Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 113

Thread: Pravo slobode govora

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    posljednji autobus za Katangu
    Posts
    1,624
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pravo slobode govora

    Interesuje me zasto je Intruder odstranjen sa ovog Forum? Momak je otvorio diskusiju, iznio sto se u sobici vas moderatora desava...kako velikodusno brinete o mojoj licnoj sigurnosti, dotle da bi me 'neometano' i 'drugarski' poslali put Dobrote na oporavak od trenutno vrlo 'opasne' aktivnosti usmjerene ka Forumu.

    Ovo, zaista, prevazilazi sve okvire demokratski oganizovanog Foruma, zar ne mislite?

    Drugo, Intruder je pokazao sta se sve desava na ovom Forumu. Netrpeljivost, neprincipijelnost, ismijavanje usera na ovom virtuelnom prostoru.

    Hocete li me udostojiti postenog odgovora, zdravorazumskog, prije svega? Mnogo je sto moram citati vulgarne PM vashis usera i moderatora. Nadam se da ce ovaj moj apel uroditi plodom. Jedan od vashi moderatora, zamislite, poslao/la mi je poruku ovim rijecima 'znam da mi neces odgovoriti jer me ne podnosis', sa kojom/s kim nikada nijesam dosla u bilo kakvu konfliktnu situaciju. Kakav je to nacin obracanja, pitam vas?

    I, onda, kada se neko ohrabri da ovu demokratiju rasvijetli, to jest uchini je vidljivom userima Foruma dobija BAN, zar ne? Dje smo mi tu?

    Znate li vi sta se sve desava na ovom Forumu? Prijetnje, vulgarne personalne poruke, omalovazavanja, obesmisljavanje inteleginentnih diskusija, vrijedjanje usera od strane moderatora, jer isti ne moze shvatiti da je misljenje ostalih ljudi razlicito od njegovog.

    Dakle, sta je Intruder zgrijesio da mu se nametne BAN?

    Necete mi, valjda, izbrisati ili zakljucati ovaj topik. Tice se svih nas, a najvise demokratije. Ocekujem od vas taj minimum demokratije.
    Last edited by cvrchak; 27-05-07 at 04:32.
    You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. The smell, you know that gasoline smell... . Smelled like... victory. Someday this war's gonna end...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    behind you
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Interesuje me zasto je Intruder odstranjen sa ovog Foruma?
    Ako malo bolje pogledas sto si napisala, pa se jos i drznes da budes objektivna, onda postoji velika mogucnost da prepoznas dosta materijala koji ti mogu posluziti kao odgovor na tvoje pitanje.
    Na primjer:
    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Netrpeljivost, neprincipijelnost, ismijavanje usera na ovom virtuelnom prostoru...
    vulgarne personalne poruke, omalovazavanja, obesmisljavanje inteleginentnih diskusija...
    Nesto me, ama bas, svaka od navedenih osobina asocira na njega, tako da...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja pishem sve sto mislim.
    Sto nije ok oni izbrishu, i shvatam da sam pretjerao. Nijedan stav dalje od kuckanja na Zenski kutak mi nisu izbrisali, ali razumijem moderatorku tog pdf. i kojom linijom se vodi, a ja nisam bash fin jer nisam nevinashce, pa predjem granicu sa "nevinim" i CG visoko moralnim curicama. Razlika u mentalitetu koji je razumljiv,pa se nemam sto zaliti.

    Mi smo ipak samo gosti ovdje i kao gosti red je da postujemo "kucu" gdje gostujemo svojom voljom, ako nam udovolje nekoj zelji hvala im, jer nemaju obavezu da nesto rade s moranjem, niti su tu da nama sluze.
    Zato ne razumijem one koji se pozivaju na demokratiju kad udju u tudju "kucu", nevaspitano je.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gingis kan
    ...niti su tu da nama sluze.
    No kome treba da sluze?
    - Ladan ko taština duša -

  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Earth
    Posts
    1,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njihova stvar, meni sigurno ne.
    SaMo JeDnA DnEvNo

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ........................!

    Quote Originally Posted by Flippy View Post
    Na primjer:Nesto me, ama bas, svaka od navedenih osobina asocira na njega, tako da...
    Ovo je bas lijepo i korektno receno, narocito sto je covjek u prilici da ti odgovori.

    I bas me zanima osnov za reakciju koji si imao/la u vidu dok je sazrijevala odluka o pruzanju jednog objektivnog, nadasve tolerantnog i realnog odgovora na pitanje koje ti nije licno upuceno....
    Caesar`s wife must be above suspicion

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,072
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    sto bi rekli stari fenicani: kakav forum, takva drzava.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gaming View Post
    Sloboda govora i iznoshenja svojih miseljnja nece postojati na ovom forumu dok god su pojedini na "vlasti", prije sam davno dolazio i sad sam ponovo poceo i sve je isto, nema potrebe za ovakvim topiCima.
    to nije tacno imamo slobodu govora svako moze iznijeti svoje misljenje ali ukolilo je uvredljivo naravno da ce se izbrisat
    a intruder je koliko sam ja vidio otvorio pet puta isti topik na cdm info, i pet sest debilnih tema na sve i svasta

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boli ga oni, sad ce malo vise setat i skinut koju kilu i onako je sve trulo odje..

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nego ja da ne otvaram drugi topic pitao bi samo, zasto moderatorske funkcije imaju pojedini clanovi, koji su neredovni ili cak neaktivni duze vrijeme ? ne bih nabrajao poimenice, ali ima ih dosta...

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    meni je zanimljivo to kako niko nije htio da prokomentarishe konkretan razlog zbog kog je intruder banovanm,tj. chinjenicu da se neki moderatori/vojvode/serdari zaista sprdaju sa narodom.
    znachi,kad obichni,smrtni useri pochnu sprdnju sa nekim onda odmah dobijaju ban.kada se ta sprdnja deshava na "vishem" nivou,tj kad se moderatori sprdaju sa narodom opet smrtnici dobijaju ban.so,what are we going to do about it? nothing, as usual...
    nesto je trulo u drzavi danskoj

  12. #12
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Philadelphia, Pennsylvania, United States
    Posts
    6,535
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ...sustina price: primjena taktike intelektualnog typing samozadovoljavanja u cilju pod.jebavanja nekog forumasha/grupe istih - je vishe nego djelotvorna

    A mene interesuje, vec kad smo kod ovih tema, mada nemam obicaj da takve stvari pitam moderatore: zashto je Bonja opet banovan? Ja mishljah da mu je opet promijenjen user title, kad ono "bash pravi ban"...
    Just to slip the skin...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E-1 View Post
    Nego ja da ne otvaram drugi topic pitao bi samo, zasto moderatorske funkcije imaju pojedini clanovi, koji su neredovni ili cak neaktivni duze vrijeme ? ne bih nabrajao poimenice, ali ima ih dosta...
    vecini koja je neaktivna je maknuta funkcija moderatora, a sto nema novih ste sami krivi, jer ja mogu jedino po vasem pisanju mogu da vidim ko zasluzuje da bude moderator
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EgZeKuToR View Post
    meni je zanimljivo to kako niko nije htio da prokomentarishe konkretan razlog zbog kog je intruder banovanm,tj. chinjenicu da se neki moderatori/vojvode/serdari zaista sprdaju sa narodom.
    znachi,kad obichni,smrtni useri pochnu sprdnju sa nekim onda odmah dobijaju ban.kada se ta sprdnja deshava na "vishem" nivou,tj kad se moderatori sprdaju sa narodom opet smrtnici dobijaju ban.so,what are we going to do about it? nothing, as usual...
    nesto je trulo u drzavi danskoj
    vidi mozda i ti neke usere moderatore vrijedjas na pm, tj kad nekom drugom useru, al ja to ne vidim i ne zanima me, forum za moderatore je skriven od ociju ostalih usera bas zbog takvih stvari, i niko se nije sa nikim sprdao niti vrijedjao, samo smo neke dogadjaje opisivali
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by getaway blues View Post
    ...sustina price: primjena taktike intelektualnog typing samozadovoljavanja u cilju pod.jebavanja nekog forumasha/grupe istih - je vishe nego djelotvorna

    A mene interesuje, vec kad smo kod ovih tema, mada nemam obicaj da takve stvari pitam moderatore: zashto je Bonja opet banovan? Ja mishljah da mu je opet promijenjen user title, kad ono "bash pravi ban"...
    banovan je jer mu je vise puta skrecana paznja sa kojim stvarima ne moze da se sali i da pali narod, pa je on uporan bio!
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Interesuje me zasto je Intruder odstranjen sa ovog Forum? Momak je otvorio diskusiju, iznio sto se u sobici vas moderatora desava...kako velikodusno brinete o mojoj licnoj sigurnosti, dotle da bi me 'neometano' i 'drugarski' poslali put Dobrote na oporavak od trenutno vrlo 'opasne' aktivnosti usmjerene ka Forumu.

    Ovo, zaista, prevazilazi sve okvire demokratski oganizovanog Foruma, zar ne mislite?

    Drugo, Intruder je pokazao sta se sve desava na ovom Forumu. Netrpeljivost, neprincipijelnost, ismijavanje usera na ovom virtuelnom prostoru.

    Hocete li me udostojiti postenog odgovora, zdravorazumskog, prije svega? Mnogo je sto moram citati vulgarne PM vashis usera i moderatora. Nadam se da ce ovaj moj apel uroditi plodom. Jedan od vashi moderatora, zamislite, poslao/la mi je poruku ovim rijecima 'znam da mi neces odgovoriti jer me ne podnosis', sa kojom/s kim nikada nijesam dosla u bilo kakvu konfliktnu situaciju. Kakav je to nacin obracanja, pitam vas?

    I, onda, kada se neko ohrabri da ovu demokratiju rasvijetli, to jest uchini je vidljivom userima Foruma dobija BAN, zar ne? Dje smo mi tu?

    Znate li vi sta se sve desava na ovom Forumu? Prijetnje, vulgarne personalne poruke, omalovazavanja, obesmisljavanje inteleginentnih diskusija, vrijedjanje usera od strane moderatora, jer isti ne moze shvatiti da je misljenje ostalih ljudi razlicito od njegovog.

    Dakle, sta je Intruder zgrijesio da mu se nametne BAN?

    Necete mi, valjda, izbrisati ili zakljucati ovaj topik. Tice se svih nas, a najvise demokratije. Ocekujem od vas taj minimum demokratije.
    upravo zbog toga sto je iznosio stvari koje nisu javne kao ni sto nisu sadrzine pm poruka javne, pa me uopste ne interesuje sto vi radite na pm, i kome sto shaljete, ni jedan user nije banovan jer je poslao nevaspitanu ili uvredljivu pm poruku, banovani su samo zbog spam-a
    tako da ni jednog moderatora niti admina ne zanima sto vi pisete na pm poruke, jer vjerovatno ako bi htjeli da sankcionisemo uvredljive poruke morali bi da imamo pristup pm inbox od svakog usera, al je to malo glupo zar ne?

    intruder je sve pokazao ono sto si nabrojala kad je njemu isto bilo zabranjeno da radi sa drugih nickova, jer ako nisi znala on je imao par nickova preko kojih je vrijedjao, ismijavao i svasta pisao drugim userima!
    kad mu se to spomenulo poceo je neku svoju osvetu ili sl

    razlog za intruderov ban, je to sto je objavio sadrzaj (koji njemu odgovara) sa foruma koji nije za javnost,
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #17
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ako nastavis ovako, mislim da ce ti brzo bit CUT promijenjen kao bonji!
    da li mislis na The Provocator ili Baned:blah:
    Last edited by Edo; 27-05-07 at 19:53.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    daleko od sunca, under the purple rain
    Posts
    6,919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam sto je tema. al sto ne smijem se nadovezat malo drugacije na istu temu ne pominjuci "imenom" kao gore nego uopsteno napisat (jer nije intr jedini "slucaj")rekla sam lijepo prva 2 posta.
    al dobrrrooo de
    sto znaci mroam intrudera pominjat, bez obzira sto se na svu pricu oko ovoga, koja je prismrdjela se odnosio post
    dobrroooo

    DIDI cekam sledeci edit posta...
    :mrgreen:
    Last edited by TiJaNaaaA; 27-05-07 at 19:04.
    oh darling who needs love?
    Who needs a heaven up above?
    Who needs the clouds, in the sky, not I
    Oh darling who needs the rain?
    Who needs somebody that can feel your pain?
    Who needs the disappointment, of a telephone call, not I

  19. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    2,370
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Shto ste navalili na razlog banovanja Intrudera? Mene uopste ne zanima za cem itd...ali da kazem se moglo videti kako je moderator prave koristio na forumu...

    Al dobro sad necu da diskusiram...uglavno je tako da se nece user banovati bez dovoljno dobrog razloga vjerujem....

  20. #20
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Ovo, zaista, prevazilazi sve okvire demokratski oganizovanog Foruma, zar ne mislite?
    Cus demokratija na internetu. E sto sve necu cut.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Post

    Quote Originally Posted by cvrchak View Post
    Interesuje me zasto je Intruder odstranjen sa ovog Forum? Momak je otvorio diskusiju, iznio sto se u sobici vas moderatora desava...kako velikodusno brinete o mojoj licnoj sigurnosti, dotle da bi me 'neometano' i 'drugarski' poslali put Dobrote na oporavak od trenutno vrlo 'opasne' aktivnosti usmjerene ka Forumu.

    Ovo, zaista, prevazilazi sve okvire demokratski oganizovanog Foruma, zar ne mislite?

    ...

    I, onda, kada se neko ohrabri da ovu demokratiju rasvijetli, to jest uchini je vidljivom userima Foruma dobija BAN, zar ne? Dje smo mi tu?
    cvrchak, ja i dalje drzhim do mishljenja da si jedna od kulturnijih, obrazovanijih i iskusnijih usera, ali kao shto vidish takvima ochigledno nije mjesto ovdje nego u institucijama za mentalno oboljele. Mada, to ti je mozhda i kompliment obzirom od koga je.
    Forum odavno funkcionishe po stepenu simpatisanja, tako da mene razne odluke uopshte ne iznenadjuju. Get used to it...

    Najsmjeshniji od svega mi je odgovor da je intruder banovan zbog toga shto je iznosio komentare sa Moderatora. Tom istom intruderu su prethodno obrisani topici Koji sladoled lizhete i Dje cete na ljetovanje (mozhda nisu skroz tachni nazivi, ali tu su nedje), a zbog chega? Dvije sasvim normalne teme. Nego dobro, vjerovatno je mnogo zanimljivije komentarisati nekakve budaletine iz Velikog Brata koje su nam josh i VIP ili pak Koliko godina imate ili Kako drzhite CD. intruder se vjerovatno isprovociran nekorektnim ponashanjem moderatora odluchio na taj potez. I na kraju svega toga biva okrivljen shto je imao pristup tom dijelu foruma iako nije moderator, jer je administracija imala jednu malu greshku u koracima i zaboravila na njegov drugi nick koji mu je to omogucavao. Oh, intruderu, shame on you!

    Nego eto...

    Mnogi su pokazali svoje pravo lice ovim krajnje preslatkim chinom, tako da su sve dalje polemike suvishne. Ja odlazim i nemojte mi odgovarati, molim vas.

    'Ajte adio.

    p.s. cvrchak, provozaj se jedan krug na London Eye za mene.
    Last edited by kIkICa; 27-05-07 at 19:27.



    Mademoiselle.

  22. #22
    Join Date
    May 2007
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kikice, zaboravila si da navedes thread koji se tiche mladog biznismena i manekena.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    cvrchak, ja i dalje drzhim do mishljenja da si jedna od kulturnijih, obrazovanijih i iskusnijih usera, ali kao shto vidish takvima ochigledno nije mjesto ovdje nego u institucijama za mentalno oboljele. Mada, to ti je mozhda i kompliment obzirom od koga je.
    Forum odavno funkcionishe po stepenu simpatisanja, tako da mene razne odluke uopshte ne iznenadjuju. Get used to it...
    ovaj dio necu da komentarisem, a ako ti nije muka pogledaj malo forum za moderatore kakve si ti rijeci imala za pojedine usere

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Najsmjeshniji od svega mi je odgovor da je intruder banovan zbog toga shto je iznosio komentare sa Moderatora. Tom istom intruderu su prethodno obrisani topici Koji sladoled lizhete i Dje cete na ljetovanje (mozhda nisu skroz tachni nazivi, ali tu su nedje), a zbog chega? Dvije sasvim normalne teme. Nego dobro, vjerovatno je mnogo zanimljivije komentarisati nekakve budaletine iz Velikog Brata koje su nam josh i VIP ili pak Koliko godina imate ili Kako drzhite CD. intruder se vjerovatno isprovociran nekorektnim ponashanjem moderatora odluchio na taj potez. I na kraju svega toga biva okrivljen shto je imao pristup tom dijelu foruma iako nije moderator, jer je administracija imala jednu malu greshku u koracima i zaboravila na njegov drugi nick koji mu je to omogucavao. Oh, intruderu, shame on you!
    lazes da je otvorio i jedan topic sa tim nazivom, zadnji topic koji je intruder otvorio na sve i svasta je bio https://forum.cdm.me/showthread.php?t=22699, druga stvar intruder je tom forumu imao jedini pristup kad je bio sa nickom intruder moderator na muziku, ron je neko drugi koristio a on imao pass i kad je provaljeno da 2 3 ljudi koristi taj nick, maknut je sa moderatora, posle je neko cackao i vratio neke funkcije, tako da niko nista nije zaboravio, zbog njegovog prozivanja da su svi moderatori stoka i slicno pljuvanje po forumu maknut je sa moderatora muzike, posle toga je poceo da se ponasa kako se ponasao, pa onda jos gore ponasanje kad mu je skrenuta paznja da na ono sto se zali je isto ono sto je radio preko drugih nickova!

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Nego eto...

    Mnogi su pokazali svoje pravo lice ovim krajnje preslatkim chinom, tako da su sve dalje polemike suvishne. Ja odlazim i nemojte mi odgovarati, molim vas.

    'Ajte adio.
    jeste pokazali su mnogi, samo je pitanje ko
    nije mi jasan tvoj odlazak? neces vise da posjecujes forume?
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #24
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Gallifrey
    Posts
    1,461
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije ti losa fora e si postova tek kad je didi izasa pa ce ti duze trajat post,a da te pitam zanima me bezveze koji ti je to post izbrisa igi sa kritikujte moderatore

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    lazes da je otvorio i jedan topic sa tim nazivom
    LAZHEM?!
    Izvini molim te, ali JA sam postovala na njima!!! Na ovom za sladolede sam odgovorila da ih jedem "Kod Branke", a na drugom da ljetujem u BD, dje i zhivim.
    Kako te nije sramota?! Ako ih je neko od vas obrisao (a kao moderator znam da topik mozhe da se obrishe totalno, wow), to ti ne daje za pravo da pravish ludima ostale usere!!!

    PIH!!! :burp:



    Mademoiselle.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 12:20
  2. Pravo prve bracne noci - dio istorije
    By -GRAD in forum Istorija
    Replies: 26
    Last Post: 09-09-05, 09:26
  3. Pravo glasa crnogoraca iz Dijaspore
    By monteboy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 33
    Last Post: 18-06-05, 09:18
  4. 265.000 gradjana Crne Gore trazi pravo glasa
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 05-05-05, 18:37
  5. I oni imaju pravo
    By Lexus in forum Sve i svašta
    Replies: 11
    Last Post: 13-03-04, 11:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •