Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 37 of 37

Thread: Prica bez kraja...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljubav nema granice ;=) negative people ;P
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    Ljubav nema granice ;=) negative people ;P
    tacno al ti se ta cura u koju si se zaljubiska igra previse, mami te, kad se upecas vrati te u ledenu vodu, pa opet jovo nanovo, zaboravi je nadji nekoga oko koga se neces cimati i nekoga sa kim ces znati na cemu si
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  3. #28
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    tacno al ti se ta cura u koju si se zaljubiska igra previse, mami te, kad se upecas vrati te u ledenu vodu, pa opet jovo nanovo, zaboravi je nadji nekoga oko koga se neces cimati i nekoga sa kim ces znati na cemu si
    Slazem se sa DIDI-jem.

    Ova cura ti je 17 godina i igra se previse sa tobom. Bolje bih ti bilo traziti neku koja je vise ozbiljna, koja je tvoje godine, koja je i ozbiljna na neki nivo za te godine, koja i zna kako te treba voljeti nego ovu koja ce uvjek nesigruna ostati okolo tebe. Ova semafor relacija moze jos gore proci...

    Evo koliko shvatih zivis u Italiju, sto nije bas neka daljina prima CG...

    Nadi neku od tvojih godina koja te moze voljeti i sa daljine... te su najpametnije, najpostenije, najoziljnije i najvise te vole...

    Sigurno ako su raspolozene da te cekaju... i da se drze sa tebe iako zivis drugo egde. To to ti je mozda (bar u moje oci dobar partner).

    Ne plasi se i nemoj se igrati bas dalje sa ovom curom, ne zaboravi, ima vise riba na ovaj svijet bez samo ove...

    A za tu razliku od 5 godina se nemoj sjekirati... ima ljudi koji su jos frakciju stariji (trebao bih se brinuti da bih jos bila do 16 godina, ka sto Hari kaze lol).
    Last edited by MNT; 02-06-07 at 21:54.

  4. #29
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by _senorita_ View Post
    Iz ove priche ne zakljuchismo shta ti hocesh od nje?
    Vezu na daljinu?
    Vezu dok si u CG?
    Dobrog `prijatelja` & rame za plakanje?

    Ochigledno je da ako se toliko dobro razumijete,da cesh kod nje uvijek imati rame za plakanje & da ce uvijek biti tu da te saslusha...
    Ocu sve to
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  5. #30
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Torino
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E da i svjestan sam da nije ona jedina na svjetu i sto i nije naj starija od njih ali u isto vreme moze da bude,ima velike sanse da nam chak i uspe ovo sve nikad se ne zna ;=)
    "The world is round and the place which may seem like the end may also be the beginning."

  6. #31
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma znas da hoce
    Why? Because a real RocknRolla wants the fucking lot.
    Kotoranka

  7. #32
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Hahhaha a cus zamrzni aktivnosti ahhahahahha ! Vidji komsija zamisli vrednost te nevjeste kad ide 5-6 mjeseci s nekim i ti kad godj dojdes moz je opicit jerbo si dobra rezerva ,kad to nacini njemu sto mislis oceli tebe sa nekim drugim a ????
    Dalje sto ti reknu neko odje 16-17 god i ti razmisljas da posvetis zivot obrnut njoj (ili bilo kojoj) ,disi malo jadan nebio cesova muka na tebe, ima dana za meigdana prvo posa kuca auto lova pa brakovi djeca "KASNIJE" !
    Sto veli dzingic kan od ljeta do ljeta neka dobije praksu pa kad ti dojdes bice spremna ka puce hahahahahahahahhahaha samo da nije imala cesove " ozbiljnije veze" (misim dizanje kredita gradnja kuce ,auta itd itd ) a sexa koko godj oce hahahahahaha ! !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  8. #33
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam primijetila kod zveka, bas umije da utjesi i savjetuje
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  9. #34
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nijesam ja zaldu Zvek_Zivi hehehhe no jesli ti primijetila tj. zamijetila da ovizi naski momcovi i djojke stalno necesove ljuba(m)nicke probleme ima U a ??? A kad ih cojak slusa bi rek(nujo)a, e popise svu pamet svijeta i sve zna(u)ju ! Hheheeheheh jesam stetan ali sam dusa od cojka !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  10. #35
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AisaJ View Post
    Ja sam primijetila kod zveka, bas umije da utjesi i savjetuje
    :lolblue: &,ja sam to primjetila.
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  11. #36
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,539
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi View Post
    Nijesam ja zaldu Zvek_Zivi hehehhe no jesli ti primijetila tj. zamijetila da ovizi naski momcovi i djojke stalno necesove ljuba(m)nicke probleme ima U a ??? A kad ih cojak slusa bi rek(nujo)a, e popise svu pamet svijeta i sve zna(u)ju !!
    A to tek sam davno primijetila. No ne treba se samo $ekirat, razumijes? Ja od juce imam visak neke pozitivne energije, i nista me ljubavno ili ostalo nije moglo iznervirat, a bilo je casti mi momenata... No coek zaludu zidovima prica...
    Last edited by kuglica; 31-08-07 at 12:49.
    A u ulici Slobode i Hercegovackoj sad rastu iz Berana dEca. Neki novi klinci, neki novi klinci..


  12. #37
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    nk
    Posts
    59
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemoj__mene View Post
    ...nedavno mi je priznala da je sve pocelo jos kad smo bili u osnovnu skolu,samo sto je velika razlika u godinama bila nisam nista znao da joj se svidjam ili da sam joj drag bio i da sam znao iskreno ne bih i nista uradio u vezi toga. Pa vremenom je pocela da mi salje poruke da me cima,da se javi u gradu,na plazu...tako je bilo nekoliko godina ali ipak nismo isli dalje od toga. Onda sam moram da se preselim van Cg tako da nisam u mogucnosti bio da je vidim nekih 3 godine. Culi smo se cesto rekoh bih preko mobilne preko e-mail chat,uglavnom stvorilo se nesto izmedju nas osjecao sam se kao da sam joj sve mogao reci a i ona meni isto. Bez obzira na sve to izlazili smo sa drugim osobama zaljuibili smo se,ostali povrijedjeni mislim oktrivali smo ljubav sa svim svojim trukovima sve to dalje jedan od drugog,i ako svaki put kad mi je stizala poruka od nje imao sam osmjeh na licu i ako sam bio u vezi svjedno mi je bilo uvjek srecan kad sam se sa njom cuo,mislim da svi imamo jednu osobu za koju nam nikad nece biti svejedno kad je vidimo
    Konacno sam uspio da se vratim u CG proslo ljeto mogu reci da sam jedva cekao da vidim sta ce biti kakav ce konacan ishod ove duge price biti. Zvao sam je da se vidimo na romantichno mjesto sa pogledom na moru,cim je izasla sa posla bilo je 3 popodne pozdravili smo se pricali smo malo tremala je kad sam je uhvatio za ruku i krenuo sam da je poljubim i povukla se nazad sto me iznenadilo pitao sam je da se vidimo uvece da idemo negdje i sve je bila kao ''Ne znam,vidjecemo poslje'' zavrsio se nas razgovor i ja nisam uopste htio a ni mogo da to progutam tako da sam impulsivno reagovao i to vece sam izlazio sa drugom sa prvom koju sam uspio da smuvam. Nekoliko dana kasnije sam dobio poruke od nje da sam lose uradio i da nije mislila da cu to da uradim sto mi nije uopste jasno bilo zasto bi mi to rekla kad nas susret je isao kako je isao...djevojka sa kojom sam izasao je otisla kuci i ja sam imao jos 5-6 dana prije povratka u Italiji i noc prije polazska sam je zvao opet da se vidimo da popricamo da razjasnimo sta je sve bilo poslje pola sata smo se ljubili,mazili slikali smo se a prije nego sto smo svatili da nam je dobro zajedno doslo je vrijeme da se rastavimo to vece mi je rekla da je patila zbog citave ove situacije rekla mi je da nisam trebao da odustam tako brzo od nje da je tu nesto bilo i bice uvjek...
    Od tada sam imao vremena da razmislim o svemu na miru,konachno sam ''otvorio oci'' kako bi neki rekli i onako poceo sam da razmislim vise o njoj i o swemu sto je moglo biti i zelim da ponovo probam ovaj put idemo do kraja sam joj rekao ...i ona mi je rekla ''Dragi izlazim sa momkom ima nekoliko mjeseci'' od toga sto sam cuo i sto mi je pricala ozbiljna je stvar tako ne znam sta da radim...njoj je tesko da vjeruje da sam sada ozbiljan ima i pravo, samo sto se sada okrenula stvar prije je ona bila ta koja je patila a sada...uglavnom ne znam sto da radim bojim se da ne upropastim to sto ona ima sa tim momkom bicu iskren zelim to da uradim ali savjest pocinje polako da me grize mislim ne bih da budemo zajedno samo na mjesec ili dva koliko sam ja u CG pa onda da opet odem daleko ipak daljina nam podsjeca koliko smo osjetljivi...sta da radim ? ? ?


    P.S Vec neko vrijeme trazim neki posao u CG mislim zelim da se vratim samo cekam pravi trenutak da mi se nekoliko stvari uklope...mozda je kasno sada ali pokusaj smrti nema ;P ili nesto tako

    da ja tebi nesto iskreno recem sta ja mislim...

    preboljela je ona tebe!! iako sad razmislja u stilu da ne zna jesi li ozbiljan ili ne, to je samo zato sto ima u njoj nesto sto ce joj uvijek ostati kad se sjeti tebe... ali, to nije dovoljno za ozbiljnu vezu...

    nikad vise nista od vas biti nece sem dobrih drugova, koji ce moci da pricaju o svemu i svacemu...a to nije malo!
    ma i da pokusate nesto i da ona nema momka i sve to... nista od vas ispalo ne bi... nikad ti ona nece povjerovati da si ozbiljan..

    iskreno, ni ja ti ne vjerujem. bez uvrede, ali ako si ozbiljan ne govoris da ona nije jedina na svijetu.. ma brate, nerealno mi je da o tome pricas sa forumasima koji ni o tebi ni o njoj pojma nemaju... nekako mi sve to mirise na prevaru.. :bart:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. S kraja, il' ka' normalan svijet?
    By Flippy in forum Sve i svašta
    Replies: 25
    Last Post: 02-06-07, 11:15
  2. Vukovar jedna prica
    By KRECHIMIR in forum Politika generalno
    Replies: 2
    Last Post: 24-11-06, 08:01
  3. Prica o Misku Vukovicu
    By chatnick in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 20-05-06, 12:12
  4. Marovic: Prica o nezavisnoj Crnoj Gori nevazna
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 17-11-04, 20:11
  5. Tuzna istinita prica
    By MK_NL in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 28-02-04, 13:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •