Page 131 of 205 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 5113

Thread: Coming Soon!

  1. #3251
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    WTF


  2. #3252
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rano je još.

  3. #3253
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ne znam sta ocekujete od Zack Snyder-a.

  4. #3254
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,468
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,266
    Thanked in
    639 Posts

    Default

    Zalud loše kritike opet ce da namakne po milijarde profita minimum.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  5. #3255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Ne znam sta ocekujete od Zack Snyder-a.
    Meni je Man of Steel bio skroz korektan film...koliko se sjecam i Watchmen, iako sam ga davno gledao

  6. #3256
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Prema Rotten tomatoes-u Superman vs Batman je malo bolji od My Big Fat Greek Wedding. LOLZ

    A na imdb mu je pala ocjena na 8.7.

    Inače objektivnost i jednog i drugog sajta je baš ono..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #3257
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nek ne bude gori od Man of Steel i ja sam zadovoljan. ionako se nije mnogo ocekivalo od ovog filma.

  8. #3258
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Meni je Man of Steel bio skroz korektan film...koliko se sjecam i Watchmen, iako sam ga davno gledao
    Što se tiče filmova baziranih na stripovima meni je Watchmen odmah iza V

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #3259
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ne znam meni su filmovi Snaydera svi nekako isti, svi imaju izrazen vizuelni identitet ali su u sustini prazni i lose ispricani.
    I meni je Watchmen najbolji mada i on pati od toga sto su toliku pricu pokusali da "strpaju" u film od 2ipo sata.
    A za BvS vidim da uglavnom pisu da je upravo podacilo ovo sto je naslov filma(sukob Zbetmena i supermena) a da je Aflek najbolji dio filma.

  10. #3260
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    I meni je Watchmen najbolji mada i on pati od toga sto su toliku pricu pokusali da "strpaju" u film od 2ipo sata.
    Director's Cut je mnogo bolji.

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    A za BvS vidim da uglavnom pisu da je upravo podacilo ovo sto je naslov filma(sukob Zbetmena i supermena) a da je Aflek najbolji dio filma.
    Ali kriticari (nekolicina njih za sad) UNISTAVAJU BvS. Nekako ocekivano IMO. Ne bih Snyderu previse zamjerio. Vjerovatno su nedostaci najvecim dijelom greska studija koji pokusava da forsira uspjeh Marvela. Warner Brothers tako ocigledno i pateticno pokusava da kopira Disney/Marvel formulu ali misle da mogu sa jednim filmom da ostvare ono za sta je Marvelu trebalo 5-6 filmova. Jos su jarani izjavili da je sve ispod 1 milijarde worldwide neuspjeh.

  11. #3261
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    . Warner Brothers tako ocigledno i pateticno pokusava da kopira Disney/Marvel formulu ali misle da mogu sa jednim filmom da ostvare ono za sta je Marvelu trebalo 5-6 filmova. Jos su jarani izjavili da je sve ispod 1 milijarde worldwide neuspjeh.
    Opet je DC imao manje kikseva nego Marvel


    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #3262
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    bogami tesko. obzirom na odnos broj filmova/broj kikseva, mislim da je DC ipak gori...Marvel ima mnogo vise filmova i jeste, za dosta Marvelovih filmova moze se rec da nisu nista posebno, da mozda smaraju, puni su stereotipa, nezanimljivi su ili nesto slicno (osim za par teskih go\/ana poput Ghost Rider, Daredevil, FF serijal) ...dok s druge strane DC ima manje filmova, a dosta go\/ana - da ne idem previse u istoriju, ali prije svega Batman & Robin (Batman Forever nekako i moze da se svari ako se posmatra iz odredjenog ugla), pa onda hronoloski gledano Steel, Catwoman, Jonah Hex, Green Lantern...realno jedina svijetla tacka (po meni) DC film univerzuma je Dark Knight trilogija, iako imaju jos solidnih filmova.

  13. #3263
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Gdje svrstavamo Blade trilogiju?
    Meni su OK prva dva filma, treci sam mogao da gledam ali nije morao da postoji. Uopste. Drakula ROFL.
    I The Punisher iz 2004-e mi se isto svidio. Nije spektakularan film, ali je dovoljno dobar i nekako odgovara po atmosferi i karakteru MCU filmovima toliko da mi je zao bilo sto Disney nije usvojio tu verziju za MCU.

  14. #3264
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,203
    Thanks Thanks Given 
    35
    Thanks Thanks Received 
    53
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Evo sad odgledah Betmena i Supermena. Kao što sam i očekivao, Aflek pravi Betmen, Wonder Woman, pun pogodak. Ne smijem više ništa da pričam, Snyder nas je zamolio na početku filma, da ništa ne pričamo, bez spojlera...😀

  15. #3265
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by masija View Post
    Evo sad odgledah Betmena i Supermena. Kao što sam i očekivao, Aflek pravi Betmen, Wonder Woman, pun pogodak. Ne smijem više ništa da pričam, Snyder nas je zamolio na početku filma, da ništa ne pričamo, bez spojlera...😀
    Da se nadovežem.
    Doomsday na kraju ispao odličan (evo i meni je ličio na pravog stripskog).
    Scene borbe su odlične i naravno tu ima mnogo više nego što je prikazano u trejleru (Batman vs Superman borba).

    Priča po meni odlično ispričana, ima par baš dobrih caka koje ne bih spojlovao.

    E i da, CGI razvalio.

    Sve u svemu odličan film i kao što sam očekivao - nešto najbliže stripu što se moglo prenijeti na veliko platno.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #3266
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    bogami tesko. obzirom na odnos broj filmova/broj kikseva, mislim da je DC ipak gori...Marvel ima mnogo vise filmova i jeste, za dosta Marvelovih filmova moze se rec da nisu nista posebno, da mozda smaraju, puni su stereotipa, nezanimljivi su ili nesto slicno (osim za par teskih go\/ana poput Ghost Rider, Daredevil, FF serijal) ...dok s druge strane DC ima manje filmova, a dosta go\/ana - da ne idem previse u istoriju, ali prije svega Batman & Robin (Batman Forever nekako i moze da se svari ako se posmatra iz odredjenog ugla), pa onda hronoloski gledano Steel, Catwoman, Jonah Hex, Green Lantern...realno jedina svijetla tacka (po meni) DC film univerzuma je Dark Knight trilogija, iako imaju jos solidnih filmova.
    Nolanovi Batman-i 3 filma. svaki je dobar
    Superman sa Spejsijem je smeće
    Watchmen je više nego odličan
    Man of Steel je sasvim OK
    R.E.D je fina komedijica
    A ako svrstamo i V u filmove bazirane na DC stripu onda Marvel nije konkurencija

    Sa druge strane Marvel
    Hulk 1 nisam imao želudac da odgledam do kraja
    Daredevil -smeće (Aflek je izgleda baksuz za strip)
    Wolverine 1, a po meni i 2
    Fantastic Four - rame uz rame sa bradavica-batmanom


    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 24-03-16 at 00:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #3267
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E tako, prodje i to. Sto znaci, za nekih nedjelju dana se ide opet.
    Najbolja stripska adaptacija do sad (iako je Dark Knight trilogija po nekim stvarima definitivno naprijed).
    Imam samo jednu da recem (posto Zack ne da da se prica). Ubijedjen sam da ce sledeci biti bolji, jer se ovaj film "potrosio" na uvodjenje gledalaca u cijelu pricu i borbu.
    E da, kao pasionirani postovalac C. Balea moram istaci da Afflecku ovo bolje lezi. Ne bi Nolanov Batman, ali ovaj da.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  18. #3268
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Nolanovi Batman-i 3 filma. svaki je dobar
    Superman sa Spejsijem je smeće
    Watchmen je više nego odličan
    Man of Steel je sasvim OK
    R.E.D je fina komedijica
    A ako svrstamo i V u filmove bazirane na DC stripu onda Marvel nije konkurencija

    Sa druge strane Marvel
    Hulk 1 nisam imao želudac da odgledam do kraja
    Daredevil -smeće (Aflek je izgleda baksuz za strip)
    Wolverine 1, a po meni i 2
    Fantastic Four - rame uz rame sa bradavica-batmanom


    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Marvel:

    X-Men serijal - prva 3 dijela odlična, kao i First Class i DOFP
    Blade serijal - prva 2 odlična, 3 ne bih komentarisao
    Spiderman serijal - stara trilogija ima svoj šmek bez obzira na nedostatke, pogotovo drugi dio!
    Amazing Spiderman serijal - solidna 2 dijela, bez obzira što drugi nije baš najbolje prihvaćen
    Iron Man serijal - makar za jedan dio se može reći da je solidan, druga 2 su gledljiva
    Captain America serijal - obzirom na materijal kojim raspolažu i da nikad nisam volio CA, više nego solidni, pogotovo Winter Soldier. Civil War će da bude još bolji, koliko mi se čini.
    Hulk serijal - Ang Lee-ev Hulk iz 2003 ne bih komentarisao, ali zato Incredible Hulk sa Nortonom - više nego solidan
    Avengers serijal - prvi dio više nego solidan, drugi dio razočarenje ali opet gledljiv
    Guardians of Galaxy i Antman - nekako spadaju u posebnu kategoriju i oba su odlična, pogotovo Guardians

    Ovo su samo oni koje bi izdvojio da su više nego dobri, a ima još gledljivih.

    Dakle, statistika još jednom potvrđuje da je Marvel >>> DC

    nego, back on topic:



    S tim što je BvS trenutno na 33% :mrgreen:

    Svakako se gleda večeras bez obzira na sve kritike, ipak ću najviše da se oslonim na svoje mišljenje, pogotovo kod ovakve vrste filmova, ali isto ću da pođem u bioskop smanjenih očekivanja

  19. #3269
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,170
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako statistika moze da bude referenca u umjetnosti? Jer svi polako zaboravljaju da je film upravo to, umjetnost.
    Ogledao sam sve Marvelove filmove, jer sam veliki fan stripova, i bukvalno za mene nema loseg. Sa tacke gledista filma, ima teskih gluposti, ali kad nesti volis, to je kao utakmica kluba za koji navijas. Gledas ga sa istim zarom i kad dobija i kad ga prosipaju.
    Znaci, subjektivnost je dozvoljena. I sa tog point of view-a, DC kick's Marvel's ass.
    “It’s not who we are underneath, but what we do that defines us.”


  20. #3270
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Ovo su samo oni koje bi izdvojio da su više nego dobri, a ima još gledljivih.
    Zaboravio si Deadpool koji je itekako gledljiv. Inace izasao je u 1080p ali KORSUB.

    Vjerovatno cu u narednih par nedjelja poci da gledam BvS mada Man of Steel mi se nije svidio. Nijedna scena i nijedan lik mi nisu ostali u sjecanju. Ostao je samo vizuelni dozivljaj koji je specifican za Snydera. Nemam veliku zelju niti ocekivanja od BvS tako da ne mora da uradi puno da bih ga "prihvatio". Samo da se Betmen i Supermen dobro pokomate.

  21. #3271
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Najveci problem kod ovih filmova je sto prica nikad nije zaokruzena, vec svaki film prave sa onim sledecim u mislima, i onda nijedan film ne moze da bude dobar sam za sebe nego se oslanja na nesto sto se vec desilo ili tek treba da se desi.
    Mislim da je ovo jedan od razloga zasto je Edgar Wright napustio Ant-Man-a.

  22. #3272
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by trojkam View Post
    Kako statistika moze da bude referenca u umjetnosti? Jer svi polako zaboravljaju da je film upravo to, umjetnost.
    Ogledao sam sve Marvelove filmove, jer sam veliki fan stripova, i bukvalno za mene nema loseg. Sa tacke gledista filma, ima teskih gluposti, ali kad nesti volis, to je kao utakmica kluba za koji navijas. Gledas ga sa istim zarom i kad dobija i kad ga prosipaju.
    Znaci, subjektivnost je dozvoljena. I sa tog point of view-a, DC kick's Marvel's ass.
    Kako za koga, za prosječnog gledaoca sigurno nije. A pogotovo za stripovske filmove to baš i ne važi, jer im je na prvom mjestu cilj da zabave prosječnog posjetioca bioskopa, a tek onda da udovolje i fanovima. Neki dublji smisao u takvim filmovima ne treba previše tražiti, iako mi fanovi to često volimo da radimo iz svojih geek razloga.
    Što se tiče poredjenja sa utakmicama, mislim da apsolutno nema veze sa ovim. Jeste da sam operisan od sporta, ali ako npr. sam ogroman fan Betmena ili Wolverina, znači li to da automatski svaki film sa njima mora da mi bude dobar? Netačno. Ima još masu primjera, Ghost Rider je npr predobar lik, a pogledaj što su napravili od filmova. FF da ne pominjem.
    Što se tiče ovoga DC kicks Marvel, ne bih se upuštao u tu diskusiju više, ja sam samo iznio neke statističke podatke.

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zaboravio si Deadpool koji je itekako gledljiv. Inace izasao je u 1080p ali KORSUB.
    Moja greška, Deadpool ne da je gledljiv nego je odličan film, vjerovatno pri vrhu Marvel filmova!
    Last edited by Screaming Lord; 24-03-16 at 12:22.

  23. #3273
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jedino sto mi se za sad ne svidja kod novog Betmena, a jos nisam gledao film, je ona Aflekova guzo-bucmasta brada.

  24. #3274
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Aflek po svom izgledu jedini podsjeca na stripskog Batmana, Keaton, Bale, Kluni i Kilmer nidje veze.
    Mada je Kevin Conroy bio i ostao Batman.

  25. #3275
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    istina.

Page 131 of 205 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ~~ The Books of Knjige ~~
    By OutLook in forum Zabava
    Replies: 16908
    Last Post: 22-02-24, 13:46
  2. New Movies Coming Up
    By :):):(:(: in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-06, 10:42
  3. The Second Coming
    By cvrchak in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 09-04-05, 00:43
  4. Replies: 15
    Last Post: 05-11-04, 14:40
  5. Replies: 6
    Last Post: 08-10-04, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •