Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 133

Thread: Uredjaji za ranije otkrivanje radara...

  1. #101
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Radar detektor ti "svira" zbog drugih kamerica koje ne prate saobraćaj
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  2. #102
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ao kakvih strucnjaka ovdje sto je ovo pa kraljevi jammer se drzi na dohvat ruke i samo ga iskljucis kad usporis da ti pandur izmjeri brzinu i ne posumnja nista.

    Misiiiiim :roll:
    She is only here to annoy herself!

  3. #103
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,088
    Thanks Thanks Given 
    887
    Thanks Thanks Received 
    276
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    par puta mi se desilo da me zaustavi kontrola i prokomentarisu za sam zakocio na dozvoljenu, pa prema tome sam zakljucio
    Ljudi nemojte da jedete zuti snijeg!

  4. #104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Radar detektor ti "svira" zbog drugih kamerica koje ne prate saobraćaj
    AntiRadar 'svira' zbog radara koji se nalaze na svakih, chini mi se, 100m u tunelu. Ti radari su pod kontrolom samog tunela, nijesu policije, i, trenutno, pishte samo na extremno velike brzine (150+) i extremno spore (uglavnom kamione, sporije od 30km/h).

    U prvom sluchaju (prekorachenje brzine) se nishta ne preduzima, samo iskuliraju, dok u drugom (kretanje ispod 30km/h) njihova patrola izlazi u tunel i zaustavlja vozilo na proshirenje dok prodje kolona iza vozila...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  5. #105
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    kako da ne prije neki dan sam dva puta stajao zbog kuvanja motora od covjeka sa prikolicom koji je tacno 17 kmh vozio kroz cio tunel sa kraja na kraj
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Jesi ti vidio jedan srebrni novi pasat koji kulira te sa velikom brzinom
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    AntiRadar 'svira' zbog radara koji se nalaze na svakih, chini mi se, 100m u tunelu. Ti radari su pod kontrolom samog tunela, nijesu policije, i, trenutno, pishte samo na extremno velike brzine (150+) i extremno spore (uglavnom kamione, sporije od 30km/h).

    U prvom sluchaju (prekorachenje brzine) se nishta ne preduzima, samo iskuliraju, dok u drugom (kretanje ispod 30km/h) njihova patrola izlazi u tunel i zaustavlja vozilo na proshirenje dok prodje kolona iza vozila...
    Hvala ti za ovu info
    She is only here to annoy herself!

  8. #108
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,928
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jesi ti vidio jedan srebrni novi pasat koji kulira te sa velikom brzinom
    To je vec druga stvar... Policija se mozhe parkirati u sred tunela sa svojim radarom... Poenta moje priche jeste da u tunelu postoji veliki broj radara, ali nijesu povezani sa policijom...
    BEFORE SEX u help each other get naked. AFTER SEX u only dress yourself. Noone helps u once ur fcked

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,994
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Balsa View Post
    To je vec druga stvar... Policija se mozhe parkirati u sred tunela sa svojim radarom... Poenta moje priche jeste da u tunelu postoji veliki broj radara, ali nijesu povezani sa policijom...
    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Radar detektor ti "svira" zbog drugih kamerica koje ne prate saobraćaj
    Nijesam htio javno da iznesem
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #110
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    gledah na discovery o ovome...
    legalno tj sa disco ballom, cd-om i ostalim stvarima kao ni met boja ne može zeznuti radar tj da te ne uhvate...

  11. #111
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    celje-SLO
    Posts
    74
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mogu iz iskustva reči,da su radar detektori ovi od 50-200 e!totalno ******!!za cobru znam da hvata-"kao" počne da pišti na 700m!opet zavisi od modela!najviše se ti detektori stavljaju na armaturu-kako ja znam.e pa je tu i problem ako je auto novije i ima a-termično staklo.za ove najnovije radare neznam,ali puno njiha ne radi ako imate prije spomenuto staklo!dosta njiha ima sad isto i da neutraliziraju,neke signale,....ALI,ALI...!meni je cobra počela da pišti kad sam prošo pored jednog trgovskog centra,i pištelo je na avtomatska vrata koja su na ulazu-trgovine!tako da sam odma prodo!nema ljudi tablice skinut,i ako imaš muda,i ako si budala,samo gasssss!
    moj savjet je da se pouzdaj na svoje oči,nek bude pogled što dalji-ako me razumiješ!
    Jel možda neko zna dal boli kad si glup?

  12. #112
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jin View Post
    mogu iz iskustva reči,da su radar detektori ovi od 50-200 e!totalno ******!!za cobru znam da hvata-"kao" počne da pišti na 700m!opet zavisi od modela!najviše se ti detektori stavljaju na armaturu-kako ja znam.e pa je tu i problem ako je auto novije i ima a-termično staklo.za ove najnovije radare neznam,ali puno njiha ne radi ako imate prije spomenuto staklo!dosta njiha ima sad isto i da neutraliziraju,neke signale,....ALI,ALI...!meni je cobra počela da pišti kad sam prošo pored jednog trgovskog centra,i pištelo je na avtomatska vrata koja su na ulazu-trgovine!tako da sam odma prodo!nema ljudi tablice skinut,i ako imaš muda,i ako si budala,samo gasssss!
    moj savjet je da se pouzdaj na svoje oči,nek bude pogled što dalji-ako me razumiješ!
    prvi put sam se cimnuo na senzor od automackih vrata pa sad znam sve dje ce unaprijed da mi pisti

  13. #113
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi rucni radari pistolji rade na principu dok drzi obarac on mjeri i kad pusti onda zapamti tu brzinu znaci dok god drzi on ti stalno ocitava brzinu. Detektor ti moze pomoc ukoliko te ne nanisani odma znaci kad podigne i pritisne pa te nisani (bjezis mu iz snopa) jer da bi ti izmjerio brzinu mora snop bit direktno na tebe ako je pored ili previse ispred iznad onda detektor fata i mozes smanjit brzinu.

    Ali najvaznija stvar, ako te nije slikao neka pise prijavu slobodno (ne potpisuj) na sud kazes samo to nisam bio ja. Nijedan policajac ti nece doc na sud da svjedoci da si to bio ti sem ako nisi bio gad prema njemu. Za mobilni i za pojas isto tako, ako te ne slika dzabe mu je sve jer kako ce dokazat policajac da si ti prica na telefon ili nisi ima pojas, mozda si cacka uvo a mozda si razvezao pojas kad te zaustavio.

    Jedini je crnjak sto ponekad moras po 3 put na sud dolazit da odbace prijavu za moblini ili pojas ili prekoracenje brzine. Vozacku ti jedino moze sudija uzet plicajac ne, znaci davanje vozacke policajcu ni u kom slucaju.

    Ja sam po godine vozio bez vozacke (nisam ima polozeno) a na poslu sam sa policajcima po cijeli dan i 3 put su me zaustavljali i svaki put prodjem na foru "dobar dan kolega sto se radi" odma te pita za sluzbenu "sluzbena mi je kuci/u sluzbeno auto, da ne nece bit sto od ovih para ne bogomi a?" ali to moras ladno ka da te brat od tetke zaustavio i odma posle onog dijela "sluzbena mi je u auto...". Ako te provale za to ides u zatvor ili neka uzasna kazna za lazno predstavljanje i jos moze sudija da te posalje kod psihologa da ti on objasnjava neke stvari.

    Ovo sto kazu 2 ili 3 put da taknes kocnicu jedino uspijeva ako je policajac pohlepan pa oce da te ufati na vecu brzinu jer cim vidi da se spusta brzina odma pusta obarac i fata te na odredjenu brzinu, ako ubrzavas on to vidi i budi siguran da te da drzi obarac dok ne vidi da usporavas.

    Ispisah se ka lud... znaci AKO NEMA DOKAZ SLIKU I SLICNO NE POTPISUJ PRIJAVU I IDI NA SUD (3 put za prekoracenje 30 40 ili vise, puna linija i slicno) nijedan policajac se nece pojavit na sud da kaze "e jes bogomi on je taj" a da odes na sud ti moze doc posle godinu dana.

  14. #114
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boromirospg View Post
    Jedini je crnjak sto ponekad moras po 3 put na sud dolazit da odbace prijavu za moblini ili pojas ili prekoracenje brzine. Vozacku ti jedino moze sudija uzet plicajac ne, znaci davanje vozacke policajcu ni u kom slucaju.
    Jesi ti siguran ovo za vozachku!?

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    E cu kolega...tako mi jedan pametni drugar kad smo bili u BG "znate ja radim u DB" pa umalo u Padinjak zaglavismo (dok ja onim pandurima objasnih da je lik kreten).
    She is only here to annoy herself!

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    moze da ti uzme policajac vozacku ako "padnesh" alko-test, njemu je duznost da ti uzme vozacku i da te tako "iskljuci" iz saobracaja.

    A o republickoj policiji da ne pricam.Uglavnom ako kaze 'daj vozacku' , daj mu je, inace ce ti izmislit napad na sluzbeno lice haha
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  17. #117
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aCid_cOokiE View Post
    moze da ti uzme policajac vozacku ako "padnesh" alko-test, njemu je duznost da ti uzme vozacku i da te tako "iskljuci" iz saobracaja.

    A o republickoj policiji da ne pricam.Uglavnom ako kaze 'daj vozacku' , daj mu je, inace ce ti izmislit napad na sluzbeno lice haha
    A za prekorachenje!? Recimo 110 kroz grad(izmjereno makar )!?

    (U ovom konkretnom sluchaju bila je republichka, i nije bio laser shtoljpi, nego kamera..(btw. oduzeli su vozachku iz takta!! A vi recite, ne seri da su je uzeli?! rofl.. )

  18. #118
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi bilo je u pobjedu na naslovnu da je neustavno da ti policajac uzme vozacku. ZAKON JE ZAKON.

    Ako se zbunis kod fore kolega aj zdrao a ako lagano to odradis i ako znas dje i kako ka sto ja znam onda mozes da prodjes. Nijedan policajac nece kolegu maltretirat bez oni iz danilovgrada.

    Ja kad vidim policajca ne gledam na njega ka na organ reda i mira nego na sredstvo sa kojim mi brze smjena prodje, jer sam na poslu okruzen policijom i znam dje ko sto kako i koji su im komandiri supci koji nisu sve znam i tako lagano prodjem.

  19. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    trebao si bolje da procitas taj clanak ..
    Neustavno je oduzeti vozacku zbog onih negativnih bodova.I da te ostave bez vozacke na par mjeseci i da opet polazes.
    Ali PASSATI mogu da ti je oduzmu.
    Moze da ti je oduzme alko-test tj dreger i moze da ti je oduzme chika radar ako ga puno zaebes.

    Ako ti mozes da prodjes bez kazni, samo uzivaj, ali ne lozi narod odje da pricaju policajcima "ne mos mi ti oduzet dozvolu, to je neustavno".

    MOGU!
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  20. #120
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bravo bas da vidim koji ce magarac naduveni rec policajcu ne moz mi je ti uzet, pa prange prange
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  21. #121
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    876
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozes mu makar rec "druze to ti je totalno bezveze da mi uzmes vozacku, to ti je lako no aj plati veceru nedje".

    Izgleda stvarno nisam dobro procita... dobro nekog nisu isprangijali posto smo jos u doba komunizma i ne smije niko da nas bije sem nase policije.

  22. #122
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    jedno je uzet vozacku a drugo je ponovno polaganje vozackog ispita...
    f6

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    jeli ko kupio jammer ili zna dal ima kod nas ili u SRB da ne listam unazad, ode mi vozacka po drugi put u 5 mjeseci

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja hocu jammera...
    Cujem da ima u HR, atestiran kao parking senzor, niko ti ne moze nista.
    Kad je ovaj gadja radarom, jammer pisti, usporis, iskljucis ga na prekidac i kotrljas se pored pandura sa svjetlecim prednjim diskovima.
    TAKUMI

  25. #125
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,954
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Posto su me juce dva puta zaustavili zbog prekoracenja, a nidje nisam ludovao nego je prekoracenje bilo minimalno, pade mi na um da bi me ona stvarcica sto svira kada uhvati radarski signal spasila od ovakvih problema...

    Interesuje me koliko je ovo efikasno i da li je vec kasno kada mi zapisti u auto ili imam vremena da nagazim na kocnicu?
    Valjda sad shvatas o cemu pricam ... Stvarno su preniska ogranicenja brzine... Ok je kad je snijeg/led, to je drugo...
    P.S. Posto nisam imao kad da citam THREAD od pocetka, ima li sto "lijepo" za mene od tih "detektora/jammera", barem da mi ne pisu prijave za gluposti e me to strasno nervira
    Last edited by cvxcomputers; 28-01-10 at 12:11.

Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •