Results 1 to 11 of 11

Thread: Gms

  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Gms

    Ne znam je li ovo ok topic - ako nije brishite moderatori, i ne zamerite...

    Ja sam nekada bio strastveni igrach CS-a i dosta sam radio na razvijanju istog, ono makar na sjeveru... Ali za nekoliko poslednjih godina, imam mnogo drugih stvari da radim, te sam prestao i da pratim kako sve to ide.. A i usli tu neki ljudi, radi profita, a koji su velichani i uzimali sav kredit... za isto..no nema veze.. Ja sam sve to radio iz ljubavi... a to se i zna, nasiroko.. koliko samo jada sam ja imao, i nikad nikakvu nadoknadu.. i ok je...

    Nedavno sam bio u Bijelom Polju, na kratko i posle duzeg vremena, po obichaju, i otishao da se vidim sa mojim prijateljima, i suigrachima iz GMS-a.. Taj klan je oduvijek imao potencijala, ali isto kao i na globalnoj CG gaming sceni, (samo sto je CG gaming scena isto u manjoj mjeri, ali i dalje u znatnoj - argument - pa da kidamo (cg) ne kidamo (u cs)) , gubio dosta tog potencijala svojeglavoscu pojedinih ljudi, ne-umjerenoscu, ne slusanjem. Ali ipak, sa momcima sam dugo igrao, i taj klan je imao nesto mnogo dobro - team work. Team work koji nikada nije bio definisan nekim znatnim taktikama nego vishe saradnjom na samom battlefield-u... Ta saradnja bi na momente blistala, uistinu, ali od gore navedenog razloga nije bila konstantnost.. A perfekcija je daleka.. Na tu se moze dodati i nedostatak pravih protivnika, sto bi znacilo vjezba...

    Ali... nedavno sam ih imao prilike opet da igram sa njima, i momci su me mnogo iznenadili.. Super igraju, nema sta... Ono sto mi je interesantno, je da nakon nekoliko mecheva na nashim serverima, bivali bi prozvani chiterima i banovani.. Mnogo neumjesno... Svarno! Da ima predlozak, pa hajde.. Ali to je interesantno za nashe prostore - ljudi se mnogo predaju pretpostavkama i emocijama... A tako ne moze vishe... U svemu smo kao najbolji, a u stvari nismo... u nichemu.. Moramo da radimo... Ja sam veliki patriota ne shvatite pogreshno, ali trebamo imati malo samo-kritichnosti...

    U svakom slucaju, sa nekih servera je klan GMS bio banovan na mnogo ruzan nachin... A ja pishem sve ovo sa zeljom da se nasha CG gaming scena konachno ujedini - nije bitno ko je najbolji - to je varljivo i labilno... Bitno je da su svi dobri!!!!! A to se moze samo postici ako se napravi jedna CG gaming scena koja odishe zajednichkim duhom, posvijescenoscu.. Naravno da treba imati kompeticije, ali one zdrave majku mu poljubim.. Joj, kad samo vidim : aj oni barani, aj oni podgoricani, aj oni, aj ovi..ovi su seljaci, oni su glupaci... Ma svi koji tako pricaju su glupi.. Naravno da je to tachno, ali to nije dovoljno.. takve stvari nam ne trebaju.. bolje je da posvijetimo energiju na rad, poboljsavanje kroz prave rezultate, a ne kroz nazivanjem pogrdnih rijeci druge.... Jer to nas stvarno ne chini boljim... gubimo mnogo time...

    Igrajte, svi, i pomazite jedni drugima... Ukoliko imamo dobru organizaciju, sharing ce pomoci svima uistinu... To GMS zna najbolje..Koliko sputava ne-kompeticija... koliko sputava biti najbolji (u bp-u).. a uvjek ima vece- sire...
    Imate internet, imate turnire, lige...joj kako mozete da se organizujete... Isto tako ne pricajte gluposti.. GMS je super klan, i nisu chiteri.. Ja smatram da su mnogo, mnogo dobri.. Igrajte sa njima, vidjecete.. Igrajte nekoliko mocheva, ne jedan.. I na kraju nije bitno ko je bolji, i ko je pobijedio.. Uvjek se moze nauciti dosta stvari od svih, pa i od onih loshih klanova.. I oni imaju svoje ideje, momente...

    Ajd u zdravlje..
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,108
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ovi ti kanterashi nece chitat vise od 2-3 rechenice ovoga sto si napisao
    edit:respekt za ovo sto si napisao,pametno zborish,ali ne vjerujem da ce ovo doprinjeti ikakvoj promjeni
    Last edited by SpellStealer; 30-05-07 at 21:54.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to sam i ja pomislio....
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  4. #4
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece citat vecina counterasa sa G-blago nama sa njim servera , sa gaming-a sigurno oce ... jer tamo je vecina dobrih igraca iz CG ...
    We have assembled inside this ancient and insane theater to propogate our lust for life...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa eto...daj da vidmo da se neshto uradi.. dosta je vishe.. a nazalost ovako je svigdje.. i cs i politika i ekonomija...
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  6. #6
    5u50 Guest

    Default

    ma oce sigurno sad je server daun pa nemaju sto radit

  7. #7
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A i da imaju sto radit , 99% njih ne igra clanski , niti igra 1.6 pa nemaju preca posla nego citat ovo
    We have assembled inside this ancient and insane theater to propogate our lust for life...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dosta je ljudi... topic nije oce li chitat ili necwe... )))
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da su cheateri nije dokazano.Jedan je bio banovan na terri i svaki njegov ban koji je kasnije dobio bio je opravdan "prljavim dosijeom".Mislim da momci igraju vishe nego solidno.E sad druga je stvar shto su oni zasrali u nekim drugim stvarima etc etc i narushili odnose sa ostalim igrachima iz Crne Gore.Bilo je tu i nashe krivice,ali koliko su oni granicu prosli...za manje su se lobanje otvarale.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    567
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa sad life-style... ne znam... Taj prljav dosije takodje.. .Momci ga i nemaju..

    A to za lobanje - e upravo o tome i govorim..ocemo u EU a i dalje smo divljaci... no hajde...

    Uostalom to se uvjek da rijeshiti serijom mecheva, a ne dobacivanjem, i tome slicno...

    Isto tako nije svako iz Bijelog Polja igrach GMS-a...

    I, kako je meni recheno, svi sa foruma su skakali govoreci da se skida ban, da je nepravedan i neosnovan taj ban.. I na kraju im je skinut sa svih osim sa cg... Ali momci igraju sa Srbima, sta ce.. a i dobro im je.. Ali bi voljeli da je sve to malo drugachije...

    Koliko znam isto tako, moderatori sa vishe zvezdica su se chak i ljutili na neke druge sa manje zvezdica...

    Ali sta ja znam...
    Last edited by PHI; 30-05-07 at 23:21.
    Son coeur est un luth suspendu;
    Sitot qu'on le touche il resonne.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic - Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slushaj,shto se tiche profesionalne strane,od mene svaka ekipa ima podrsku,jer counter mozhe napredovati jedino ako je konkurencija jaka.Scena je ionako u deficitu sa ekipama,tako da je svak dobrodosao i drago mi je sto se $ever ukljucio malo,jer Niksic jedino odrzhava scenu i par ljudi iz Pg i Hn.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •