Results 1 to 5 of 5

Thread: Centar za prirodnjacke studije

  1. #1
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Centar za prirodnjacke studije

    Pozdrav svima, nov sam ovdje e ovako ne znam je li ko do sad pominjao gospodina Miroljuba Petrovica i ono cime se on bavija sam prije nekih 7,8 godina pomno pratio emisije koje je uredjivao Misko Djukic na Blue Moon televiziji a u kojim je dovodio ljude koji su bili veliki znalci u svojim profesijama, uglavnom prirodne nauke..medju tim ljudima bio je i Miroljub Petrovic koji me je bas zainteresovao za ono o cemu je govorio ukratko, on je covjek koji zastupa princip Stvaranja...to je nesto sto je u suprotnosti sa evolucionistickim shvatanjem, dakle kao pocetna stvar u univerzumu uzima se sila stvaranja ili ti postojanje Bog-a ali iako se citava prica o stvaranju osvrce na Bibliju, utoliko je vise dat osvrt na same realne dokaze koji se mogu naci na nasoj planeti ali i sire skoro sam na radio Svetigori jednog petka oko 10 sati uvece uhvatio prichu Miroljuba Petrovica, jer daju emisije iz epizodajedna vrlo vrlo zanimljiva pricha u kojoj Miroljub unosi citav svoj duh, prosto covjek je ubijedjen u to sto pricha i to zaista zvuchi vanserijski... toliko da bi i jednom kompletnom ateisti i evolucionisti bar na trenutak postalo jasno da je Stvaranje zaista jedini pravi put do istinepocetna stvar za zainteresovane od koje treba krenuti jeste sam rad Miroljuba petrovica koji je hvala Bogu i nauci istakao na internetu tako da svima toplo preporucujem krajnje zanimljiva stiva sa www.cps.org.yu tek kad vecina nas procita ovo sto nam je Miroljub predocio svojim dugogodisnjim radom i zalaganjem i otkrivanjem..mozemo da diskutujemo i o religiji i o filozofiji
    Last edited by dokaz_stvaranja; 07-06-07 at 21:38.

  2. #2
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam se dopisivao sa Miroljubom kad je trebao da mi objasni neke stvari oko kreacionizma,tacnije oko koncepta stvaranja.Mozes ga kontaktirati preko e-mail-a i na vidovdan.org.Pazi se jer ces cuti da je jeretik,adventista,ali ne obracaj paznju na te bezocne lazi jer je on duboko Pravoslavan.
    Mir i svako dobro.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zahvaljujem ti puno! ionako sam htio da trazim bih da nabavim neke njegove emisije

    jos jednom puno hvala i Bog ti pomogao!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    6,410
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brate dokaz stvaranja,imas u knjizari svetog Jovana-Vladimira u pg. da kupis video zapise kreacionistickih predavanja a evo ti sajt gdje mozes skinuti audio zapise Miroljubovih predavanja:http://www.svetigora.com/

  5. #5
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    probao sam da ih skinem upravo sa tog sajta al mi nije poslo za rukom

    u svakom slucaju svraticu i do ove knjizare


    opet puno zahvaljujem!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. studije u uk
    By moi in forum CG dijaspora
    Replies: 5
    Last Post: 11-01-24, 15:23
  2. Delta Trzni Centar
    By kefalo in forum Centralni
    Replies: 880
    Last Post: 02-01-12, 13:52
  3. Gdje je distributivni centar u pg?
    By rapsod in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 42
    Last Post: 24-05-07, 20:01
  4. volonterski centar
    By underwater love in forum Teenland
    Replies: 24
    Last Post: 04-12-05, 15:35
  5. Studije, koncepti!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 12
    Last Post: 04-04-04, 07:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •