Page 58 of 70 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast
Results 1,426 to 1,450 of 1729

Thread: UEFA Champions League 2007/08

  1. #1426
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse se povukao Mancester...
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  2. #1427
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    In my dreams
    Posts
    2,067
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse su sigurni u to da mogu Barsu dobit doma izgleda. Mislim igrat na 0:0, branit se bez riskiranja ikakvog...sto misle oni, da Barsa nece dat gol u Engleskoj i da nece bit 1:1? E pa zajebali su se...
    Njena muzika bila je batina kojom je svirepo zamahnula i udarila ga po glavi;

  3. #1428
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ako je mancester dosao na Noukamp da odigra nerijeseno onda su odigrali perfektno u protivnom su zaista losee prosli.braniti se cijelu utakmicu sa 10 igraca (to su odlicno radili) nesto nije svojstveno ovakvom timu.Barsa je previse drzala loptu i vezla po horizontali. Zambrota i ture najbolji. Sve u svemu mislim da mancester i nema neki rezultat pred revans.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  4. #1429
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mancester je ostvario cilj, ali igra NULA... Na stranu to sto su se povukli pozadi i branili se, nego su grijesili nenormalno u iznosenju lopte. Ocekivao sam da ce se zatvorit ali ne ovako, bez ikakve volje da napadnu gol Barse. Neka no su i sa takvom igrom mogli da pobijede da je Ronaldo malo pametnije sutnuo ono.

    Na Old Traford ce bit druga prica, ali s obzirom da igraju sa Celsijem za vikend bojim se da ce bit dosta iscrpljeni pa nece moc da pruze maksimum. U svakom slucaju mislim da Barsa nema nikakve sanse u narednom mecu.
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  5. #1430
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih rekao ... Vjerujem da ce anri igrati od pocetka u revanshu.
    ...

  6. #1431
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tricky_kid View Post
    Mancester je ostvario cilj, ali igra NULA... Na stranu to sto su se povukli pozadi i branili se, nego su grijesili nenormalno u iznosenju lopte. Ocekivao sam da ce se zatvorit ali ne ovako, bez ikakve volje da napadnu gol Barse. Neka no su i sa takvom igrom mogli da pobijede da je Ronaldo malo pametnije sutnuo ono.

    Na Old Traford ce bit druga prica, ali s obzirom da igraju sa Celsijem za vikend bojim se da ce bit dosta iscrpljeni pa nece moc da pruze maksimum. U svakom slucaju mislim da Barsa nema nikakve sanse u narednom mecu.
    Svaka ti je na mjestu!

  7. #1432
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    hn<->pg
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne svidja mi se sto je mancester igrao onako povuceno,mada 0:0 i nije tako lose...samo se bojim da na old trafordu ne bude 1:1,ali ipak se nadam da ce da dobiju utakmicu,naravno sa mnogo ofanzivnijom taktikom!
    Ne kupujte kasete japanske grupe TDK.
    Nista se ne cuje.

  8. #1433
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    promaseni penal je ipak dosta uticao na igru. ipak, gledajmo malo i dobre strane - prvo, ovo je odlican rezultat, a drugo - barca je igrala koliko je man u htio da ih pusti da igraju. apsolutno smo kontrolisali utakmicu... eto, ne znam, ovo je dobar rezultat ljudi, ipak.

  9. #1434
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Edinburgh, Scotland
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    barcelona nije stvorila sansu za 90 minuta. slijedi - manchester je odigrao perfektnu odbranu ili barcelona nema veze.

  10. #1435
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    sve to stoji ali da veliki mancester junajted dodje da se brani sa 10 igraca. nemojte ljudi. znam ja da je ulog veliki ali mi ovankva igra mancestera zaista nije bila jasna.no revans ce pokazati ko je bio u pravu.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  11. #1436
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Bu2
    Posts
    411
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Realno gledano Barsa je bila bolja. Mancester je ima 2-3 prilike, cak je imao i penal koji su promasili, ali dobra odbrana ih je spasila. I misim da nisu napravili neki rezultat 0:0. U sledecem mecu da bi malu prednost Man. zbog domaceg terena

  12. #1437
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    sve to stoji ali da veliki mancester junajted dodje da se brani sa 10 igraca. nemojte ljudi. znam ja da je ulog veliki ali mi ovankva igra mancestera zaista nije bila jasna.no revans ce pokazati ko je bio u pravu.
    po meni je u tome velicina jednog trenera. nije sir alex rob svoje sujete, pa da krene u nadigravanje sa barcom. covjek je znao da ih moze drzati na nuli i to je uradio. a u revansu...

  13. #1438
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Soul View Post
    Ne bih rekao ... Vjerujem da ce anri igrati od pocetka u revanshu.
    Spasice ih Anri

    Quote Originally Posted by VincentLaMarca View Post
    ne svidja mi se sto je mancester igrao onako povuceno,mada 0:0 i nije tako lose...samo se bojim da na old trafordu ne bude 1:1,ali ipak se nadam da ce da dobiju utakmicu,naravno sa mnogo ofanzivnijom taktikom!
    Ja mislim da nema sanse da Mancester ne pobijedi i to sa dva gola razlike, a ofanzivnija taktika se podrazumijeva, jer mislim da ce od prvog minuta Mancester tako da navali da Barsa nece znat sto ih je snaslo, zato su i isli na ovakav rezultat u gostima. Ne mislis valjda da je Fergusonu plan da ide oprezno i na Old Trafordu, da da jedan gol i da se zatvori? Ja mislim da on samo nije htio da dovede sebe u situaciju da mora da juri neku vecu prednost pa da mora glavom bez obzira da napada, nego da mu bude dovoljna bilo kakva pobjeda u koju definitivno ne sumnja... kao sto ni ja ne sumnjam da je makar minimalna pobjeda sigurna
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  14. #1439
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Nadam se da ce MU napasti u drugoj utakmici, jer barsa ne umije da se brani pa bi trebalo da bude dosta golova, mada chisto sumnjam, ponovo ce se zatvoriti i bice malo golova.. Ja bih prvi pozhelio da ne bude tako al sve se bojim da ferguson nece previshe rizikovati i da ce igrati mirno nedje do 60-og minuta, jer njima odgovara sve samo da ne prime gol...
    #fakenews

  15. #1440
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kad uguras 2-3, ne sjekiras se mnogo u vezi jednog primljenog . salu na stranu, sad stamford bridge i po mogucnosi jedna ovakva utakmica. mada, sva je prilika da cemo tamo igrati otvorenije.

  16. #1441
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja se samo nadam, na isti nacin disciplinovano i smireno protiv Chelsea. Mada ce to teze ici, znacajno vise fizicka ekipa.
    U sustini, mec koji je nekako potpuno prosao bez nervoze, cak i posle penala; nekako je sve izgledalo planski, pojma nemam. Ali bice nama planski kad nam neki od onih komaraca uleti u kontru u drugom mecu (a oni ce sigurno vise tako napadati), bojim se.
    Just to slip the skin...

  17. #1442
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    neka no ispade da je utakmica liverpul - celsi bila spektakl, s obzirom na ono mucenje sinoc, zamalo nijesam zaspao sredinom drugog poluvremena...


    ferguson je znao, ako se bude nadigravao sa barsom na njihovom terenu, da ce izgubiti, zato se odlucio za zatvorenu varijantu , sa kontra napadima, koji nijesu funkcionisali... iako sam mislio da ce mancester zavrsiti posao u prvom mecu, nista jos nije gotovo
    ...

  18. #1443
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Meni se chini da je to sve bila taktika..

    volio bih da je sinoc trebalo da bude finale ili makar revansh,jer je Barselona bila ona prava,samo sam chekao da i Manchester zaigra.. a oni se kao pi*ke zakucali svi u 20 metara.. pih..
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  19. #1444
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mora se shvatit jedna stvar - United je godinama bio ocajan, beznadezan na gostovanjima u CL, nikad nikakve sigurnosti, ma i one godine kad se osvojilo taman se ovako igralo, samo sto su ih protivnici nacinjali lagano pa su bili prinudjeni da napadaju... Dakle, oprez je veliki, niko ne zeli onako neku blamazu ko zadnji put sa Realom ili nesto tako... A ovo bi lagano moglo da ispane ko sa Realom 2000., 0-0 tamo, Real bas u krizi, i buc!, 3-2 za Real na Traffordu, Redondo pretrcava Berga, shalje ga u shamotnu pec ("Mika je upao u shamotnu pec", by Zaklana Celjad, prim. prev., ), blablabla...:mrgreen:
    Just to slip the skin...

  20. #1445
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,277
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Navijao sam sinoć za Barsu, pogotovo kad sam vidio kako se MANU povukao, ali znam da većeg fiksa od jedinice u revanšu odavno nisam vidio!

  21. #1446
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    248
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto veze nije imo , mesi je lav ali kad 10 igraca igra odbranu na chelu sa runijem ne moze se tu nista jednostavno. Zato kad otvori karte mancester u revansu bice veselo . Ja iskreno vjerujem da barsa mozhe dalje. Ne navijacki , nego objektivno.
    Last edited by Soul; 24-04-08 at 15:13.
    ...

  22. #1447
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rezultat je mnogo bolji za Barsu, pod uslovom da odigra kako zna!
    Mančester neće previše srljati i tražiće pogodak snažnom , čvrstom igrom ...
    Ubjedjen sam da Mesi,Krkić,Anri,Eto mogu dati najmanje dva gola u Engleskoj a može li Mančester odgovoriti sa 3 čisto sumnjam!
    Znači odličan rezultat za Barsu a veoma nepovoljan za Engleze.
    Ne igra Mančester kuće sa Fenerom već sa timom koji može da ih zapljusne sa dvije tri munjevite akcije i ispegla...
    Libertas

  23. #1448
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,718
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sinisam View Post
    Rezultat je mnogo bolji za Barsu, pod uslovom da odigra kako zna!
    Mančester neće previše srljati i tražiće pogodak snažnom , čvrstom igrom ...
    Ubjedjen sam da Mesi,Krkić,Anri,Eto mogu dati najmanje dva gola u Engleskoj a može li Mančester odgovoriti sa 3 čisto sumnjam!
    Znači odličan rezultat za Barsu a veoma nepovoljan za Engleze.
    Ne igra Mančester kuće sa Fenerom već sa timom koji može da ih zapljusne sa dvije tri munjevite akcije i ispegla...
    ohohoho sto to naprica covjece... Bolji je rezultat 0:0 za Barselonu nego za Mancester Vjerovatno jer je Barsa pokazala da je sjajan gost ili tako nesto. Cudo jedno pa svi domaci timovi traze pobjedu a Barsi odgovara 0:0 jer ce da raskanta Mancestera na Old Traford dje se niko nije naigrao... Ja mislim da bi svaki tim u nokaut fazi Lige sampiona pristao da mu se racuna 0:0 u gostima i da igra samo jedan mec kuci na pobjedu, dok ne vjerujem da bi bilo koji tim pristao na taj rezultat na svom terenu pa da igra u gostima na pobjedu ili nerijeseno sa makar jednim postignutim golom...

    A sto se tice toga da ocekujes da ce Barsa postic najmanje dva gola to je sve moguce, s tim sto ja mislim da nemaju takav kvalitet odnosno potpuno su nekonkretni ove sezone (i duze), nisu nadigrali nijedan tim u spanskoj ligi da kazes RAZBILI SU IH, no sve neko mucenje, tako da ne vidim nacin na koji ce da stave na muke Mancestera koji igra cijelu sezonu najbolji fudbal... Moje misljenje je da ce Mancester pobijediti sigurno i to vjerovatno sa vise od jednog gola razlike, ali nikad ne bih rekao da je nemoguce to sto ti ocekujes, Barsa je Barsa i samo jedna greska moze da promijeni potpuno tok i ishod utakmice...

    P.S. A sto se Fenera tice, opeglali bi Barsu lagano
    Last edited by tricky_kid; 25-04-08 at 10:13.
    They used to call me tricky_kid, I lived the life they wish they did, I lived the life don't own a car, now they call me SUPERSTAR

  24. #1449
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volio bi Barsa da prodje
    Io ci credo!

    Welcome



  25. #1450
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    previse nekih komentara sa svih strana ovih dana, i nijesam siguran da su svi na mjestu. govoriti za je 0:0 dobar rezultat za barcu je prosto suludo. ali, slozicu se sa onima koji kazu da je to rezultat koji nikome nista ne garantuje. po meni, samo ce se na osnovu revansa moci suditi o tome koliko je taktika koju je fergie postavio bila pametna.

Page 58 of 70 FirstFirst ... 84854555657585960616268 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kladionioca
    By CodeName_22 in forum Ostali sportovi
    Replies: 117112
    Last Post: 19-04-24, 09:40
  2. Kvalifikacije CL League, UEFA Cup, Intertoto 07/08
    By Vukasin Micunovic in forum Ostali sportovi
    Replies: 16
    Last Post: 13-06-07, 06:30
  3. CL League 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1587
    Last Post: 07-06-07, 14:44
  4. Champions League !!!
    By B-A-N-E in forum Ostali sportovi
    Replies: 783
    Last Post: 20-05-06, 16:16
  5. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 10:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •