji ! Bilan svega velika posjekotina na celu oko30-35 konaca ,druga strana cela 9 konaca pozadina glave dva put po 10-15 konaca ledja mnogo nateklina ,ogrebotina, plavenila itd itd (lobanja napukla ) Auto slomljhena sva stakla (svih 10 ) izsutiran auto, isto mora se totalno renovirat, 8 velikijeh izloga na restoran slomljeni, "Arapce ubod nozem 8 sm od srca prosao kroz grudi i izasao na ledja , drugi momcic posjekotine (duboke) od noza (moga) po licu ,ruci itd, kososvski ciganin br2 ufdarac u vilicu (slomljena vilica) . Eto tako mene vrijeme prolazi :wink: :cry: ovamo u Swecku ! I od tada sam "POP" stalnoi sam u crkvu da se molim bogu :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg -SCG-
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    joj jel to moguce pitam se,meni to vise lici na neki dobar film,ono neka akcija ili triler........

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    avetinjake, koleZa moj, moracemo se po tija strunjaca probat nedje, cisto da vidimo kolko ti je ostlao od judo-a u krvi

    ovamo kod mene se kasapimo po vas dan na treninge pa mi tuca ne fali, inace po pjaci sam mirno i fino dijete....
    dobija sam obicno u osnovnu kad bi se poklepali grupno a i samostalno, mada nista strasno da bi vuka posljedice danas..... u srednju nista preozbiljno, a sad u zadnjih par godina ni jednu, Bogu fala pa me nece problemi(pu pu da se ne ureknem )

    Gradu Heroja, dje ti bijahu kolege junace?

    a Sofronije, imam jednog druga koji je imao istu tucu gore u BG sa ciganima.... njih 30 na ova 3 kukavca.... i danas ima linijice po glavi kako je prosa `dobro`
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,280
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na svu srecu , nisu me nikad tukli........ VALJDA NISAM ZASLUZHIVALA , NI JA NI BRAT!
    A sjecam se jednog KO (knock-out-a) koji sam ja priredila svom bratu koji je stariji 4 godine od mene a ima oko 120 kg. Pitate se kako sam to izvela......???? Pa zezali smo se , ono kako na filmu rade KObajagi da ga puknem pesnicom i postavim ruku ispod brade , da se chuje kako je opalilo....... Medjutim ja promashim Svoju ruku koja se nalazila ispod njegove brade ...i potrefim ga pravo u ivicu brade ( iskusni znaju da od toga istog trena gubish ravnotezhu) on se zatetura , sreca bio je zid iza njega pa se pridrzhao , da ne paden k'o klada...........hahahahahahah
    Evo ice zna mog brata, pa neka ga pita sledeci put kad se vide kakav je feeling kad te zhensko nokautira ...........hahahahaha
    Necu nikad vishe ..... 8)

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Ja sam radio u Swecku ka izbacivac u diskoteke ,i jednom prilikom (skoro bilo) jedno glibavo arapce oce da ukrade jaknu s gardarobe i, i ja ga scapam za gusu i izbacim napolje (bilo kraj radnog vremena). kad ti eto arapce napolje sa jos dva tri vicu e ce mi "oca ,majku itd itd. Ja izadjem i krenem pud njih kad jedan sto se zabio iza vrata me puknu cekicem u gornji dio cela (lijevo), osamuti me to malacko,ali sreca(ili zdravlje) ne padoh ali lobanja puce, i sinu krv. U sekund se skupi jos 10.15 moaka (sve od 18-do 25 god) sa sipkama kamenjem itd itd .i u tome tumultu ja se otrijeznih dobro i razmisljam sekundarno ako uletim u kuhinju (Satara,ili veci noz) nekoliko njih ce bit izkasapljeno( dobra odbrana na sudu) no ono smece od vlasnika resto.zakljuca vrata nemogu nidje (KUKUUUU LELLEE). Slomim ja izlog i uletim unutra ,zgrabim noz i izletim napolje onako ljut i dignem jedno raspalo arapce na noz kolko sam idje moga ,kad hrabra omladina vidjese kako ovi momcic visi na noz razbjezase se, kud koji mili moji ! Bilan svega velika posjekotina na celu oko30-35 konaca ,druga strana cela 9 konaca pozadina glave dva put po 10-15 konaca ledja mnogo nateklina ,ogrebotina, plavenila itd itd (lobanja napukla ) Auto slomljhena sva stakla (svih 10 ) izsutiran auto, isto mora se totalno renovirat, 8 velikijeh izloga na restoran slomljeni, "Arapce ubod nozem 8 sm od srca prosao kroz grudi i izasao na ledja , drugi momcic posjekotine (duboke) od noza (moga) po licu ,ruci itd, kososvski ciganin br2 ufdarac u vilicu (slomljena vilica) . Eto tako mene vrijeme prolazi :wink: :cry: ovamo u Swecku ! I od tada sam "POP" stalnoi sam u crkvu da se molim bogu :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Gledao sam i ja mortal kombat 3 prije 2-3 godine...
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  8. #33
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Milano, Paris, London
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na svu srecu nisam se nikada potukla. A dobijala sam batine od mame kad sam bila mala.

  9. #34
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    in dreams
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grad Heroja
    Ja sam radio u Swecku ka izbacivac u diskoteke ,i jednom prilikom (skoro bilo) jedno glibavo arapce oce da ukrade jaknu s gardarobe i, i ja ga scapam za gusu i izbacim napolje (bilo kraj radnog vremena). kad ti eto arapce napolje sa jos dva tri vicu e ce mi "oca ,majku itd itd. Ja izadjem i krenem pud njih kad jedan sto se zabio iza vrata me puknu cekicem u gornji dio cela (lijevo), osamuti me to malacko,ali sreca(ili zdravlje) ne padoh ali lobanja puce, i sinu krv. U sekund se skupi jos 10.15 moaka (sve od 18-do 25 god) sa sipkama kamenjem itd itd .i u tome tumultu ja se otrijeznih dobro i razmisljam sekundarno ako uletim u kuhinju (Satara,ili veci noz) nekoliko njih ce bit izkasapljeno( dobra odbrana na sudu) no ono smece od vlasnika resto.zakljuca vrata nemogu nidje (KUKUUUU LELLEE). Slomim ja izlog i uletim unutra ,zgrabim noz i izletim napolje onako ljut i dignem jedno raspalo arapce na noz kolko sam idje moga ,kad hrabra omladina vidjese kako ovi momcic visi na noz razbjezase se, kud koji mili moji ! Bilan svega velika posjekotina na celu oko30-35 konaca ,druga strana cela 9 konaca pozadina glave dva put po 10-15 konaca ledja mnogo nateklina ,ogrebotina, plavenila itd itd (lobanja napukla ) Auto slomljhena sva stakla (svih 10 ) izsutiran auto, isto mora se totalno renovirat, 8 velikijeh izloga na restoran slomljeni, "Arapce ubod nozem 8 sm od srca prosao kroz grudi i izasao na ledja , drugi momcic posjekotine (duboke) od noza (moga) po licu ,ruci itd, kososvski ciganin br2 ufdarac u vilicu (slomljena vilica) . Eto tako mene vrijeme prolazi :wink: :cry: ovamo u Swecku ! I od tada sam "POP" stalnoi sam u crkvu da se molim bogu :wink: :lolblue: :lolblue: :lolblue:
    Ti si neki karatas sigurno?
    don’t fall a sleep, or you may never wake up

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,488
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav karatas, vidis da ide u crkvu, on je Shaolin Majstor :P
    Together we can defeat capitalism ...

  11. #36
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    in dreams
    Posts
    106
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a jes jes vidim ja poznat mi nesto :o
    don’t fall a sleep, or you may never wake up

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a ovo onaj mali Jet Lee?! Onaj iz Sasovica?!
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    mn.nk.pg.gr.at.
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Grad Heroja pushti ti njih shto prichaju chuo sam ja za to brate. Samo si zaboravio da rechesh kako su poslije dva milicajca na konje doshli i da si jednome u zaru borbe nogu slomio (konju) a sa drugim si se zubao dok te nijesu kolima udarili ali ni tad se nijesi predao nego si bjezao preko krovova i skochio sa jedne na drugu zgradu i zabio ti se exer sa jedne daske shto su majstori tu ostavili josh davno u stopalo pa si tako trchao sa sve daskom dok se nisi popeo na 78 metara visok stub mosta i skochio u ledenicu ledenu ispod i isplivao si u shumu od tad si se krio jedno 12 dana kroz shume dok nijesi poshao u banku i iz personalnog sefa uzeo lazni pasosh i pobjegao preko. Od tad se krijesh po bijelome svijetu.
    Znam znam chitao sam ja to u Zonu Sumraka nedje.
    -dico tibi verum libertas optima rerum nunquam servili sub nexy vivito fili-

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,958
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Avetinjak
    Grad Heroja pushti ti njih shto prichaju chuo sam ja za to brate. Samo si zaboravio da rechesh kako su poslije dva milicajca na konje doshli i da si jednome u zaru borbe nogu slomio (konju) a sa drugim si se zubao dok te nijesu kolima udarili ali ni tad se nijesi predao nego si bjezao preko krovova i skochio sa jedne na drugu zgradu i zabio ti se exer sa jedne daske shto su majstori tu ostavili josh davno u stopalo pa si tako trchao sa sve daskom dok se nisi popeo na 78 metara visok stub mosta i skochio u ledenicu ledenu ispod i isplivao si u shumu od tad si se krio jedno 12 dana kroz shume dok nijesi poshao u banku i iz personalnog sefa uzeo lazni pasosh i pobjegao preko. Od tad se krijesh po bijelome svijetu.
    Znam znam chitao sam ja to u Zonu Sumraka nedje.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue:

    a legendo :lolblue:

  15. #40
    Join Date
    May 2004
    Posts
    7,759
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    202
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox
    mene je jednom roknuo jedan momak koji svakako nije bio jachi od mene ali je njegovog drustva bilo mnogo vise a ja samo sa dva druga.bila je u pitanju tuca izmedju kvartova
    A kom si to kvartu (brojnom) :?: :? :P

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    in the middle of everything
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne sjecam se... 8)

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    U Njegovom srcu...
    Posts
    1,379
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne volim nasilje.
    /me pitoma
    "...patim zbog osoba kojima sam poklonila svoje srce i uvidjam da oni koji su dotakli moju dushu nisu uspeli da probude moje telo, a oni koji su doticali moje telo nisu uspevali da dosegnu do moje dushe. “

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kolege ,hahahahha ka vazda komsija ,ka vazda. No dako se i ja pred penziju naucim vise dok mi ne otvore lobanju. nijesam ja vise 25 da mogu po vascio bijeli dan se krkat, no ako na brzinu ne ufatim nokaut ,mora podhitno necesovi drugi plan da se ucini :wink: :cry: :cry: :joint: pa makar i bjezanje !

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja neznam sto ce vi ta prica ???? Jeli to da ispanete bistri ili ste cesce dobijali po arbatu pa ve muka fata ??? Sve u svemu mism vi ja kriv zato izlijecite komplekse nedje drugo OK ??? !

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    294
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja treniram Aikido zadnjih 9 godinaH i kao majstor istog sam se malo uzdigao iznad ulichnih tuchaH i trudim se da ih izbjegnem koliko god to mogu. Ali prije jedno 3-4 godine mi se omaklo dok sam kafanio sa bratom na bash charshiji u Sarajevu. Jednu noc smo se brat, njegov kum i ja potukli sa cijelom kafanom...ja sam tu noc udarao, shutirao, grizao i svashta josh neshto chinio i definitivno smo im dali vishe nego smo primili. Bilans sa nashe strane je bio: mome bratu modra ledja, meni krvavo lice i razbijen lakat. Najvishe me boljelo to shto sam bio bash pjan i shto, pored cijele kafane koja je zamahivala pud mene, sam sebi raskrvarih oko udarivshi glavom u shank i sam sebi razbih lakat jer sam pao dok sam izlazio iz te kafane.
    Kanibalizam je privredna grana u razvoju

  21. #46
    Join Date
    May 2004
    Location
    <iZmeDju_njEga_&_njE*>
    Posts
    605
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [size=2]Do sad me samo tajo izbio i to kad sam ja njega sklepila A ovako bijem se redovno sa sestrom mladjom i ne zna se ko je pobjednik jer vazda iste modrice imamo [/size] :fight:

  22. #47
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa cesto upadam u frke. U zadnje vrijeme chak malo chesce ne znam zasto

    Prije nekoliko vikenAda, u riter sam neku malu izbila, ali ne volim da bijem djevojke pa mi je krivo bilo. pi bas bzv.

    a ljetos u torine me nesto napucio jedan decko, ne znam ni ko je ni sto je, gadjem ga prvo punom shakom leda u glavu i onda shakom u glavu,povrijedila sam ga bogomi.. pricalo se... a on je mene ogrebao nedje po vratu nije me vala dovatio nesto posebno. mada su se nasli tu neki cetinjani da me brane a i policajac se odnekud stvori pa me lijepo (sto me zacudilo iskreno) zamolio da idemo i onako je bilo svanulo uveliko. i tako.. sto znam, nije da nesto volim da se tuchem ali lako se iznerviram, pogotovo kad se pije. i inace ne volim kad su ljudi nepristojni. ja nikoga prva necu dirat (bez ako mi se taj neko nije zamjerio), ali ako si klosar... mojne mene
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    gaga klosharko!!!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #49
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    dobio sam batine prije dvije godine od dva tipa ; jedan me drzao iza ledja , drugi klepao sve dok nisam pao na zemlju ... onda su me "ugazili"!!
    :shock: :twisted: :evil:
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by seTh
    dobio sam batine prije dvije godine od dva tipa ; jedan me drzao iza ledja , drugi klepao sve dok nisam pao na zemlju ... onda su me "ugazili"!!
    :shock: :twisted: :evil:
    pokazacehs mi tu dvojicu kad dodjem u NK :!: :twisted:
    Sell the Vatican, Feed the World!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •