Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 82

Thread: ADSL placanje, Iskljucivanje naloga

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ADSL placanje, Iskljucivanje naloga

    Dakle posto sam 2 puta postavio ovo pitanje, a niko se nadlezan nije nasao da odgovori da postavim ponovo:

    Zasto se ADSL nalog od nedavno iskljucuje sa iskljucenim telefonskim racunom kad se ta usluga na kraju mjeseca naplacuje svejedno u punom iznosu.

    Ako korisnik to ne plati t-com ima mogucnost da ga utuzi.

    Isto tako ima mogucnost da naplati srazmjerno broju potrosenih GB(ma koliko to cudno zvucalo)

    Dakle zasto ja kao student moram da obrnem 5 razlicitih brojeva i 2 fixna da bih MOLIO ljude da mi pomognu da se ukljuci usluga koju cu ionako platiti.

    Da ne bude nesporazuma, racune placam redovno, a fixni ne koristim nikad, a racun mi ne dolazi redovno pa ponekad zaboravim placanje 2-3 mjeseca... takodje pare ne lezu odmah kad se placa iz drugog grada....

    Tipican scenario koji mi se desio:

    Negdje sredina mjeseca... ispitni rok u toku... trebam da posaljem 2-3 rada profesorima i hiljadu mailova bas taj dan(mislim da je 15)... telefon placen prije 3 dana...

    Odjednom mi se gasi ADSL i ja provalim da mi je acc banovan... Zovnem podrsku koja mi veli "ja ne znam kako se ADSL ukljucuje"... uglavnom pricaju mi ispraznu pricu da je to automatski i da ne moze bez telefona, a ja im velim da ZNAM da moze i da je MOGLO kad sam pricao sa nekom normalnom zenom iz planete tcom(i toga ima), i vrte me da zovem neke privatne telefone i da dodatno pizdim.

    NA zahtijev da zelim da pricam sa njihovim sefom 3 su mi spustila slusalicu...

    Znaci poenta price je da kad Nas T-com treba da pokaze mrvicu dobre volje i korisniku(studentu) ucini uslugu od koje nista ne gubi, oni se grupno kao firma(ako razlicitih 5 ljudi mogu predstavljati firmu - ja mislim da je to relevantno) ponasaju jako ruzno... i jos vrijedjaju korisnika(spustanjem slusalice)

    Prije sam jos rekao da ce to ponasanje dovest do toga da nekom pregori sijalica i onda on podje da "podrzi" podrsku

    Mada vjerujte da i oni znaju sa kim imaju posla... i dok jedno stotinu ljudi ne "izginu na barikadama", foteljske bunzije nece uradit nista povodom toga... nase vrle institucije drzavne da ne pominjem...

    Zajebana su ovo vremena gospodo....

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default Da se nadovežem

    Dakle, da se nadovežem.

    Konkretan slučaj.

    Platim zaostala 2 računa u četvrtak, dakle 100% računa, nijedan mjesec više zaostao, preko eBankinga sa mog računa u CKB-u na T-com-ov račun isto u CKB-u - Dakle plaćanje je elektronsko i pare su na njihovom rečunu, takoreći trenutno, odnosno 20 sekundi nakon autorizacije.

    Prođe četvrtak, prođe petak, dođe subota, pane kiša oko 11h, bude ispad struje, ne radi ADSL, ja mislim uobičajeni problem, ne zovem podršku jer nemam živaca, izađem iz kuće i odem na ručak, vratim se oko 16h, probam, ADSL ne radi, dignem slušalicu da pozovem podršku, glas automata sa druge strane kaže:

    Isključeni ste zbog neplaćanja.

    Zovem sa mobilnog, objašnjavam da je sve plaćeno, oni kažu: kod nas u sistemu piše da nije - morate da zovete računovodstvo, ono subotom radi samo do 14h, zovite u poneđeljak...

    Tona posla, koju sam planirao da odradim preko vikenda stoji jer je preostao bio upload, instalacija na sererima, testiranje u live okruženju....

    Poneđeljak, 9h... zovem, mobilnim naravno, računovodstvo, oni kažu: u pravu ste sve je plaćeno. Proslijedićemo nalog ADSL menadžeru kojeg isto morate da zovete da bi vam uključili nalog.

    Zovem menadžerku, mobilnim naravno, inače strašno drsku sa kojom sam neđe ranije već imao problema, pamtim dobro glasove što je posljedica išegodišnjeg rada na radiju.

    Dobijam je. Ona nervozna Kaže, jeste dobila sam nalog iz računovodstva... BOT iz nje progovara kao da radi u Katastar a ne u telekomunikacionoj kompaniji... Ali vi morate da me zovnete sa fixnog broja na koji se vodi ADSL da tražite ponovno uključenje.

    Pizdim, pitam je jeli normalna... kako da je zovem sa fixnog koji je isključen... zašto uopšte da je zovem kad je sve plaćeno... na kraju krajeva zovem je sa mobilnog koji se isto vodi na mene u njihovoj kompaniji... zašto se ponaša BOT-ovski... radi li u Katastar...?

    Uspijevam da je nategnem i iznerviram... ona nevoljno pristaje "da preskoči proceduru"!!!!!??????? ..... daje nalog za ponovno uključenje..

    Početak sljedećeg mjeseca... u sandučiću novi račun... na računu stavka:

    Taksa za ponovno uključenje

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Samo da pomenem primjer osobe neke iz planete koju sam kontaktirao u vezi slicnog problema sa ADSL-om...

    Naime kad su mi ga jednom prilikom iskljucili prije 6-8 mjeseci, ja sam poslije 10 poziva tipa(mi nismo nadlezni-> pozovite xxx) dobio tu, vrlo pristojnu gospodju.

    Objasnio sam joj da sam student, i fiksni telefon ne koristim uopste. Takodje sam trazio da mi se ADSL nalog ne iskljucuje jer obicno kasnim sa uplatama(ponovo kazem, imam status studenta) kad uplata zakasni, jer mi je internet potreban svaki dan za studiranje i posao.

    Poslije toga ADSL nalog mi nisu uopste gasili iako sam ponekada kasnio i 3 mjeseca sa uplatama(mada, racun mi uopste nije dolazio)... i sve je bilo prilicno ok(ako izuzmemo ocajno funkcionisanje adsl-a i stalna prekidanja sesija)

    E sad... zasto su promjenili politiku, ja pojma nemam, samo mi se ne svidja odnos firme prema meni prevashodno kao prema studentu, a onda kao njihovom starom korisniku...

    Sramota...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kao sto znate prelata za ADSL dolazi zajedno sa tel.racunom. Neplacanjem tel. racuna, odnosno gasenjem tel. prikljucka se automatski onemogucava ADSL konekcija (nalog suspendovan).

    Procedura za aktivaciju ADSL servisa - u ovom slucaju. Izmiriti obaveze na osnovu pristiglih tel. racuna. Nakon placanja tel. racuna vas ADSL nalog bi trebao biti aktivan. Ukoliko pak nije, nalog se moze manuelno aktivirati pozivom ka Call Centru 080080000 gdje zaposleni mogu manuelno aktivirati ADSL servis.

    Takodje, za sve zalbe, ... vezano za tel. racune mozete kontaktirati sluzbu za korisnike.

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niste mi odgovorili na pitanje.

    Kakve veze ima ADSL nalog sa fiksnim telefonom? Ja koliko se sjecam niko mi nije to pominjao kad sam potpisivao ugovor. Cak su mi vasi inzenjeri rekli(ako se 3 informaticki nepismena covjeka mogu tako nazvati), da te 2 usluge nemaju veze jedna sa drugom...

    Dakle da palamudim previse... zasto mi iskljucujete ADSL kad ga svejedno placam na kraju mjeseca?

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo ga. Bot se javio. Skenirao kljucne rijeci na postu i objavio generechki odgovor koji ne odgavara na pitanja.

    I RTV pretplata dolazi sa telefonskim rachunom, pa se ne gasi televizor kad se isključi telefon

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acre View Post
    Niste mi odgovorili na pitanje.

    Kakve veze ima ADSL nalog sa fiksnim telefonom? Ja koliko se sjecam niko mi nije to pominjao kad sam potpisivao ugovor. Cak su mi vasi inzenjeri rekli(ako se 3 informaticki nepismena covjeka mogu tako nazvati), da te 2 usluge nemaju veze jedna sa drugom...

    Dakle da palamudim previse... zasto mi iskljucujete ADSL kad ga svejedno placam na kraju mjeseca?
    Model naplacivanja ADSL usluge je svima jasan - uz tel.racun. Pomenuti servisi (ADSL, fix. telefonija) pripadaju nizu usluga koje nudi ista kompanija. T-Com je preoznao model naplate ADSL-a uz uslugu fix. telefonije. Odgovor je dakle jasan: ukoliko ne izmirite dugovanja po osnovu ukupnog racuna prema T-Comu (ADSL + fix,..) ADSL nalog se suspenduje (izmedju ostaloga).

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ja potpuno razumijem vasu politiku iskljucivanja ADSL-a i fixnog telefona, ali ne mogu da shvatim, da Vi kao "najjaca firma u CG" (rijeci vasih zaposlenih) dozvoljavate sebi da iskljucujete telefon nekome ko je taj isti racun platio prije 4 dana. Vi valjda treba da bude lideri u informatici u nasoj drzavi i da do ovakvih stvari uopste ne dolazi, a cak i ako dodje, da pozivom na jedan broj moze da se utvrdi cinjenicno stanje i ADSL nalog kao i fixan telefon ODBLOKIRA! Dok god postoji neki ciko i neka teta koji jedini imaju uvid u takve stvari, a TE stvari nisu elektronske prirode nego se kopa po NEKIM papirima, nije ni cudo sto treba po 5 dana da se rijesi ovakav "problem"...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    632
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    najvise od svega "boli" to sto je neko stari korisnik, i svaki racun placa godinama regularno, i sad desi se situacija da se racun, zagubi u zgradi i korisnika "ofikare" zbog jedne greske zaboravljajuci da je on mnoogo korektan (sto se moze vidjeti iz sagledavanja listinga placanja racuna)
    t com - NISTA U MOJOJ KUCI

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Evo ga. Bot se javio. Skenirao kljucne rijeci na postu i objavio generechki odgovor koji ne odgavara na pitanja.

    I RTV pretplata dolazi sa telefonskim rachunom, pa se ne gasi televizor kad se isključi telefon
    mislis da ti ne bi gasili tv signal da mogu
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  11. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A bi DIDI sigurno, nego je to bia ironija

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Montenegro/France
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U ovom dijelu gdje ja zivim(Toloshima) racuni dolaze oko 15-tog,nekad i oko 20-og i kako mozemo redovno placati racune kad ne dolaze na vrijeme.
    Poslednji mjesec smo zakasnili tri dana sa placanjem,iskljucili su fixni i ADSL naravno.Istog dana racun je placen,fixni aktiviran a ADSL nije i zvala sam ih pet puta i aktivirali su ga tek nakon nedelju dana.
    Ovo stvarno ne razumijem!
    ...Maybe it was wrong to love you?
    But what should i do?
    Cause my heart leads me to you...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Ja potpuno razumijem vasu politiku iskljucivanja ADSL-a i fixnog telefona, ali ne mogu da shvatim, da Vi kao "najjaca firma u CG" (rijeci vasih zaposlenih) dozvoljavate sebi da iskljucujete telefon nekome ko je taj isti racun platio prije 4 dana. Vi valjda treba da bude lideri u informatici u nasoj drzavi i da do ovakvih stvari uopste ne dolazi, a cak i ako dodje, da pozivom na jedan broj moze da se utvrdi cinjenicno stanje i ADSL nalog kao i fixan telefon ODBLOKIRA! Dok god postoji neki ciko i neka teta koji jedini imaju uvid u takve stvari, a TE stvari nisu elektronske prirode nego se kopa po NEKIM papirima, nije ni cudo sto treba po 5 dana da se rijesi ovakav "problem"...
    U potpunosti se slazemo sa vama. Ne treba da imamo situaciju gdje korisnik koji redovno izmiruje svoje obaveze ima probleme sa suspendovanim nalogom za ADSL. Moguci problem neautomatskog ukljucivanja ADSL servisa nakon placanja racuna se rjesava (trenutno) manuelnom aktivacijom servisa. Poziv ka Call centru (korisnik ne moze pozvati Call centar sa broja telefona koji je navodno ugasen - sto ukazuje da je placen) i zaposleni ce aktivirati ADSL servis. Dakle, u najgoroj varijanti bi trebalo da bude jedan poziv (slazemo se sa vama da ni on nije potreban,ali,...). Uskoro ce se (nadamo se) definitivno rijesiti moguci problemi neautomatske aktivacije ADSL-a prilikom placanja tel.racuna. Nadamo se da smo ovim odgovorom pomogli i ostalim korisnicima koji su postovali slicne probleme.
    Last edited by helpdesk; 23-06-07 at 18:19.

  14. #14
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa zar ne vidis da brinu o svojim korisnicima???Ja mislim da je sve tolko ocigledno.Zive od ironije

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,887
    Thanks Thanks Given 
    1,652
    Thanks Thanks Received 
    2,842
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Taksa za ponovno uključenje ... dovoljno mi je ovo da vidim i sve sa thread-a mi je jasno...
    f6

  16. #16
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Dakle, da se nadovežem.

    Konkretan slučaj.

    Platim zaostala 2 računa u četvrtak, dakle 100% računa, nijedan mjesec više zaostao, preko eBankinga sa mog računa u CKB-u na T-com-ov račun isto u CKB-u - Dakle plaćanje je elektronsko i pare su na njihovom rečunu, takoreći trenutno, odnosno 20 sekundi nakon autorizacije.

    Prođe četvrtak, prođe petak, dođe subota, pane kiša oko 11h, bude ispad struje, ne radi ADSL, ja mislim uobičajeni problem, ne zovem podršku jer nemam živaca, izađem iz kuće i odem na ručak, vratim se oko 16h, probam, ADSL ne radi, dignem slušalicu da pozovem podršku, glas automata sa druge strane kaže:

    Isključeni ste zbog neplaćanja.

    Zovem sa mobilnog, objašnjavam da je sve plaćeno, oni kažu: kod nas u sistemu piše da nije - morate da zovete računovodstvo, ono subotom radi samo do 14h, zovite u poneđeljak...

    Tona posla, koju sam planirao da odradim preko vikenda stoji jer je preostao bio upload, instalacija na sererima, testiranje u live okruženju....

    Poneđeljak, 9h... zovem, mobilnim naravno, računovodstvo, oni kažu: u pravu ste sve je plaćeno. Proslijedićemo nalog ADSL menadžeru kojeg isto morate da zovete da bi vam uključili nalog.

    Zovem menadžerku, mobilnim naravno, inače strašno drsku sa kojom sam neđe ranije već imao problema, pamtim dobro glasove što je posljedica išegodišnjeg rada na radiju.

    Dobijam je. Ona nervozna Kaže, jeste dobila sam nalog iz računovodstva... BOT iz nje progovara kao da radi u Katastar a ne u telekomunikacionoj kompaniji... Ali vi morate da me zovnete sa fixnog broja na koji se vodi ADSL da tražite ponovno uključenje.

    Pizdim, pitam je jeli normalna... kako da je zovem sa fixnog koji je isključen... zašto uopšte da je zovem kad je sve plaćeno... na kraju krajeva zovem je sa mobilnog koji se isto vodi na mene u njihovoj kompaniji... zašto se ponaša BOT-ovski... radi li u Katastar...?

    Uspijevam da je nategnem i iznerviram... ona nevoljno pristaje "da preskoči proceduru"!!!!!??????? ..... daje nalog za ponovno uključenje..

    Početak sljedećeg mjeseca... u sandučiću novi račun... na računu stavka:

    Taksa za ponovno uključenje
    Mi u firmi imamo isti problem. Mislim nevezano za internet i ADSL, vec za nacin placanja. Sve svoje racune placamo elektronski (valjda je zato i napravljena ta vrsta placanja, da nam olaksa). Ali sad po ovoj vrucini moramo poc u telekom i dat im papir, crno na bijelo d asmo platili da bi nam pustili. Znaci, elektronsko placanje u ovom slucaju zaboravite.
    To je kao da kod mene ljudi kupe racunar, plate mi elektronski naravno, i ja ih mucim da dolaze i donose uplatnicu a ja lijepo vidim preko racunara da je sve izmireno.
    Ne znam promasih li temu jer nema veze sa ADSL-om vec sa nasim zaostalim sistemom.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by helpdesk View Post
    Kao sto znate prelata za ADSL dolazi zajedno sa tel.racunom. Neplacanjem tel. racuna, odnosno gasenjem tel. prikljucka se automatski onemogucava ADSL konekcija (nalog suspendovan).

    Procedura za aktivaciju ADSL servisa - u ovom slucaju. Izmiriti obaveze na osnovu pristiglih tel. racuna. Nakon placanja tel. racuna vas ADSL nalog bi trebao biti aktivan. Ukoliko pak nije, nalog se moze manuelno aktivirati pozivom ka Call Centru 080080000 gdje zaposleni mogu manuelno aktivirati ADSL servis.

    Takodje, za sve zalbe, ... vezano za tel. racune mozete kontaktirati sluzbu za korisnike.
    Odlicno znamo da je bilo situacija da je telefon iskljucen a da ADSL radi.
    Jedino ako ste od ovoga mjeseca nesto promijenili.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je moja poenta i ja pitam zasto... ali izgleda da samo dobijam genericke odgovore pa sam odustao... cak sam i detaljno objasnio moju poentu, ali dzaba...

    Najjaci dio je kad helpdesk&podrska prijete da vise nece da pomazu korisnicima, ako ne mogu da moderiraju(citaj brisu sto im se ne svidja)... mislim ja ne znam sta treba da se desi pa da ljudi shvate koliko losu uslugu dobijaju.

    A svaki put se prave blesavi i ne odgovaraju na pitanja.

    dakle jos jednom za one sa jeftinijim ulaznicama:

    Zasto je T-com promjenio politiku pa je odnedavno krenuo da iskljucuje jednu uslugu na osnovu neplacanja druge?

    Da se razumjemo to sto dolaze na istom racunu nema veze sa problematikom zato sto sam ja potpisao UGOVOR da cu placati ADSL ekstenzivan vremenski period i nigdje se u ugovoru ne pominje vezanost istoga za Fiksni telefon. Ako ne platim Adsl u nekom razumnom roku od recimo 2-3 mjeseca(sto se do sada nije desilo), bilo bi fino da se korisnik upozori(mada je i to natezanje). a ne da mu se iskljucuje nesto sto ce ionako platiti.(inace pravilno je da T-com moze da tuzi korisnika za krsenje ugovora)

    Ovo sto se odnedavno desava je vrlo ruzan nacin(ne znam da li je uopste legalan) da se penalizuje i najmanja pogodnost koju smo imali kod adsl-a(da ne moramo bas svakog mjeseca da ga placamo)

    Da se razumjemo, ja placam adsl i namjeravam da ga placam, samo ne volim da me neko maltretira kao starog korisnika... ali opet, kad ste vi o nama brinuli?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acre View Post
    To je moja poenta i ja pitam zasto... ali izgleda da samo dobijam genericke odgovore pa sam odustao... cak sam i detaljno objasnio moju poentu, ali dzaba...

    Najjaci dio je kad helpdesk&podrska prijete da vise nece da pomazu korisnicima, ako ne mogu da moderiraju(citaj brisu sto im se ne svidja)... mislim ja ne znam sta treba da se desi pa da ljudi shvate koliko losu uslugu dobijaju.

    A svaki put se prave blesavi i ne odgovaraju na pitanja.

    dakle jos jednom za one sa jeftinijim ulaznicama:

    Zasto je T-com promjenio politiku pa je odnedavno krenuo da iskljucuje jednu uslugu na osnovu neplacanja druge?

    Da se razumjemo to sto dolaze na istom racunu nema veze sa problematikom zato sto sam ja potpisao UGOVOR da cu placati ADSL ekstenzivan vremenski period i nigdje se u ugovoru ne pominje vezanost istoga za Fiksni telefon. Ako ne platim Adsl u nekom razumnom roku od recimo 2-3 mjeseca(sto se do sada nije desilo), bilo bi fino da se korisnik upozori(mada je i to natezanje). a ne da mu se iskljucuje nesto sto ce ionako platiti.(inace pravilno je da T-com moze da tuzi korisnika za krsenje ugovora)

    Ovo sto se odnedavno desava je vrlo ruzan nacin(ne znam da li je uopste legalan) da se penalizuje i najmanja pogodnost koju smo imali kod adsl-a(da ne moramo bas svakog mjeseca da ga placamo)

    Da se razumjemo, ja placam adsl i namjeravam da ga placam, samo ne volim da me neko maltretira kao starog korisnika... ali opet, kad ste vi o nama brinuli?
    Pokusali smo vam objasniti. Politika kompanije je da usluge fix. + ADSL servis naplacuje putem telefonskog racuna. Za sada nema najave da bi se usluge fix. i ADSL-a mogle razdvajati - misli se za placanje.

  20. #20
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Helpdesk, Acre ne priča o plaćanju nego o isključivanju.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Jocker to je bilo tako okrutno
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #22
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

  23. #23
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    aj konsultuj se sa kolegama pa odgovori čoeku
    Zasto je T-com promjenio politiku pa je odnedavno krenuo da iskljucuje jednu uslugu na osnovu neplacanja druge?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by funky^junkie View Post
    aj konsultuj se sa kolegama pa odgovori čoeku
    Zasto je T-com promjenio politiku pa je odnedavno krenuo da iskljucuje jednu uslugu na osnovu neplacanja druge?
    Konsultovati se sa kolegama ? Sta ce sve covjek ovdje procitati. Obratite se Call centru za informacije.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,054
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jocker View Post
    Helpdesk, Acre ne priča o plaćanju nego o isključivanju.
    Vec smo pomenuli (necemo vise). Usluge za fix.+ADSL sto se tice obaveza prema kompaniji se tretiraju kroz JEDNU (tel. racun) obavezu i kao takve su povezane. Opcija ODVOJENOG placanja pomenutih usluga je trenutno nemoguca. Dakle, politika kompanije je jasna neizmiri se obaveza za tel.racun - gasi se i ADSL servis!
    Last edited by helpdesk; 25-06-07 at 14:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL...DA ili NE
    By EsCaPe in forum Internet
    Replies: 405
    Last Post: 22-09-08, 00:05
  2. ADSL besplatan 16. i 17. januara
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 56
    Last Post: 01-12-06, 14:39
  3. Dvostruko veći ADSL protok i tokom januara
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 26-01-06, 18:21
  4. Besplatan ADSL servis do početka septembra
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 34
    Last Post: 18-08-05, 12:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •