Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 37

Thread: Prica bez kraja...

  1. #1
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Prica bez kraja...

    ...nedavno mi je priznala da je sve pocelo jos kad smo bili u osnovnu skolu,samo sto je velika razlika u godinama bila nisam nista znao da joj se svidjam ili da sam joj drag bio i da sam znao iskreno ne bih i nista uradio u vezi toga. Pa vremenom je pocela da mi salje poruke da me cima,da se javi u gradu,na plazu...tako je bilo nekoliko godina ali ipak nismo isli dalje od toga. Onda sam moram da se preselim van Cg tako da nisam u mogucnosti bio da je vidim nekih 3 godine. Culi smo se cesto rekoh bih preko mobilne preko e-mail chat,uglavnom stvorilo se nesto izmedju nas osjecao sam se kao da sam joj sve mogao reci a i ona meni isto. Bez obzira na sve to izlazili smo sa drugim osobama zaljuibili smo se,ostali povrijedjeni mislim oktrivali smo ljubav sa svim svojim trukovima sve to dalje jedan od drugog,i ako svaki put kad mi je stizala poruka od nje imao sam osmjeh na licu i ako sam bio u vezi svjedno mi je bilo uvjek srecan kad sam se sa njom cuo,mislim da svi imamo jednu osobu za koju nam nikad nece biti svejedno kad je vidimo
    Konacno sam uspio da se vratim u CG proslo ljeto mogu reci da sam jedva cekao da vidim sta ce biti kakav ce konacan ishod ove duge price biti. Zvao sam je da se vidimo na romantichno mjesto sa pogledom na moru,cim je izasla sa posla bilo je 3 popodne pozdravili smo se pricali smo malo tremala je kad sam je uhvatio za ruku i krenuo sam da je poljubim i povukla se nazad sto me iznenadilo pitao sam je da se vidimo uvece da idemo negdje i sve je bila kao ''Ne znam,vidjecemo poslje'' zavrsio se nas razgovor i ja nisam uopste htio a ni mogo da to progutam tako da sam impulsivno reagovao i to vece sam izlazio sa drugom sa prvom koju sam uspio da smuvam. Nekoliko dana kasnije sam dobio poruke od nje da sam lose uradio i da nije mislila da cu to da uradim sto mi nije uopste jasno bilo zasto bi mi to rekla kad nas susret je isao kako je isao...djevojka sa kojom sam izasao je otisla kuci i ja sam imao jos 5-6 dana prije povratka u Italiji i noc prije polazska sam je zvao opet da se vidimo da popricamo da razjasnimo sta je sve bilo poslje pola sata smo se ljubili,mazili slikali smo se a prije nego sto smo svatili da nam je dobro zajedno doslo je vrijeme da se rastavimo to vece mi je rekla da je patila zbog citave ove situacije rekla mi je da nisam trebao da odustam tako brzo od nje da je tu nesto bilo i bice uvjek...
    Od tada sam imao vremena da razmislim o svemu na miru,konachno sam ''otvorio oci'' kako bi neki rekli i onako poceo sam da razmislim vise o njoj i o swemu sto je moglo biti i zelim da ponovo probam ovaj put idemo do kraja sam joj rekao ...i ona mi je rekla ''Dragi izlazim sa momkom ima nekoliko mjeseci'' od toga sto sam cuo i sto mi je pricala ozbiljna je stvar tako ne znam sta da radim...njoj je tesko da vjeruje da sam sada ozbiljan ima i pravo, samo sto se sada okrenula stvar prije je ona bila ta koja je patila a sada...uglavnom ne znam sto da radim bojim se da ne upropastim to sto ona ima sa tim momkom bicu iskren zelim to da uradim ali savjest pocinje polako da me grize mislim ne bih da budemo zajedno samo na mjesec ili dva koliko sam ja u CG pa onda da opet odem daleko ipak daljina nam podsjeca koliko smo osjetljivi...sta da radim ? ? ?


    P.S Vec neko vrijeme trazim neki posao u CG mislim zelim da se vratim samo cekam pravi trenutak da mi se nekoliko stvari uklope...mozda je kasno sada ali pokusaj smrti nema ;P ili nesto tako
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja razumijem da ti zelis da budes sa njom...ali kao sto vidis sve se u zivotu vrati...sam si to okusio!!! Zato te ja savjetujem da ih pustih da se sami razidju, ako se razidju! Polazim od sebe, tretiram druge kao sto ja zelim da budem tretirana, i ne radim nekome nesto sto ne bih voljela meni neko da uradi! Zato, ako je vec u nekoj ozbiljnoj vezi sa datim momkom kao sto rekoh pusti ih pa dokle stignu...koliko god to tesko bilo za tebe!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Budi joj dobar drug!
    Iako ce argo i slicni tipovi da svisnu na sami pomen ove ideje, poslusaj me. Budi joj blizak, sprdajte se, avetajte... Neka sama osjeti sta sve propusta zbog te njene "ozbiljne" veze od par mjeseci. Uvuci joj se pod kozu, lagano... i na kraju ce sama da pukne. Samo je bitno da je ne forsiras i ne pominjes vec pomenuto, ma ni da joj ne nagovijestis vise ista o tvojim osjecanjima u vezi nje. Samo pozitiva, humor i provod. Trudi se da "slucajno" dodjete do sto vise tema o kojima razmisljate kao jedna ista osoba.
    Ma, been there, done that. Budi siguran, odlican je to pocetak kad je ona vec otkidala za tobom, a sada ste isto u ok odnosima. Bice to ok...

    p.s. Potrudi se, molim te, da zaobilazis sms poruke u sirokom luku, vec je, ako joj zelis nesto reci, zovi! Nemoj, brate... ovo je uzasno...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E, dobro vam je trebalo toliko godina da se izvagate. Mozete onda josh koju deceniju chekat.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    E, dobro vam je trebalo toliko godina da se izvagate. Mozete onda josh koju deceniju chekat.
    reasonable comment

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,311
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ženska posla

    hoće - neće

    nisi trebao - jesi trebao... e sad ne mogu, imam momka

    ali vas to privlači, neka, tako i treba

  7. #7
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Budi joj dobar drug!
    Iako ce argo i slicni tipovi da svisnu na sami pomen ove ideje, poslusaj me. Budi joj blizak, sprdajte se, avetajte... Neka sama osjeti sta sve propusta zbog te njene "ozbiljne" veze od par mjeseci. Uvuci joj se pod kozu, lagano... i na kraju ce sama da pukne. Samo je bitno da je ne forsiras i ne pominjes vec pomenuto, ma ni da joj ne nagovijestis vise ista o tvojim osjecanjima u vezi nje. Samo pozitiva, humor i provod. Trudi se da "slucajno" dodjete do sto vise tema o kojima razmisljate kao jedna ista osoba.
    Ma, been there, done that. Budi siguran, odlican je to pocetak kad je ona vec otkidala za tobom, a sada ste isto u ok odnosima. Bice to ok...

    p.s. Potrudi se, molim te, da zaobilazis sms poruke u sirokom luku, vec je, ako joj zelis nesto reci, zovi! Nemoj, brate... ovo je uzasno...
    a pochetk chega oli mi retj????kako pochetak kad je neshto vetj pochelo bilo...???aooooooo...a maxe...nema tu ni prijateljstva ni jada..mrka kapa...ja sam protiv toga...mislim...ne smatram da treba totalno da batalish svaki kontakt sa njom,bozhe sachuvaj...ali psti je malo...daj joj neko vrijeme i okushaj da oj se ne javljash...pa tjesh da vidish po njenoj reakciji da li je to sa "tim" ozbiljno kako tsi ti shvatio...ili tje ti se telefon uzhariti od poruka....:mrgreen:

  8. #8
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ste svi vi u pravu da je pustim malo (nije da sam je nesto gnjavio) i mislim da bih mogao bas sada da pocnem
    Last edited by zvoncica; 02-06-07 at 23:50.
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Mislim da ste svi vi u pravu da je pustim malo (nije da sam je nesto gnjavio) i mislim da bih mogao bas sada da pocnem...
    To rece i napisa dva SMS-a da se ne boji konkurencije i da pravda vazda pobjedjuje Ne pravdaj se choche jer svi mi pisemo ponekad da samo neko razumije ili da samo neko ne razumije. To sto planiras da se zaposlis, pa ovo, pa ono..... to je dobro, samo ne preskoci vremensku prognozu jer bez toga ne valja.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U pravu je Hari Krisna, treba ipak prici temi bez grijeha, tj. bar sa pokushajem da se pomogne kakvim - takvim savjetom, ali prvo par pitanja:

    1. Gdje si ti bio sve te godine s mislima?
    2. Ti ne bi osjetio nista da ona nije insistirala a ti razmishljao naknadno jel to tako ili nije?
    3. Ochigledno imate lijepo povjerenje medju vama jer prichate o svemu, pa i vezama, ali, sta se promijenilo sad sa ovom njenom novom vezom?
    4. Osjecash li da je gubish i kao uvjek spremnog sagovornika, pa se nesto priforcalo kod tebe?
    5. Da li je ova muka sad na tebe zato sto ti trenutno nemash nista zensko koja bi ti zaokupila paznju?

    Mozda je njoj oslabilo chekanje i htjela bi nekog pored sebe, a da te ubjedjuje i dalje, hmmm dokle?....Da li bi chekala josh koliko godina dok bi se ti nakanio na nesto konkretniju vezu s njom, da nije ovako kako je sad, ili bi bilo ono, od ljeta do ljeta, pa ono "mala chekaj i budi s kim ocesh ali nista ozbiljnije ni sa kim"?
    SaMo JeDnA DnEvNo

  11. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da prestanesh da je "gnjavish"?To ti ne bi bilo pametno jer bi se samo vishe ohladila,jer koga nema bez njega se mozhe...

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Miranda u potpunosti se slazem sa tobom. Nema nista ako nije poslao 15 sms-OVA prije podne, 12 popodne i 23 uvece, po koju e-mail poruku jer bez toga nastupa led ledeni.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je to voda...0 C, ako je techni azot u pitanju onda - 180 C.. a najniza temperatura - apsolutna nula - 273C josh nije dostignuta, pa ne znamo kakve su reakcije na toj "temperaturi".
    Svaki materijal mijenja svoj oblik kako se priblizava apsolutnoj nuli.
    Relativno je to smrzavanje, kako god.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  14. #14
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    11,136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by miranda View Post
    Da prestanesh da je "gnjavish"?To ti ne bi bilo pametno jer bi se samo vishe ohladila,jer koga nema bez njega se mozhe...

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Miranda u potpunosti se slazem sa tobom. Nema nista ako nije poslao 15 sms-OVA prije podne, 12 popodne i 23 uvece, po koju e-mail poruku jer bez toga nastupa led ledeni.
    nije tachno...mozhe samo josh vishe da se oladi i da je odbije od sebe ako je b0de tako gnjavio...kontra efekat...

  15. #15
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako se ide na efekte, ja bih to malo konkretnije efektno odradio - vatromet, no ajd.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  16. #16
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    U pravu je Hari Krisna, treba ipak prici temi bez grijeha, tj. bar sa pokushajem da se pomogne kakvim - takvim savjetom, ali prvo par pitanja:

    1. Gdje si ti bio sve te godine s mislima?
    2. Ti ne bi osjetio nista da ona nije insistirala a ti razmishljao naknadno jel to tako ili nije?
    3. Ochigledno imate lijepo povjerenje medju vama jer prichate o svemu, pa i vezama, ali, sta se promijenilo sad sa ovom njenom novom vezom?
    4. Osjecash li da je gubish i kao uvjek spremnog sagovornika, pa se nesto priforcalo kod tebe?
    5. Da li je ova muka sad na tebe zato sto ti trenutno nemash nista zensko koja bi ti zaokupila paznju?

    Mozda je njoj oslabilo chekanje i htjela bi nekog pored sebe, a da te ubjedjuje i dalje, hmmm dokle?....Da li bi chekala josh koliko godina dok bi se ti nakanio na nesto konkretniju vezu s njom, da nije ovako kako je sad, ili bi bilo ono, od ljeta do ljeta, pa ono "mala chekaj i budi s kim ocesh ali nista ozbiljnije ni sa kim"?
    Pa sve te godine kazes ti...stariji sam od nje hmm oko 5 godina tako da bas ne ide neko ko ima 17,18 godina sa nekom ko ima 13,14 jel sam u pravu? Ne bih da uvrijedim nekoga znam da ljubav nema granice ali to bi bila neka perverznost.
    U pravu si ne bih nista osjetio da nije ona insistirala sto mi je jako drago da me nije batalila i kad sam znao biti gad...;(
    Ne znam sta se promjenilo??? Volio bih da znam...mozda sam joj dosadio mozda joj sve ovo dosadilo ;( I hope it didn't!!!
    Bojim se da je gubim....
    kao sto sam prije rekao ona je uvjek zaokupila moju paznju i kad sam bio u vezi i kad nisam to nema nikakve veze sa ovim...

    Nisam uopste osoba koja salje 10 poruka ujutro i 36 i po popodne ;P znam da kontorlisem sebe i znam kad da prekinem ili kad je previse :P ne volim da pricam puno preko telefona zrace ;P toxic shit ))))
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  17. #17
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    nije tachno...mozhe samo josh vishe da se oladi i da je odbije od sebe ako je b0de tako gnjavio...kontra efekat...
    Bio sam u takvoji situaciji da me djevojka zvala i zvala i zvala i....i bas kontra efekat je dobila ono kao ''You finaly made me happy when u walked out that door''
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Baksuznice, ako ona ima 13-14 godina ti ces jos i u zatvor zaglaviti pa iako dobro znas kad prikuniti to prekidaj kako znas i umijes.

  19. #19
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^m00dO_oD_kOlJiBrIyA^ View Post
    nije tachno...mozhe samo josh vishe da se oladi i da je odbije od sebe ako je b0de tako gnjavio...kontra efekat...

    Pa naravno,kad sam rekla "gnjaviti" nisam mislila dosadjivati joj i td,vec se samo naci u njenoj blizini kada joj je potreban...

  20. #20
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Bojim se da je gubim....

    Ovo je bit, da.
    Onda... Ako je ona sama insistirala ranije, nije ti zamjeriti da i ti uzvratish jednako. Mozda je to i njena logika, iako je sad zrelija djevojka.
    Kao sto si onda odustao na prvu prepreku, i onda otishao sa nekom drugom...
    Ne treba opet da pravish istu greshku i da odustajesh ni na ovu drugu "prepreku".

    Nekoliko dana kasnije sam dobio poruke od nje da sam lose uradio i da nije mislila da cu to da uradim sto mi nije uopste jasno bilo zasto bi mi to rekla kad nas susret je isao kako je isao...
    Zar je nisi shvatio kako funkcionishe za sve te godine?
    Last edited by gingis kan; 02-06-07 at 18:33.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  21. #21
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Unhappy

    Quote Originally Posted by gingis kan View Post
    Ovo je bit, da.
    Onda... Ako je ona sama insistirala ranije, nije ti zamjeriti da i ti uzvratish jednako. Mozda je to i njena logika, iako je sad zrelija djevojka.
    Kao sto si onda odustao na prvu prepreku, i onda otishao sa nekom drugom...
    Zar je nisi shvatio kako funkcionishe za sve te godine?
    Time mi ne pomazes ;P
    Ko ovdje svata zene? Ko? One su plave ujutro crvene popodne i narandzaste uvece...nikad ne znas sto te ceka iza ugla ;=))
    Miranda znam sto si mislila ranije ;=) Pokusacu da budem ''koristan'' koliko mogu da budem,koliko mi daljina omuguchava ;(
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  22. #22
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Baksuznice, ako ona ima 13-14 godina ti ces jos i u zatvor zaglaviti pa iako dobro znas kad prikuniti to prekidaj kako znas i umijes.
    Na pocetku je imala 14 sad dodaj +3,4 ;=) ;=)
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  23. #23
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako ti ne pomazem time sto kapiram kako ta cura funkcionishe na osnovu ovog sto si rekao, ja onda stvarno ne znam kako da ti pomognem?
    Mozda ono - batali, cud je zenska smijeshna rabota..i tome slichno?
    Ili, ko je shisha ima i drugih, ili... onda ok, ja sam pogrijeshio.

    p.s. To je klinka kako god, ma koliko ona vodila sve toliko godina iako mladja od tebe. Previse ti ochekujesh od curice i onog sto ona moze biti puno drugachija. Malo bih je ja tretirao kao zenu u tim godinama.
    Last edited by gingis kan; 02-06-07 at 18:51.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zamrzni aktivnosti dok ne bude punoljetna sto je sigurno sigurno, a bogomi ti dzaba slao ne slao sms-ove bice kako ona odluci a ti se dobro saberi sta ces sa sobom

  25. #25
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jes, udace mu se brzija dana, pa se uplashio.
    "Ozbiljna" joj veza od 17-18 god, katastrofa, propast, e i ja lud ...
    SaMo JeDnA DnEvNo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. S kraja, il' ka' normalan svijet?
    By Flippy in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 02-06-07, 11:15
  2. Vukovar jedna prica
    By KRECHIMIR in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 24-11-06, 08:01
  3. Prica o Misku Vukovicu
    By chatnick in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-05-06, 12:12
  4. Marovic: Prica o nezavisnoj Crnoj Gori nevazna
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 17-11-04, 20:11
  5. Tuzna istinita prica
    By MK_NL in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 28-02-04, 13:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •