Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 51 to 75 of 113

Thread: Pravo slobode govora

  1. #51
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sto ja treba sad da uradim da budem moderator?

  2. #52
    Join Date
    May 2007
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    ljudi, o cemu se odje radi?..
    Sve vrijeme ovo gledam sa strane, i pokusavam da iznosim opste i nepristrasne stavove, ali i oni su obrisani..
    Nego, elem, mislim da je ova rasprava izmedju DIDIJA i KIKICE besmislena i nepotrebna, jer se i ona sama razvukla i pretvorila u sve samo ne u sustinsku raspravu. Necu ulaziti ko ima pravo ili nema, jer nema smisla, toliko ste ga zapetljali da je sve ovo postalo apsurdno (a zar od samog pocetka nije bila takva)???
    Mislim da se i na sve ovo gleda iz malo pogresnog ugla. i inruder i administracija su napravili par propusta. sto se ne bi trebalo dogodit ali se dogodilo. previse idete iz krajnosti u krajnost, dijametralno razlicito gledate na stvar. tj. jedni pricaju o jednom drugi o drugom. vrijeme je da se ova rasprava zakljuci, jer svaka dalja rasprava vodi do jos veceg raskola bez ikakve potrebe.
    sto se tice intrudera konkretno, izuzetno inteligentna osoba koja izuzetno dobro zna (zlo)upotrijebiti ono sto se nudi na forumu, u neku vrstu provokacije, podHebavanja, i skretanja paznje na neke propuste i pomanjkanja odje. samo sto je na kraju izabrao pogresan nacin, al vjerovatno po njemu jedini da skrene paznju.. al opet na sta da je skrene.. da sve ide u off ili da njome izrazi netrpeljivost do povrsnosti i da se ne izrazim jos cega.
    za sve postoji ljepsi i bolji nacin da se rijesi.. posebno od ovoga koji se pretvara u rekla kazala, suvu cenzuru i nepotrebnu pricu. sto je tu je.. uradjeno je sto je uradjeno vrijeme je da se ide dalje i pametnije.. zar ne?
    jasno postaviti granice i preva svima ravnati jednako.. a to se svi mi trudimo, nije odje niko savrsen, svi pravimo propuste al to nije razlog da sve puca po savovima. nego na greskama se treba uciti, pa ljudski je grijesiti. nego da ja ne prdnjavim vise odje.. valjda znate sto vam je i kako cinjet.
    prastajte.
    Kako vi Tijana znate da budete ozbiljni.Prijatno sam iznenadjen.

  3. #53
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja bi to rijesio javnim glasanjem, fer!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #54
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,448
    Thanks Thanks Given 
    5,585
    Thanks Thanks Received 
    5,042
    Thanked in
    2,105 Posts

    Default

    Jedno pitanje za administratora.

    5. Lažno predstavljanje i korištenje višestrukih identiteta

    Vec je par puta spomenuto d neki korisnici koriste razlicite nickove na forumu.
    Zbog cega mi obicni korisnici nemao uvid ko koristi razlicite nickove?
    Sigurno se desavalo sitacija dje jedan lik preko dva nicka pise na istoj temi.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  5. #55
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Zbog cega mi obicni korisnici nemao uvid ko koristi razlicite nickove?
    Zbog toga sto smo
    Quote Originally Posted by Condor View Post
    mi obicni korisnici
    :P

  6. #56
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Jedno pitanje za administratora.

    5. Lažno predstavljanje i korištenje višestrukih identiteta

    Vec je par puta spomenuto d neki korisnici koriste razlicite nickove na forumu.
    Zbog cega mi obicni korisnici nemao uvid ko koristi razlicite nickove?
    Sigurno se desavalo sitacija dje jedan lik preko dva nicka pise na istoj temi.
    ja mogu da sumnjam da neko koristi 2 ili 3 nicka, al to nije dovoljno, moram imati neki dokaz, kad nabavim dokaz odma mu se banuje taj drugi nick,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,079
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    440
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Komemoracija povodom bana Intrudera ce se odrzati na podforumu Sve i Svasta 28 maja 2007 godine..
    Vlado... josh ne mogu da shvatim da si banovan... Toliko toga je trebalo biti napisano, recheno... Bannovan si... al ne uzaludno

    Koliko sam chuo intruder ce staviti ban DIDIju za TFP! :P

    Shto se tiche kvalitete moderatora to stvarno varira. Neki su naravno loshi, pochevshi od helpdesk-a, podrshke koji donedavno nisu davali da se na NJIHOV forum pricha o drugim ISP-ovima. Chak i moja rodjena sestra josh ima urednichku poziciju, a veoma slabo zalazi na forum. Kvaliteta foruma je daleko opala, jer se pojavio broj ljudi koji ( kako je reko e-1 ) za mesec dana nabudze 1000 postova. Stari UBB forum i pored zadnjih godina spamovanja na labotomiju i druge forume imao vishe kvalitetnih topica. Tricky kid je bio zachudjen kada se posle ko zna koliko vremena ulogovo i pogledao podforum #montecafe, koji je spao na 6 topica. Stari chlanovi ce se secati kako je nekad izgledao podforum #montecafe. Ipak neki podforumi su stvarno dobri, mada me u zadnje nervira forum Muzika. offtopik na Three Friday Parties 2007 npr. Mesto fino da se otvori novi topik na #montecafe "ocemo li se gledat na TFP" neki chlanovi bacaju interne fore, poshalice i td.

    DIDI i igi stvarno imaju pune ruke posla vezano za spamovanje. Nazalost kvalitet cdm foruma nikad nece biti kao na starom forumu, iz chistog razloga shto pametni ljudi izbjegavaju ovaj forum ( mislim na starije chlanove )

    Shto se tiche dobijanja urednichkog mesta, jedan veoma veliki broj je dobio tu privilegiju da vodi jedan odredjen podforum preko poznanstva. Da se ne lazemo ja sam dobio urednichko mesto na podforumu Herceg Novi zato shto znam admina. Al eto makli su mi ga iz neobjashnjenog razloga. Mora da je nekome zasmetalo

    I da za kraj! Srecan mi rodjendan ihihhi
    \\
    OFL•GIC

  8. #58
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa nek je srecan rodjendan,al ga naces slavit zbog intrudera, neumjesno bi bilo !

  9. #59
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,753
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponekad, kada se ovaj forum shvati ozbiljno, zna se kadkad i iznervirati, zbog bana necijeg recimo. Nekako se uvijek pogodi da ljudi koje drzim za vaznije clanove foruma, Intruder, Bonja, upravo 'popiju' jedan. Elem, sto da se $ekira neuticajna masa. Ocito je kako zavrsava. Intruderova 'zlodjela' su rezultat toga sto je htio nesto da izmijeni, ono sto je tipicno naski nedodirljivo - vlast. Na to se odje ne udara, narocito ne nacinom koji, ne daj Boze, ne istice statusnu razliku Vlast : obican, najobicniji user.

    Mada, nedje to i 'drzi vodu'. Ima neke pitke pravilnicke ironije u tome, tacno da coek razmisli kome povjerava intelektualnu svojinu... Moderator se eto tako 'duhovito' nasali sa obicnim, beznacajnim, userom, drugi obicni, beznacajni user (sa valjda greskom jacim pravima) nadje da to nije lijepo... Pored kompleta administracije, koja se 'istakla pisanjem' u skladu sa pravilnikom (valjda). Najobicniji, nistavni user, pored cijelih integrisanih 3 elementa vlasti. Ali, opet eto, obicni user ostaje obicni user, a od g*vana se pita ne pravi, vele staropodgoricani. Ostaje da se 'klanski' raspravi, u prazno... Pukne koja ironicna posalica ispizde obicni useri (oni sto nijesu za pitu) recu sto ne treba, pa se onako nedostojanstveni povuku ili pridruze Intruderu.
    Last edited by OutLook; 28-05-07 at 03:49.

  10. #60
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,448
    Thanks Thanks Given 
    5,585
    Thanks Thanks Received 
    5,042
    Thanked in
    2,105 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DIDI
    ja mogu da sumnjam da neko koristi 2 ili 3 nicka, al to nije dovoljno, moram imati neki dokaz, kad nabavim dokaz odma mu se banuje taj drugi nick,
    Ok je to, recimo da si saznao ad korisnik koristi dva ili vise nickova, zbog cega mi ostali korisnici nemamo uvid da li pricamo sa istim likom dva puta? (cak i da si ga banovao)

    Quote Originally Posted by Drug Tito
    I da za kraj! Srecan mi rodjendan ihihhi
    I cestitke!
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e kad cujem ovo da je prije bilo bolje, dodje mi da povratim.
    eo nije tacno da je bilo bolje i kvalitetnije. nego je bilo manje usera svako je pisao sto mu je volja nama je bilo zanimljivije jer je to bilo nesto novo i drugacije, pa onda smo se upoznavali ovako ili onako. i nije bila niti jedna tema koja se nije zavrsila nekom nebuloznom sprdancijom spamovanjem i sl.
    nego tadasnja je administracija gledala na ovo kao takav vid zabave i dje se vise islo po poznanstvu nego bilo kad drugo. da ne nabrajam tadasnje moderatore i njihove djevojke i prepricavanje dozivljaja.
    vi ste se malo zaboravili. eo konkretno podjite na istoriju pdf sex od 2004 (znaci novija istorija foruma) pa pogledajte da je svaka tema bila gola sprdnja pozdravi i cestitke.
    nikad "sadrzajniji" nije bio nego sad i nikad se manje nije spamovalo nego sad. samo sad to vise vidite jer se o tome vodi racuna..
    mojne meni tu pricu:devil:
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  12. #62
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    984
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    predlazem otvaranje tajnog podforuma za javnosti !
    tog jutra izgledalo je kao da se nešto ozbiljno dešava u tribunalu. tužiteljica, vidno uznemirena, pokušavala je da se uzdrži od naglih reakcija na pitanja novinara brojnih tv i radio stanica o tome da li su donijeli odluku - 'optužnica ili ban'. iz kancelarije foruma za odnose sa javnošću potvrđeno je da se sprema restriktivna mjera protiv jednog od moderatora - javnost još nije tačno znala protiv koga će djelovati.

    nekoliko dana ranije tribunal je obaviješten da je intruder prekršio jedno od načela foruma i da će protiv njega biti podignuta optužnica ili će mu, što je tada bilo manje vjerovatno, biti uručen ban.

    petak ujutru, odluka je donijeta, pismo u kojem se nalazi odluka dolazi do predsjedavajućeg, on otvara žuti koverat."da, biće banovan" prve su riječi ovog gospodina. nešto kasnije ispred zgrade u kojoj je donešena odluka jedan od brojnih pobornika njegovog (intruderovog) djelovanja izjavio je: "možda je ovako i bolje, izbjegao je optužnicu i sada u istoriju ulazi kao heroj".




    P.S. i da se zna žao mi je što su čovjeka banovali, možda je nekad pretjerivao sa šalama, ali to nije razlog.
    Last edited by Cousteau; 28-05-07 at 12:13.
    'Atomik, o-o, atomik, ou tunajt'

  13. #63
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E pa jel` ovo moguce.......Prochitah sve i odjednom se nadjoh u scenariju filma Balkanski shpijun....sve nekakve teorije zavjere i kopanje jama drugim ljudima, a zna se sto obichno biva kad neko drugome jamu kopa.....:blah: Nego, lijepo je vidjeti kako moderator koristi divan rechnik i vrijedja drugog moderatora, i elem pokaze svu svoju finocu i kulturu...I to nije prvi put da koristi takav rechnik....nego vjerovatno to stoji u pravilniku o ponashanju moderatora. Da nije smijeshno sve ovo bilo bi tuzhno i pretuzno. Ne znam zasto je ko banovan niti me zanima....Ali ako se vec znalo duze vrijeme da je intruder koristio druge nikove i vrijedjao ostale usere, po chemu je on toliko bio povlascen pa nije sankcionisan ranije????
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,079
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    440
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    e kad cujem ovo da je prije bilo bolje, dodje mi da povratim.
    eo nije tacno da je bilo bolje i kvalitetnije. nego je bilo manje usera svako je pisao sto mu je volja nama je bilo zanimljivije jer je to bilo nesto novo i drugacije, pa onda smo se upoznavali ovako ili onako. i nije bila niti jedna tema koja se nije zavrsila nekom nebuloznom sprdancijom spamovanjem i sl.
    nego tadasnja je administracija gledala na ovo kao takav vid zabave i dje se vise islo po poznanstvu nego bilo kad drugo. da ne nabrajam tadasnje moderatore i njihove djevojke i prepricavanje dozivljaja.
    vi ste se malo zaboravili. eo konkretno podjite na istoriju pdf sex od 2004 (znaci novija istorija foruma) pa pogledajte da je svaka tema bila gola sprdnja pozdravi i cestitke.
    nikad "sadrzajniji" nije bio nego sad i nikad se manje nije spamovalo nego sad. samo sad to vise vidite jer se o tome vodi racuna..
    mojne meni tu pricu:devil:
    Ja kad sam se regristrovo na starom forumu ( 122 chlan 1999ta ) nisam znao nikog od dragih nam moderatora administratora pa chak ni od obichnih korisnika. I pored toga svi su samnom bili korektni ( i ako sam tada imao 14 godina ) Tvrdim da je kvalitetni forum bio prije nego sada. Chisti primjer je podforum Herceg Novi koji je bio mnogo zanimljivi nego sada, da ne kazem zivlji. Isto tako je i sa Muzikom o #montecafe necu ni da pricham.

    Poshto se stari kvalitet ne moze vratiti, treba cdm forum voditi drukchim nachnom. Ovaj DIDIjev mi se ni malo ne svidja. I ako se stvarno staje na kraj sa spamom po forumima, smatram da vlado svojim postovanjem nije spamovo forume. Vlado je dobio ban na NEODREDJENO vrijeme, shto je po meni malo surovo od strane administratora.

    p.s. predlazem da se otvori podforum nazvan intruder kao omaz nashem dragom banovanom prijatelju
    \\
    OFL•GIC

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,079
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    440
    Thanked in
    235 Posts

    Default

    Vrijedjao druge korisnike?
    \\
    OFL•GIC

  16. #66
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    :shock:

    :burp:
    Kako Vaša bolest ?

  17. #67
    Join Date
    May 2007
    Posts
    38
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je vlasnik ovog foruma tj. ko placa hosting za isti?!

  18. #68
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    zemlja cuda
    Posts
    1,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Ko je vlasnik CDm, ko su moderatori na Cdm a ko obicni user, Ko se krije iza titule adminstratora, zasto su stari forumi bolji od novih, zasto je intruder banovan, zasto sve budale ovog svijeta imaju kompjuter, ko je ubio Dushka Jovanovica????????? Neka pitanja je bolje ne postaviti:blah:


    Sve su to pitanja koja ce uvijek ostati misterija
    "Toliko je bilo stvari u zivotu kojih smo se bojali a nije trebalo, trebalo je zivjeti"

  19. #69
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Ali kaaaaaako?! Pa ne smiju oni skrivati istinu od nas! Sve to mora biti demokratski i transparentno i po ISO standardima za forume! Mozda bi najbolje bilo da zaposlimo inostrane eksperte za moderiranje foruma, oni znaju kako se to radi u civilizovanom svijetu. Ua vlastorsci, uprava napolje!

    Pliz :P

  20. #70
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste istina da je kvalitet foruma oslabio u zadnje vrijeme. Malo koja pametna tema iskrsava, a jos su rjedju oni koji znaju zrelo da diskutuju makar se i ne slagali... Da ne pricamo koliko malo toga moze da se nauci ili koliko je rijetko da procitas nesto sto ce ti uljepsati ili obogatiti dan..

    Mislim da je tome uveliko doprinijelo pretjerano brisanje postova koje gushi raspravu i sprecava da se diskusija razvija u novim i zanimljivim smjerovima (pa time dobijamo dosadne topice...), kao i dugotrajna ili cesta banovanja mahom najzanimljivijih, najinteligentnijih i najsadrzajnijih likova...




    Treba manje brisanja i bez dugih banova ako se zeli bolji forum, to je jasno...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by odli View Post
    Jeste istina da je kvalitet foruma oslabio u zadnje vrijeme. Malo koja pametna tema iskrsava, a jos su rjedju oni koji znaju zrelo da diskutuju makar se i ne slagali... Da ne pricamo koliko malo toga moze da se nauci ili koliko je rijetko da procitas nesto sto ce ti uljepsati ili obogatiti dan..

    Mislim da je tome uveliko doprinijelo pretjerano brisanje postova koje gushi raspravu i sprecava da se diskusija razvija u novim i zanimljivim smjerovima (pa time dobijamo dosadne topice...), kao i dugotrajna ili cesta banovanja mahom najzanimljivijih, najinteligentnijih i najsadrzajnijih likova...




    Treba manje brisanja i bez dugih banova ako se zeli bolji forum, to je jasno...
    oces reci da nam je po zlu poslo od kad je phenomenon banovan?:devil:

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Ja kad sam se regristrovo na starom forumu ( 122 chlan 1999ta ) nisam znao nikog od dragih nam moderatora administratora pa chak ni od obichnih korisnika. I pored toga svi su samnom bili korektni ( i ako sam tada imao 14 godina ) Tvrdim da je kvalitetni forum bio prije nego sada. Chisti primjer je podforum Herceg Novi koji je bio mnogo zanimljivi nego sada, da ne kazem zivlji. Isto tako je i sa Muzikom o #montecafe necu ni da pricham.

    Poshto se stari kvalitet ne moze vratiti, treba cdm forum voditi drukchim nachnom. Ovaj DIDIjev mi se ni malo ne svidja. I ako se stvarno staje na kraj sa spamom po forumima, smatram da vlado svojim postovanjem nije spamovo forume. Vlado je dobio ban na NEODREDJENO vrijeme, shto je po meni malo surovo od strane administratora.

    p.s. predlazem da se otvori podforum nazvan intruder kao omaz nashem dragom banovanom prijatelju
    zasto je bio zanimljiviji jer na bleee si mogao napisati muuuuuuuuu iako je tema bila u nuklearnoj fizici. jeste ni ja nisam nikog znala i imala sam 15 godina i jeste svi su bili korektni i fer i fini i slatki. ali budimo reali sex se svodio na dozivljaje bozanstveno zle i frnogoja, kasnije je hombre bio moderator dako nesh nauci.. na sve i svasta jedno vrijeme je mogao da pise ko god oce registrovan ili ne.. tek tada se pisalo ko je kad prdnuo a ko je kad zaspao. lobotomija je bila vrh da tamo ispiras mozak spamom i glupostima ali lobotomija je postala cijeli forum. kao i svaki pocetak sve je bilo slatko i zanimljivo ali u skladu sa godinama 12,14,15,17 .. sad ipak ovaj forum ima tradiciju i ima jako korektne zahtjeve: ne vrijedjaj, ne offuj previse, ne psuj..zar je to toliko tesko?
    pa ne citamo samo mi ovaj forum kad bi bilo kao prije pa dodjavola ostali bi na nivou osnovne skole.
    i kraj price muka mi je vise o tome kako je nekad bilo bolje jer nije.
    sto god dodje budi mu naredan kako treba pa da vidis kako moze bit dobro.
    no sad sto oces ti si stari forumas pa da ti se na pijat prinosi a ti da potpisujes.
    jednak si kao i svi drugi pa sve da su te Vucko i Pingvin napravili...
    Last edited by DIDI; 28-05-07 at 19:21.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  22. #72
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Condor View Post
    Ok je to, recimo da si saznao ad korisnik koristi dva ili vise nickova, zbog cega mi ostali korisnici nemamo uvid da li pricamo sa istim likom dva puta? (cak i da si ga banovao)
    cim vidimo da je neko koristio 2 nicka, brisu mu se (obicno bude tako) sve poruke i on bude banovan, e sad ako za nekog utvrdimo da je pisao malo duze onda mu se ostave postovi, a znas kako obicno se drugi nick koristi kad hoces nekom da kazes svasta ili da se sprdas sa njim, ili se koristi ako si vec banovan, pa se krijes pod drugim, u prvom slucaju taj 2 nick ima malo postova, dok u II zna da se nagura i na 1000 dok se ne provali
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  23. #73
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    p.s. predlazem da se otvori podforum nazvan intruder kao omaz nashem dragom banovanom prijatelju
    Ada, cus... :lolblue:
    Evo, cetrvta strana, a sve ista prica. O jednom u moru banovanih likova... i to jos o intruderu! Haha, sprdnje...
    A to pitanje o njegovom sesnaestostrukom syber-identitetu... pa to je valjda svima jasno! Lik se cesto osjecao nejakim u raspravama, pa mu je trebala bezrezervna podrska. :mrgreen: A i kad je i u takvim slucajevima pokusavao da nadjebe nekog, nikad se nije mogla vidjeti neka prefinjena, inteligentna doskocica, vec sve neke banalnosti i malogradjanska mangupisanja. Nemojte, ljudi... Ispada ka' da jedini ja citam ovaj forum...
    Quote Originally Posted by TiJaNaaaA View Post
    oces reci da nam je po zlu poslo od kad je phenomenon banovan?:devil:
    E, taj lik je vec neka potpuno druga prica. Tu se moglo mnogo toga pametnog procitati, vidjeti jedinstvena vjestina polemisanja, na koju ni udruzenim snagama (obicno Hari i DIDI) nasi admini i modovi nisu imali ni priblizno ubjedljiv odgovor. Tip je, s jedne strane, stvarno genije, nema price... Druga je stvar sto se ja licno po nekim pitanjima nikako ne slazem sa njim, ali treba odbraniti stav protiv njegovih konstrukcija, brale...

    A ovamo se na deset strana razglaba o tamo nekom intruderu. O, jada...

  24. #74
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dakle, kad ide ovaj topick pod lock???

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,068
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Ada, cus... :lolblue:
    Evo, cetrvta strana, a sve ista prica. O jednom u moru banovanih likova... i to jos o intruderu! Haha, sprdnje...
    A to pitanje o njegovom sesnaestostrukom syber-identitetu... pa to je valjda svima jasno! Lik se cesto osjecao nejakim u raspravama, pa mu je trebala bezrezervna podrska. :mrgreen: A i kad je i u takvim slucajevima pokusavao da nadjebe nekog, nikad se nije mogla vidjeti neka prefinjena, inteligentna doskocica, vec sve neke banalnosti i malogradjanska mangupisanja. Nemojte, ljudi... Ispada ka' da jedini ja citam ovaj forum...
    E, taj lik je vec neka potpuno druga prica. Tu se moglo mnogo toga pametnog procitati, vidjeti jedinstvena vjestina polemisanja, na koju ni udruzenim snagama (obicno Hari i DIDI) nasi admini i modovi nisu imali ni priblizno ubjedljiv odgovor. Tip je, s jedne strane, stvarno genije, nema price... Druga je stvar sto se ja licno po nekim pitanjima nikako ne slazem sa njim, ali treba odbraniti stav protiv njegovih konstrukcija, brale...

    A ovamo se na deset strana razglaba o tamo nekom intruderu. O, jada...
    Potpisujem sve sto si rekao, ali ipak ostrica kritike treba da bude upucena prvenstveno protiv dvostrukih standarda i samovolje koji ovdje vladaju.

    Htio sam da napisem nesto vise, u znak sjecanja na ono sto u sjecanju forumasa postoji kao "stari forum", ali mi se smucilo poslije tolike kolicine licemjerja koja je ovdje iznesena.

    U svakom slucaju, Ave atque vale, stari forume.
    Last edited by Hombre; 28-05-07 at 19:59.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  2. Pravo prve bracne noci - dio istorije
    By -GRAD in forum Istorija
    Replies: 26
    Last Post: 09-09-05, 08:26
  3. Pravo glasa crnogoraca iz Dijaspore
    By monteboy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 18-06-05, 08:18
  4. 265.000 gradjana Crne Gore trazi pravo glasa
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-05, 17:37
  5. I oni imaju pravo
    By Lexus in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-04, 10:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •