Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 169

Thread: Eurovizijske "posudbe" - Srbi pokrali Albance, a Britanci Hrvate?!

  1. #26
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Californication
    Posts
    901
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto nesmisleno dubiti u ovu pricu kad je sve okoncano i pobjednik je svima dobro poznat.Glasine koje kruze po tabloidima i dnevnim casopisima Evrope su nista drugo nego osmisljen scenario s jednim ciljem da se narusi pobjednicki duH Srbije.
    LiFe goes on.......See ya next year.
    NOTHING IN LIFE IS CERTAIN BUT TAXES AND DEATH

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Louisville, KY
    Posts
    2,449
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma, ko se osjeca pokradenim treba da se obrati sudu, ali ozbiljno. onda bi vjestaci odradili svoje, i prica bi dobila svoj epilog . ovako, svako od nas je pristrasan pa tako i reaguje...
    Liberty and justice

  3. #28
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Komplex land
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    On je izgleda ukljuchen direktno u program HRT i brzo su ga iskljuchili pa je odmah nakon toga ukljuchenja doshao u emisiju kod Kovachevicke na RTS i prva mu je rechenica bila da su MAGARCI, bukvalno!

    Tonchi je kao ismijavao izgled i seksualnu orjentaciju Marije Sherifovic i emisija je ishla (po Tijanicevim rijechima) tokom koji je ukazivao da je Srbija malverzacijama pobijedila na Eurosongu i da je takodje kriva shto Hrvatska nije proshla.

    Ovo su njegove rijechi a ja sam tek tad okrenula HRT, jer nijesam znala za emisiju, i tih posljednjih 10-tak minuta je bilo u nekom lijepom tonu i voditeljka je na kraju chestitala "od srca" (tako je rekla) pobjedu Mariji Sherifovic.

    Inache Tijanic izproziva i mnogo ljudi (imena im nije izgovorio) iz Marijinog okruzenja , koji su neshto prozivali RTS , chak je i Marija neshto izjavla nepodesno, ali on njoj , kao, nece nishta uzeti za zlo jer je "divna devojka" a ti oko nje nece imati prilike da uchestvuju i bilo chemu kad je u pitanju EUROSONG 2008!
    Zapechatio im je sudbinu

    Eto ja to chuh, a za Hrvatsku chuh TIjanica a on, moze bit', pati od paranoje, ko ce ga znat'!

    Nitko nije ismijavao Mariju niti tvrdio da je Srbija malverzacijama pobijedila na Eurosongu, tom liku bi bilo bolje da svašta jede nego govori, gledala sam emisiju, raspravljalo se o budućnosti Dore i načinu biranja najkvalitetnije pjesme za ESC. Usput se pričalo i o drugim načinama privlačenja pozornosti, kao što je seksualna orijentacija, odjeća, koreografija i slično. Eto.
    Dalmacijo more moje
    jedna duša-a nas dvoje...

  4. #29
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dubrovčanka View Post
    Nitko nije ismijavao Mariju niti tvrdio da je Srbija malverzacijama pobijedila na Eurosongu, tom liku bi bilo bolje da svašta jede nego govori, gledala sam emisiju, raspravljalo se o budućnosti Dore i načinu biranja najkvalitetnije pjesme za ESC. Usput se pričalo i o drugim načinama privlačenja pozornosti, kao što je seksualna orijentacija, odjeća, koreografija i slično. Eto.
    Rekoh da sam HRT gledala samo posljednjih 10 minuta i da je to bilo ok, a Tijanic je vjerovatno tu prichu o sexualnoj orjentaciji i izgled shvatio kao kritiku na Marijin rachun.

    Mada i to skretanje paznje na sebe nechim drugim (ne samo glasom), kad je Eurosong u pitanju je diskutabilno jer smo svjedoci da je proshle godine pobijedila pjesma koja je imala vrlo neobichan scenski nastup, kostime i po meni dobru interpretaciju i josh bolju pjesmu koja je ostala u sjenci scenskog nastupa i sasvim sam sigurna da ne bi pobijedila bez onakvih kostima, dok ove godine imamo preskroman scenski nastup, u svakom smislu.
    Pravila nema

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    314
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Taj Tijanić o kome pričate je jedan običan primitivac...gledao sam ga sinoć kako ubija muve po studiu!!!!!!!!!!
    Podsjetimo se da nije htio da odobri novac da se snimi spot za Molitvu i tako pobjednička pjesma nema spot!
    Da menadzeru Marije crnogorska delegacija nije dala akreditaciju, ne bi uopšte mogao nigde da uđe... a da ne spominjemo to da je iz svog džepa menadžer platio putovanje u Helsinki.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,247
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da da da da da!!!!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by igy View Post
    Taj Tijanić o kome pričate je jedan običan primitivac...gledao sam ga sinoć kako ubija muve po studiu!!!!!!!!!!
    Podsjetimo se da nije htio da odobri novac da se snimi spot za Molitvu i tako pobjednička pjesma nema spot!
    Da menadzeru Marije crnogorska delegacija nije dala akreditaciju, ne bi uopšte mogao nigde da uđe... a da ne spominjemo to da je iz svog džepa menadžer platio putovanje u Helsinki.
    to je takmichenje nacionalnih javnih servisa, tako njen menadzer nije ni trebalo da ide. ili je mogao, ali o svom, a ne o troshku RTS-a, shto se na kraju i desilo. jednostavno, M. Sh. je tamo predstavljala televiziju, a ne sebe.

    a da je Tijanic primitivac - jeste. i televizija mu je sachuvajmeboze. mislim da mu vec dodjem jedno 7-8.000 za pretplatu, i ne pada mi na pamet da je placam sve dok "javni servis" bude ruzichastiji od "pinka".
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

  8. #33
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LittLe_N View Post
    meni apsolutno nikave slicnosti ove dvije pjesme nemaju

    imaju,nemaju...zar je bitno


    Molitva je dobila Eurosong ...

    Ja joj saljem podrsku iz Zagreba
    Ako odem prijatelji
    na grobu mi pjevajte vi..

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    On je izgleda ukljuchen direktno u program HRT i brzo su ga iskljuchili pa je odmah nakon toga ukljuchenja doshao u emisiju kod Kovachevicke na RTS i prva mu je rechenica bila da su MAGARCI, bukvalno!

    Tonchi je kao ismijavao izgled i seksualnu orjentaciju Marije Sherifovic i emisija je ishla (po Tijanicevim rijechima) tokom koji je ukazivao da je Srbija malverzacijama pobijedila na Eurosongu i da je takodje kriva shto Hrvatska nije proshla.

    Ovo su njegove rijechi a ja sam tek tad okrenula HRT, jer nijesam znala za emisiju, i tih posljednjih 10-tak minuta je bilo u nekom lijepom tonu i voditeljka je na kraju chestitala "od srca" (tako je rekla) pobjedu Mariji Sherifovic.

    Inache Tijanic izproziva i mnogo ljudi (imena im nije izgovorio) iz Marijinog okruzenja , koji su neshto prozivali RTS , chak je i Marija neshto izjavla nepodesno, ali on njoj , kao, nece nishta uzeti za zlo jer je "divna devojka" a ti oko nje nece imati prilike da uchestvuju i bilo chemu kad je u pitanju EUROSONG 2008!
    Zapechatio im je sudbinu

    Eto ja to chuh, a za Hrvatsku chuh TIjanica a on, moze bit', pati od paranoje, ko ce ga znat'!
    tijanica su prozivali jer nije valjda htio da da pare za spot od Molitve ima cak i klip dje je on docekuje na aerodrom a ona ga pita "i" a on se izvinjava

    a hrvati ko hrvati vjeciti kompplex od srba qq
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  10. #35
    Join Date
    May 2007
    Location
    CB BAR :)
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dubrovčanka View Post
    Nitko nije ismijavao Mariju niti tvrdio da je Srbija malverzacijama pobijedila na Eurosongu, tom liku bi bilo bolje da svašta jede nego govori, gledala sam emisiju, raspravljalo se o budućnosti Dore i načinu biranja najkvalitetnije pjesme za ESC. Usput se pričalo i o drugim načinama privlačenja pozornosti, kao što je seksualna orijentacija, odjeća, koreografija i slično. Eto.
    ocito da nisi emisiju dobro pratila !!!!!
    vidji Tonci Huljic je vrijedjao mariju serifovic na sve nacine!

    U emsiji "OTVORENO" na HRT-u u kojoj se govorilo o pobedniku Eurosonga, Mariji Serifovic, jedan od gostiju, Tonci Huljic je sebi dao za pravo da kritikuje MARIJU i da pominje da je Marija LEZBEJKA i sumnijive seksualne orijentacije, da su Srbi raznim spekulacijama namestili da Dado Topic ne prodje u FINALE a kada se iz BEOGRADA u emisiju javio Aleksandar Tijanic, direktor Radio Televizije Srbije, iskljucen je nakon nekoliko minuta i program je nastavljen kao da se nista nije desilo..Tonči Huljic je rekao i ovu glupost-Zeljko Joksimovic je svojim nastupom na Evroviziji doveo u Hrvatsku narodnjake...pa oni su bili popularni i slusani i pre njegovog pojavljivanja na Evroviziji...

    ocemo li dalje!?
    sta je rekao veliki TONCI HULJIC
    Tonči Huljic je rekao i ovu glupost-Zeljko Joksimovic je svojim nastupom na Evroviziji jdoveo u Hrvatsku narodnjake.
    Znaci lane moje je po njima nula pesma!!!!!!!!!!
    Kolektivno su bolesnici!!!!!!!!!!
    Kompleksasi misle kao oni su fini i kulturni a mi primitivci.
    Njih ce Evropa pre nego nas.. Da,da bas se videlo.


    sta se desava,nece da prihvate da je marijina pjesma ODLIIIIIICNA

    pa moraju na sve nacine da je grde

    a tijanic je poludio nacisto,cak se prica da je ubio MUVU kad je bio u emisiju "OKO"potpuno je bio iznerviran,ima pravo

    a DADO TOPIC je po nekim pricama cak ZAPLAKAO kad je vidio da nisu usli u finale

  11. #36
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BUBU View Post
    ocito da nisi emisiju dobro pratila !!!!!
    vidji Tonci Huljic je vrijedjao mariju serifovic na sve nacine!

    U emsiji "OTVORENO" na HRT-u u kojoj se govorilo o pobedniku Eurosonga, Mariji Serifovic, jedan od gostiju, Tonci Huljic je sebi dao za pravo da kritikuje MARIJU i da pominje da je Marija LEZBEJKA i sumnijive seksualne orijentacije, da su Srbi raznim spekulacijama namestili da Dado Topic ne prodje u FINALE a kada se iz BEOGRADA u emisiju javio Aleksandar Tijanic, direktor Radio Televizije Srbije, iskljucen je nakon nekoliko minuta i program je nastavljen kao da se nista nije desilo..Tonči Huljic je rekao i ovu glupost-Zeljko Joksimovic je svojim nastupom na Evroviziji doveo u Hrvatsku narodnjake...pa oni su bili popularni i slusani i pre njegovog pojavljivanja na Evroviziji...

    ocemo li dalje!?
    sta je rekao veliki TONCI HULJIC
    Tonči Huljic je rekao i ovu glupost-Zeljko Joksimovic je svojim nastupom na Evroviziji jdoveo u Hrvatsku narodnjake.
    Znaci lane moje je po njima nula pesma!!!!!!!!!!
    Kolektivno su bolesnici!!!!!!!!!!
    Kompleksasi misle kao oni su fini i kulturni a mi primitivci.
    Njih ce Evropa pre nego nas.. Da,da bas se videlo.


    sta se desava,nece da prihvate da je marijina pjesma ODLIIIIIICNA

    pa moraju na sve nacine da je grde

    a tijanic je poludio nacisto,cak se prica da je ubio MUVU kad je bio u emisiju "OKO"potpuno je bio iznerviran,ima pravo

    a DADO TOPIC je po nekim pricama cak ZAPLAKAO kad je vidio da nisu usli u finale
    nista ne cudi od covjeka koji je marku perkovicu thompsonu radio aranzmane. cudi sto ga u zvijezde okivaju kako u srbiji tako i u crnoj gori.

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaki put kad gledam Eurosong dobro se izasmijem, sto zbog "kvaliteta" pjesama, sto zbog scenskog nastupa.
    Infiltrator out.

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Princezica.

    Quote Originally Posted by DIDI View Post
    a hrvati ko hrvati vjeciti kompplex od srba qq
    Ijao... :lolblue:



    Mademoiselle.

  14. #39
    Join Date
    May 2007
    Location
    CB BAR :)
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  15. #40
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,593
    Thanks Thanks Given 
    7,525
    Thanks Thanks Received 
    4,602
    Thanked in
    1,779 Posts

    Default

    Ako je za lane moje rekao da je nula pjesma potpuno je u pravu...

    Shto se marije tiche,neka joj je sa srecom,jeste da je ne volim ali ima izuzetan glas i dobru pjesmu...
    #fakenews

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Ijao... :lolblue:
    nesto smesno jelice? :mrgreen:
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow Princezica.

    SmEshna ti je konstatacija, Drazhene.



    Mademoiselle.

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    SmEshna ti je konstatacija, Drazhene.
    objasni cemu onda dizanje frke od strane hrvata? aj nisu bili ni 2. ni 3. nego su ispali u polufinele, pa se oni nadjose ugrozeni? cemu dizanje frke


    ps: kad odgovoris na moje pitanje uputicu te na to sto znaci "vjeciti"
    Last edited by DIDI; 15-05-07 at 21:22. Reason: dopuna
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question Princezica.

    Zapalo mi je za oko ovo "vjechiti". To je u prevodu znachilo shto?



    Mademoiselle.

  20. #45
    renaissance Guest

    Default

    Psi laju ,karavni prolaze...

  21. #46
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Ljubljana
    Posts
    407
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ReNaIsSaNcE View Post
    Psi laju ,karavni prolaze...

    Bravo! Mislim da je ovim sve receno!
    Boj ne bije svijetlo oruzije,već boj bije lobi u američkom kongresu.....

  22. #47
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Komplex land
    Posts
    221
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E baš me zanima koje su to komplekse Srbi nabili Hrvatima...a da, oni nisu prošli kroz renesansu, a mi jesmo, stvarno se osjećam iskompleksirano od prevelike srpske kulture i moći.
    Što se tiče Huljića, ne znam oko čega VI dižete frku , tog čovjeka u Hrvatskoj nitko ne zarezuje ni 2%, i normalno da je ta priča s Joksimovićem i narodnjacima šuplja...pa što ako je spomenuo Marijino seksualno opredjeljenje? Nije ju vrijeđao niti držao nikakve govore mržnje o homseksualcima ili lezbijkama.
    Pa što i ako je Topić zaplakao? Otkad je to sramota?
    I da, nismo mi digli frku, nego Albanci, našu su samo prenijeli vijest, svi mediji su dali linkove na srpsku i albansku pjesmu uz tekst ''sami procijenite da li je plagijat ili nije'' , nitko nije TVRDIO da je srpska pjesma plagijat. U emisiji se raspravljalo o našim pjesmama a ne sabotiranju Srbije. Btw, mi TEŠKI KOMPLEKSAŠI još se sjećamo SRPSKE pritužbe na Eurosongu u Jeruzalemu na pjesmu Marija Magdalena. Tražili su da se diskvalificira jer da nisu vokali uživo otpjevali pratnju. S obzirom da Hrvatska tad nije pobijedila na ESC, već ostala neđe 4, 5 (pojma nemam točno koja) čemu je to bilo potrebno? Nitko se drugi nije bunio na vokale ali našao se tko će dignut glas.
    Dalmacijo more moje
    jedna duša-a nas dvoje...

  23. #48
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel bila emisija na albansku tv? ili na hr?
    nisu vam srbi nabili komplexe sami ste ih dobili, ne znam ni ja zasto al ajde
    al vidis moja prica je strefila dje treba

    neka drzava se pobunila sto je srbija dobila a vi ste potrcali da napravite emisuju odma hahahah presmijesno to vise govori o vama no o bilo kome

    ps: dzabe vam renesansa i kultura kad vam folkoteke nicu ko pecurke posle kise
    Last edited by DIDI; 16-05-07 at 11:00.
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  24. #49
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    dubrovčanka, pročitao sam prvu rečenicu samo, i ono ... takvo će NAS razmišljanje vratit 15 godina unazad. Ajde iskuliraj, okej?

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Outside the Shankly Gates
    Posts
    1,299
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dubrovčanka View Post
    Btw, mi TEŠKI KOMPLEKSAŠI još se sjećamo SRPSKE pritužbe na Eurosongu u Jeruzalemu na pjesmu Marija Magdalena. Tražili su da se diskvalificira jer da nisu vokali uživo otpjevali pratnju. S obzirom da Hrvatska tad nije pobijedila na ESC, već ostala neđe 4, 5 (pojma nemam točno koja) čemu je to bilo potrebno? Nitko se drugi nije bunio na vokale ali našao se tko će dignut glas.
    opala. de, de, ne morash sad josh i izmishljati. Srbija (tada Jugoslavija) nije ni uchestvovala na "Eurosongu u Jeruzalemu". niti je, dakako, mogla glasati. niti, jakako ulagati bilo kakve zalbe. dapache, Srbija (i Crna Gora) prvi put ce se ponovo pojaviti na natjecanju tek pet godina docnije, na "Eurosongu u Istanbulu".

    prituzbe na nasnimljene vokale tada su ulozili samo Norvezani.
    What, no signature? No funny line? No catchy song lyric? F*ck you.

Page 2 of 7 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 335
    Last Post: 04-12-05, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •