Page 45 of 46 FirstFirst ... 35414243444546 LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1128

Thread: Crnogorski klubovi u evropskim takmicenjima 07/08.

  1. #1101
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by watcher View Post
    šta sam vam ja govorio prije par dana?

    stvarno ste smiješani...
    da ste se žalili u predviđenom roku na rezultat sigurno bi dobili sa 3:0, ali ovako bez žalbe ništa.....to vam je rekao iz čovjek uz uefe....
    i stvarno ne znam što sad hoćete.
    krivac vam je ono prevrtljivo ghovno vukičević koji se prvo ulizivo nama pa je malo protiv hajduka, pa se opet ulizuje....itd.
    njega krivite za ovo a ne uefu i hajduk.
    hajduk je napravio grešku i bio bi kažnjen da se budćnost na vrijeme žalila na rezultat. i to vam je jedina istina.
    ma kakva zalba,dalje ide veci klub,a to znaci da je platini pao vec na startu nista od njegovog obecanja,da nece biti vecih i manjih klubova a mila zovu mafijas,daj molim te ova evropa je rupa,dno dna

  2. #1102
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neobican View Post
    ma kakva zalba,dalje ide veci klub,a to znaci da je platini pao vec na startu nista od njegovog obecanja,da nece biti vecih i manjih klubova a mila zovu mafijas,daj molim te ova evropa je rupa,dno dna
    Meni se cini da i nije samo to u pitanju... Nije valjda Zrinjski veliki klub, ali s druge strane ima jak hrvatski lobi...
    Ne zelim da vise dajem komentare o tim licemjerima. Smatram da je Buducnost ostecena ovakvom odlukom UEFA s tim sto je sigurno djelimicno uticala na nju jer se nije zalila. To neka pojedini celnici iz FK Buducnost i FSCG pogledaju jedni drugima u oci i vide ko je kriv...

  3. #1103
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov View Post
    Meni se cini da i nije samo to u pitanju... Nije valjda Zrinjski veliki klub, ali s druge strane ima jak hrvatski lobi...
    Ne zelim da vise dajem komentare o tim licemjerima. Smatram da je Buducnost ostecena ovakvom odlukom UEFA s tim sto je sigurno djelimicno uticala na nju jer se nije zalila. To neka pojedini celnici iz FK Buducnost i FSCG pogledaju jedni drugima u oci i vide ko je kriv...
    pa izgleda da je partizan mali klub..(ja tako ne mislim) to je jos jedna sramota uefe,kazniti partizan a ne organizatora mecha ovo su definitivno neka nova pravila, a sto se tice zara vukcevica,covjek ide linijom manjeg otpora prvo je prije par godina rekao da rajo bozovic placa sudije i da ima dokaze..pa mu je rajo zaprijetio preko novina,tek junak zaro odustade od tih dokaza izgubismo titulu prosle godine ,zaro kaze tako mora biti,docekasmo ,,bracu'' hrvate na jazu u podgorici zaro odusevljen docekom..vidjesmo i taj split a zaro u obilasku stadiona odusevljeno klice ,kako imate moderan wc imate chak i vodu u njemu..publika mu skandira zara na vrbe ,a on kaze zbog ovakve publike hajduk treba ici do kraja..docekase i hrvati varvare kulturno bas onako kako mi njih docekasmo.sve u svemu nakon ove evrope imam manju zelju gledati evropske utakmnice,a nas cheka derby,na kojem se jos uvijek sve resava na terenu(ne mislim na neodigrani mec prosle sezone)

  4. #1104
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evidentno je da je u pitanju ko je odakle, a ne ko je veci klub.
    Partizan je najbolji primer za to...
    Ma ko ih j...
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  5. #1105
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Treba i dalje da se ulagujemo ovim Croatima, vjerovatno će nas jednog dana kao poštovati, ha, ha, ha, ...... Uprava Budućnosti je Carska zamisli nije se zalila, koliko prati sitaciju, oni u stvari nijesu ni znali, odnosno saznali su za sliučaj Gabrić iz novina ....
    Danas počinje prvenstvo CG. Na otvaranju Sutjeska - Budućnost

    Koliko su ozbiljni iz Budućnosti sinoć oko 21,00 čas fudbaleri se šetaju po centru Podgorice, a oće da budu šampioni.
    Ni ove godine neće Budućnost biti šampion!
    Last edited by Jazz63; 10-08-07 at 13:15.

  6. #1106
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox View Post
    Evidentno je da je u pitanju ko je odakle, a ne ko je veci klub.
    Partizan je najbolji primer za to...
    Ma ko ih j...
    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Treba i dalje da se ulagujemo ovim Croatima, vjerovatno će nas jednog dana kao poštovati, ha, ha, ha, ...... Uprava Budućnosti je Carska zamisli nije se zalila, koliko prati sitaciju, oni u stvari nijesu ni znali, odnosno saznali su za sliučaj Gabrić iz novina ....
    Danas počinje prvenstvo CG. Na otvaranju Sutjeska - Budućnost
    Ni ove godine neće Budućnost biti šampion!
    Lobi, lobi i samo lobi.
    To nam treba
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. #1107
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    352
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Treba i dalje da se ulagujemo ovim Croatima, vjerovatno će nas jednog dana kao poštovati, ha, ha, ha, ...... Uprava Budućnosti je Carska zamisli nije se zalila, koliko prati sitaciju, oni u stvari nijesu ni znali, odnosno saznali su za sliučaj Gabrić iz novina ....
    Danas počinje prvenstvo CG. Na otvaranju Sutjeska - Budućnost

    Koliko su ozbiljni iz Budućnosti sinoć oko 21,00 čas fudbaleri se šetaju po centru Podgorice, a oće da budu šampioni.
    Ni ove godine neće Budućnost biti šampion!

    greska je ulagivati se i hrvatima i srbima
    od pamtivijeka rade protiv crnogorskog fudbala

  8. #1108
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    opet ne čitate....
    radi se o PRAVILNIKU UEFE!.
    da bi se utakmica poništila OBAVENZA je žalba 24h nakon meča, tj. žalba na rezultat, a to budućnost nije napravila i prema tome...
    olakotna okolnost hajduku je što je gabrić njihov junior i ne radi se o igraču koji je došao u zadnji tren kao pojačanje, pa da se na taj način pokušalo varat, ili da je imao kartone pa nije smio igrat.
    možete vi sad pričat o zavjeravama, lobijima, ovome, onome, ali polazna točka je da se budućnost nije žalila na rezultat u predviđenom roku.
    da je tako bilo, komisiji bi prije uzvrata o tome raspravljala i vjerojatno bi donjela odluku 3:0 za budćnost.
    sami ste si krivi, tj vukičević koji sad pokušava ne znam šta, isprat ljagu sa sebe. isto bi pokušavao i fiorentini da je kažnjen njegov propust.
    i još su pustili bosance dalje, a to ne zaslužuju.
    prošle sezone dok su feyeenord izbacili zbog slične stvari francuzi nisu išli dalje ....
    prošle godine kad su feyeenord zbog slične situacije izbacili francuzi nisu išli dalje umjesto njih.



    a što se tiče partizana....
    koliko znam oni su u zadnjih 30 mečeva u europi bili na njih 26 kažnjavani ili opominjani...
    po meni je i velik propust ogranizatora...pa tko normalan ide stavljat navijače jedne pored drugih odjeljenih nekom ogradicom....

  9. #1109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    watcher drugima su m ecevi ponistavani i bez zalbe, tako da prema tome, nema tu price o zalbi, mafija i .
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #1110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    cikotic city
    Posts
    1,890
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    ja se pitam ima li iko da cita ove forume a da je iz uprave, ili da zna ljude iz uprave pa da im prenese sto narod misli.... ako njih to uopste interesuje.
    onaj supak sto se Hrvatima ulizuje i sto mu se nidje rep ne vidi koliko im je usao u cmar treba da ga stid bude sto do sad nije ostavku dao...
    neobican, svaka ti je na mjesto
    C9H13NO3

    One world, Two wheels

  11. #1111
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    watcher drugima su m ecevi ponistavani i bez zalbe, tako da prema tome, nema tu price o zalbi, mafija i .

    kojima to?
    ako misliš na villareal, oni su se žalili jer je odmah 2 dana nakon utakmice donesena presuda.

    i još je jedna razlika, villarealu je igrao igrač sa žutim kartonima a gabrić je junior hajduka koji nije imao kartone i radilo se čisto administrativna pogreška.
    olakotna okolnost je što je gabrić 2 i više godine član hajduka, i po uefinim pravilima nema povrede natjecanja.
    Last edited by watcher; 10-08-07 at 16:33.

  12. #1112
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by watcher View Post
    kojima to?
    ako misliš na villareal, oni su se žalili jer je odmah 2 dana nakon utakmice donesena presuda.
    celta se naprimjer nije zalila pa je donesena odluka u njenu korist
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  13. #1113
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    12
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    celta se naprimjer nije zalila pa je donesena odluka u njenu korist
    to je bilo 2001/2002 ako se ne varam....
    onda i osijeku nije uspijela žalba protiv west hama iako je šimac igrao s crvenim kartonom....

    ali poanta svega je da se budućnost se nije žalila u predviđenom roku.

  14. #1114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by watcher View Post
    to je bilo 2001/2002 ako se ne varam....
    onda i osijeku nije uspijela žalba protiv west hama iako je šimac igrao s crvenim kartonom....

    ali poanta svega je da se budućnost se nije žalila u predviđenom roku.
    poenta je da uefa radi kako hoce, da je bio neki veci klub a ne buducnost ne bi se morao zaliti, o tome se radi
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #1115
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    1,472
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    smjesno je koliko su hajduk kaznili...koji su chobani ti iz uefe...

  16. #1116
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    She is only here to annoy herself!

  17. #1117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    skoti namazani

    SKANDAL - ZETA UČINILA SVE DA BUDE DOBAR DOMAĆIN ŠKOTSKOM TIMU GOSTI UZVRATILI NEVJEROVATNIM GESTOM

    Rendžersi odnijeli sedam lopti

    Podgorica - Nevjerovatan skandal napravila je ekspedicija Glazgov Rendžersa na gostovanju u Podgorici - sedam lopti koje su od strane Zete dobili da se fudbaleri zagriju pred utakmicu drugog kruga kvalifikacija za Kup Uefa, Škoti su spakovali i odnijeli za Glazgov! U pitanju je slučaj kakav vjerovatno nikada nije zabilježen na jednoj fudbalskoj utakmici, pa ne čudi ogorčenje u taboru našeg kluba.
    - Predstavnici Rendžersa nijesu nam vratili sedam lopti koje su koristili na zagrijavanju. Svaka lopta košta po stotinak eura, a oni nijesu našli za shodno da nam bar upute izvinjenje za takav potez. Pošto su bili tako nekorektni, poslaćemo im profakturu da nam plate što su odnijeli - kaže sekretar Zete Vladimir Šišević.
    Prvi operativac kluba iz Golubovaca ističe da je Zeta učinila sve da bude dobar domaćin, a da je na njihovo gostoprimstvo u više navrata uzvraćeno krajnje nekorektno.
    - Kada smo bili na dogovoru u policiji, kako bismo što bolje organizovali utakmicu, izašli smo im u susret po svakom pitanju, a od njih je traženo samo jedno - da navijači krenu na stadion sat prije početka, kako ne bi zakasnili zbog kontrole na ulazu. Međutim, predstavnik škotskog kluba nam je odgovorio da to ne može da traži od njihovih navijača.
    Ipak, optužbe za rasizam prelile su čašu kod predstavnika Zete, juče se čak na hrvatskim sajtovima (koji su i potencirali priču o rasizmu) pojavila i navodna izjava Šiševića kako se izvinio Glazgov Rendžersu!?
    - Te izjave su izmišljene, nijesmo se izvinjavali Rendžersu, niti bilo kome drugome, a nemamo ni razloga da to činimo. Ako neko treba da se izvinjava, onda to treba da učini Rendžers, pošto su njihovi navijači nosili transparent "Mi smo ljudi" (We are the people). Oni, dakle, smatraju da mi nijesmo dio civilizacije - rekao je Šišević.

    D.P.
    DELEGAT KAO SVJEDOK

    Šiševiš je i juče bio u kontaktu sa delegatom utakmice, Belgijancem Žan-Mark Filipom.
    - Nije pomenuo ništa od navodnog skandiranja. Štaviše, ponudio je da se, ako bude trebalo, slobodno pozovemo na njegove riječi. Jasno je, dakle, da iz Rendžersa "napumpavaju" atmosferu pred meč sa Crvenom zvezdom. Mi smo, zapravo, kolateralna šteta. U svakom slučaju, Zeta će štititi svoja prava, a nadam se da će i FSCG stati u odbranu klubova!

    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  18. #1118
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    brijeg Ćukovića
    Posts
    995
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    - Te izjave su izmišljene, nijesmo se izvinjavali Rendžersu, niti bilo kome drugome, a nemamo ni razloga da to činimo. Ako neko treba da se izvinjava, onda to treba da učini Rendžers, pošto su njihovi navijači nosili transparent "Mi smo ljudi" (We are the people). Oni, dakle, smatraju da mi nijesmo dio civilizacije - rekao je Šišević.
    genijalno.
    Last edited by DIDI; 10-08-07 at 23:19.
    4' 33''

  19. #1119
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    DOMA
    Posts
    512
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovatno su te lopte ukrali Beasley i Darshevile
    Jos nesto o Beasley-u
    Last edited by Kralj_Nikola; 11-08-07 at 03:14.
    "PO DANASNJEM SHVATANJU NORMALNOSTI ZDRAVO JE BITI NENORMALAN"

  20. #1120
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    meni je jedan ćelavi sumnjiv!
    a i vidio sam kad su izlazili, ispod majice mu je bilo nadušeno

  21. #1121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,716
    Thanks Thanks Given 
    478
    Thanks Thanks Received 
    857
    Thanked in
    326 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neobican View Post
    greska je ulagivati se i hrvatima i srbima
    od pamtivijeka rade protiv crnogorskog fudbala
    Sveta istina,aferim.
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  22. #1122
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,148
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by watcher View Post
    opet ne čitate....
    radi se o PRAVILNIKU UEFE!.
    da bi se utakmica poništila OBAVENZA je žalba 24h nakon meča, tj. žalba na rezultat, a to budućnost nije napravila i prema tome...
    olakotna okolnost hajduku je što je gabrić njihov junior i ne radi se o igraču koji je došao u zadnji tren kao pojačanje, pa da se na taj način pokušalo varat, ili da je imao kartone pa nije smio igrat.
    možete vi sad pričat o zavjeravama, lobijima, ovome, onome, ali polazna točka je da se budućnost nije žalila na rezultat u predviđenom roku.
    da je tako bilo, komisiji bi prije uzvrata o tome raspravljala i vjerojatno bi donjela odluku 3:0 za budćnost.
    sami ste si krivi, tj vukičević koji sad pokušava ne znam šta, isprat ljagu sa sebe. isto bi pokušavao i fiorentini da je kažnjen njegov propust.
    i još su pustili bosance dalje, a to ne zaslužuju.
    prošle sezone dok su feyeenord izbacili zbog slične stvari francuzi nisu išli dalje ....
    prošle godine kad su feyeenord zbog slične situacije izbacili francuzi nisu išli dalje umjesto njih.



    a što se tiče partizana....
    koliko znam oni su u zadnjih 30 mečeva u europi bili na njih 26 kažnjavani ili opominjani...
    po meni je i velik propust ogranizatora...pa tko normalan ide stavljat navijače jedne pored drugih odjeljenih nekom ogradicom....
    To sto se nije Buducnost zalila jeste uticalo malo na odluku UEFA, ali to nikako ne umanjuje prekrsaj. Nije vazno da li je on iz Hajdukove skole ili ne. Hajduk je napravio prekrsaj jer ako nije prijavio igraca koji je igrao, taj igrac sada moze (da Hajduk ispane) igrati u evropskim takmicenjima za neki drugi klub. A to je presedan...
    Sto se tice kazni...
    Buducnost je kaznjena sa 10.000 svajcaraca zbog lose organizacije (citaj: nekolike baklje). Kako kazniti Mostarce za onu organizaciju???
    Sto se tice Partizanovih grehova iz proslosti UEFA je rekla da je ne interesuje, a bas ga je za to kaznila...
    To je licemerje...

  23. #1123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Svoj na svome
    Posts
    2,655
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kutuzov View Post
    Kako kazniti Mostarce za onu organizaciju???

    To je licemerje...

    Zrinjski je kažnjen NULA € !!!


    Bravo UEFA! VOle te HVO i 4. Gardijska!

  24. #1124
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Jug CG (Boka)
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte vi gledati druge, već nas kako se ponašamo i šta preduzimamo, pratimo odnosno se pravovremeno žailmo.
    Najveći aplauz protiv Hajduka u PG je bio kad je (mislim Lakić) vratio nekome u publiku mobilni koji je ubačen u teren. To nam je nivo!

    Svi znamo da UEFA neda unošenje baklji i pirotehnike uopšte, šta je organizacija uradila da toga stvarno ne bude, možda je i klub kopio baklje ...:blah:

  25. #1125
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jazz63 View Post
    Najveći aplauz protiv Hajduka u PG je bio kad je (mislim Lakić) vratio nekome u publiku mobilni koji je ubačen u teren. To nam je nivo!
    pa sam kažeš da je najveći aplauz bio kad je vratio mob.
    ne i kad je ubačen

Page 45 of 46 FirstFirst ... 35414243444546 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Jevrem Brkovic: Vuk je Crnogorcima oteo jezik
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 158
    Last Post: 06-01-11, 17:38
  3. Replies: 21
    Last Post: 18-12-10, 01:08
  4. Replies: 0
    Last Post: 08-12-06, 20:42
  5. Replies: 8
    Last Post: 20-11-06, 02:44

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •