Page 14 of 205 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast
Results 326 to 350 of 5112

Thread: Coming Soon!

  1. #326
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Zafrkavas nas, jel?
    Naravno...
    da ne.

  2. #327
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bog'me Ma$a...ne znam za tebe, ali meni je bolji od Matrix-a...ne znam ko je kome pokra' ideju...

    "...Although it was received well by test audiences, the film was given only a limited release and little promotion and was generally poorly received by critics. However over the years its ratings have significantly improved and is now classified as a cult classic" (Preuzeto sa Wikipedia-e)
    Last edited by Ludoviq_Diamantidis; 19-07-08 at 17:55.

  3. #328
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    164
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Btw...eve Braca Wachowski snima'u Plastikmena...

    http://popboks.com/vest.php?ID=7823

  4. #329
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    equilibrium je vrlodobar a mogu reci i odlican, luchonosha!

    edit: ljudji, ja tek sad vidim da nam dolazi rimejk The day the earth stood still !

    uuuuuuuuuuuu
    Last edited by aCid_cOokiE; 20-07-08 at 00:25.
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  5. #330
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Arrow

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    evo koga zanima, u Budvi, na bazenu Rondo u okviru Summer Cinemanije, Dark Knight se prikazuje 21. i 22. jula (samo 3 dana posle svjetske premijere)...Iron Man 30. jula, Speed Racer 14. jula, Indiana Jones 31. jula...
    treba ugrabit mračnog viteza...
    Sve su prilike da ce novi Batman bit BOMBA! Da se podje u Budvu i ispostuje to kako znamo i umijemo!
    I am the one who locks.

  6. #331
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    interpol brate ako bih ja to postovanje pokaziva' na "rondo" bazen pomamio se, dje ce neki slejak(to garantujem) da komentarise citav film .... brate tamo bez kakvog kalkulatora nebi isa' da se obracunavam sa njima pa ti vidji

  7. #332
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    moram kupit neku majcu usku i dobru kajlu za tu premiju
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  8. #333
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nemam sto rec na to. Ja se i dalje nadam da se narod malo civilizova u odnosu na prije 3-4 godine kad sam zadnji put (u zivotu, nadam se) posa u Kino Kultura.
    Yebemliga, ako coek ne moze na mir pogledat film u bioskop sto mu onda ostaje?!?!?!? Ne znam, ali ovakav film se ne smije premijerno gledat na TV-u, ne smije...
    I am the one who locks.

  9. #334
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Sve su prilike da ce novi Batman bit BOMBA! Da se podje u Budvu i ispostuje to kako znamo i umijemo!

    ide se obavezno, u 10 su projekcije, u ponedjeljak i utorak, karta 3 eura...
    čitam kritike i ljudi ga hvale nenormalno, znam da ne treba gledat rejtinge na imdb al eo za sad dosta dobro drži ovu 9.7 sa preko 20.000 glasova, ladno je prvi na imdb listi :mrgreen:

  10. #335
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    ide se obavezno, u 10 su projekcije, u ponedjeljak i utorak, karta 3 eura...
    čitam kritike i ljudi ga hvale nenormalno, znam da ne treba gledat rejtinge na imdb al eo za sad dosta dobro drži ovu 9.7 sa preko 20.000 glasova, ladno je prvi na imdb listi :mrgreen:
    brate to je sve okej, ali ja sam i dalje skeptican po tom pitanje ... ali zivi bili pa vidjeli. ja sam u utorak vece na taj film ali sa kalkulatorom hehehe vidjecemo vidjecemo

  11. #336
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post
    Equilibrium je remek djelo.
    vidi ,nije da nisam fino proveo tih sat i po ,gledajuci dobru akciju,sa losom postapokalipticnom pricom,koju britanci furaju sa skoro svim filmovima koje rade ovih dana,znaci doomsday,28 nedelja ili dana poslije ili kako vec,sa v kao vendeta,koji ruku na srce nije nimalo los film po meni,ili children of men,opet ista prica kao v for vendeta ili sad ova americko britanske udruzene snage u vidu filma Mutant Chronicles,ali opet sve su to filmovi tipa,ma nije los i zaboravis ga ko da nikad nije postojao,daleeeeekooooo od toga da je remek djelo,i kao stov rekoh,britanci se utripovali sa ovim smak svijeta forama da mi tacno muka vise od tih filmova,dost mi je terminator i mad max,daj brate nesto drugo
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  12. #337
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    vidi ,nije da nisam fino proveo tih sat i po ,gledajuci dobru akciju,sa losom postapokalipticnom pricom,koju britanci furaju sa skoro svim filmovima koje rade ovih dana,znaci doomsday,28 nedelja ili dana poslije ili kako vec,sa v kao vendeta,koji ruku na srce nije nimalo los film po meni,ili children of men,opet ista prica kao v for vendeta ili sad ova americko britanske udruzene snage u vidu filma Mutant Chronicles,ali opet sve su to filmovi tipa,ma nije los i zaboravis ga ko da nikad nije postojao,daleeeeekooooo od toga da je remek djelo,i kao stov rekoh,britanci se utripovali sa ovim smak svijeta forama da mi tacno muka vise od tih filmova,dost mi je terminator i mad max,daj brate nesto drugo
    iskreno govoreci, ako mi kazes i za jedan film da ga odgledas i da te kako bi ja reka ufati neka euforija dva tri, pet dana posle filma i prodje te ka da nikad nista nije bilo ja cu sad ruku da okinem do lakta. sto mislim ovim, mislim da ti je taj film ostavio toliko jak utisak da pricas o njemu godinu, dvije dana nije bitno ali da te ne prolazi ta uforija. ako je tako eto ostah ja bez ruke. nema toga filma koji te ne prodje posle odredjenog vremena...samo je razlika izledju dobrih i losih filmova i remek dejla i prdnjave od filmova da ne nabrajam neke tvoje filmove odavde "doomsday, mutant chronicles" itd itd i opet posle svega ti filmovi su nekom eXtra dobri to jes remek djela, a nekom su prdnjave od filma tako da je to sve stvar ukusa mada ta prica je vec prepricana stopedeset hiljada puta ako ne i vise
    Last edited by neo_081; 20-07-08 at 23:00.

  13. #338
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,600
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    ja evo 5,6 godina i dalje pricam kako je dobar fight club/seven/pi/requiem for a dream...

    prolazna euforija ?
    Quote Originally Posted by my name is ...
    izvini oli mi rec kako da neciji post stavim u signature ?

  14. #339
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i jos jedna stvar vrlo simpaticna, to sto se tice euforije(to jes utiska koji je film ostavio na tebe) nije li da je to bilo naprimer od tvojeg tadasnjeg raspolozenja i da si ti npr bio namrtvo smoren i da ne kazem film ti nije qrca valja??? a onda ga pogledas posle nekog vremena da ne recem par godina i kazes "aaauuuuu brate dje sam ja bio??" jer je film extra/odlican/super/remek djelo kako bi neki rekli, nije ti se to nikad desilo??? npr svi mi pricaju za film Spawn cudo nevidjeno od filma....tako sam i ja mislio kad sam bio malo nerazumno dijete dok ga nisam pogleda prije god-dvije pa sam samom sebi postavio potpuno isto pitanje "dje sam bio dok sam gleda to smece od filma...dimenzija X???" makse to je banalan primjer za glupu raspravu...opet cu ponovit ne zelim o ukusima da raspravljam. kraj rasprave

    i evo da dodam jos nesto odje od Interpola koji je citiram:
    Neka je sramota svakog ko je svjesno pogledao ovaj film, a poseban tretman za otvaracha topica koji pita "valja li?" - dabogda ti ona ridja zena bila za cio zivot!

    Topic ce ostat dok svi ne zapitamo chemu?...
    dao komentar na film Sex&City. meni npr taj film nije nista extra posebno ili da ne kazem cudo od filma...ali daleko od toga da je smece da se zapitamo ako smo ga svjesno pogledali. cak sta vise zene koje su po pitanju takvih filmova 100x gore nego mi rece za taj film pa jedno 80% njih da je dobar, cak sta vise super...sto znaci opet dolazimo do iste stvari da je sve pitanje ukusa. katastrofa bi bila da svi imaju isto misljenje i da svi u svemu slazu...na kraj bi izvrsili masovno samoubojstvo cisto da se vidi kako smo slozni(takve skupine ljudi se zovu sekte)
    Last edited by neo_081; 21-07-08 at 11:30.

  15. #340
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ///Classified///
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mozda malo offtopic; ali moze li iko da mi odgovori kakvi su uslovi tamo na Rondo; kakva su sjedista, jel dobra vidljivost, kakva je slika, zvuk, atmosfera....?
    Gledam da ovjerim Dark Knight-a, pa da vidim isplati li se tamo gledat to...

  16. #341
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neo_081 View Post
    iskreno govoreci, ako mi kazes i za jedan film da ga odgledas i da te kako bi ja reka ufati neka euforija dva tri, pet dana posle filma i prodje te ka da nikad nista nije bilo ja cu sad ruku da okinem do lakta. sto mislim ovim, mislim da ti je taj film ostavio toliko jak utisak da pricas o njemu godinu, dvije dana nije bitno ali da te ne prolazi ta uforija. ako je tako eto ostah ja bez ruke. nema toga filma koji te ne prodje posle odredjenog vremena...samo je razlika izledju dobrih i losih filmova i remek dejla i prdnjave od filmova da ne nabrajam neke tvoje filmove odavde "doomsday, mutant chronicles" itd itd i opet posle svega ti filmovi su nekom eXtra dobri to jes remek djela, a nekom su prdnjave od filma tako da je to sve stvar ukusa mada ta prica je vec prepricana stopedeset hiljada puta ako ne i vise
    vidim ja da si se ti fino rasprico,a ja cu ti reci da su to filmovi za koje ces nakon par godina,kad se budes smarao ili vec sta radio kuci,kad se slucajno zadesi da ih vidis na nekoj tv stanici,reci "uuuuu cini mi se da sam ja ovo gledao nedje",dok,sto je Acid rekao nece ti se to desiti sigurno sa fight clubom i hiljadama drugih filmova,koji jesu remek djela jer ako si zaboravio i film je vid umjetnosti i nije izdrkavanje sa specijalnim efektima i kradjom scenarija iz video igrica,stripova, kopiranjem pravih remek djela i slicnih zaebancija,i zato nisam mogao a da ne odgovorim na "equilibrium je remek djelo",koji ,ruku na srce pamtim kao losu kopiju matrixa i po Bale-u,a i zbog toga sto kao i vecina ove druzine koja se najcesce vidja na topiku "film" volim filmove ,volim tu vrstu umjetnosti,medju omiljenima mi je kao i njima,i pratimo je kaonstantno,pa valja i prokomentarisati ponesto,zar ne
    A sto se tice doomsday-a i m.chronicles,moji nisu ,slobodno ti ih poklanjam ,samo sam izjavio nesto o britanskom trendu ovih nekoliko godina,jer izbaciti 10 filmova te tematike za 5 godina je puunooo pa da je od zlata.
    A sto se Spawna tice,sjecam se tu par dobrih fora koje je prosuo legusiano u filmu i da sam procitao da su specijalni efekti bili odlicno odradjeni za to vrijeme...i sto se tice oko toga da ne treba raspravljati o ukusima,pa koji moj ***** smo ovdje...
    Last edited by RiddicK; 21-07-08 at 17:23.
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  17. #342
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Unusual Suspect View Post
    Mozda malo offtopic; ali moze li iko da mi odgovori kakvi su uslovi tamo na Rondo; kakva su sjedista, jel dobra vidljivost, kakva je slika, zvuk, atmosfera....?
    Gledam da ovjerim Dark Knight-a, pa da vidim isplati li se tamo gledat to...
    valja uzeti u obzir da je na otvorenom, a za sledeca 3 dana najavljuju mogucnost kishe
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #343
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    vidi ,nije da nisam fino proveo tih sat i po ,gledajuci dobru akciju,sa losom postapokalipticnom pricom,koju britanci furaju sa skoro svim filmovima koje rade ovih dana,znaci doomsday,28 nedelja ili dana poslije ili kako vec,sa v kao vendeta,koji ruku na srce nije nimalo los film po meni,ili children of men,opet ista prica kao v for vendeta ili sad ova americko britanske udruzene snage u vidu filma Mutant Chronicles,ali opet sve su to filmovi tipa,ma nije los i zaboravis ga ko da nikad nije postojao,daleeeeekooooo od toga da je remek djelo,i kao stov rekoh,britanci se utripovali sa ovim smak svijeta forama da mi tacno muka vise od tih filmova,dost mi je terminator i mad max,daj brate nesto drugo
    Ja sam plaka' na Equilibrium.

  19. #344
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    nedje
    Posts
    85
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RiddicK View Post
    vidim ja da si se ti fino rasprico,a ja cu ti reci da su to filmovi za koje ces nakon par godina,kad se budes smarao ili vec sta radio kuci,kad se slucajno zadesi da ih vidis na nekoj tv stanici,reci "uuuuu cini mi se da sam ja ovo gledao nedje",dok,sto je Acid rekao nece ti se to desiti sigurno sa fight clubom i hiljadama drugih filmova,koji jesu remek djela jer ako si zaboravio i film je vid umjetnosti i nije izdrkavanje sa specijalnim efektima i kradjom scenarija iz video igrica,stripova, kopiranjem pravih remek djela i slicnih zaebancija,i zato nisam mogao a da ne odgovorim na "equilibrium je remek djelo",koji ,ruku na srce pamtim kao losu kopiju matrixa i po Bale-u,a i zbog toga sto kao i vecina ove druzine koja se najcesce vidja na topiku "film" volim filmove ,volim tu vrstu umjetnosti,medju omiljenima mi je kao i njima,i pratimo je kaonstantno,pa valja i prokomentarisati ponesto,zar ne
    A sto se tice doomsday-a i m.chronicles,moji nisu ,slobodno ti ih poklanjam ,samo sam izjavio nesto o britanskom trendu ovih nekoliko godina,jer izbaciti 10 filmova te tematike za 5 godina je puunooo pa da je od zlata.
    A sto se Spawna tice,sjecam se tu par dobrih fora koje je prosuo legusiano u filmu i da sam procitao da su specijalni efekti bili odlicno odradjeni za to vrijeme...i sto se tice oko toga da ne treba raspravljati o ukusima,pa koji moj ***** smo ovdje...
    posto vidim da bi se odje sad otvorila rasprava oko nekih totalno nebitnih stvari, svi su pametni coce ... ako vec raspravaljamo o ukusima koji ***** kako bi ti reka, ja ocekujem ako si ista cojek da ti postujes moje misljenje koliko i ja postujem tvoje jer bi svaka rasprava bez toga bila ***** jedan goli ka sto je i svaka rasprava odje. a ne da mi neko koga ni nezna kaze da sam kreten ili idiot zato sto se meni svidja neki film a njemu ne ... kako bi reka moj drug to je apsurd a ne daj boze jos da ne kazem kako je uvredljivo jer bi ja prvi pomislio da je taj sto je to prokementarisa neka retard bez mozga ... tako se zapitaj postujes li ti tudje misljenje ili 90% ljudi sto dolazi na ovaj forum "Film" koji se predstavljaju da su sve vrhunski filmski kriticari. mada ja ojdoh shutra za budvu i idem na taj pisljivi rondo da vidim taj film pa sto bog da!

    e da i da dodam, sto se tice toga o filmovima sa specijalnim efektima i kako je ko kome ukra scenario...to su druge price jer nisam prica o tome. a ti koji si u tvojoj prici tvrdio da nije film o specialnim efektima neka filmcina, tvrdis totalnu suprotnost za spawn i kazes kako je to film sa dobrim specijalnim efektima(ako je to dobar film ili remek djelo onda sam ja papa pavle) to je ono sto svi rade na ovaj forum isprdavaju se drugim osobama ako se nekom svidja film, a ovom sa druge ne i misli da smece....
    Last edited by neo_081; 21-07-08 at 23:49.

  20. #345
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    PG
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by neo_081 View Post
    posto vidim da bi se odje sad otvorila rasprava oko nekih totalno nebitnih stvari, svi su pametni coce ... ako vec raspravaljamo o ukusima koji ***** kako bi ti reka, ja ocekujem ako si ista cojek da ti postujes moje misljenje koliko i ja postujem tvoje jer bi svaka rasprava bez toga bila ***** jedan goli ka sto je i svaka rasprava odje. a ne da mi neko koga ni nezna kaze da sam kreten ili idiot zato sto se meni svidja neki film a njemu ne ... kako bi reka moj drug to je apsurd a ne daj boze jos da ne kazem kako je uvredljivo jer bi ja prvi pomislio da je taj sto je to prokementarisa neka retard bez mozga ... tako se zapitaj postujes li ti tudje misljenje ili 90% ljudi sto dolazi na ovaj forum "Film" koji se predstavljaju da su sve vrhunski filmski kriticari. mada ja ojdoh shutra za budvu i idem na taj pisljivi rondo da vidim taj film pa sto bog da!

    e da i da dodam, sto se tice toga o filmovima sa specijalnim efektima i kako je ko kome ukra scenario...to su druge price jer nisam prica o tome. a ti koji si u tvojoj prici tvrdio da nije film o specialnim efektima neka filmcina, tvrdis totalnu suprotnost za spawn i kazes kako je to film sa dobrim specijalnim efektima(ako je to dobar film ili remek djelo onda sam ja papa pavle) to je ono sto svi rade na ovaj forum isprdavaju se drugim osobama ako se nekom svidja film, a ovom sa druge ne i misli da smece....
    ako budes nasao u jednom momentu da sam ja rekao da je spawn dobar ja cu sebi ***** da osijecem,koliko mi se cini rekao sam nesto sasvim drugo,a ti pokusavas da izvrnes ono sto sam rekao,i naravno da postujem tvoje misljenje,sto nimalo ne znaci da cu se sloziti sa njim ako mi se u bilo kom momentu nesto ne svidi,i tako nastaje rasprava...tako ti to ide osim sto ja ne izvrcem tudje rijeci,prastaj
    Die When You Can Do No More Damage!!!

    SUPERJOINT RITUAL

  21. #346
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tron 2

    Ili TR2N nastavak je kultnog SF filma Tron iz 1982. godine sa Jeff Bridgesom u glavnoj ulozi.

    Film još uvjek nema nikakvih podataka na IMDB-u,ali je najavljen za 2011. godinu. Prema najavama iz trailera uloge u filmu su:
    Jeff Bridges,Jada Pinkett Smith
    ,Karl Urban,John Hurt,Ricky Gervais i Sean Connery kao glasovna uloga M2P.

    Trailer je lošijeg kvaliteta,star je nekoliko mjeseci i potiče sa Comic Con-a ove godine:

    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  22. #347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    valja uzeti u obzir da je na otvorenom, a za sledeca 3 dana najavljuju mogucnost kishe
    jes da kasno odgovaram, al uslovi su prilično jadni, zaebah se pa pođoh da pogledam tamo Dark Knight-a, slika ponekad mutna, platno zgužvano, zvuk užasan, naravno kidanje scena i tome slično...nema bez da čekamo Delta City...btw načuh da će se TDK prikazivat ove nedjelje u KIC...

  23. #348
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    konačno, jeste da snimak nije baš najbolji (snimano sa ComicCon-a) al nisam mogao da odolim...


    X-Men Origins: Wolverine


    Leading up to the events of "X-Men," "X-Men Origins: Wolverine" tells the story of Wolverine's epically violent and romantic past, his complex relationship with Victor Creed, and the ominous Weapon X program. Along the way, Wolverine encounters many mutants, both familiar and new, including surprise appearances by several legends of the X-Men universe.


    uloge:

    Hugh Jackman ... Logan / Wolverine
    Liev Schreiber ... Victor Creed / Sabretooth
    Dany Huston ... William Stryker
    Ryan Reynolds ... Wade Wilson / Deadpool
    Dominic Monaghan ... Barnell Bohusk / Beak
    Lynn Colins ... Silver Fox
    Daniel Henney ... David North / Agent Zero
    Taylor Kitsch ... Remy LeBeau / Gambit
    Kevin Durand ... Frederick J. Dukes / The Blob
    Will I Am ... John Wraith

    režija: Gavin Hood
    izlazi: 1.5.2009.

    trailer:
    http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=143&item=0

    trailer description:
    It begins with Jackman's Logan and Liev Schreiber's Victor Creed dressed in military gear in a detention cell where they're being interrogated by the younger Major William Stryker, played by Danny Huston. He says, "You were sentenced to death for decapitating a senior officer. Your sentence was to be carried out by a firing squad at 1000 hours. How'd that go?" Then Wolverine said, "It tickled." We see the two of them put in front of a firing squad who shoots at them, but they escape and we see Logan walking away as the building explodes behind them.

    Stryker continues asking them if they're tired of running and denying their true nature and tells them he's putting together a "special team with special privileges" referring to the early stages of Weapon X or Alpha Flight. As he says this, we see brief glimpses of all the other characters in the movie, including Taylor Kitsch's Gambit, who looked amazing in action, Lynn Collins as Silverfox, Kevin Durand as The Blob, and even a short glimpse of Ryan Reynolds as Deadpool.

    Most of the non-action scenes in the footage were dialogue sequences between Jackman and Schreiber with them talking over whether to take up Stryker's offer, and this is obviously what's going to lead to the long-time friends having a difference of opinions that leads to their age-old conflict. Logan says to Creed something about wanting to make a difference and asks how he'd like to get started, at which Creed tells Logan, "We didn't sign up for this. Who do you think you are? This is what we do! Become the animal."

    From there, we get a few scenes of the experiments done to Logan to turn him into Wolverine, which looks like it was designed after the classic origin tale told in Barry Windsor-Smith's "Weapon X" story with him bursting out of the vat with the adamantium spikes coming out of skin. There was also a brief glimpse of Logan as a boy in a kimono with his claws extended which harks back to images from "Origins" and Frank Miller's take on the character's roots in Japan.

    We see a few quick bits of Wolverine fighting some of the characters, including the Blob and Gambit, but the best moments are when he's taking on Sabretooth (of course)--sorry, Tyler Mane, but I think Liev Schreiber is going to make a lot better Victor Creed--and the clip reel ended with Wolverine hanging from the top of the helicopter while it's flying through the air.

  24. #349
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Transporter 3

    Režija: Olivier Megaton
    Scenario: Luc Besson
    Uloge: Jason Statham,Robert Knepper...

    Film izlazi: 26.Novembar 2008

    Trailer:
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  25. #350
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    http://www.worstpreviews.com/trailer.php?id=1140&item=0

    ideja me je odushevila film se zove Swing Vote i radi se o liku koji greshkom ne uspije da glasa,medjutim ispostavi se da su glasovi i jednog i drugog predsjednika isti i da on odluchuje ko ce da bude presjednik....VrKunski zvuchi simpatichno
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

Page 14 of 205 FirstFirst ... 41011121314151617182464114 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ~~ The Books of Knjige ~~
    By OutLook in forum Zabava
    Replies: 16908
    Last Post: 22-02-24, 13:46
  2. New Movies Coming Up
    By :):):(:(: in forum Film
    Replies: 1
    Last Post: 15-11-06, 10:42
  3. The Second Coming
    By cvrchak in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 09-04-05, 00:43
  4. Replies: 15
    Last Post: 05-11-04, 14:40
  5. Replies: 6
    Last Post: 08-10-04, 15:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •