Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 150

Thread: Igrice

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Igrice

    Baci se oko, privuce djevojka momka (ili obrnuto, svejedno)..Privuce ga, pa kad vidi da je 'zagrizao', ostavi ga bas kad se privukao, na tako nekih dan-dva-tri da ga malko muci, pardon cvrca na vatrici, pardon jos vise privuce...

    Sto vi mislite o takvim igricama? One 'pale' kod mnogih jer neminovno izazivaju paznju (eto, kao desava se neko uzbudjenje i kao uzburkava se ceznja...), ali da li su veze iz takvih igrica trajne po vasem iskustvu? Volite li uopste takve igrice ili vas smaraju? Kakav tip ljudi je tome sklon, i moze li se imati povjerenja u nekoga ko vas tako malo voza da vas drzi na ivici? Bjezite li od 'igraca' ili vas privlace?

    I da li uopste veza koja se desava obostrano spontano ima potrebu za takvim igricama ili su igrice ipak karakteristika necega sto se radi na silu, tj shto obicno jedan forsira (pa je prema tome upitne dugorocne trajnosti..)?

    Itd itd..??
    Last edited by odli; 04-06-07 at 02:52.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idu mi na jetra takve musko-zenske psiho spike.
    Mislim, odrasli smo ljudi, stavimo otvoreno karte na stol i ne trosimo jedni drugima zivce, vrijeme i novac.
    Takve psiho-igrice mozda mogu proci kod mladje populacije, nit' brige nit' pameti, ali s vremenom covjek nema vise ni vremena ni volje za sve to.
    Kod mene takve igre izazivaju upravo suprotan ucinak - hladjenje.
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  3. #3
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igrice su slatke :oops:

    Moramo vidjeti je li muskarac zainteresovan za nas

  4. #4
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa od igrica sam igrala LocoRoco, Guitar Hero i neke tuche... Salim se. Ne radim to nikad. Glupo mi je nekako, jer ne bih voljela da meni to neko uradi. Kao sto Argo rece, sasvim suprotan efekat to izaziva kod mene... Ne mogu reci da od *igracha* bjezim, jednostavno kad bih i prepoznala da je to u pitanju, doslo bi mi da vratim istom mjerom, al mi se cini da bi to nekako islo u nedogled posle...
    Last edited by kuglica; 04-06-07 at 08:18.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  5. #5
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Baci se oko, privuce djevojka momka (ili obrnuto, svejedno)..Privuce ga, pa kad vidi da je 'zagrizao', ostavi ga bas kad se privukao, na tako nekih dan-dva-tri da ga malko muci, pardon cvrca na vatrici, pardon jos vise privuce...

    Sto vi mislite o takvim igricama? One 'pale' kod mnogih jer neminovno izazivaju paznju (eto, kao desava se neko uzbudjenje i kao uzburkava se ceznja...), ali da li su veze iz takvih igrica trajne po vasem iskustvu? Volite li uopste takve igrice ili vas smaraju? Kakav tip ljudi je tome sklon, i moze li se imati povjerenja u nekoga ko vas tako malo voza da vas drzi na ivici? Bjezite li od 'igraca' ili vas privlace?

    I da li uopste veza koja se desava obostrano spontano ima potrebu za takvim igricama ili su igrice ipak karakteristika necega sto se radi na silu, tj shto obicno jedan forsira (pa je prema tome upitne dugorocne trajnosti..)?

    Itd itd..??
    :devil: :devil: :devil: :devil:

    ewo i ja kratko da iznesem par rechenica... iz lichnog iskustva odje zborim (ne aludiram na to kakva i koliko brojna sam iskustva imala...al eto...odje se valja naglasit da si sve sam iskushavao inache to shto rechesh nema smisla...:devil: )...elem, posle svega i svachega shto se svima nama deshavala, smatram da su to navetje gluposti ,kojih postajemo svjesni tek kad udjemo u period zrelosti ili ti ja nikad ..shala mala! ne zaista, svi sm pretpostavljam imai te faze, ili jednostavno nailazili na osobe sa kojima se jednostavno tako "igralo" nazovi...mada, mogu vam retji da iz takvih igrarija su izlazile ITEKAAAAAAAAAAKVEEEEEEEE veze....jesu bog0 mi! ...lichno sam sva takva vazda bila, imam malo duzhi jezik, ne neki od sjutrado za 5 dana...ali inache volim igre rijechima, pa shto se onda ne igrati sa osobom koja ti je uz sve intrigantna, mozhda sexy, sltaka, medna..itd itb...

    Mada, sumo summarum, mozhe se mnogo DALJE, mnogo BOLJE i bez toga...

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Baci se oko, privuce djevojka momka (ili obrnuto, svejedno)..Privuce ga, pa kad vidi da je 'zagrizao', ostavi ga bas kad se privukao, na tako nekih dan-dva-tri da ga malko muci, pardon cvrca na vatrici, pardon jos vise privuce...

    Sto vi mislite o takvim igricama? One 'pale' kod mnogih jer neminovno izazivaju paznju (eto, kao desava se neko uzbudjenje i kao uzburkava se ceznja...), ali da li su veze iz takvih igrica trajne po vasem iskustvu? Volite li uopste takve igrice ili vas smaraju? Kakav tip ljudi je tome sklon, i moze li se imati povjerenja u nekoga ko vas tako malo voza da vas drzi na ivici? Bjezite li od 'igraca' ili vas privlace?

    I da li uopste veza koja se desava obostrano spontano ima potrebu za takvim igricama ili su igrice ipak karakteristika necega sto se radi na silu, tj shto obicno jedan forsira (pa je prema tome upitne dugorocne trajnosti..)?

    Itd itd..??
    Privuci pa shutnuti (ako sam dobro shvatila poentu tvog posta) mi je jako ruzno i nemam lijepo mishljenje o osobama koje hrane svoj ego na taj nachin!
    Shto se igrica tiche (vrckanja, izazivanja, ashikovanja) kad se ljubav radja, onda mi je to slatko i simpatichno i valjda tako i pochinju sve ljubavi
    (mozda se rode neke i na ovom forumu)

  7. #7
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Privuci pa shutnuti (ako sam dobro shvatila poentu tvog posta) mi je jako ruzno i nemam lijepo mishljenje o osobama koje hrane svoj ego na taj nachin!
    ...
    chekaj malo???zar je tako trebalo da se shvati ovo shto je odli napisala...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ondak sam i ja protiv...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    chekaj malo???zar je tako trebalo da se shvati ovo shto je odli napisala...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ondak sam i ja protiv...
    Ne znam, najmilije m00d0, ali ja sam tako shvatila, zbog ovoga u uvodu:

    Baci se oko, privuce djevojka momka (ili obrnuto, svejedno)..Privuce ga, pa kad vidi da je 'zagrizao', ostavi ga bas kad se privukao

    Zato shto nijesam sigurna dodahoh drugi dio posta o igricama dok se ljubaf radja

  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ne znam, najmilije m00d0, ali ja sam tako shvatila, zbog ovoga u uvodu:

    Baci se oko, privuce djevojka momka (ili obrnuto, svejedno)..Privuce ga, pa kad vidi da je 'zagrizao', ostavi ga bas kad se privukao

    Zato shto nijesam sigurna dodahoh drugi dio posta o igricama dok se ljubaf radja
    Ne, ne, nisam mislila na "privuci pa shutni" hranjenje bolesnog ega, nego na to tzv. 'ahsikovanje', mislim da su tako svi prethodno i shvatili...

    Ono, ucinis sve sto mozes da momka/curu zainteresujes, juris ga poprilicno otvoreno mozda i duze vrijeme, pa kad vidis da se on/ona napokon ozbiljno priblizio (dakle, jasno ti je da te je napokon ozbiljno prihvatio i da mu je sad stalo..), ti se kao pocnes praviti nevina, pa si kao (sad odjednom?? ) malo stidljiva, pa kad vidis da je on najdublje zagrizao u kontakt s tobom, ti se malo ne javis dan-dva da mu nabijas ceznju i tako to... (uh, ja nikako nisam takva i to ne volem, nego gledam oko sebe u zadnje vreme...a jedan drug mi (tupko..) poludje od takve igrice..)
    Mislim ono, da li neko ko zaista nekoga duboko voli moze to da mu radi i igra se tako? ja mislim da ne.

    I ono sto si ti Zvonce rekla, a i Moodo pricala o tome kako je to eto 'slatko' - mislim da je Moodo ipak na kraju izrekla jednu veliku istinu -

    "Mada, sumo summarum, mozhe se mnogo DALJE, mnogo BOLJE i bez toga..."

    To potpisujem. Duboka ljubav nema veze sa igricama i ne trpi ih, mislim ja.

    Iz 'ashikovanja' ja ne znam kad se rodila duboka istinska vjecna ljubav tvrda kao grob koju nista ne moze ugasiti... Takva ljubav se radja samo iz iskrenosti i bilo kakve nepatvorenosti.

    (Nap.: ja zadnji put kad sam se tako igrala, bilo je u osmom osnovne . Vidjela da mogu, i da to dugorocno nema smisla, i odustala od tih prica zauvijek... )
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,346
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Cool Don't hate the Playa, hate the Game

    Sve sam reka...

    Mislim da su "ljubavne igre" vrlo infantilna stvar, i kao takve, je li?, odlika mladjanih dusha. But I'll be damned, sometimes it DOES work! :blah:

    Manje-vise svi to radimo nesvjesno... Problem je kad coek to uradi sa predoumisljajem.
    I am the one who locks.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Interpol View Post
    Sve sam reka...

    Mislim da su "ljubavne igre" vrlo infantilna stvar, i kao takve, je li?, odlika mladjanih dusha. But I'll be damned, sometimes it DOES work! :blah:
    Pa to je ono - to pali pocesto, ali nema od toga ljeba...

    Manje-vise svi to radimo nesvjesno... Problem je kad coek to uradi sa predoumisljajem.
    A sa predumisljajem - mislim da bi se to moralo moci provaliti (kao npr. u onom primjeru 'iznenadne naivnosti' sto ga gore navedoh), ali ne provale to svi, a neki i kad provale nastavljaju... Pa dok im ipak napokon ne dosadi...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra je ples, a ples je predigra.
    E sad, neko zna da plese pa mu godi, a neko ne zna, pa je logichno da ne uziva u tome.
    Nekome je ok reci "skidaj gace i zauzmi polozaj", a nekome je zadovoljstvo kad sve ide uz ples i bez mnogo verbalnih suvih instrukcija, pa samo uz uzivanje se dolazi do vrhunca.
    Moguce da brzina zivota ima svoju ulogu, kao sto kaze Argo, ali i u toj brzini zivljenja uzivanje i u desetim prioritetnim igricama nadje svoje mjesto, do igre u finale.
    Naravno da sam ZA!
    SaMo JeDnA DnEvNo

  13. #13
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Igra je ples, a ples je predigra.
    E sad, neko zna da plese pa mu godi, a neko ne zna, pa je logichno da ne uziva u tome.
    Nekome je ok reci "skidaj gace i zauzmi polozaj", a nekome je zadovoljstvo kad sve ide uz ples i bez mnogo verbalnih suvih instrukcija, pa samo uz uzivanje se dolazi do vrhunca.

    Ovo potpisujem, ali zavisi na kom nivou je ples, da li je valcer ili bauljanje... A ono zbog cega pokrenuh temu nije sofisticirani ples lijepe ljubavi, nego neke namjerne igrice koje znaju da zabole drugu stranu (kao to namjerno nejavljanje po dan dva), a to smatram da u pravoj i iskrenoj ljubavi nema mjesta, jer ko te stvarno voli, ne moze da ti ucini nista sto ce da te i na tren zaboli, kao namjerno nejavljanje da bi ti kao povecao ceznju npr...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E sad, svako javljanje pa i ono nakon dva dana (a ja se trudim da skrenem paznju sa "samo jedna dnevno" svako malo), ima svoju vrijednost.
    Za zlonamjerne igrice nisam, ali one koje vrijede, uvijek da.
    Bolan je kazu i porodjaj, pa to nije do bebe nego do drugih okolnosti.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  15. #15
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Za zlonamjerne igrice nisam, ali one koje vrijede, uvijek da.
    Koje vrijede? Ajde pocni, mogla bi biti lijepa prica...
    Vrijedi li pomenuto namjerno nejavljanje, koje je postiglo zeljeni rezultat kod druge strane, ali ga je boljelo? Moze li cura ako zaista voli momka imati srca da mu se namjerno ne javi kako bi mu povecala ceznju? To ce kod njega obicno dati rezultat, ali moze li on biti u tim momentima toliko jak i priseban da shvati da taj njen postupak pokazuje da mu opceniti oprez sa njom ne bi shkodio (moje misljenje poznajuci zensko funkcionisanje; jer ja kad bi meni momak to uradio, ja bih itekako postala oprezna)...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Lat/Lon: 44.9°N 13.9°E
    Posts
    1,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Vrijedi li pomenuto namjerno nejavljanje, koje je postiglo zeljeni rezultat kod druge strane

    Kod svake normalne osobe koja cijeni svoje zivce, vrijeme i novac (poredano prema redoslijedu vaznosti) ce takvo "namjerno nejavljanje da bi se povecala ceznja" izazvati suprotan efekt - hladjenje.
    Jer, kao sto rekoh, odrasli smo ljudi, stavimo otvoreno karte na stol, zajedno sa svim ulozima...
    Pa kad se svoj gospodi daš,
    zadnji ples je valjda naš...

  17. #17
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma kakve crne igrice, jos u ovim godinama...... a-a. Kod mene je sve oš-neš. pa kud pukne:wink:.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne mogu da budem ravnodusan na igrice. Volim igrice!

  19. #19
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igrice toga tipa su :burp: i uzhasno me odbijaju,
    pogotovo ona daleko poznata "toplo-hladno"!
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  20. #20
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,480
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Imam trenutno neku situaciju, samo ne znam da li je u pitanju igrica ili nesto drugo.
    ako bude nesto drugo, napisacu jedan frustrirani topic!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Koje vrijede? Ajde pocni, mogla bi biti lijepa prica...
    Vrijedi li pomenuto namjerno nejavljanje, koje je postiglo zeljeni rezultat kod druge strane, ali ga je boljelo? Moze li cura ako zaista voli momka imati srca da mu se namjerno ne javi kako bi mu povecala ceznju? To ce kod njega obicno dati rezultat, ali moze li on biti u tim momentima toliko jak i priseban da shvati da taj njen postupak pokazuje da mu opceniti oprez sa njom ne bi shkodio (moje misljenje poznajuci zensko funkcionisanje; jer ja kad bi meni momak to uradio, ja bih itekako postala oprezna)...
    Jednom si rekla da je zaljubljenost nesto u "pelenama", i mnogo prije ljubavi. Po toj logici u tom tvom navedenom sluchaju ne moze se ochekivati ljubav u kompletnom smislu i postavljati pitanje -"ako zaista voli ".
    Igre mogu biti i ispred zaljubljivanja, u toku, i chak u vezi, a te "bolne" kako ti kazesh po mom mishljenju ne mogu se uopste povezivati sa "voljenjem".
    Recimo, igre namamljivanja "prilike" preko drustva, preko rodbine, ili chak u vezi po pritisku bilo koga, pa i tashti koje su experti za teshke igrice sa dizanjima vrijednosti svojih kcerkica, a koje imaju za svrhu i posledicu nanosenje namjernih neprebolnih bolova.

    Tu prichati o prisebnosti? Nema shanse ni da krene sa razmishljanjem u tom pravcu - tabula raza.

    Dakle, imamo dosta tehnichkih velemajstora u tom prostoru a da ne mozemo biti sposobni da reagujemo sa opreznoshcu, ako neko hoce, u nekom sluchaju ce uspjeti - to je manipulativna igrica sa nebitnim bolnim ili ne svrshetkom.
    Ti ne definishesh precizno te razlike, chak mislim da ih ne razdvajash, a ja sam uletio sa igricom i moje perspektive.

    E sad, sto se tiche bola...
    Svako moze umisliti svasta, pa je poznato i ono "ne daj mi Boze sto mi majka misli dok brine, daj mi Boze ono u sta mi zena sumnja".
    Boli i njih nejavljanje, ali u drugim oblicima. Ko zeli da sebi nanosi bol sa nekim takvim idejama, onda, sta ima On jadan sa bilo chim, sem sto je mozda sprijechen visim silama da se pojavi, a ona umislila sto god joj strahovi nanijeli?

    Niko ne drzi nikoga pod silom, pa je kako god, opet slobodna lichnost da se odbije od osobe, koja mozda uopste nema nista sa tim uobrazljivim bolovima svoje drage.
    Ta/taj koja/i sumnja u jednu i prolazi takve "bolove", uvijek ce i sa svakim/om kojom bude.To je po meni do osobe koja "pati" i na gluposti, ne do suigracha.

    Eto, razlike i razlike...od pochetka do finala. Imati petlju i igrati, ili biti pod strahom i svako malo bjezati..
    SaMo JeDnA DnEvNo

  22. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hm, Gingise, zanimljivo...

    Ali : Sve te igrice se mogu ciniti ok i slatke do momenta u kome sretnes pravoga/pravu. Kad sretnes pravoga, odmah znas... Ako je to obostrano (a jedino tako je zaista trajno pravo), onda igrice ne trebaju, jer vidis do dna dushe...ne treba ispitivati teren, jer je sve jasno... Ne treba ples predigre, jer se plesati u igri odmah moze... Ne treba igrati vruce-hladno, jer se toplina uvijek osjeca...
    Kad jednom to osjetis, igrice ti bivaju djetinjarija... Igra se onaj ko jos ne zna pravu stvar... Ko zna pravu stvar, ima samo potrebu da u njoj duboko zivi. Igrarije su jasan znak da dubine i iskrenosti (jos?) nema....
    Last edited by odli; 05-06-07 at 00:37.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto da ti kazem na tu tvoju ocjenu?
    Svako ima svoje vidjenje, pa sad,rekao neko meni da je zreliji i ozbiljniji jer se ne igra igrica, a rekao da moje nista ne valja, ebga...
    Neko voli, a neko ne voli. Neko umije, neko ne umije. Nekome nista ne valja tudje, samo svoje. Nekome je tudje sve ispod nivoa ozbiljnosti, estetike, ljubavi itd. Ali tvrditi da dubine i iskrenosti nema, da taj ne zna pravu stvar i slichno...To je samo uzimanje nedozvoljenog prava presudjivanja nechega sto nije njegovo.
    Ja cu se sa mojom igrati dok nam bude godilo. Inache, da nije tih igrica, mozda se nikad ne bi ni nasli. E sad, regole koje se kreiraju od starta, njene-moje, zajednichke su. Ako kome dosadi, ok.
    Bez predigre je samo suva penetracija u bilo kojoj formi konstruisano, a to meni ne odgovara. Eto, ima nas razlichitih.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Hm, Gingise, zanimljivo...

    Ali : Sve te igrice se mogu ciniti ok i slatke do momenta u kome sretnes pravoga/pravu. Kad sretnes pravoga, odmah znas... Ako je to obostrano (a jedino tako je zaista trajno pravo), onda igrice ne trebaju, jer vidis do dna dushe...ne treba ispitivati teren, jer je sve jasno... Ne treba ples predigre, jer se igrati odmah moze... Ne treba igrati vruce-hladno, jer se toplina uvijek osjeca...
    Kad jednom to osjetis, igrice ti bivaju djetinjarija... Igra se onaj ko jos ne zna pravu stvar... Ko zna pravu stvar, ima samo potrebu da u njoj duboko zivi. Igrarije su jasan znak da dubine i iskrenosti (jos?) nema....
    ne mislim tako, to je stvar prirode, čak nema veze ni sa godinama

    rekla bih da samo ljudi bez mašte ne vole te igrice :eek: eto ti ga na

    monotona veza u kojoj uvijek znaš što ti nosi sutra je ubitačna

    a ima nešto i u ovome:

    Ne, nemoj mi prići! Hoću izdaleka
    da volim i želim oka tvoja dva.
    Jer sreća je lijepa samo dok se čeka,
    dok od sebe samo nagovještaj da.
    Ne, nemoj mi prići! Ima više draži
    ova slatka strepnja, čekanje i strah.
    Sve je mnogo ljepše donde dok se traži,
    o čemu se samo tek po slutnji zna.
    Ne, nemoj mi prići! Našto to, i čemu?
    Izdaleka samo sve k’o zvijezda sja;
    izdaleka samo divimo se svemu.
    Ne, nek’ mi ne priđu oka tvoja dva

  25. #25
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Bez predigre je samo suva penetracija u bilo kojoj formi konstruisano, a to meni ne odgovara. Eto, ima nas razlichitih.
    Hm, ova recenica mi zvuci grubo i ne na mjestu uz moju pricu...

    Ali dobro, zavisi sve od dubine i siline osjecaja... Recite, ljubitelji igrica, da li se igrate i u momentima kad najjace osjecate? I Gingise, kad vec pominjes predigru i penetraciju, u kom od ta dva slucaja su osjecaji dublji i kad vise uzivas i osjecas se blizi svome partneru i samom sebi, u predigri ili penetraciji? o tome pricam... Ali mislim da seksualna paralela predigra-penetracija uopste nema veze sa mojom pricom...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodaje li neko igrice za PS2
    By kambodza in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 08-02-07, 21:36
  2. Igrice za PC i Play Station 2
    By hard worker in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 19
    Last Post: 21-09-06, 10:39
  3. Maratonske igrice
    By Sick-Boy in forum Game Server CG
    Replies: 57
    Last Post: 21-12-05, 03:23
  4. Igrice za Nokiu
    By Stetni in forum Nokia
    Replies: 3
    Last Post: 03-11-05, 22:37
  5. Pada sistem ili pucaju igrice...
    By SFU in forum Hardware
    Replies: 19
    Last Post: 24-06-05, 14:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •